Νέα

γιδο-Πολάκης - Impossible is nothing No. 004

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Eraser..
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.663
Κριτικές
1
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Εγώ νομίζω ότι έχουμε παρεξηγήσει λίγο….οτι και να λες και ότι και να κάνεις…εχεις δικαίωμα να εχεις οποίο ύφος θες.

Εμένα αν κάποιος πάει να μου την πει με το «το φάτσα είναι αυτή άλλαξε τη» θα φροντίσω να του κάνω και την δίκη του φάτσα ίδια για να έχει να το θυμάται.

Όπως γουστάρει θα πλασάρετε ο καθένας πήγε κανένας στον Πολάκη να του πει πως ντύνεσαι και φέρεσαι έτσι ρε ακατοβλαχε κασερομπιχτη;;

Όταν κάπνιζε σα μαλακας μέσα στο υπουργείο όμως δεν πήγε κανένας να του πει σβήσε το τσιγάρο γαμω τη στάνη σου.

Ο τύπος κάνει μπούλινγκ και το παίζει νταής γενικα.

Κατά τα αλλά μια χαρά αποκάλυψε την ρεμούλα μάλλον αλλά δε πέφτουμε και από τα σύννεφα…ρεμούλα=ΝΔ
Ζουμε σε γαμησε τα εποχες.

Χτυπας ενα γατακι (οχι οτι υπαρχει λογος) και αντιμετωπιζεις τον νομο,χτυπας εναν ανθρωπο και ειναι Παρασκευη.

Ειπε ο Πολ τις μαλακιες του,ξεσπασε η Λινου σε λυγμους επειδη της ληξανε τα Xanax και παραλαμβανει πρωτη του μηνος και εληξε η Βουλη,διαγραφηκε ο τυπος και τελικα δεν εγινε και τιποτα για τον λογο τον οποιο πηγαν εκει
 

Ippokratis22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
543
Κριτικές
1
Like
1.113
Πόντοι
206
Ο Πολάκης είναι ο καλός μαθητής του "σκληρού ροκ Λαλιώτη". Αντίστοιχος είναι και ο Γεωργιάδης. Κάθε φορά που ζορίζουν τα πράγματα, βγάζουν μπροστά τον πιο τσαμπουκαλή που φωνάζει δυνατά και αρχίζει να κάνει καταγγελίες. Χωρίς όμως αποδείξεις.

Ο Πολάκης κατηγορεί για διαφθορά στο Ιατρικό Κέντρο Φιλιατρών χωρίς αποδείξεις. Πολύ πιθανό να έχει δίκιο, είναι υπερβολή για ενεργειακή αναβάθμιση να δίνεται τέτοιο ποσό ανά τ.μ. Κολλάει την ατάκα "κάντε μου μήνυση αν είμαι ψεύτης". Όπως είχε πει και ο Άδωνις "εγώ θέλω να γίνει η δική για τη Novartis". Δηλαδή σας προκαλώ να κάνετε κάτι που δεν πρόκειται να γίνει και έτσι δεν έχω λόγο να αγχώνομαι.

Η επίθεση στη Λινού ήταν όντως καφριλίκι, μονο για το θεαθήναι. Βρε μαλάκα πες αυτά που έχεις να πεις και άσε πως σε κοιτάζει η Λινού. Πες θέλω να ανοίξουν οι φάκελοι με τις προσφορές στο διαγωνισμό του έργου, να δούμε πόσο κόστιζε αρχικά το έργο και πως δικαιολογήθηκαν τόσο υψηλά ποσά. Με τις υπερβολές και το ψευτονταηλίκι και δίκιο να έχεις το χάνεις.

Για το δε ΣΥΡΙΖΑ, η τόση ευαισθησία είναι φανερά για να κερδίσουν το αριστερό WOKE κοινό. Θυσιάστηκε ο Πολάκης για να φανεί ο Στεφάν φεμινιστής. Με τα Φιλιατρά όμως τι θα γίνει; Σας ενδιαφέρει καθόλου αυτό στο ΣΥΡΙΖΑ;

Η ανάλυση σου ειναι εντελώς άστοχη , εκτος απο τα Φιλιατρά κ τη προφανή κομπίνα , αναφέρθηκε στη ψυχιατρική μεταρρύθμιση κ στις πολυ χαμηλές αμοιβές γιατρών κ νοσηλευτών

Νεα δημοκρατία ισον ΝΕΑ ΧΡΕΟΚΟΠΙΑ
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
Ζουμε σε γαμησε τα εποχες.

Χτυπας ενα γατακι (οχι οτι υπαρχει λογος) και αντιμετωπιζεις τον νομο,χτυπας εναν ανθρωπο και ειναι Παρασκευη.

Ειπε ο Πολ τις μαλακιες του,ξεσπασε η Λινου σε λυγμους επειδη της ληξανε τα Xanax και παραλαμβανει πρωτη του μηνος και εληξε η Βουλη,διαγραφηκε ο τυπος και τελικα δεν εγινε και τιποτα για τον λογο τον οποιο πηγαν εκει
ποιός τον διέγραψε τον Πολάκη ? το κόμμα του !!!
σε ποιό κόμμα ανήκει η Λινού ? στο κόμμα που ανήκει ο Πολάκης !!!
Πως λέγεται το κόμμα τους ,ποιό είναι ? ΣΥΡΙΖΑ:confused:
Τελειώσαμε !!!

Να κάνουμε σούμα την ζημιά ,να βγάζουμε συμπεράσματα ακολουθώντας την πρακτική της θετικής δέσμης
διότι τα θεωρητικά και οι ατέρμονες "ζυμώσεις" είναι για τα πρωινάδικα πανηγύρια ή τα συντροφικά συνέδρια που ποτέ δεν ξημερώνει :undecided:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.434
Κριτικές
1
Like
6.096
Πόντοι
2.356
Σε οποιαδήποτε χώρα του πρώην ανατολικού μπλοκ (βάλε όποια θες - Σερβία π.χ.), αυτός ο ανεκδιήγητος τσοπάνος θα έτρωγε φιδέ στο νοσοκομείο με το καλαμάκι, μετά από το τετ-α-τετ που θα είχε με τον γκόμενο της δικηγορίνας.

Εδώ στο Γιουνανιστάν βέβαια, είμαστε για άλλες φάσεις.

 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
14.938
Like
13.271
Πόντοι
3.656
Ζουμε σε γαμησε τα εποχες.

Χτυπας ενα γατακι (οχι οτι υπαρχει λογος) και αντιμετωπιζεις τον νομο,χτυπας εναν ανθρωπο και ειναι Παρασκευη.

Ειπε ο Πολ τις μαλακιες του,ξεσπασε η Λινου σε λυγμους επειδη της ληξανε τα Xanax και παραλαμβανει πρωτη του μηνος και εληξε η Βουλη,διαγραφηκε ο τυπος και τελικα δεν εγινε και τιποτα για τον λογο τον οποιο πηγαν εκει
Το ότι χτυπάς ένα ζωντανό και αντιμετωπίζεις τον νόμο είναι μια καλή αρχή....

απλά θα πρέπει η αυστηρότητα να επεκταθεί και στο όταν χτυπάς έναν άνθρωπο....αλλά να ξέρεις ότι όποιος χτυπάει γατάκια είναι άρρωστος ψυχικά και στο μέλλον θα χτυπήσει και άνθρωπο.

Ισχύει ότι στην Ελλάδα είμαστε περιορισμένης ικανότητας...δεν μπορούμε να κάνουμε ούτε διαχωρισμό...ούτε να ιεραρχίσουμε ούτε να σκεφτόμαστε και πολλά πολλά....ένα θέμα τη φορά....δεν μπορεί δηλαδή (στο μυαλό του μέσου χαζού) και ο πολάκης να είναι ΜΑΛΑΚΑΣ και να έχει δίκιο στις καταγγελίες του...

αφού είναι ΜΑΛΑΚΑΣ τότε ότι και να πει πάει στο βρόντο...και εκεί βασίζεται και το 50% του pr της νδ...στα πάντα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.463
Κριτικές
1
Like
32.450
Πόντοι
8.006
Σε οποιαδήποτε χώρα του πρώην ανατολικού μπλοκ (βάλε όποια θες - Σερβία π.χ.), αυτός ο ανεκδιήγητος τσοπάνος θα έτρωγε φιδέ στο νοσοκομείο με το καλαμάκι, μετά από το τετ-α-τετ που θα είχε με τον γκόμενο της δικηγορίνας.

Εδώ στο Γιουνανιστάν βέβαια, είμαστε για άλλες φάσεις.

Εγω σκεφτομαι κατι αλλο.
Ειναι απολυτως συνηθισμενο στα δικαστηρια, οταν αγορευει ο ενας δικηγορος, ο άλλος να μορφάζει ειρωνικα και απαξιωτικα. Το εχω κάνει, μού το εχουν κανει, κανενα προβλημα.
Αυτος ο σκατιάς, ποιος νομιζει οτι ειναι?
Που πρεπει οταν μιλαει, να τον κοιτανε με ψυχραιμια Δαλάι Λαμα?
Ειμαστε σοβαροι?
Δηλαδη οντως, αν ηταν εκει ο γκομενος της και του φωναζε "σκασε ρε", θα ειχε αδικο?
Καπου ωπα, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, με τον καθε καραγκιοζη τραμπουκο, που πρεπει να τον σεβομαστε κιολας και οχι μονο να μην του απανταμε, αλλά να μην στραβωνουμε και τα μουτρα μας.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.463
Κριτικές
1
Like
32.450
Πόντοι
8.006
δεν μπορεί δηλαδή (στο μυαλό του μέσου χαζού) και ο πολάκης να είναι ΜΑΛΑΚΑΣ και να έχει δίκιο στις καταγγελίες του...

αφού είναι ΜΑΛΑΚΑΣ τότε ότι και να πει πάει στο βρόντο...και εκεί βασίζεται και το 50% του pr της νδ...στα πάντα.
Και το αντιθετο ομως
Αν εχει δικιο στις καταγγελιες του, αυτο δεν σημαινει οτι δεν συμπεριφερεται και ως μαλακας.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.434
Κριτικές
1
Like
6.096
Πόντοι
2.356
Καπου ωπα, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, με τον καθε καραγκιοζη τραμπουκο, που πρεπει να τον σεβομαστε κιολας και οχι μονο να μην του απανταμε, αλλά να μην στραβωνουμε και τα μουτρα μας.
Ο συγκεκριμένος έχει κάνει πολλά και επειδή κανείς δεν τον βάζει στη θέση του, φτάσαμε σ' αυτό το επεισόδιο.

Τέτοια άτομα, μόνο αν τους αρχίσεις στις γρήγορες συνέρχονται.

Κάποτε στα 80s, πετύχαινα Σάββατο βράδι στο Rebound τον Costello. Ένα νταμάρι skinhead που τραμπούκιζε όποιον δεν του γέμιζε το μάτι. Κάποια στιγμή όμως, τον έκανε ασήκωτο κάποιος που δε μάσαγε.

Εξαφανίστηκαν δια παντός από όλη την Αθήνα κι αυτός και η παρέα του.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
14.938
Like
13.271
Πόντοι
3.656
Και το αντιθετο ομως
Αν εχει δικιο στις καταγγελιες του, αυτο δεν σημαινει οτι δεν συμπεριφερεται και ως μαλακας.
Αυτό δεν είπα και εγώ?


ο μέσος Έλληνας ως γνήσιος μονοκύτταρος οργανισμός δεν μπορεί να επεξεργαστεί 2 πληροφορίες ταυτόχρονα
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.231
Πόντοι
206
Εγω σκεφτομαι κατι αλλο.
Ειναι απολυτως συνηθισμενο στα δικαστηρια, οταν αγορευει ο ενας δικηγορος, ο άλλος να μορφάζει ειρωνικα και απαξιωτικα. Το εχω κάνει, μού το εχουν κανει, κανενα προβλημα.
Στους διαδρόμους εννοείς που ψαρεύεις πελάτες και γελάνε οι άλλοι μαζί σου...:sunglasses:
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.435
Like
2.530
Πόντοι
456
Mωρε τι μας λες?
Στραβομουτσουνιασε επειδη μιλουσε ο μεγαλος ρητορας και καλα της εκανε?
Ασε μας ρε φιλε, ενηλικιωσου
γιατί, όταν μιλάει ο κατσικογάμης πρέπει όλοι να χαμογελάνε από ευτυχία?

Δεν έχει σχέση ποιος μιλάει, είναι ο σεβασμός που πρέπει να έχεις στον συνομιλητή σου, συμφωνείς δεν συμφωνείς, πόσο μάλλον όταν υπάρχει φυσική παρουσία, και επαναλαμβάνω, οι συνεργάτες-μετακλητοί, είναι απείρως μεγαλύτερα λαμόγια από τα αφεντικά τους, όπως η εν λόγω κυρία.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.463
Κριτικές
1
Like
32.450
Πόντοι
8.006

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.463
Κριτικές
1
Like
32.450
Πόντοι
8.006
Δεν έχει σχέση ποιος μιλάει, είναι ο σεβασμός που πρέπει να έχεις στον συνομιλητή σου, συμφωνείς δεν συμφωνείς, πόσο μάλλον όταν υπάρχει φυσική παρουσία, και επαναλαμβάνω, οι συνεργάτες-μετακλητοί, είναι απείρως μεγαλύτερα λαμόγια από τα αφεντικά τους, όπως η εν λόγω κυρία.
Δεν ηταν "συνομιλητής" του, θεατής ηταν. Και μαλιστα χωρις δικαιωμα λογου για να απαντησει. Γιατι ειναι λαμογιο δηλαδη η κυρια? Επειδη το λες εσυ?
Και δικαιολογεις εξ ορισμού το τραμπούκισμα?
Με εκπληξη διαπιστωνω οτι ακομη και καποια βασικα πραγματα, τα στερείστε καποιοι.
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.435
Like
2.530
Πόντοι
456
Δεν ηταν "συνομιλητής" του, θεατής ηταν. Και μαλιστα χωρις δικαιωμα λογου για να απαντησει. Γιατι ειναι λαμογιο δηλαδη η κυρια? Επειδη το λες εσυ?
Και δικαιολογεις εξ ορισμού το τραμπούκισμα?
Με εκπληξη διαπιστωνω οτι ακομη και καποια βασικα πραγματα, τα στερείστε καποιοι.

Θεατής! τι άλλο θα ακούσουμε. Είναι συνεργάτης του υπουργού και τον συμβουλεύει κατά τη διάρκεια της συζήτησης, αλλιω΄ς δεν θα ήταν εκεί. Φυσικά είναι και συνομιλητής, Όσο αφορά τα περί λαμόγιου, ή είσαι πραγματικά τόσο αθώος, που δεν το πιστεύω με τίποτα, ή δεν ξέρεις τι σου γίνεται, ούτε αυτό το πιστεύω. Συνεπώς λες αυτά που θέλεις να ακούσεις.
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.231
Πόντοι
206
Θεατής! τι άλλο θα ακούσουμε. Είναι συνεργάτης του υπουργού και τον συμβουλεύει κατά τη διάρκεια της συζήτησης, αλλιω΄ς δεν θα ήταν εκεί. Φυσικά είναι και συνομιλητής, Όσο αφορά τα περί λαμόγιου, ή είσαι πραγματικά τόσο αθώος, που δεν το πιστεύω με τίποτα, ή δεν ξέρεις τι σου γίνεται, ούτε αυτό το πιστεύω. Συνεπώς λες αυτά που θέλεις να ακούσεις.
Χάραξε υπερασπιστική γραμμή ο διαδρομιστής...:tooth::tooth::tooth:
 

gidovoskos007

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2013
Μηνύματα
131
Like
317
Πόντοι
21
1722008768398.png

Ελλεηνιδα ψωλου
σκάσε μωρή λινού ψωλού πιόνι του συστήματος!!!
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.434
Κριτικές
1
Like
6.096
Πόντοι
2.356
Δεν κανει αντιπολίτευση δεν ασχολείται με.την Αριστερα και την αριστερή ιδεολογια και ενα πασοκ πια απειλητικο οταν βγει ο δουκας πρόεδρος.
Τύπε όση σχέση έχει η Μελέτη με τους μετασχηματισμούς Fourier, άλλη τόση σχέση έχει ο Κασσελάκης με τον Σύριζα.

Απλά πράγματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom