Νέα

Γκόμενα πουτάνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Σωστος ο stofos βγαζουν πολυ χρημα και εχουν περασει τα ...μημενα τα ορια (σαν τη Νανα του Ζολα..)
Τωρα δεν εχουν ολες τους ιδιους στοχους,αλλες κοντα στα 30 θελουν να κανουν οικογενεια και θα τη διακοψουν αυτη τη δουλεια,αλλες στελνουν χρηματα στις οικογενειες τους στη Ρωσια κτλ(γιατι να θελει μια πιτσιρικα 20-22χρ να κανει αυτο το επαγγελμα και οχι καποιο αλλο..)
Υπαρχει και η τελευταια κατηγορια που η μονη τους ηδονη ειναι το χρημα και η φιλοδοξια,ειναι σαν να περνουν κοκαινη
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
συνάδελφε bilk, για αυτά τα επαγγέλματα, προσωπική μου γνώμη-ρητό- για μια κοπέλλα που κάνει τέτοια δουλεία θα έπρεπε να είναι: "κάνε έναν σχεδιασμό-οικονομία-, βγάλε κάποια καλά λεφτά, κάλυψε τις σημαντικές ανάγκες σου πχ χρέη, αλλά κάποια στιγμή αποχώρησε διότι δεν θα υπάρχει ή αν θέλεις δεν θα αντέξει σωματικά-ψυχικά- για πάντα η εκπόρνευση του σώματός σου. Πίσω από την πόρνη αυτή, υπάρχει και μια προσωπικότητα, μια γυναίκα και πολλές φορές και μια μητέρα, ρόλοι οι οποίοι θα είναι για μια ζωή. Δηλ. όχι στην παντοτινή "επαγγελματοποίηση" αυτών των δουλειών." Η μαγκιά είναι μετά στην "ζούγκλα" και για αυτήν την ζούγκλα πρέπει να σχεδιάζουν, αλλά από ότι φαίνεται ελάχιστες το σκέφτονται έτσι, θαμπώνονται από την απληστία και τρώνε τα μούτρα τους μετά.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Σωστα τα λες φιλε μου,μερικες εχουν στοχους...δπυλευουν για τις οικογενειες τους η για να φτιαξουν οικογενεια κτλ(εχουν συνειδητοποιησει καποια πραγματα)
Οι περισσοτερες ομως εχοντας ζησει υπο δυσκολες συνθηκες φτωχεια μιζερια κτλ,σπανε τα γαμημενα τα φρενα τα θελουν ολα χρημα,sex,ναρκωτικα,λουσα,αμαξια κτλ.Ειναι σαν να παιρνεις ηρωινη πολυ δυσκολα θα απεξαρτηθεις...
Τι δουλεια εχε πχ μια κοπελα Ρωσιδα 20-22 να ερχεται στην Ελλαδα ως πορνη...ειναι η γαμημενη η φιλοδοξια να τα πετυχεις ολα αφου πριν ησουν στο τιποτα...
Νομιζω οτι και γω εχω αυτη τη γαμημενη τη φιλοσοφια με τη διαφορα οτι ξερω οτι υπαρχουν καποια ορια που δεν μπορεις να τα σπασεις χωρις να κανεις κακο στον εαυτο σου...
 

Επισκέπτης
συνάδελφε bilk, για αυτά τα επαγγέλματα, προσωπική μου γνώμη-ρητό- για μια κοπέλλα που κάνει τέτοια δουλεία θα έπρεπε να είναι: "κάνε έναν σχεδιασμό-οικονομία-, βγάλε κάποια καλά λεφτά, κάλυψε τις σημαντικές ανάγκες σου πχ χρέη, αλλά κάποια στιγμή αποχώρησε διότι δεν θα υπάρχει ή αν θέλεις δεν θα αντέξει σωματικά-ψυχικά- για πάντα η εκπόρνευση του σώματός σου. Πίσω από την πόρνη αυτή, υπάρχει και μια προσωπικότητα, μια γυναίκα και πολλές φορές και μια μητέρα, ρόλοι οι οποίοι θα είναι για μια ζωή. Δηλ. όχι στην παντοτινή "επαγγελματοποίηση" αυτών των δουλειών." Η μαγκιά είναι μετά στην "ζούγκλα" και για αυτήν την ζούγκλα πρέπει να σχεδιάζουν, αλλά από ότι φαίνεται ελάχιστες το σκέφτονται έτσι, θαμπώνονται από την απληστία και τρώνε τα μούτρα τους μετά.

άνθρωποι είναι και συνηθίζουν και αυτές μετά από λίγο καιρό.
Το βλέπουν πολύ ρεαλιστικά αυτό που κάνουν.
(δίνει για 5 λεπτά το μουνί της και παίρνει το 50% τις τιμής)
μια χαρά είναι για 500-600 ευρώ μεροκάματο.
Εξάλλου μόλις παίρνουν τα χρήματα στα χέρια τούς τα ξεχνάνε όλα.
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
το θεμα ειναι οτι χαλανε πολλα φραγκα πονταροντας στην δουλεια τους αλλα μια μερα τελειωνουν ολα...
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ηρωινη παιδια σε φτανει στο θεο αλλα θα σε γκρεμοτσακισει καποτε...
Πολλες το ελεγχουν παντως...
Και μην ακουσω παλι αυτη τη μαλακια οτι το κανω για βιοποριστικους λογους και η πιο συνειδητοποιημενη πουτανα εχει σπασει τα φρενα...
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
συμφωνώ, όλα είναι θέμα ανθρώπου, χαρακτήρα, αντοχών, βαθμού ηδονής για το χρήμα, αλλά και το να έχεις την πουτανιά μέσα σου. Το χειρότερο όμως είναι να την έχεις και στον χαρακτήρα σου και να "τρελλαίνεις" τον άλλον-πελάτη που ο φουκαράς νομίζει ότι νοιώθεις κάτι για αυτόν. Και αν την "πατήσει", καταθέτοντας αμέτρητα ποσά αργώντας να το πάρει χαμπάρι, αυτό είναι η καταστροφή και άντε να ξεκολλήσεις μετά...
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Σωστος εισαι...
Παντως πολλες ειναι ξηγημενες,σου δινουν την επιλογη να τις πηδηξεις με τη βουληση σου δε σε παραμυθιαζουνε με ψευτο-ερωτες και μαλακιες...
Κατα τη γνωμη μου vincit qui se vincit
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
σωστό και το γαλλικό μιας και γνωρίζω και μου αρέσουν πολύ. Τι να κάνουμε όμως, ακριβό σπόρ η γυναίκα, αλλά τις γουστάρουμε τις πουτάνες τις καριόλες...
 

Επισκέπτης
Σωστος εισαι...
Παντως πολλες ειναι ξηγημενες,σου δινουν την επιλογη να τις πηδηξεις με τη βουληση σου δε σε παραμυθιαζουνε με ψευτο-ερωτες και μαλακιες...
Κατα τη γνωμη μου vincit qui se vincit

Αυτό είναι... Η καλύτερη επένδυση είναι το μουνί... θα χάσουμε που θα χάσουμε τα λυτά μας αλλά θα το ευχαριστηθούμε :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ασχετο αλλα δεν ηταν γαλλικο αλλα λατινικο(κυριαρχει αυτος που κυριαρχει τον εαυτο του...)
Προσωπικα εγω πολυ πιο ευκολα θα την πατησω απο μια πουτανα που τη γουσταρω και εμφανισιακα αλλα και σαν προσωπικοτητα και μαγκια...και μαλλον απιθανο να με δεσει κανα αβγαλτο κοριτσακι η καμια χαζο-γκομενα...
Το καλο ειναι οτι καθε μερα μαθαινουμε....
 

Επισκέπτης
Κατερινα να υποθεσω οτι δεν σου ειναι πολυ ευχαριστη η δουλεια σου....
Θελει ψυχη και κοτσια για να το κανεις αλλα ομως αμοιβεσαι αδρα....
Προσωπικα με γοητευουν οι γυναικες του επαγγελματος σου τις θαυμαζω ισως και κατι παραπανω...
Ολοκληρωνεσαι ως ανθρωπος αν φτασεις τα ορια σου πραμα ακρως ερωτευσιμο για μενα....

...ολοκληρώνεσαι σαν άνθρωπος αν αρχίσεις να πηδιέσαι με τον πάσα ένα για 20 ευρώ;;;
το ακούσαμε κι αυτό.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...ολοκληρώνεσαι σαν άνθρωπος αν αρχίσεις να πηδιέσαι με τον πάσα ένα για 20 ευρώ;;;
το ακούσαμε κι αυτό.
κι ομως φιλε μου αν φτανεις στα ορια σου και τα περνας γινεσαι καλυτερος...
Ειναι μεγαλο σχολειο το να εισαι πουτανα, ρωτα τες(katerina πες μας..!)
Οπως και ειναι μεγαλο σχολειο να δουλευεις στα ορια σου...γινεσαι καλυτερος
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
νομίζω ότι από την συνέντευξη της ρωσίδας ιερόδουλης στην home page, η τελευταία ερώτηση, αλλά και λίγο πιο πάνω η ερώτηση περί του πώς θα αντιδρούσε αν μάθαινε ότι η κόρη της έκανε παρόμοια δουλειά, εκφράζει κάποια πράγματα για την ποιότητά τους...
 

Επισκέπτης
ε να κάνουμε τα παιδιά μας πουτάνες τότε για να ολοκληρωθούν σαν άνθρωποι μιας και εμείς δεν τα καταφέραμε στη ζωή μας.
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
:dancing:σωστός :2funny:τι μόρφωση και μαλακίες λέμε μετά...
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
στην ουσια οι πιο πολλες ειναι πουτανες πρωτα στην ψυχη και επειτα στο σωμα.απλα πληρωνονται και σε ειδος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom