Νέα

Γιωργάκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα palermo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30K
  • Εμφανίσεις 743K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα οδηγηθει η ελλαδα σε προωρες εκλογες το 2011?

  • Ναι

    Ψήφοι: 165 36,7%
  • Οχι

    Ψήφοι: 108 24,0%
  • Θα χρεωκοπήσουμε

    Ψήφοι: 177 39,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    450

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Και γιατί είναι χλαπάτσα;;; Κάποιος κάνει σε κάποιον πρόταση που μπορεί να γίνει αποδεκτή μπορεί και όχι.

Ναι, ναι, ό,τι πεις. Για να θυμηθούμε λίγο...

Πριν την κατάρτιση των ψηφοδελτίων, ο gap πήρε τηλέφωνο τον τάπερμαν, και του πρότεινε θέση στην Β' Πειραιώς ή σε περιφέρεια της Αθήνας. Εκεί που έβγαινε πάντα δηλαδή. Ο τάπερμαν του ζήτησε την πρώτη θέση στο επικρατείας, ο gap αρνήθηκε, και τελικά συμφωνήσανε ο τάπερμαν να μην κατέβει.
Ελληνικά ΜΜΕ: έδιωξε ο γίωργος τον σημίτη.
Στην συνέχεια, μάθαμε για πρόταση του ΠΑΣΟΚ στον Παπαδήμο, για την πρώτη θέση στο επικρατείας. Την οποία βέβαια απέρριψε αυτός, και εξέδωσε και ανακοίνωση η ΕΚΤ. Για την ιστορία, την πρώτη θέση την πήρε ο Ραγκούσης...

Στην συνέχεια, ο gap ψάχνει υπουργό για την... κλιματική αλλαγή.

Πρώτη πρόταση, στον Χρυσόγελο, και φυσικά άρνηση του και ανάλογο παίξιμο στα ΜΜΕ. Σήμερα, μάθαμε ότι ήταν φάρσα.
Το όχι όμως, ακόμα και αν ήταν φάρσα, ήταν όχι.
Δεύτερη πρόταση, στην Βασιλάκου. Δεύτερο όχι.

Τελικά θα ασχοληθεί με τις κλιματικές αλλαγές, η κοπέλα από το γυμναστήριο...

Με αυτά και με κείνα, στο νέο υπουργικό συμβούλιο συμμετέχουν τα κολλητήρια του gap.
Οι περισσότεροι δε από την επιτυχημένη ομάδα του 2005..

Είπαμε, η ανοησία είναι ανίκητη.

LOL. Το βλέπω...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τι λες ρε φιλε μεθυσμενος εισαι?
εγώ ρε καμμένε; δε θυμάσαι τα μπινελίκια που σου ριχνα όταν παρότρυνες τα πιτσιρίκια εδώ μέσα να κάνουν ακάποτα στις πουτάνες;

χώρια ότι από την Κυριακή το βράδυ μας έχετε ζαλίσει τα πελέ στην κλάψα βούρτση......

Στο συνέδριο να μετονομάσετε το κόμμα (ένας θεός να το κάνει πλέον) Νέα Δακρυχυσία.......

:tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ναι, ναι, ό,τι πεις. Για να θυμηθούμε λίγο...

Πριν την κατάρτιση των ψηφοδελτίων, ο gap πήρε τηλέφωνο τον τάπερμαν, και του πρότεινε θέση στην Β' Πειραιώς ή σε περιφέρεια της Αθήνας. Εκεί που έβγαινε πάντα δηλαδή. Ο τάπερμαν του ζήτησε την πρώτη θέση στο επικρατείας, ο gap αρνήθηκε, και τελικά συμφωνήσανε ο τάπερμαν να μην κατέβει.
Ελληνικά ΜΜΕ: έδιωξε ο γίωργος τον σημίτη.
Στην συνέχεια, μάθαμε για πρόταση του ΠΑΣΟΚ στον Παπαδήμο, για την πρώτη θέση στο επικρατείας. Την οποία βέβαια απέρριψε αυτός, και εξέδωσε και ανακοίνωση η ΕΚΤ. Για την ιστορία, την πρώτη θέση την πήρε ο Ραγκούσης...

Στην συνέχεια, ο gap ψάχνει υπουργό για την... κλιματική αλλαγή.

Πρώτη πρόταση, στον Χρυσόγελο, και φυσικά άρνηση του και ανάλογο παίξιμο στα ΜΜΕ. Σήμερα, μάθαμε ότι ήταν φάρσα.
Το όχι όμως, ακόμα και αν ήταν φάρσα, ήταν όχι.
Δεύτερη πρόταση, στην Βασιλάκου. Δεύτερο όχι.

Τελικά θα ασχοληθεί με τις κλιματικές αλλαγές, η κοπέλα από το γυμναστήριο...

Με αυτά και με κείνα, στο νέο υπουργικό συμβούλιο συμμετέχουν τα κολλητήρια του gap.
Οι περισσότεροι δε από την επιτυχημένη ομάδα του 2005..

LOL. Το βλέπω...

κλάααααααααααααααααααααααααααμμμμμμμμμμμμααααααααααααααααααααααααααααααααα


δάαααααααααααααααααααααααααααακκκκκκκκκκκρυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.


πού σαι βουπάκι....

ΤΗ ΧΥΛΟΠΙΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΡΙΞΕ Ο ΛΑΟΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΗ ΦΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΡΥΩΝΕΙ.....

ΟΣΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΕΙ Ο ΓΙΩΡΓΚΟΣ ΤΕΤΟΙΟ ΧΥΛΟ ΟΥΤΕ ΣΤΟΥΣ ΠΙΟ ΙΔΡΩΤΣΙΛΟΥΣ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΣΑΣ ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΟΣΑΣΤΑΝ.....
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
εγώ ρε καμμένε; δε θυμάσαι τα μπινελίκια που σου ριχνα όταν παρότρυνες τα πιτσιρίκια εδώ μέσα να κάνουν ακάποτα στις πουτάνες;

χώρια ότι από την Κυριακή το βράδυ μας έχετε ζαλίσει τα πελέ στην κλάψα βούρτση......

Στο συνέδριο να μετονομάσετε το κόμμα (ένας θεός να το κάνει πλέον) Νέα Δακρυχυσία.......

:tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
οτι θες καταλαβαινεις , αλλα ντ'αλλων...δεν ειπα τιποτα τετοιο για ακαποτα και
ποιος σου ειπε οτι ειμαι τσουτσεκι της ΝΔ  :idiot:
την τσεπη μου σκεφτομαι και ως επεκταση το πεος μου για το ποσες φορες θα το εφαρμοζω στα τανακια...

τους φορους σας μεσα :s&m_1:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

έλα ίσιε να σε στραβώσω και σένα να σε κάνω ΠΑΣΟΚΑΡΑ......  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Την εποχή που εσύ προσπαθούσες να κάνεις μπούγιο στις συγκεντρώσεις του ράλλη και του αβέρωφ οι δικοί μου με νανούριζαν με κάρμινα μπουράνα!

:2funny:  :2funny:  :2funny:

Είχα αναπτύξει έτσι από μικρος αντισώματα στη μόλυνση από πασοκ!
Εσένα που σε χτύπησε σε μεγαλύτερη ηλίκία, σε ξέκανε τελείως!  :grin:

κλάααααααααααααααααααααααααααμμμμμμμμμμμμααααααααααααααααααααααααααααααααα


δάαααααααααααααααααααααααααααακκκκκκκκκκκρυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.


πού σαι βουπάκι....

ΤΗ ΧΥΛΟΠΙΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΡΙΞΕ Ο ΛΑΟΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΗ ΦΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΡΥΩΝΕΙ.....

ΟΣΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΕΙ Ο ΓΙΩΡΓΚΟΣ ΤΕΤΟΙΟ ΧΥΛΟ ΟΥΤΕ ΣΤΟΥΣ ΠΙΟ ΙΔΡΩΤΣΙΛΟΥΣ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΣΑΣ ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΟΣΑΣΤΑΝ.....

Η μόλυνση που λέγαμε!

:2funny:  :2funny:  :2funny:


 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Την εποχή που εσύ προσπαθούσες να κάνεις μπούγιο στις συγκεντρώσεις του ράλλη και του αβέρωφ οι δικοί μου με νανούριζαν με κάρμινα μπουράνα!

:2funny:  :2funny:  :2funny:

Είχα αναπτύξει έτσι από μικρος αντισώματα στη μόλυνση από πασοκ!
Εσένα που σε χτύπησε σε μεγαλύτερη ηλίκία, σε ξέκανε τελείως!  :grin:

Η μόλυνση που λέγαμε!

:2funny:  :2funny:  :2funny:


:2funny:  :2funny:  :2funny:
:2funny:  :2funny:  :2funny:
:2funny:  :2funny:  :2funny:
:2funny:  :2funny:  :2funny:
:2funny:  :2funny:  :2funny:
:2funny:  :2funny:  :2funny:


ασε με ρε μαλάκα να γελάσω....
τέτοιο κλαψομούνιασμα ούτε οι αεκτζήδες δεν έχουν ρίξει όταν τους πήραν το πρωτάθλημα στο κας......
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Ναι, ναι, ό,τι πεις. Για να θυμηθούμε λίγο...

Στην συνέχεια, μάθαμε για πρόταση του ΠΑΣΟΚ στον Παπαδήμο, για την πρώτη θέση στο επικρατείας. Την οποία βέβαια απέρριψε αυτός, και εξέδωσε και ανακοίνωση η ΕΚΤ. Για την ιστορία, την πρώτη θέση την πήρε ο Ραγκούσης...

Ακριβώς για να θυμηθούμε λίγο.  Γιατί εγώ δεν θυμάμαι να έχει γίνει καμία επίσημη πρόταση στον Παπαδήμο. Βέβαια τώρα το λένε τα ΜΜΕ.
Όποτε οι θέσεις των ΜΜΕ συμφωνούν με τις δικές μας τα πιστεύουμε, όποτε όχι, τόσο το χειρότερο για τα ΜΜΕ.

Δηλαδή που ξέρεις εσύ ότι έγινε η πρόταση στον Παπαδήμο;;

Και ότι η ΕΚΤ δεν έβγαλε την ανακοίνωση για να μην δημιουργηθεί ανησυχία στις αγορές;;

Μάλλον δεν έχεις ιδέα για τον ρόλο της ΕΚΤ.

Κατά τα άλλα μετά από το "κατά φαντασίαν ασθενής" έχουμε τις "κατά φαντασίαν αρνήσεις".

Είναι σαν το Υπουργείο Αιγαίου το οποίο είχε καταργήσει η ΝΔ και υποβιβάσει σε μία Γενική Γραμματεία στο Υπουργείο Εμπορικής Ναυτιλίας (σωστά κατά την γνώμη μου).

Βγαίνουν τώρα μερικοί και κλαίνε για το Υπουργείο Αιγαίου. Εεεε, αφού το λένε τα ΜΜΕ έτσι θα είναι.
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Που 'σαι αντρέα να δείς,
το κορίτσι της κλιματικής αλλαγής!  :uglystupid: :tits: :tits2: :kissass2: :pipa3:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ακριβώς για να θυμηθούμε λίγο.  Γιατί εγώ δεν θυμάμαι να έχει γίνει καμία επίσημη πρόταση στον Παπαδήμο. Βέβαια τώρα το λένε τα ΜΜΕ. Όποτε οι θέσεις των ΜΜΕ συμφωνούν με τις δικές μας τα πιστεύουμε, όποτε όχι, τόσο το χειρότερο για τα ΜΜΕ.

Ναι έχεις δίκιο. Ποτέ δεν έγινε επίσημη πρόταση στον Παπαδήμο.
Τα ΜΜΕ, όταν ασχολούνταν τέσσερις μέρες με το θέμα, έγραφαν πίπες.
Επίσημη πρόταση είναι μόνο η έγγραφη, με κοινοποίηση σε σένα...

Δηλαδή που ξέρεις εσύ ότι έγινε η πρόταση στον Παπαδήμο;;

Μου το είπε ένα πουλάκι...
Ό,τι σε κάνει να κοιμάσαι ήσυχος τα βράδια...

Και ότι η ΕΚΤ δεν έβγαλε την ανακοίνωση για να μην δημιουργηθεί ανησυχία στις αγορές;;

Ναι, η αλήθεια είναι ότι αν είχε παραιτηθεί ο Παπαδήμος, η κρίση στην ευρωζώνη θα οξυνόταν και οι μαουνιέριδες στον Τάγο ή οι πουτάνες στο Άμστερνταμ θα χρεωκοπούσαν. Του οποίου η θητεία σημειωτέον, λήγει και σε 7 μήνες...

Κατά τα άλλα μετά από το "κατά φαντασίαν ασθενής" έχουμε τις "κατά φαντασίαν αρνήσεις".

Πες μου, ειλικρινά. Πόσα θες να μας τρελάνεις;
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Στην περίπτωση Παπαδήμου, υπήρξαν δημοσιεύματα από τους FT και το Reuters.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Ναι έχεις δίκιο. Ποτέ δεν έγινε επίσημη πρόταση στον Παπαδήμο.
Τα ΜΜΕ, όταν ασχολούνταν τέσσερις μέρες με το θέμα, έγραφαν πίπες.
Επίσημη πρόταση είναι μόνο η έγγραφη, με κοινοποίηση σε σένα...

Μου το είπε ένα πουλάκι...
Ό,τι σε κάνει να κοιμάσαι ήσυχος τα βράδια...

Ναι, η αλήθεια είναι ότι αν είχε παραιτηθεί ο Παπαδήμος, η κρίση στην ευρωζώνη θα οξυνόταν και οι μαουνιέριδες στον Τάγο ή οι πουτάνες στο Άμστερνταμ θα χρεωκοπούσαν. Του οποίου η θητεία σημειωτέον, λήγει και σε 7 μήνες...

Πες μου, ειλικρινά. Πόσα θες να μας τρελάνεις;

Συνέχισε να αυτοεξευτελίζεσαι.

1) Ο Τάγος δεν είναι πλωτός.

2) Τσίμπησες το δόλωμα σχετικά με την ΕΚΤ. Διότι προηγουμένως είχες ισχυριστεί μετά βεβαιότητας (εφόσον άλλωστε το είχαν αναφέρει τα ΜΜΕ) ότι:
Στην συνέχεια, μάθαμε για πρόταση του ΠΑΣΟΚ στον Παπαδήμο, για την πρώτη θέση στο επικρατείας. Την οποία βέβαια απέρριψε αυτός, και εξέδωσε και ανακοίνωση η ΕΚΤ. Για την ιστορία, την πρώτη θέση την πήρε ο Ραγκούσης...

Έλα όμως που η ΕΚΤ ποτέ δεν έχει εκδώσει τέτοια ανακοίνωση!

Εδώ είναι οι ανακοινώσεις της για το 2009: Άμα μπορείς να την βρεις, δείξε την και σε εμένα.

Αυτό που γίνεται είναι φυσικά απίθανο.
Προσπάθεια για να απαξιωθεί ο Γιωργάκης όχι για την κυβέρνηση που έφτιαξε, όχι για τα έργα της κυβέρνησης, όχι για τις προθέσεις του, αλλά διότι πιθανόν να σκέφθηκε να χρησιμοποιήσει στο ψηφοδέλτιο κάποιο πρόσωπο και στο οποίο πιθανόν να έγινε πρόταση. Και είναι δείγμα της αποτυχίας του ("έφαγε χλαπάτσα") ότι πιθανόν να υπήρξε άρνηση από το πρόσωπο αυτό. Λες και τα ψηφοδέλτια στην τελική δεν κρίθηκαν στις εκλογές.

Η γελοιότητα σε όλο το μεγαλείο της.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
:2funny:  :2funny:  :2funny:
:2funny:  :2funny:  :2funny:
:2funny:  :2funny:  :2funny:
:2funny:  :2funny:  :2funny:
:2funny:  :2funny:  :2funny:
:2funny:  :2funny:  :2funny:


ασε με ρε μαλάκα να γελάσω....
τέτοιο κλαψομούνιασμα ούτε οι αεκτζήδες δεν έχουν ρίξει όταν τους πήραν το πρωτάθλημα στο κας......

Είμαι σίγουρος ρε μαλάκα ότι όταν έμαθες ότι ο ζαγορίτης έμεινε εκτός κοινοβουλίου, έφτασες σε δυνατότερο οργασμό απ΄ό,τι αν σε τσιμπούκωναν  :pipa1: όλες οι στριπτιζτούδες της Συγγρού!
:2funny:  :2funny:  :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Είμαι σίγουρος ρε μαλάκα ότι όταν έμαθες ότι ο ζαγορίτης έμεινε εκτός κοινοβουλίου, έφτασες σε δυνατότερο οργασμό απ΄ό,τι αν σε τσιμπούκωναν  :pipa1: όλες οι στριπτιζτούδες της Συγγρού!
:2funny:  :2funny:  :2funny:

φιλαράκι το βράδυ της Κυριακήε ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ...........
Ειδικά το 10 νόμιζα ότι ήταν φάρσα.......
Οταν είδα τον Κωστάκη μόνο χωρίς γλάστρες δίπλα του μου φάνηκε ότι ετοίμαζε λόγο για πιθανό πόλεμο.......
Τον οργασμό τον ένιωσα όταν άκουσα ότι μένει έξω ο Αντώναρος...
Αλλα μετά μάζεψα τα χύσια μου γιατί ο εφτάψυχος έφαγε ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΕΡΤ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΟΥΦΛΙΑ και θα είναι παρών.......

Και τελικά ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ. Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΗΤΗ.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
2) Τσίμπησες το δόλωμα σχετικά με την ΕΚΤ. Διότι προηγουμένως είχες ισχυριστεί μετά βεβαιότητας (εφόσον άλλωστε το είχαν αναφέρει τα ΜΜΕ) ότι:
Έλα όμως που η ΕΚΤ ποτέ δεν έχει εκδώσει τέτοια ανακοίνωση!

Εδώ είναι οι ανακοινώσεις της για το 2009: Άμα μπορείς να την βρεις, δείξε την και σε εμένα.

Επειδή βαριέμαι να γράφω, δες εδώ:
Προφανώς εφημερίδες (όπως Τα Νέα: ), είχαν πάθει ομαδική παράκρουση και μιλούσαν για έκδοση ανακοίνωσης. Τι κρίμα που τους ξεσκέπασες...

Κάνε μου μια χάρη. Στείλτους ένα μήνυμα, να τους βάλεις στο σωστό δρόμο.
Όχι τίποτα άλλο, το ταλέντο σου σαν ψαράς δεν πρέπει να μείνει στα στενά πλαίσια του site.
Μην ταλαιπωρούμαστε μόνο εμείς...

Η γελοιότητα σε όλο το μεγαλείο της.

Και σου χω πει, να μην κοιτάς τον καθρέφτη...

1) Ο Τάγος δεν είναι πλωτός.

Το καλύτερο το κράτησα για το τέλος.
Από το "μαουνιέρης του Τάγου", εσύ κατάλαβες ότι είπα ότι ο Τάγος είναι πλωτός.
Μια λέξη μόνο: ΕΛΕΟΣ!

ΥΓ. Μα το Θεό, κρίμα που δεν έχω άλλο χρόνο, για να διασκεδάσω ακόμα...
Και επειδή γενικά δεν έχω χρόνο να ασχολούμαι με παπαρολογίες και να παίζω με τις λέξεις, μην ασχολείσαι μαζί μου.

/ignore list on
add voltaire45
/ignore list off
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Που 'σαι αντρέα να δείς,
το κορίτσι της κλιματικής αλλαγής!  :uglystupid: :tits: :tits2: :kissass2: :pipa3:

Δεν σου αρέσει;

http://[URL unfurl="true"]www.parapolitika.gr/files/images/birli_tina.jpg[/img[/URL]]


Και ένα σύντομο βιογραφικό της (ελεγχόμενης αξιοπιστίας)

[URL unfurl="true"]http://www.fimes.gr/2009/10/tina-mpirmpili/[/URL]

 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Είμαι σίγουρος ρε μαλάκα ότι όταν έμαθες ότι ο ζαγορίτης έμεινε εκτός κοινοβουλίου, έφτασες σε δυνατότερο οργασμό απ΄ό,τι αν σε τσιμπούκωναν  :pipa1: όλες οι στριπτιζτούδες της Συγγρού!
:2funny:  :2funny:  :2funny:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom