Νέα

«Γκομενο-Παγίδες». Ποιά είναι η «καλύτερη»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 70Silencer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια θεωρείτε ότι είναι η καλύτερη γκομενο-παγίδα;

  • Αυτοκίνητο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μηχανή

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σκάφος-Κότερο

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Εξοχικό-Villa (πισίνα, τζακούζι κλπ.)

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Ντύσιμο

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Πολλά "Ευρώπουλα"

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Σκύλος-Γάτα (ή άλλο κατοικίδιο)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Να είσαι ο εαυτός σου !!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Μια άλλη Γκόμενα !!!!!!!!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
εγω πιστευω οτι ενας καλος συνδιασμος ειναι ενα γεματο πορτοφολι,αυτοκινιτακι μια ωρεα εμφανιση φινετσατη και αρκετες γνωριμιες...!κα σιγουρα μια καλη δουλεια....!
ενας πολυ δυσκολος συνδιαμος με τα δικα μου πιστευω......!
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
αμα εχω ολα αυτα που λες δε κυνηγαω με κυνηγανε...
 

bugshlk

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
η καλυτερη γκομενοπαγιδα ειναι το ενδιαφερων που θα δειξεις σε μια κοπελα ολα τα αλλα ειναι κουραφεξαλα κατα την γνωμη μου οχι πως δεν παιζουν ρολο παιζουν αλλα μιας και ειμαστε παιδια οχι απο ευπορες οικογενειες αυτο ειναι που θα εκτιμησει μια κοπελα σωστη.τωρα αν κοιταει τα πλουτη και τις μεταξωτες κορδελες εμενα προσωπικα δεν με νοιαζει ασε που μπορω να την μεταπεισω οτι ολα αυτα ειναι σαχλαμαρες.
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Η καλύτερη γκομενοπαγίδα είναι η αυτοπεποίθηση!
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
η καλυτερη γκομενοπαγιδα ειναι το ενδιαφερων που θα δειξεις σε μια κοπελα ολα τα αλλα ειναι κουραφεξαλα κατα την γνωμη μου οχι πως δεν παιζουν ρολο παιζουν αλλα μιας και ειμαστε παιδια οχι απο ευπορες οικογενειες αυτο ειναι που θα εκτιμησει μια κοπελα σωστη.τωρα αν κοιταει τα πλουτη και τις μεταξωτες κορδελες εμενα προσωπικα δεν με νοιαζει ασε που μπορω να την μεταπεισω οτι ολα αυτα ειναι σαχλαμαρες.
[/quot
η καλυτερη γκομενοπαγιδα ειναι το ενδιαφερων που θα δειξεις σε μια κοπελα ολα τα αλλα ειναι κουραφεξαλα κατα την γνωμη μου οχι πως δεν παιζουν ρολο παιζουν αλλα μιας και ειμαστε παιδια οχι απο ευπορες οικογενειες αυτο ειναι που θα εκτιμησει μια κοπελα σωστη.τωρα αν κοιταει τα πλουτη και τις μεταξωτες κορδελες εμενα προσωπικα δεν με νοιαζει ασε που μπορω να την μεταπεισω οτι ολα αυτα ειναι σαχλαμαρες.


Φουκαρά μου…………………
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
η καλυτερη γκομενοπαγιδα ειναι το ενδιαφερων που θα δειξεις σε μια κοπελα ολα τα αλλα ειναι κουραφεξαλα κατα την γνωμη μου οχι πως δεν παιζουν ρολο παιζουν αλλα μιας και ειμαστε παιδια οχι απο ευπορες οικογενειες αυτο ειναι που θα εκτιμησει μια κοπελα σωστη.τωρα αν κοιταει τα πλουτη και τις μεταξωτες κορδελες εμενα προσωπικα δεν με νοιαζει ασε που μπορω να την μεταπεισω οτι ολα αυτα ειναι σαχλαμαρες.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :boff: :boff:
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Οτι να'ναι ο καθένας....

Κάποιοι ή μας δουλεύουν πολύ χοντρά ή εγώ ζω σε άλλο πλανήτη.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
η καλυτερη γκομενοπαγιδα ειναι το ενδιαφερων που θα δειξεις σε μια κοπελα ολα τα αλλα ειναι κουραφεξαλα κατα την γνωμη μου οχι πως δεν παιζουν ρολο παιζουν αλλα μιας και ειμαστε παιδια οχι απο ευπορες οικογενειες αυτο ειναι που θα εκτιμησει μια κοπελα σωστη.τωρα αν κοιταει τα πλουτη και τις μεταξωτες κορδελες εμενα προσωπικα δεν με νοιαζει ασε που μπορω να την μεταπεισω οτι ολα αυτα ειναι σαχλαμαρες.

Οσο μπορεις να μεταπεισεις μια πουτανα να σταματησει να τον παιρνει φιλε μου αλλο τοσο μπορεις να κανεις αυτο που λες.

Οσο για τα αλλα, δεν εισαι παθων ακομα !!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Τα χουμε πει η μορφωση ειναι το παν..

Ανοιγει πορτες..για τις γκομενες που αξιζουν πραγματικα. ;)

Και εκει πιανει δουλεια το λεγειν..

Ολα τα αλλα ,μωβ και πρασινα και porche ειναι τριχες κατσαρες. ;)
 

Akis30

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
8
Πόντοι
5.835
Δηλαδή οι μορφωμένοι  :knockinb: αβέρτα;  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Τα χουμε πει η μορφωση ειναι το παν..

Ανοιγει πορτες..για τις γκομενες που αξιζουν πραγματικα. ;)

Και εκει πιανει δουλεια το λεγειν..

Ολα τα αλλα ,μωβ και πρασινα και porche ειναι τριχες κατσαρες. ;)

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Τα χουμε πει η μορφωση ειναι το παν..

Ανοιγει πορτες..για τις γκομενες που αξιζουν πραγματικα. ;)

Και εκει πιανει δουλεια το λεγειν..

Ολα τα αλλα ,μωβ και πρασινα και porche ειναι τριχες κατσαρες. ;)

Τώρα ποιες γκόμενες αξίζουν πραγματικά είναι περίεργη ιστορία...

Αν εννοείς τίποτα μπασμένες καρακαλτάκες με ταγάρια και κυταρρίτιδες που για κάποιον ακατανόητο λόγο την έχουν δει ελίτ της ευρωπαϊκής διανόησης, τότε ναι, τα λεφτά δεν παίζουν ΚΑΝΕΝΑ ρόλο διότι κάνεις με λεφτά δεν πρόκειται να τις πλησιάσει...

Από την άλλη, καμία αξιόλογη, μορφωμένη και εμφανίσιμη γκόμενα που έχω γνωρίσει, δεν την απωθούσαν τα λεφτά- απλά ήθελε να συνδυάζονται και με κάποιο επίπεδο...
Με μπατίρηδες  άντε να τα έφτιαχνε στα 2 πρώτα έτη του πανεπιστημίου...

Και όσο αφορά στο λέγειν, άλλο το λέγειν που χρησιμοποιείς σε επιστημονική διάλεξη και άλλο το λέγειν για να ρίξεις γκόμενα...

Δυστυχώς τα πτυχία δεν σου εξασφαλίζουν το δεύτερο.
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Δε χρειάζεται μεγάλη εξυπνάδα για να πιάσεις μια γκόμενα.Χρειάζεται συναισθηματική νοημοσύνη,να μπορείς να την καλιμπράρεις σωστά.Αυτό οι πιο πολλοί το κάνουν λάθος.
Αλλοι δεν μπορούν να προσεγγίσουν από φόβο.
Αλλοι δεν μπορούν να δημιουργήσουν γοητεία.
Αλλοι δεν μπορούν να τις απομονώσουν.
Αλλοι δεν  μπορούν να τις περάσουν σε πιο ανεβασμένο συναισθηματικά επίπεδο.
Αλλοι δεν μπορούν να επιτύχουν καν στοιχειώδη επαφή.
Είναι τόσο πολλά αυτά που μπορεί κάποιος να κάνει λάθος,που τελικά ο ανταγωνισμός καθορίζει οτι τις γκόμενες τις τρώνε οι καλύτεροι.Δεν υπάρχει νόμος που να λέει οτι αν κάποιος δε γαμάει,θα π΄ρέπει κάποια να του κάθεται.Οπότε λειτουργεί σα ζούγκλα,δεν ελέγχεται.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Παιζουν και καποια απ'την παραπάνω λίστα,αλλά το σπουδαιότερο δεν το γράφει.Την αυτοπεποίθηση(συμφωνώ απόλυτα με τον συναγωνιστή vasm),η σιγουριά του αρσενικού,τον να έχεις εσύ τον έλεγχο και να μην σε 'έχουν'.Ολα τ'αλλα έρχονται δεύτερα.Αν και παίζουν βέβαια πολλοί παράγοντες,θα διαφωνίσω οτι τα λεφτά έρχονται πρώτα.Μπορεί βέβαια η γυναίκα στο τέλος να κάνει αυτή την επιλογή διότι είναι κατάλοιπο εκατοντάδων χρόνων εξέλιξης(βλέπε εποχή των σπηλαίων,η γυναίκα πρέπει να φροντίσει γι'αυτή και τα παιδιά της κι έτσι θα επιλέξει το ισχυρότερο αρσενικό που θα φέρει φαι στη σπηλιά-χρήμα στο σπίτι) και έτσι εκτελείται σαν αυτόματο πρόγραμμα επιβίωσης διότι υπάρχει μεσ'το DNA της,αλλά κατά βάθος το ΠΡΩΤΟ πρότυπο άντρα γουστάρει,και με αυτό θα ήθελε να συνεβρεθεί πραγματικά.Αλλωστε εχω δεί πολλούς λεφτάδες μαλάκες και μπάκουρους, και πολλούς μικρομεσαίους που είναι τρελά αλάνια και αλλάζουν γκόμενες σαν τα πουκάμισα.Και το αντίθετο βέβαια..Οπότε δεν πιστεύω πως εξ'ορισμού υπάρχει καποιος κανόνας με τα χρήματα,αλλά μπορεί κάποιος που τα έχει να είναι αυτοδημιούργητος και μέσα απ'όλη αυτή τη διαδικασία,να απέκτησε και την αυτοπεποίθηση πρός τον εαυτό του,αυτό είναι όλο.
Πάντως το θέμα δεν είναι άσπρο-μαύρο..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Τώρα ποιες γκόμενες αξίζουν πραγματικά είναι περίεργη ιστορία...

Αν εννοείς τίποτα μπασμένες καρακαλτάκες με ταγάρια και κυταρρίτιδες που για κάποιον ακατανόητο λόγο την έχουν δει ελίτ της ευρωπαϊκής διανόησης, τότε ναι, τα λεφτά δεν παίζουν ΚΑΝΕΝΑ ρόλο διότι κάνεις με λεφτά δεν πρόκειται να τις πλησιάσει...

Από την άλλη, καμία αξιόλογη, μορφωμένη και εμφανίσιμη γκόμενα που έχω γνωρίσει, δεν την απωθούσαν τα λεφτά- απλά ήθελε να συνδυάζονται και με κάποιο επίπεδο...
Με μπατίρηδες  άντε να τα έφτιαχνε στα 2 πρώτα έτη του πανεπιστημίου...

Και όσο αφορά στο λέγειν, άλλο το λέγειν που χρησιμοποιείς σε επιστημονική διάλεξη και άλλο το λέγειν για να ρίξεις γκόμενα...

Δυστυχώς τα πτυχία δεν σου εξασφαλίζουν το δεύτερο.

Και φυσικα δεν εννοω τιποτα μπασμενες!! :cheesy:


Εννοω πανεμορφες κοπελες που ομως εχουν σπουδασει και οι γνωσεις τους δεν περιοριζονται

μονο στο κομμωτηριο και τι στρινγκ να φορεσουν.

(Εννοειται οτι τα ξερουν κι αυτα..ξερουν και το καμα σουτρα...ξερουν και μια επιστημη_

Πιστευω οτι καθε αντρας θαθελε μια τετοια κοπελα(εκτος αν εχει τιποτα κοπλεξ)


Υγ.Εννοειται πως ολοι μπορουν να πηδηξουν!!  Μεχρι και ο τυφλος!! :cheesy:

Εγω απλα ειπα οτι η μορφωση χρειαζεται για να εχεις μια κοπελα δικια σου

που να σε θαυμαζει και να σε εκτιμα σε ολους τους τομεις! (και σεξ και μορφωση)

Ετσι μενει μαζι σου και σου κανει τα παντα για να σε κρατησει. :o ;)Σε βλεπει πιο σοβαρα ;)


Γενικα η μορφωση σου ανοιγει πορτες στα σπιτια των καλων οικογενειων...σε περιπτωση

που θελεις πολλες κοπελες stand by για σενα!! ;)

Σου χαριζει μια αυτοπεποιθηση (και εννοειται και καλο εισοδημα)! ;)
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Εγω που δε θελω να με θαυμαζει αλλα μονο να την πηδαω ειμαι ανωμαλος?

Προσωπικα πολυ θα θελα να χα μια γκομενα που το μονο που την νοιαζει ειναι το κομμωτηριο και το χρωμα του στρινγκ.Τετοιες ψαχνω αλλα ολο νοικοκυροκοριτσα μου προκυπτουν
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Oι γκόμενες θέλουν έναν να τις γαμήσει και έναν να τις εξασφαλίσει. Αυτά τα δύο δεν ταυτίζονται απαραίτητα.

Και αυτός που θέλουν να τις γαμήσει συνήθως είναι κάποιος πίθηκας.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Oι γκόμενες θέλουν έναν να τις γαμήσει και έναν να τις εξασφαλίσει. Αυτά τα δύο δεν ταυτίζονται απαραίτητα.

Και αυτός που θέλουν να τις γαμήσει συνήθως είναι κάποιος πίθηκας.

Πως δεν συμβιβαζονται...

Ενταξει δεν ειναι η πλειοψηφια...

Αλλα υπαρχουν και ανθρωποι που μπορουν και να τις γαμησουν και να τις εξασφαλισουν. ;)

Απλα δεν ειναι πολλοι.Λογικο ειναι.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Ρε λες να θέλουν είναι ο ΜΑΚΑΚΑ??
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom