Νέα

Γιωργάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα οδηγηθει η ελλαδα σε προωρες εκλογες το 2011?

  • Ναι

    Ψήφοι: 165 36,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 108 24,0%
  • Θα χρεωκοπήσουμε

    Ψήφοι: 177 39,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    450

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Φιλε μου τα ΜΜΕ δεν ειναι χρηματισμενα απο το ΠΑΣΟΚ! Με τα λεφτα που εχουν οι καναλαρχες αγοραζουν και πουλανε το ΠΑΣΟΚ 100 φορες! Τα ΜΜΕ ειναι χρηματισμενα απο τα αφεντικα του Γιωργακη(του Τσαντ) και κατι ανεκδιηγητων οικολογων γιαλαντζι, γιατι αυτες οι πολιτικες δυναμεις εξυπηρετουν τα σχεδια τους!Παντως αποδειχθηκε περιτρανα πως οτι οσα λεφτα και να ριξουν οι BIG BROTHERS, οσες δολιοφθορες και να κανουν στο Ελληικο κρατος, οι Ελληνες δε μασανε! Γιαυτο ειμαι περηφανος!

Μασανε ρε φίλε αφού ψηφίζουν ΠΑΣΟΚ!! Οτι λέει ο Georgακης του καταπίνουν. Ο μεσίας ΘΛΙΒΕΡΟΣ θα μας σώσει λένε!!!! Κουνια που τους κούναγε...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Μασανε ρε φίλε αφού ψηφίζουν ΠΑΣΟΚ!! Οτι λέει ο Georgακης του καταπίνουν. Ο μεσίας ΘΛΙΒΕΡΟΣ θα μας σώσει λένε!!!! Κουνια που τους κούναγε...

Σε χαλάει ο Γιωργάκης (ως ένα σημείο ναι)? Θες το μπούλη εσύ ε??  :jerking: :jerking:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
ΠΑ.ΣΟ.Κ            36.78 %
Νέα Δημοκρατία      32.56 %
Σύνολο των 2:      69.34 %

Το κάτω από 70% είναι μια νίκη,
αλλά καλύτερα θα ήταν αν ήταν κάτω από 50%...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
ΠΑ.ΣΟ.Κ             36.78 %
Νέα Δημοκρατία      32.56 %
Σύνολο των 2:       69.34 %

Το κάτω από 70% είναι μια νίκη,
αλλά καλύτερα θα ήταν αν ήταν κάτω από 50%...

Στις εθνικές και οι δυό μαζί θα χτυπήσουν 75άρι μη σου πω και πιο πάνω!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Α καλά, εννοείται.

Εκεί βλέπεις υπάρχει πραγματικό διακύβευμα: ρουσφέτια, διορισμοί, μεταθέσεις, βολέματα, κλπ. 

εκεί θα βάλουμε και παππούδες/γιαγιάδες (άνω των 85) να ψηφίσουν!!! Σήμερα τους αφήσαμε στον "πάγκο"  :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Είναι ανεκδιήγητο τι συμβαίνει σ αυτή τη χώρα και τι θράσος έχουν ορισμένοι....
Με περίπου 4.5% διαφορά οι κυβερνώντες εγκαλούν την αξιωματική αντιπολίτευση να μην πανηγυρίζει γιατί η διαφορά δεν ήταν 6%......
Κανένα άλλο πολιτικό δεδομένο δεν προέκυψε.

Καλά ρε ΜΑΛΑΚΕΣ είναι δυνατόν να πανηγυρίζετε που στη Ριζούπολη μας βάλατε ΜΟΝΟ 3;

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
το καλύτερο ήταν η ροή των αποτελεσμάτων........
εκεί περίπου που έπρεπε να εμφανιστεί ο μονάρχης η διαφορά ήταβ στο 2.8...........

Είχαν επιλέξει μέχρι και τα εκλογικά τμήματα που παρουσίαζαν οι πούστηδες. Χώναν και μπινελίκια στους δημοσκόπους..........  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Χάνεις με 3μηδέν και τα χώνεις στην κερκίδα που σου λέει πως ο κουτσός πρέπει να γίνει αλλαγή....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Το καλύτερο είναι ανεπιθύμητε, ότι με την χειρότερη κυβέρνηση από την μεταπολίτευση, η αντιπολίτευση χάνει έδαφος και ότι το μήνυμα ενάντια στον δικομματισμό, μεταφράζεται σε κύμα προς βασιλόφρονες-χουντικούς αλλά και σταλινικούς.

Με λίγα και απλά λόγια, κατάντια και δεν υπάρχει φως στο τούνελ όσες νικολούληδες και να επιστρατευτούν.
 

andidote1

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Υ.Γ. Που χάθηκαν όλα αυτά τα καλόπαιδα που κοσμούσαν τα πάνελ στις προηγούμενες εκλογές; (Βουλγαράκης, Παυλόπουλος, Μεϊμαράκης, Ντόρα και σία). Τα τσικό στείλανε σήμερα στο γήπεδο (Δένδιας, Καμένος, Χατζηδάκης).
Ο Παυλόπουλος ήταν δικαιολογημένα απών. Ήταν απασχολημένος να ρυθμίζει τη ροή ενσωμάτωσης.
 

deepthroat

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2005
Μηνύματα
196
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Συγχαρητήρια στον ΓΑΠ για την καθαρή νίκη, και του χρόνου πρωθυπουργός από ότι φαίνεται.

Οπότε και καλά μυαλά να του ευχηθούμε  :2funny:
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Ας μην ήταν 48% αποχή και θα σας έλεγα εγώ αν έβγαινε ο Γιώργος.Θα παιρνε το ΛΑΟΣ και η ΝΔ καλά ποσοστά.Για τη ΝΔ χέστηκα,όμως ήθελα 2% παραπάνω το ΛΑΟΣ
 

psixiatros

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
133
Like
8
Πόντοι
1
Συγχαρητήρια στον ΓΑΠ για την καθαρή νίκη, και του χρόνου πρωθυπουργός από ότι φαίνεται.

Οπότε και καλά μυαλά να του ευχηθούμε  :2funny:

Λες να βάλει το χέρι του στις ρόδες του Λέξους,την ώρα που κινείται?!!!
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Θλιβερός δεν είναι ο Γιωργάκης, ούτε ο Κωστάκης, ούτε κανείς από αυτούς, αλλά ο Έλληνας. Ο Έλληνας που κάθεται όπου σταθεί και όπου βρεθεί και πλακώνεται για το ποιός από τους 2 έκανε λιγότερο ή περισσότερο κακό στη χώρα, ο Έλληνας που από αύριο θα τρέχει πάλι στα βουλευτικά γραφεία για ρουσφέτι, ο Έλληνας που ψηφίζει κάθε λογής απολιθωμένο (βλέπε ΚΚΕ), ανισσόροπο (βλέπε ΣΥΡΙΖΑ) ή νεοφασίστα (βλέπε ΛΑΟΣ), στην τελική ο Έλληνας που όλο βρίζει ένας κράτος ξεχνώντας ότι το κράτος είναι ΚΑΙ ο ίδιος...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Θλιβερός δεν είναι ο Γιωργάκης, ούτε ο Κωστάκης, ούτε κανείς από αυτούς, αλλά ο Έλληνας. Ο Έλληνας που κάθεται όπου σταθεί και όπου βρεθεί και πλακώνεται για το ποιός από τους 2 έκανε λιγότερο ή περισσότερο κακό στη χώρα, ο Έλληνας που από αύριο θα τρέχει πάλι στα βουλευτικά γραφεία για ρουσφέτι, ο Έλληνας που ψηφίζει κάθε λογής απολιθωμένο (βλέπε ΚΚΕ), ανισσόροπο (βλέπε ΣΥΡΙΖΑ) ή νεοφασίστα (βλέπε ΛΑΟΣ), στην τελική ο Έλληνας που όλο βρίζει ένας κράτος ξεχνώντας ότι το κράτος είναι ΚΑΙ ο ίδιος...
και τι να ψηφισουμε δικε μου?
ποια η προταση σου
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Θλιβερός δεν είναι ο Γιωργάκης, ούτε ο Κωστάκης, ούτε κανείς από αυτούς, αλλά ο Έλληνας. Ο Έλληνας που κάθεται όπου σταθεί και όπου βρεθεί και πλακώνεται για το ποιός από τους 2 έκανε λιγότερο ή περισσότερο κακό στη χώρα, ο Έλληνας που από αύριο θα τρέχει πάλι στα βουλευτικά γραφεία για ρουσφέτι, ο Έλληνας που ψηφίζει κάθε λογής απολιθωμένο (βλέπε ΚΚΕ), ανισσόροπο (βλέπε ΣΥΡΙΖΑ) ή νεοφασίστα (βλέπε ΛΑΟΣ), στην τελική ο Έλληνας που όλο βρίζει ένας κράτος ξεχνώντας ότι το κράτος είναι ΚΑΙ ο ίδιος...

Πολύ σωστό σε βρίσκω φίλε...Το κακό είναι πως όλοι κράζουν για τα ρουσφέτια που γίνονται, για τα φακελάκια, για... για... για...αλλά όταν τους δοθεί η ευκαιρία να το πράξουν δεν την χάνουν. Αυτοί είμαστε.
Προσωπικά δεν έχω κάποιο βίσμα για να κάνω ρουσφέτι και από τη θέση που είμαι τώρα μπορώ εύκολα να πω πως και να το είχα δεν θα το εκκμεταλευόμουνα. Αλλά επειδή θέλω να είμαι σωστός, εάν είχα είναι πολύ πιθανό να το χρησιμοποιούσα και ας ήξερα πως έτσι  :knockinb: κάποιον άλλο.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Το'πα και αλλού. 4,5% διαφορά με τόσα που χρεώνεται η ΝΔ μόνο ο Γιωργάκης μπορούσε να φτάσει. Οποιοσδήποτε άλλος - πετώντας έξω απολιθώματα προηγουμένων ΠΑΣΟΚ - θα το είχε > 8% και θα ήταν επόμενη κυβέρνηση. Καλό παιδί ... αλλά θλιβερός.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Πολύ σωστό σε βρίσκω φίλε...Το κακό είναι πως όλοι κράζουν για τα ρουσφέτια που γίνονται, για τα φακελάκια, για... για... για...αλλά όταν τους δοθεί η ευκαιρία να το πράξουν δεν την χάνουν. Αυτοί είμαστε.
Προσωπικά δεν έχω κάποιο βίσμα για να κάνω ρουσφέτι και από τη θέση που είμαι τώρα μπορώ εύκολα να πω πως και να το είχα δεν θα το εκκμεταλευόμουνα. Αλλά επειδή θέλω να είμαι σωστός, εάν είχα είναι πολύ πιθανό να το χρησιμοποιούσα και ας ήξερα πως έτσι  :knockinb: κάποιον άλλο.
απο λιγο δυσκολο εως και ακατορθοτο να χεις το βισμα και να μην το χρησιμοποιησεις!!!
τωρα ποιος ειχε το βαζο με το μελι και δεν βουτηξε το δαχτυλο του στο μελι ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!
εσυ μπορει και να μην το χρησιμοποιουσες που μπορει π.χ να μην εχεις και οικονομικο προβλημα ή να σαι και βολεμενος στον ιδιωτικο τομεα ΑΛΛΑ καποιος που χει 600ευρω τον μηνα και γαμιεται και ειχε την ακρη να μπει στο δημοσιο και να ΒΟΛΕΥΤΕΙ (αν ειδικα ειναι και φτωχος) δεν νομιζω να μην το κανε!
τωρα αν δεν ισχυει μπορει να με αμφισβητησει οποιος θελει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom