Νέα

«Γκομενο-Παγίδες». Ποιά είναι η «καλύτερη»;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 70Silencer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια θεωρείτε ότι είναι η καλύτερη γκομενο-παγίδα;

  • Αυτοκίνητο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Μηχανή

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σκάφος-Κότερο

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Εξοχικό-Villa (πισίνα, τζακούζι κλπ.)

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Ντύσιμο

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Επάγγελμα

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Πολλά "Ευρώπουλα"

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Σκύλος-Γάτα (ή άλλο κατοικίδιο)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Να είσαι ο εαυτός σου !!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Μια άλλη Γκόμενα !!!!!!!!!!!

    Ψήφοι: 1 8,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Δεν είμαι μισογύνης, αυτές είναι γυναίκες  :dancing:

Kαι ένα λινκ από το κοσμοφόρουμ (παρακαλώ ενημερώστε τα quotes σας):

"re paidia,sas exei tuxei na eiste se 1 sxesi k na "pnigeste"?thelo na po,den sas kanei na niothete kapos to gegonos oti isaste me kapoion k den mporeite px otan vgeite me filous sas na flertarete?emena me panikovalei k den ksero pos na to antimetopiso!"

 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Φιλε τοτε αν δεν θελεις κοπελα άξια σε ολους τους τομεις,
δεν σου χρειαζεται ουτε αμαξι,ουτε κοτερο ,ουτε πολλα λεφτα.

Αφου ψαχνεις μονο το πηδημα λοιπον,
20 ευρω χρειαζονται για ενα τσουλι
100 για call girl -τσουλι
250 για  city tour-τσουλι

Kαι δεν χρειαζεται να πεις λεξη.
Ε αμα μιλαμε για τσουλια οκ,[size=12pt]δεν χρειαζεται μορφωση.[/size] ;)

Ευτυχώς, γιατί με το ζόρι τελείωσα το Δημοτικό...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Εσυ πρεπει να'χεις παρει περατζαδα ολο το Γκαζι.

Α ρε Τodok...

Τι να πάει να κάνει στο Γκάζι? Όλο γυναίκες είναι με το σκυλολόι να τις ακολουθεί, είτε άντρες που εύχονται να ήταν γυναίκες.
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Πάντως διαβάζοντας όλες τις απαντήσεις έμεινα με μια απορία  :rolleyes:

που βρίσκεις χρόνο βαρόνε, και εκτός από τις τόσες γυναικες,
δεν έχεις αφήσει και κανένα τραβέλι (με προσόντα) παραπονεμένο?????

:grin:  :grin:  :grin:
Εχω πολυ καλη δουλεια φιλε με οσο ελευθερο χρονο θελω και με παρα πολλα χρηματα!!! Γιατι σου φαινεται περιεργο???? Απολαμβανω καθε στιγμη της ημερας και πραγματικα περναω υπεροχα!!! θα σου θυμισω και ενα θρεντ που ειχα ανεβασει για να καταλαβεις οτι δεν λεω παπαριες!!!
αυτη ειναι η καθημερινοτητα μου! και θα επιμεινω στο θεμα αυτου του θρεντ, οτι η καλη ψυχολογια, που ερχεται με ολα τα υλικα αγαθα και με τα πνευματικα, ειναι ο καθρεφτησ σου για να εχεις επιτυχια!!! οταν εισαι καλα μεσα σου αυτο βγαινει και προς τα εξω!!! ναι, οι γυναικες θελουν χρημα, νιατα, ομορφια, δυναμη, εξουσια, αμα τα εχεις εσυ, εισαι και ψυχολογικα ανεβασμενος!!!! και κατι τελευταιο, αν δεν συμβαινει κατι σε εσενα δεν σημαινει οτι δεν συμβαινει σε άλλους!!! Φιλικά!!!!
 

Επισκέπτης
Χαίρομαι για τον Barone, όταν ένας άνθρωπος είναι τόσο ευτυχισμένος δίνει καλή ενέργεια στην ανθρωπότητα! Όλα δεξιά εύχομαι φίλε!
 

kosats

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
πολυ mind control επεσε!!!αμερικανιες που δεν πουλανε στην Ελλαδα γιατι απλα δεν ειμαστε αμερικανακια!!ο νοων νοειτω....τεσπα.
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Εγώ δε νοείτω.
ούτε ΄τέσπα΄ νοείτω.
 

Επισκέπτης
πολυ mind control επεσε!!!αμερικανιες που δεν πουλανε στην Ελλαδα γιατι απλα δεν ειμαστε αμερικανακια!!ο νοων νοειτω....τεσπα.

Προφανώς το λες για εμένα, θα σε παραπέμψω σε όλες τις θρησκείες που έχει ο άνθρωπος και αν ψάξεις λίγο θα διαπιστώσεις ότι μια θετική σκέψη ή ο όρος θετική σκέψη δεν είναι μια αμερικανιά του mindcontrol και της μεθόδου σιλβα, αλλά προέρχεται από τα βαθύτερες διδακαλίες των θρησκειών ;)
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Εγω πιστευω οτι η καλυτερη γκομενοπαγιδα ειναι το να ειναι καποιος ο εαυτος του. Γιατι ολα τα αλλα οδηγουν σε ανασφαλεια. Γιαυτο το ιδανικο ειναι αυτοπεποιηθηση σε συνδυασμο με ενα αξιοπρεπες οικονομικο επιπεδο.
 

litle cat boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
94
Like
1
Πόντοι
0
Οι γυναίκες κατά την ταπεινή μου απόσπαση έλκονται από την δύναμη του κάθε άνδρα
Τώρα κάποιος την βρίσκει    στα λεφτά του άλλος την βρίσκει στον τσαμπουκά του  (στιλακι μηχανάκι μαλλί καρφάκι και ξύλο……άλλος στην καλή του εμφάνιση  πιστεύω λοιπών ότι όταν οι γυναίκες  λένε ότι κάποιος δεν είναι άνδρας είναι οι φουκαράδες φοβισμένοι και ντροπαλοί ευνουχισμένοι  που  δεν τις γαμάνε απλά και μόνο γιατι δεν ξέρουν να πουλάνε μούρη
Κοινώς το θέμα είναι να μη σε βρούνε αδύναμο σαν έναν φουκαρά φίλο μου…..γιατί άμα σε  βρουν ……την γάμησες..,…….
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
το πρωτο που κοιταει μια γομενα στον αντρα ειναι τι κινητο εχει και πως ειναι ντημενος.(το καλητερο ειναι να εχεις κινητο που δεν πουλιεται στην Ελλαδα για να την εντυπωσιασης).το δευτεροειναι πως συμπερυφερεται ο αντρας.το τριτο ειναι τι αυτοκινητο εχει.και το τελικο σε ποια περιοχει μενει και τι διαμερισμα εχει!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Οι γυναίκες κατά την ταπεινή μου απόσπαση έλκονται από την δύναμη του κάθε άνδρα
Τώρα κάποιος την βρίσκει    στα λεφτά του άλλος την βρίσκει στον τσαμπουκά του  (στιλακι μηχανάκι μαλλί καρφάκι και ξύλο……άλλος στην καλή του εμφάνιση  πιστεύω λοιπών ότι όταν οι γυναίκες  λένε ότι κάποιος δεν είναι άνδρας είναι οι φουκαράδες φοβισμένοι και ντροπαλοί ευνουχισμένοι  που  δεν τις γαμάνε απλά και μόνο γιατι δεν ξέρουν να πουλάνε μούρη
Κοινώς το θέμα είναι να μη σε βρούνε αδύναμο σαν έναν φουκαρά φίλο μου…..γιατί άμα σε  βρουν ……την γάμησες..,…….

Ακριβως έτσι.Στις γυναίκες αρέσουν τα κακά παιδια και όχι τα "καλά".Καλος=αδύναμος και φλώρος για αυτές.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
οι παραπανω γυναικες που περιγραφονται ειναι για σχεση....!το τι κοιτανε κλπ κλπ....!αν ειναι για καμια βραδια στα παπαρια μου...!ας κοιταξει οτι θελει....!
τωρα μερικα ειναι παρα πολυ υποκειμενικα...!οπως οτι η κομενα τον αντρα τον θελει και καλο και κακο....!δηλ και καλο παιδι και αλητακο....!να νιωθει προστασια γενικοτερα....!τωρα οτι και το βυσιμο πεζει ρολο σαφως και τοαυτοκινητο να εισαι original αλλα το τι κινητο εχει ειναι λιγο τραβηγμενο....!
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Βασικά γαμάει αυτός που έχει την καλύτερη τεχνική.Γκομενοπαγίδες μπορεί να θεωρηθούν τα αξεσουάρ,αλυσίδες,καπέλα,piercing,σκουλαρίκια,φανταχτερά ρούχα,περίεργα παπούτσια ή ό,τι γενικά τραβάει την προσοχή της γκόμενας.
 

Επισκέπτης
Καλα τα αυτοκινητα καλα τα φραγκα και ολα αυτα σιγουρα κεντριζουν το ενδιαφερον μιας γυναικας αλλα το Νο1 σε εναν ανδρα ειναι το ποσο καλο κουπι τραβαει με αλλα λογια ποσο καλο λεγειν εχει και μπορει να ψησει μια γκομενα.
Για μενα αυτο ειναι σιγουρα το Νο1.
Το λεω απο προσωπικη πειρα.
Τωρα και φραγκα εχω και αυτοκινητα και σπιτια και οταν τραβαω την οποιαδηποτε γκομενα η οποια ερχετε για αυτα μαζι την εχω πεταξει σε μια βδομαδα γιατι ειναι ψευτικη.
Οταν ημουν πιτσιρικας και δεν ειχα μια στην τσεπη καθε γκομενι το εβγαζα μονο με την αξια μου και το ευχαριστιομουνα και πιο πολυ γιατι δεν υπηρχε αυτη η γαμημενη υποκρισια στις σχεσεις.
οποτε και αφραγκοι να εισαστε και ασχημοι να εισαστε αν ξερετε να λετε πεντε κουβεντες να ειστε σιγουροι οτι μπορειτε να φυλακισετε την καλυτερη γκομενα .
Το καλο κουπι θελει λεγειν και υπομονη.
Οπως λεγαν και οι πιο παλιοι ΜΕ ΣΑΛΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΑΜΟΥΝ ΟΙ ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ ΤΟΥΣ ΨΕΙΛΟΥΣ.  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom