Νέα

Γκάλοπ για Δημοτικές Εκλογές στον Δήμο Αθηναίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιον θα ψηφίσετε για Δημαρχο Αθηναίων?

  • Γεώργιος Καμίνης (ΔΗΜΑΡ – ΠΑΣΟΚ)

    Ψήφοι: 11 13,4%
  • Άρης Σπηλιωτόπουλος (ΝΔ)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γαβριήλ Σακελλαρίδης (ΣΥΡΙΖΑ)

    Ψήφοι: 11 13,4%
  • Ηλίας Κασιδιάρης ( ΧΑ)

    Ψήφοι: 48 58,5%
  • Νικήτας Κακλαμάνης (Ανεξ. ΝΔ)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Νίκος Σοφιανός (ΚΚΕ)

    Ψήφοι: 1 1,2%
  • Β. Καπερνάρος (ΑΝΕΛ)

    Ψήφοι: 1 1,2%
  • Πέτρος Κωνσταντίνου (ΑΝΤΑΡΣΥΑ)

    Ψήφοι: 1 1,2%
  • Νίκος Αβραμίδης (Παναθηναϊκό Κίνημα)

    Ψήφοι: 5 6,1%
  • Αναποφάσιστος

    Ψήφοι: 1 1,2%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 3 3,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    82

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Πιστεύεις πως πρέπει να λογοδοτήσω; Αν ναι οκ. Τι να κάνω δηλαδή; Να γράψω 100 φορές τιμωρία, πως δε θα κάνω ξανά λανθασμένες προβλέψεις;
Θα ηταν καλη ιδεα, γιατι δεν ειναι δυνατον να λεγεται η καθε μπαρουφα ανωδυνως.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
δεν καταλαβαίνετε ότι χωρις δυνατη ΧΑ δεν πεφτει η χουντα σαμαρα-βενιζελου
εσύ δεν έχεις καταλάβει ότι χάρη στην χρυσή αυγή συνεχίζουν να βρίσκονται ακόμα στις καρέκλες τους οι σαμαροβενιζελοι...
Μαλλον ολοι δεν εχετε καταλαβει οτι η Χρυση Αυγη δεν ειναι το κεντρο του κοσμου και δεν οριζει τιποτα...
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6

Ο ένας λέει οτι στήνουν τα γκάλοπ για να μην ψηφίσει ο κόσμος τον κασιδιάρη, ο άλλος (εσύ) λέει οτι λέγοντας ψέματα αφαιρείται ο παράγοντας φόβος και ο κόσμος θα ψηφίσει κασιδιάρη.
Συνεννοηθείτε τελικά στο ποιός είναι ο σκοπός όλων αυτών των απατεώνων που φτιάχνουν ψεύτικα γκάλοπ.
Θα βοηθήσει ενδεχομένως στο να έχετε μια κοινή δικαιολογία όταν τα αποτελέσματα θα αποδειχθούν διαφορετικά απο αυτά που ονειρεύεστε.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.709
Πόντοι
6.515
εσύ δεν έχεις καταλάβει ότι χάρη στην χρυσή αυγή συνεχίζουν να βρίσκονται ακόμα στις καρέκλες τους οι σαμαροβενιζελοι...

γιατι ρε συ τυπε? Αμα παρει 10 μοναδες η ΧΑ σε εκλογες οι 8 θα είναι από ΝΔ.

Γιατι νομιζεις ότι λυσανε με τις διωξεις? Τοσο λες στεναχωρηθηκε ο σαμαρας αν κλωτσησαν μερικα χαρτοκουτρα παρανομων στις λαικες?  :uglystupid:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ο ένας λέει οτι στήνουν τα γκάλοπ για να μην ψηφίσει ο κόσμος τον κασιδιάρη, ο άλλος (εσύ) λέει οτι λέγοντας ψέματα αφαιρείται ο παράγοντας φόβος και ο κόσμος θα ψηφίσει κασιδιάρη.
Συνεννοηθείτε τελικά στο ποιός είναι ο σκοπός όλων αυτών των απαταιώνων που φτιάχνουν ψεύτικα γκάλοπ.
Θα βοηθήσει ενδεχομένως στο να έχετε μια κοινή δικαιολογία όταν τα αποτελέσματα θα αποδειχθούν διαφορετικά απο αυτά που ονειρεύεστε.
Βιαζεσαι. Υπαρχουν στάδια.
Πρωτα παιζουμε την κασετα "στημενες δημοσκοπησεις".
Μετα θα παιξουμε το "ο μαλακας ελληνας που δεν ψηφιζει τον Ηλια"
Η αποδοχη οτι επροκειτο απλως περι ονειρωξης ερχεται με την αφυπνιση, στο τελος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
γιατι ρε συ τυπε? Αμα παρει 10 μοναδες η ΧΑ σε εκλογες οι 8 θα είναι από ΝΔ.

Γιατι νομιζεις ότι λυσανε με τις διωξεις? Τοσο λες στεναχωρηθηκε ο σαμαρας αν κλωτσησαν μερικα χαρτοκουτρα παρανομων στις λαικες?  :uglystupid:
Γιατι μονο 8? και τις 28 θα παρει.
 

paris2000

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
463
Like
1
Πόντοι
1
λυσατε μερικοι με Κασιδιαρη αλλα δεν καταλαβαίνετε ότι χωρις δυνατη ΧΑ δεν πεφτει η χουντα σαμαρα-βενιζελου-εργολαβοι. Οι τυποι είναι 40 χρονια στις ιδιες καρεκλες δεν τις αφηνουν  :headbang:

Εκτος αν νομιζετε ότι θα την ριξουν τα πλουσιοπαιαδα στελεχη του συριζα με τις ασυναρτησιες που ξεστομιζουν ενας κάθε μερα.  :uglystupid:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Φαντάσου τι γαμήσι θα μας ρίξουν από τις 26 Μαΐου και μετά. Και αφού θα έχουν και μερικούς μήνες αποχής θα μας ξεκολιάσουν. Για αυτό πρέπει ο πιτσαδόρος και ο Μπένυ να φάνε μαύρο. Πολύ μαύρο. Αν η διαμαρτυρία δεν είναι δυναμική θα ισχυρίζονται πως η ροχάλες μας είναι βροχή.
 

Επισκέπτης
Ο ένας λέει οτι στήνουν τα γκάλοπ για να μην ψηφίσει ο κόσμος τον κασιδιάρη, ο άλλος (εσύ) λέει οτι λέγοντας ψέματα αφαιρείται ο παράγοντας φόβος και ο κόσμος θα ψηφίσει κασιδιάρη.
Συνεννοηθείτε τελικά στο ποιός είναι ο σκοπός όλων αυτών των απατεώνων που φτιάχνουν ψεύτικα γκάλοπ.
Θα βοηθήσει ενδεχομένως στο να έχετε μια κοινή δικαιολογία όταν τα αποτελέσματα θα αποδειχθούν διαφορετικά απο αυτά που ονειρεύεστε.
εγω δεν ονειρεύομαι τιποτα τυπε... Εχω δηλωσει ότι δεν υπαρχει περιπτωση να βγει δήμαρχος ο Κασιδιάρης και δεν τον θελω κιολας. Αν είναι δυνατον ρε τυπε... Εχω ξεκαθαρισει την θεση μου
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Κατσε να επιστρεψει το δωρο Πασχα και καμια αυξησουλα σε ενστολους και χαμηλοσυνταξεις και θα σου πω εγω τι οριζει.
Μα τυχαιο ειναι οτι οι διαφορες "παροχες" αφορουν ομαδες που εφυγαν απο ΝΔ και πηγαν ΧΑ;
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
εγω δεν ονειρεύομαι τιποτα τυπε... Εχω δηλωσει ότι δεν υπαρχει περιπτωση να βγει δήμαρχος ο Κασιδιάρης και δεν τον θελω κιολας. Αν είναι δυνατον ρε τυπε... Εχω ξεκαθαρισει την θεση μου
Ελα ρε για πες, γιατι δεν θελεις καθαρη Αθηνα;  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Μα τυχαιο ειναι οτι οι διαφορες "παροχες" αφορουν ομαδες που εφυγαν απο ΝΔ και πηγαν ΧΑ;
Το πολιτικα ορθο και ευφυες ποιο θα ηταν?
Να τους κοψουμε κι αλλα για να φυγουν άλλοι τοσοι?
 

Επισκέπτης
Κατσε να επιστρεψει το δωρο Πασχα και καμια αυξησουλα σε ενστολους και χαμηλοσυνταξεις και θα σου πω εγω τι οριζει.
ετσι τυπε... Δεν θα σας αφησει η φραου μερκελ ετσι... Θα κανει μια ενεσουλα να σας κρατησει στη ζωη οσο παει ;)
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Το πολιτικα ορθο και ευφυες ποιο θα ηταν?
Να τους κοψουμε κι αλλα για να φυγουν άλλοι τοσοι?
Αρα η ΧΑ εως ενα σημειο οριζει την πολιτικη σας. Πεσαμε απο τα συννεφα παλι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom