Νέα

Γκόμενα ή Πουτάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jules_Jordan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μονο πουτανες vs Κανονικη γκομενα και πουτανες?

  • εχω σχεση και γαμαω πουτανες

    Ψήφοι: 107 34,4%
  • εχω σχεση και δεν γαμαω πουτανες οταν δεν ειχα γαμουσα

    Ψήφοι: 27 8,7%
  • δεν εχω σχεση αλλα αμα ειχα θα γαμουσα και πουτανες

    Ψήφοι: 55 17,7%
  • δεν εχω σχεση αλλα αμα ειχα θα τις εκοβα

    Ψήφοι: 44 14,1%
  • δεν εχω σχεση και ουτε θελω γιατι οι πουτανες με ικανοποιουν απολυτα σε ολους τους τομεις

    Ψήφοι: 43 13,8%
  • δεν εχω κανει σχεση οποτε δεν ξερω

    Ψήφοι: 35 11,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    311

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Οι ποιο μικροί σίγουρα θα θέλουν ταυτόχρονα με την γυναίκα τους να είναι χουν γκόμενα....εμείς οι ποιο μεγάλοι για ασφάλεια πουτανα
Eίσαι μεγάλη κουφάλα.

Αυτά τα λες επειδή μεγάλωσαν και οι φίλες της γυναίκας σου και δεν γουστάρεις ? :buck2:
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
6
Like
2.231
Πόντοι
481
Τόσες ασωτίες πάσης φύσεως έχω κάνει στη ζωή μου, δεν έχω σωτηρία...θα με βλέπει ο αγιος πέτρος και μάλλον θα με ζηλεύει :confused: :confused: :confused:
Το ιδιο σκέφτομαι κι εγώ για τον εαυτό μου... Μη φοβάσαι λοιπόν, θα είμαστε δίπλα δίπλα
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
355
Κριτικές
18
Like
1.163
Πόντοι
371
Το εξυπνο ειναι να χεις την κοπελα σου που ξερεις οτι ειναι καλο κοριτσι
Να εχεις και τις γκομενες σου να τις σκιζεις μια στο τοσο στα κρυφα
Και να πηγαινεις και στα μπουρδελα να τον ριχνεις


Με μια ισσοροπια σωστη αυτων των 3 εγω ειμαι υπερκαλλυμενος απο καθε αποψη
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.935
Like
7.665
Πόντοι
2.356
Γκομενα που να γαμιέται σα πουτανα και να μην πριζει αρχιδια. Ειδάλλως καθαρά πουτανα.. Εχω "θυσιάσει" αρκετές περιπτώσεις στη ζωή μου με γκόμενες που μου αρέσανε πολυ αλλά ήταν απαλευτες. Πάντως τις πουτανες δεν τις αφήνω ακόμα και καλή γκομενα να εχω. Δυσκολη ερώτηση "γκομενα η πουτανα" Κάθε τι έχει τα θετικά και τα αρνητικά. Ειδικά στην ηλικία που είμαι τώρα (40) που οποία γνωρίζω μου βάζει το μαχαίρι στο λαιμό για παιδια, προτιμώ πουτανα ενώ αν ημουν πιτσιρικας θα ήθελα ένα ωραίο καλό πιπινακι να καλοπερναω.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.036
Like
12.192
Πόντοι
2.256
Μέχρι να σε βρει ο άντρας της και να σε κάνει καλοκαιρινό. Φίλε το κάρμα υπάρχει. Μη κάνεις ότι θες να μη σου κάνουν.

Δεν "χτυπάω" περιπτώσεις που καταλαβαίνω πως η γυναίκα δεν ψάχνεται.Σε όσες έχω κάνει κίνηση είτε είναι πηδιόλες,είτε ο άντρας τους τις έχει γραμμένες και πηδάει μόνο άλλες και ψάχνονται και αυτές να περνάνε διακριτικά καλά.Δεν γουστάρω να χαλάω σπίτια, τη καλημέρα μου
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.628
Like
68.295
Πόντοι
11.956

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Πουτάνα... χωρίς δεύτερη σκέψη :boobies:
Πουτανα χωρίς δεύτερη σκέψη!!! Δεν σου γίνετε στενός κορσές δεν κερνάς φάει ποτό βόλτα κτλ …δεν αναγκάζεσαι να νοικιάσεις σπίτι για να την έχεις μέσα ( για τους παντρεμένους ) Γενικά δεν σε σκάει μια πουτανα ενώ η γκομενα σε σκάει και φαντάσου να γκαστρώσεις την γκομενα ;;;; Και να θέλει και γάμο ;;; Μακρυά ούτε να το σκευτομε …………Μια καλή τανα που να τα κάνει όλα καθαρά και όμορφα
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Eγω παντος επιμενω πουτανιστας...ξεκαθαρα πραγματα!Η χειροτερη εμπειρια ειναι να εισαι με γκομενα που σε θελει για τα λεφτα σου,ενω εισαι ερωτευμενος μαζι της..Στην αρχη εισαι καψουρα ,χαρα και γλυκες ,χαμπαρι δεν περνεις ...Στο τελος της μερας ομως ανακαληπτεις οτι αυτη σε δουλευει ,και οτι σου στοιχιζει πολαπλασια απ οσα θα χαλουσες στις πουτανες....Και τοτε τι κανεις?...
 
Τελευταία τροποποίηση:

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.628
Like
68.295
Πόντοι
11.956
Eγω παντος επιμενω πουτανιστας...ξεκαθαρα πραγματα!Η χειροτερη εμπειρια ειναι να εισαι με γκομενα που σε θελει για τα λεφτα σου,ενω εισαι ερωτευμενος μαζι της..Στην αρχη εισαι καψουρα ,χαρα και γλυκες ,χαμπαρι δεν περνεις ...Στο τελος της μερας ομως ανακαληπτεις οτι αυτη σε δουλευει ,και οτι σου στοιχιζει πολαπλασια απ οσα θα χαλουσες στις πουτανες....Και τοτε τι κανεις?...
Ξέρεις τι θα κάνεις την επόμενη φορά ....όλοι έχουμε κάνει λάθος....το θέμα είναι να μάθουμε από αυτά
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.036
Like
12.192
Πόντοι
2.256
Να έχεις παντρευτεί πουτανα.....η η σύζυγος να είναι καύλα σαν πουτανα
Αυτο μπορει να ισχυει και να το εχεις κερδισει αλλα η φθορα του χρονου σε συνδυασμό με την αναγκη ποικιλίας οδηγεί σε άλλα μονοπάτια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom