Νέα

γιδο-Πολάκης - Impossible is nothing No. 004

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Eraser..
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.158
Like
2.019
Πόντοι
456
Για το δε ΣΥΡΙΖΑ, η τόση ευαισθησία είναι φανερά για να κερδίσουν το αριστερό WOKE κοινό. Θυσιάστηκε ο Πολάκης για να φανεί ο Στεφάν φεμινιστής. Με τα Φιλιατρά όμως τι θα γίνει; Σας ενδιαφέρει καθόλου αυτό στο ΣΥΡΙΖΑ;

Χέστηκαν για τα σοβαρά θέματα. Τους ενδιαφέρει αντικειμενικά μόνο το φαίνεσθαι. Χέστηκαν για τους εργάτες , για τους φτωχούς. Ήταν 4 χρόνια κυβέρνηση και τι έκαναν ; Εκτός απο τίποτα ....

Κάτι έστω και λίγο να βοηθήσει την εργατική τάξη ; Καμιά εργατική κατοικία ; Κάτι για να βοηθήσει τη δημόσια παιδεία ; Την υγεία ;
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
Ε, ναι ρε η καριόλα. Επίτηδες το έκανε. Δείτε την εδώ. Όλο σκερτσο και χαρά. Στη Βουλή μόνον έβγαζε ξινιλα.

1722006732323.png
έχει κάτι αυχενικό , το κεφάλι της φαίνεται κολλημένο σαν να έχει κολάρο ...
δες την σε βίντεο κ θα καταλάβεις

αυτό δεν σημαίνει πως δεν "μπαίναμε" με ορμή :P
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.231
Πόντοι
206
έχει κάτι αυχενικό , το κεφάλι της φαίνεται κολλημένο σαν να έχει κολάρο ...
Κλασσική πάθηση σε εργαζόμενες επί του πεζοδρομίου που εξασκούν στοματικό έρωτα γέρνοντας από την θέση του συνοδηγού στην θέση του οδηγού...:sunglasses:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.460
Like
6.094
Πόντοι
2.356
έχει κάτι αυχενικό , το κεφάλι της φαίνεται κολλημένο σαν να έχει κολάρο ...
δες την σε βίντεο κ θα καταλάβεις

αυτό δεν σημαίνει πως δεν "μπαίναμε" με ορμή :P
Σαν του Μίμη το "τσιμεντωμα" στο σβέρκο;
Εν τω μεταξύ, βλέπω το βίντεο με τις "σκαιότατες ύβρεις" Πολακη και δε βλέπω τίποτα το σκαιο ή το υβριστικό, αλλά κομμάτια να γίνει.
Πεφτω καπακι σε βίντεο με τις δηλώσεις Λινού.
Αισθάνθηκε την ανάγκη να υπερασπιστεί τη συνάδελφο, είπε.
Τη συναδελφο!!!! Ακριβώς έτσι.
Και λέω η Λινού δικηγόρος δεν είναι, η ξινομούρα γιατρός δεν είναι, πόθεν προκύπτει η συναδελφικοτητα;
Εκτός αν εννοεί ότι είναι και οι δύο νούμερα. Που είναι.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.680
Like
7.492
Πόντοι
2.306
αυτό δεν σημαίνει πως δεν "μπαίναμε" με ορμή :P

Δε μου λέει κάτι.

Για φάση μπαίνουμε στις καύλες μας στη μία και στην άλλη, ειδικά το καλοκαίρι.

Δε σημαίνει όμως, ότι θέλουμε να δούμε τη μούρη τους και την επόμενη μέρα.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.337
Κριτικές
11
Like
4.464
Πόντοι
746
Ε, ναι ρε η καριόλα. Επίτηδες το έκανε. Δείτε την εδώ. Όλο σκερτσο και χαρά. Στη Βουλή μόνον έβγαζε ξινιλα.
Τύπε αναμένω να ανοιχθεί ιδιαίτερο νήμα στις ελλεηνίδες διάσημες για την ομορφονιά. Βέβαια μπορεί να πάει και κάδο να ξες, εδώ μέσα είμαστε πετσοφόρουμ bou :confused:
Γιατί δεν ανοίγουν όμως και μια ΜΚΟ όπου να προσφέρονται υπηρεσίες ερωτικής ανακούφισης στα δίμετρα ασυνόδευτα ανήλικα;
Δεν σκέπτονται ότι με τον εθελοντισμό θα μειωθούν οι απόπειρες βιασμών;
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
Σαν του Μίμη το "τσιμεντωμα" στο σβέρκο;
Εν τω μεταξύ, βλέπω το βίντεο με τις "σκαιότατες ύβρεις" Πολακη και δε βλέπω τίποτα το σκαιο ή το υβριστικό, αλλά κομμάτια να γίνει.
Πεφτω καπακι σε βίντεο με τις δηλώσεις Λινού.
Αισθάνθηκε την ανάγκη να υπερασπιστεί τη συνάδελφο, είπε.
Τη συναδελφο!!!! Ακριβώς έτσι.
Και λέω η Λινού δικηγόρος δεν είναι, η ξινομούρα γιατρός δεν είναι, πόθεν προκύπτει η συναδελφικοτητα;
Εκτός αν εννοεί ότι είναι και οι δύο νούμερα. Που είναι.
αν εννοείς νούμερα την Λινού κ τον Παυλάρα συμφωνώ και με ευχαριστεί που ξεκατινιάζονται τα δυο πουλημένα τομάρια
του κόμματος της "συμφωνίας" των Πρεσπών

Η υπάλληλος θεωρώ πως τα άκουσε χωρίς να φταίει, ούτε φωνή είχε ούτε δικαίωμα απάντησης ,
επομένως ο Παυλάρας ο πφαιζεράκιας-πρεσπάκιας είναι τσάμπα μάγκας ως συνήθως
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
Δε μου λέει κάτι.

Για φάση μπαίνουμε στις καύλες μας στη μία και στην άλλη, ειδικά το καλοκαίρι.

Δε σημαίνει όμως, ότι θέλουμε να δούμε τη μούρη τους και την επόμενη μέρα.
σε ποιάν ? στη Λινού ? :embarrased:
θα ξεράσω και μόλις έφαγα ,έλεος :2funny:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.460
Like
6.094
Πόντοι
2.356
αν εννοείς νούμερα την Λινού κ τον Παυλάρα συμφωνώ και με ευχαριστεί που ξεκατινιάζονται τα δυο πουλημένα τομάρια
του κόμματος της "συμφωνίας" των Πρεσπών

Η υπάλληλος θεωρώ πως τα άκουσε χωρίς να φταίει, ούτε φωνή είχε ούτε δικαίωμα απάντησης ,
επομένως ο Παυλάρας ο πφαιζεράκιας-πρεσπάκιας είναι τσάμπα μάγκας ως συνήθως
Δεν εχω σε καμία υπόληψη τον Πολακη, αλλά η ξινομουρα από τη στιγμή που παρίσταται εκεί, οφείλει να επιδεικνύει την ευπρέπεια που απαιτεί από τους άλλους προς το πρόσωπό της.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
Δεν εχω σε καμία υπόληψη τον Πολακη, αλλά η ξινομουρα από τη στιγμή που παρίσταται εκεί, οφείλει να επιδεικνύει την ευπρέπεια που απαιτεί από τους άλλους προς το πρόσωπό της.
ξινομούρα είναι γενικά λόγω πάθησης , ο πρεσπάκιας παρεξήγησε
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.663
Κριτικές
1
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Δεν εχω σε καμία υπόληψη τον Πολακη, αλλά η ξινομουρα από τη στιγμή που παρίσταται εκεί, οφείλει να επιδεικνύει την ευπρέπεια που απαιτεί από τους άλλους προς το πρόσωπό της.
Ε κοιτα,αν παιρνεις 4-5 χιλιαρικα,ετσι ξυνιζεις τα μουτρα σου που βλεπεις το μελλον σου ζοφερο
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
Τύπε αναμένω να ανοιχθεί ιδιαίτερο νήμα στις ελλεηνίδες διάσημες για την ομορφονιά. Βέβαια μπορεί να πάει και κάδο να ξες, εδώ μέσα είμαστε πετσοφόρουμ bou :confused:
Γιατί δεν ανοίγουν όμως και μια ΜΚΟ όπου να προσφέρονται υπηρεσίες ερωτικής ανακούφισης στα δίμετρα ασυνόδευτα ανήλικα;
Δεν σκέπτονται ότι με τον εθελοντισμό θα μειωθούν οι απόπειρες βιασμών;

μη λες τέτοια..
θα τσακωθούν πρεσπάκηδες με κουλοπατέληδες για την "ανήλικη" σάρκα ,
εμφύλιος γκέουλων :2funny:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
14.938
Like
13.271
Πόντοι
3.656
Εγώ νομίζω ότι έχουμε παρεξηγήσει λίγο….οτι και να λες και ότι και να κάνεις…εχεις δικαίωμα να εχεις οποίο ύφος θες.

Εμένα αν κάποιος πάει να μου την πει με το «το φάτσα είναι αυτή άλλαξε τη» θα φροντίσω να του κάνω και την δίκη του φάτσα ίδια για να έχει να το θυμάται.

Όπως γουστάρει θα πλασάρετε ο καθένας πήγε κανένας στον Πολάκη να του πει πως ντύνεσαι και φέρεσαι έτσι ρε ακατοβλαχε κασερομπιχτη;;

Όταν κάπνιζε σα μαλακας μέσα στο υπουργείο όμως δεν πήγε κανένας να του πει σβήσε το τσιγάρο γαμω τη στάνη σου.

Ο τύπος κάνει μπούλινγκ και το παίζει νταής γενικα.

Κατά τα αλλά μια χαρά αποκάλυψε την ρεμούλα μάλλον αλλά δε πέφτουμε και από τα σύννεφα…ρεμούλα=ΝΔ
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
515
Κριτικές
3
Like
1.031
Πόντοι
86
Ο Πολάκης είναι ο καλός μαθητής του "σκληρού ροκ Λαλιώτη". Αντίστοιχος είναι και ο Γεωργιάδης. Κάθε φορά που ζορίζουν τα πράγματα, βγάζουν μπροστά τον πιο τσαμπουκαλή που φωνάζει δυνατά και αρχίζει να κάνει καταγγελίες. Χωρίς όμως αποδείξεις.

Ο Πολάκης κατηγορεί για διαφθορά στο Ιατρικό Κέντρο Φιλιατρών χωρίς αποδείξεις. Πολύ πιθανό να έχει δίκιο, είναι υπερβολή για ενεργειακή αναβάθμιση να δίνεται τέτοιο ποσό ανά τ.μ. Κολλάει την ατάκα "κάντε μου μήνυση αν είμαι ψεύτης". Όπως είχε πει και ο Άδωνις "εγώ θέλω να γίνει η δική για τη Novartis". Δηλαδή σας προκαλώ να κάνετε κάτι που δεν πρόκειται να γίνει και έτσι δεν έχω λόγο να αγχώνομαι.

Η επίθεση στη Λινού ήταν όντως καφριλίκι, μονο για το θεαθήναι. Βρε μαλάκα πες αυτά που έχεις να πεις και άσε πως σε κοιτάζει η Λινού. Πες θέλω να ανοίξουν οι φάκελοι με τις προσφορές στο διαγωνισμό του έργου, να δούμε πόσο κόστιζε αρχικά το έργο και πως δικαιολογήθηκαν τόσο υψηλά ποσά. Με τις υπερβολές και το ψευτονταηλίκι και δίκιο να έχεις το χάνεις.

Για το δε ΣΥΡΙΖΑ, η τόση ευαισθησία είναι φανερά για να κερδίσουν το αριστερό WOKE κοινό. Θυσιάστηκε ο Πολάκης για να φανεί ο Στεφάν φεμινιστής. Με τα Φιλιατρά όμως τι θα γίνει; Σας ενδιαφέρει καθόλου αυτό στο ΣΥΡΙΖΑ;
Μάλλον τα έχεις μπερδέψει φίλε. Δεν έγινε καμία επίθεση πρώτον, φραστική επίπληξη έκανε στη συνεργάτιδα σύμβουλο νομικών του Άδωνη Νατάσα Πετρούλια να μην κοροιδεύει ενώ συζητάνε θέματα οικονομικού ενδιαφέροντος και μετά από κάνα 20λεπτο προσβλήθηκε η Λινού και θυμήθηκε να δακρύσει.

Αν εσύ θέλεις αποδείξεις 1,7 εκ. ευρώ που δίνουν για ενεργειακή αναβάθμιση κτηρίου η δική μου απλή λογική λέει ότι κάποιες μασέλες θα τα φάνε πολύ χοντρά! Φυσικά να διερευνηθεί η καταγγελία και οι κυρίες Λινού και Πετρούλια να σοβαρευτούν που τους έπιασε ο πόνος για μαλακίες.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.460
Like
6.094
Πόντοι
2.356
ξινομούρα είναι γενικά λόγω πάθησης , ο πρεσπάκιας παρεξήγησε
Να το δεχτώ κι αυτό ως πιθανότητα. Μουρλος είναι κι αυτός. Ποιο είναι όμως το φοβερό και τρομερό που είπε για να γίνει αυτός ο ντόρος;
Το "μη φέρεστε με απαξία" και "μη με κοιτάτε με στραβωμενο στόμα";
Εδώ από τα γαλάζια αγγελούδια, που μας το παίζουν πονοψυχα τώρα, έχουμε δει τα ίδια και χειρότερα. Και δεν έγινε και κάτι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
Να το δεχτώ κι αυτό ως πιθανότητα. Μουρλος είναι κι αυτός. Ποιο είναι όμως το φοβερό και τρομερό που είπε για να γίνει αυτός ο ντόρος;
Το "μη φέρεστε με απαξία" και "μη με κοιτάτε με στραβωμενο στόμα";
Εδώ από τα γαλάζια αγγελούδια, που μας το παίζουν πονοψυχα τώρα, έχουμε δει τα ίδια και χειρότερα.
από τους γαλαζαίους ναί έχουμε δεί και ακούσει απίστευτες μαλακίες
Αυτές όμως οι ελεεινές συμπεριφορές δεν συμψηφίζονται
Τεράστια παπαριά του γυφτοπολάκη να τα βάζει με μιάν υπάλληλο και δεν ήταν στιγμιαίο ,
την στόλισε κανονικότατα
Όσο για την αντίδραση της βρωμόγριας Λινού ,συριζαία είναι κι αυτή ...δεν πείθουν τα πουτανίστικα δάκρυα της

Ας βγούνε λοιπόν όλα αυτά τα αλλαζονικά μουνόπανα ζαίοι-γαλαζαίοι
έξω στην κοινωνία χωρίς αστυνομική προστασία με πρώτον τον Παυλάρα μιάς και το παίζει αντρούα
και στραβώνει όταν τον στραβοκοιτάνε ...να δούμε αν είναι το ίδιο μάγκας :confused:
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.422
Κριτικές
14
Like
4.369
Πόντοι
746
Θυμάστε την ταινία Way of the Dragon ...

που ο Chuck Noris έφαγε ξύλο από τον Bruce Lee ...?

Ίδια φάτσα ☺
1722010201052.png

1722010135009.png
 

Συνημμένα

  • 1722010135694.png
    1722010135694.png
    41,9 KB · Εμφανίσεις: 7
  • 1722010202254.png
    1722010202254.png
    317,5 KB · Εμφανίσεις: 11

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.460
Like
6.094
Πόντοι
2.356
από τους γαλαζαίους ναί έχουμε δεί και ακούσει απίστευτες μαλακίες
Αυτές όμως οι ελεεινές συμπεριφορές δεν συμψηφίζονται
Τεράστια παπαριά του γυφτοπολάκη να τα βάζει με μιάν υπάλληλο και δεν ήταν στιγμιαίο ,
την στόλισε κανονικότατα
Όσο για την αντίδραση της βρωμόγριας Λινού ,συριζαία είναι κι αυτή ...δεν πείθουν τα πουτανίστικα δάκρυα της

Ας βγούνε λοιπόν όλα αυτά τα αλλαζονικά μουνόπανα ζαίοι-γαλαζαίοι
έξω στην κοινωνία χωρίς αστυνομική προστασία με πρώτον τον Παυλάρα μιάς και το παίζει αντρούα
και στραβώνει όταν τον στραβοκοιτάνε ...να δούμε αν είναι το ίδιο μάγκας :confused:
H Λινού είναι για γιαούρτια. Με τρύπα στον πάτο του κεσε. Την έβλεπα να κλαίει και απορούσα τι στην ευχή έγινε. Κάνα φονικό ή θανατικό φαντάστηκα.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
9.920
Κριτικές
2
Like
18.144
Πόντοι
3.556
H Λινού είναι για γιαούρτια. Με τρύπα στον πάτο του κεσε. Την έβλεπα να κλαίει και απορούσα τι στην ευχή έγινε.
ότι είναι κ οι υπόλοιποι ,τρύπια ..

ειδικά στο κόμμα της είναι προτέρημα να είναι κάποιος τρούπιος,ίσως και απαιτητέο ... από κοντά βεβαίως και το κουλοπαρεάκι :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom