Νέα

Γιωργάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30K
  • Εμφανίσεις 743K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα οδηγηθει η ελλαδα σε προωρες εκλογες το 2011?

  • Ναι

    Ψήφοι: 165 36,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 108 24,0%
  • Θα χρεωκοπήσουμε

    Ψήφοι: 177 39,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    450

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.478
Κριτικές
61
Like
42.719
Πόντοι
22.785

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ααααααααααααααααχαχχχααχαχαχαχαχαχα

η Κύπρος έχει τουρισμό γιατί αυτοί που έχουν φέρει μύρια στο νησί για διαχείριση έχουν αγοράσει βίλλες και συγκροτήματα....
Στην Ελλάδα έρχονται οι χωριατορωσσίδες για να γαμηθούν και να πάρουν κάνα κομμάτι ψωμί από τους αγάμητους νεοέλληνες...
Στην Κύπρο κυκλοφοράνε ρωσσίδες κόρες μελών της κυβέρνησης και στα ενδιάμεσα των διακοπών και των πήδουλων πουλάνε και κάνα σπίτι του μπαμπά αξίας 500 χιλιάδων Ευρώ....
Τώρα την κατάλαβες τη διαφορά;

αχά...

ναι, την κατάλαβα...
αλλά τότε μάλλον πιο εύκολο είναι να μιλάμε για ισπανία και να φτιαξουμε καμια πλατεία παρά να ονειρευόμαστε κάτι τέτοιο  :grin:
Όχι ότι δε γίνεται υποθέτω, αλλά ξέρεις τώρα, έεεελα μωρέεε ποιοοοος να τρέεεεχει, φτιάξε κει πέρα έναν πεζόδρομο και πάμε μαργαρίτη το βράδυ  :rockon: :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
οταν ξεκινησε το ΕΣΥ ηταν αλλες οι προοπτικες του και θα ηταν δικαιο να τον εκρινες εκ του αποτελεσματος αν μπορουσε να ολοκληρωσει αυτο που εξ αρχης ειχε βαλει σαν στοχο. ομως δεν προλαβε και οι επομενοι τα σκατωσαν. αρα πως κρινεις καποιον για κατι που ξεκινησε με σωστες βασεις αλλα δεν το ολοκληρωσε;βεβαια εχεις αδικο για τον Γεννηματα!!

στην Ελλάδα ξεκινάει κάποιος ένα όραμα ανεξαρτήτως εάν θα πετύχει ή όχι και τον βγάζουν άχρηστο....

το ΞΥΣΤΑΡΧΙΔΗ βέβαια που 6 χρόνια ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ τον θεωρούν καταλληλότερο για αλλαγές.....

ΓΑΜΑΤΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
 

Επισκέπτης
στην Ελλάδα ξεκινάει κάποιος ένα όραμα ανεξαρτήτως εάν θα πετύχει ή όχι και τον βγάζουν άχρηστο....

το ΞΥΣΤΑΡΧΙΔΗ βέβαια που 6 χρόνια ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ τον θεωρούν καταλληλότερο για αλλαγές.....

ΓΑΜΑΤΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
τωρα που τους λεει οτι εγω 8 του μηνα φευγω ολοι μουγκα!!!!μπουρδελο τους εκανε και θυμησου τη ελεγε οτι θα μεινω στρατιωτης της παραταξης και την εκανε πρωτος απο ολους!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τωρα που τους λεει οτι εγω 8 του μηνα φευγω ολοι μουγκα!!!!μπουρδελο τους εκανε και θυμησου τη ελεγε οτι θα μεινω στρατιωτης της παραταξης και την εκανε πρωτος απο ολους!!!
όπως ξεκίνησε....
όσους είχε διαγράψει στην αρχή ή τους πήρε μαζί στην κατρακύλα ή θα τους αφήσει τώρα να σφάζονται....
αχαχαχαχα
ωραίο όραμα είχε ο καταλληλότερος.....
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
Σύνελθε.
Τα έργα πρασίνου δεν αποτελούν έργα υποδομής για κάθε μεγάλη σύγχρονη πόλη;;;; Καλό και αυτό.

Το μοντέλο της Βαρκελώνης, για το οποίο γίνεται τόση φασαρία, έχεις καταλάβει τι περιλαμβάνει και την σημασία του;;;;

Πριν από τους Ολυμπιακούς η Βαρκελώνη ήταν μία άλλη Ισπανική πόλη, μια άλλη Μεσογειακή πόλη, σημαντική μεν αλλά όχι τίποτε ιδιαίτερο (παρόλο που το Ramblas και η αρχιτεκτονική της κληρονομιά αποτελούσε πάντα πόλο έλξης). Όποιος έχει επισκεφθεί την Βαρκελώνη την δεκαετία του 80 ή και πιο νωρίς ξέρει (αλλά ας μην συγκρίνουμε με την Φρανκική περίοδο).

Μετά τους Ολυμπιακούς και ιδιαιτέρως μετά την ανάπλαση της παραλίας η Βαρκελώνη έχει γίνει διεθνής προορισμός που δέχεται πάνω από 6.000.000 τουρίστες τον χρόνο. Κατάλαβες το νούμερο;;;
Κάνε μία σύγκριση με τον τουρισμό που δέχεται ΟΛΗ η Ελλάδα.
Κάνε μία σύγκριση με τον τουρισμό που δέχεται η Αθήνα. Με τον Παρθενώνα και τα όλα της.

Καταλαβαίνεις ότι η Βαρκελώνη δέχεται την μισή σχεδόν τουριστική κίνηση που δέχεται ΟΛΗ η Ελλάδα;
Και αυτό όταν το 1990 δέχονταν κάτω από 2 εκατομμύρια και το 2007 έφθασε τα 7 εκατομμύρια.

 Ο τουριστας δυσκολα θα παει στο Ελληνικο , καλυτερα να αναμορφωσουμε την Βαρβακειο και την ψαραγορα ().

 Επισης η Βαρκελωνη ειναι τουριστικη πολη και πιο πολυ μοιαζει στην θεσσαλονικη σαν τοπος
και σαν μεγεθος (??)
Αλλα για την Βαρκελωνη .

 Επισης η Ισπανια ειναι κοντα στο ΗΒ οποτε ο Βρεττανος πεταγεται για ενα ΣΚ

Η Αθηνα συμφωνα με τον ιδιο ταξιδιωτικο οδηγο

Βασικα εννοω οτι το Φαληρο το Ελληνικο  και το Μοσχατο δεν ειναι τουριστικοι προορισμοι !! Αν πρασκαλεσεις εναν "ξενο" θα τον πας Ακροπολη , Πλακα , Μοναστηρακι και για φαγητο κανα Τουρκολιμανο , καμια Πειραικη καμια βαρη καμια Σταματα καμια Βουλιαγμενη
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
 Ο τουριστας δυσκολα θα παει στο Ελληνικο , καλυτερα να αναμορφωσουμε την Βαρβακειο και την ψαραγορα ().

 Επισης η Βαρκελωνη ειναι τουριστικη πολη και πιο πολυ μοιαζει στην θεσσαλονικη σαν τοπος
και σαν μεγεθος (??)

πριν σε αρχίσω στα μπινελίκια.....

έχεις πάει βαρκελώνη;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.478
Κριτικές
61
Like
42.719
Πόντοι
22.785
Βασικα εννοω οτι το Φαληρο το Ελληνικο  και το Μοσχατο δεν ειναι τουριστικοι προορισμοι !! Αν πρασκαλεσεις εναν "ξενο" θα τον πας Ακροπολη , Πλακα , Μοναστηρακι και για φαγητο κανα Τουρκολιμανο , καμια Πειραικη καμια βαρη καμια Σταματα καμια Βουλιαγμενη
[/quote]

Ξέχασες τόν κοκκοβιο στο Λαύριο ΄΄΄΄΄΄΄΄
Τα ώραιοτερα καβούρια............
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Οι αγώνες της Μπάρτσα που βλέπει στην τηλεόραση πιάνονται; :2funny:

ασε με ρε μαλάκα με τον κάθε καμμένο εδώ μέσα....
είδε κάτι στην εικονική του πραγματικότητα και μας λέει ότι ο μοχλός της ισπανικής οικονομίας, το μεγαλύτερο λιμάνι της χώρας, πόλη που έχει κάνει Ολυμπιακούς αγώνες, πόλη τεράστια με αξιοθέατα και τον Γκαουντί μοιάζει περισσότερο στη Θεσσαλονίκη.......

ΕΛΕΟΣ γαμώ την ιθαγένειά μου ρε πούστη αυτά που διαβάζω εδώ μέσα έλεος......
Το καμπ νου είναι από μονο του τουριστική ατραξιον και αυτός μου μιλάει για τα καβούρια στην Πειραική γαμώ την καταγωγή μου απ το Πέραμα γαμώ.
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
Άσε που ισπανός μας συμβουλεύει...

 φανταζομαι αμισθι , ελππιζω να εχει μεινει στην Ελλαδα σε κανα διμηνο που εχω μια μετακόμιση !!!!

 Τεσπα αν ξυπνιος σημαιναι να καταπινω αμασητο οτι γραφουν  οι φυλλαδες τοτε προτιμω να ειμαι μαλακας παρα ξυπνιος .

 Οχι δεν εχω παει Βαρκελωνη (ουτε στον Κοκοβιο ) αρα φανταζομαι δεν δικαιουμαι να ομιλω!!

 ΖΗΤΩ Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΖΗΤΩ ΤΟ ΠΑΣΟΚ
 

pepe_le_pew

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1.709
Like
0
Πόντοι
16
ασε με ρε μαλάκα με τον κάθε καμμένο εδώ μέσα....
είδε κάτι στην εικονική του πραγματικότητα και μας λέει ότι ο μοχλός της ισπανικής οικονομίας, το μεγαλύτερο λιμάνι της χώρας, πόλη που έχει κάνει Ολυμπιακούς αγώνες, πόλη τεράστια με αξιοθέατα και τον Γκαουντί μοιάζει περισσότερο στη Θεσσαλονίκη.......

ΕΛΕΟΣ γαμώ την ιθαγένειά μου ρε πούστη αυτά που διαβάζω εδώ μέσα έλεος......
Το καμπ νου είναι από μονο του τουριστική ατραξιον και αυτός μου μιλάει για τα καβούρια στην Πειραική γαμώ την καταγωγή μου απ το Πέραμα γαμώ.

  Εχω παει στην Ομονοια και θαλασσα δεν ειδα εκει κοντα !!! (Μπορει και να εχει βεβαια και να μην την ειδα)!

  Ο Πειραιας και η Θεσσαλονικη ΕΙΝΑΙ παραθαλλασιες πολεις και ΛΙΜΑΝΙΑ η Αθηνα δεν ηταν την τελευταια φορα που κατεβηκα κεντρο !!!
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
 φανταζομαι αμισθι , ελππιζω να εχει μεινει στην Ελλαδα σε κανα διμηνο που εχω μια μετακόμιση !!!!

 Τεσπα αν ξυπνιος σημαιναι να καταπινω αμασητο οτι γραφουν  οι φυλλαδες τοτε προτιμω να ειμαι μαλακας παρα ξυπνιος .

 Οχι δεν εχω παει Βαρκελωνη (ουτε στον Κοκοβιο ) αρα φανταζομαι δεν δικαιουμαι να ομιλω!!

 ΖΗΤΩ Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΖΗΤΩ ΤΟ ΠΑΣΟΚ
πιο πασοκ ρε....
με χρονια και καιρους παλι δικα μας
θα ναι
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
το ΞΥΣΤΑΡΧΙΔΗ βέβαια που 6 χρόνια ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ τον θεωρούν καταλληλότερο για αλλαγές.....

o μεγαλύτερος τεμπελχανας πολιτικός που πέρασε απο την νεότερη Ελλάδα.

μαγάρισε το όνομα του παππού του.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
πόλη που έχει κάνει Ολυμπιακούς αγώνες, πόλη τεράστια με αξιοθέατα και τον Γκαουντί μοιάζει περισσότερο στη Θεσσαλονίκη.......

ρε βλαμμένε η Βαρκελώνη δεν έχει Ουτε Λευκό Πύργο, ούτε Ζμπαόυγκ....

έχει κάποια Barcelona F.C. και μια www.sagradafamilia.cat/sf-eng/index.php]Sagrada Familia[/url]

του κώλου δηλ.... :Pτρέχα γύρευε..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom