Νέα

Γιατί ζητάνε τόσο πολύ backdoor οι Έλληνες;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γιατί ζητάνε τόσο πολύ backdoor οι Ελληνες ?

  • Είναι πιο στενός απο οτι το αιδοίο

    Ψήφοι: 22 16,2%
  • Είναι πιο στεγνός απο ότι το αιδοίο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Λόγω της αίσθησης του πιο βίαιου- αίσθηση εξουσίας

    Ψήφοι: 56 41,2%
  • Ελεύθερο σεξ χωρίς προφύλαξη

    Ψήφοι: 6 4,4%
  • θεωρούν ότι "έπεσε" το κάστρο

    Ψήφοι: 18 13,2%
  • Δε δημιουργεί "δέσιμο"

    Ψήφοι: 1 0,7%
  • θεωρείται η γυναικα πιο απελευθερωμένη - σεξουαλική ?

    Ψήφοι: 12 8,8%
  • Λόγο πορνό

    Ψήφοι: 17 12,5%
  • Ψυχολογικοί λόγοι υποσυνείδητης ευχαρίστησης και το βγάζουν στις γυναίκες

    Ψήφοι: 4 2,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
105
Κριτικές
2
Like
192
Πόντοι
1
Με αφορμή το θέμα που υπάρχει αν δίνουν κώλο οι Ελληνίδες πάντα είχα την απορία γιατί οι Έλληνες πλέον ζητάνε τόσο πολύ να κάνουν σεξ από πίσω ? Πολλοί παντρεμένοι θέλουν λένε γιατί δεν τον δίνει η γυναίκα τους.Άλλοι λένε ότι ενώ τους δίνει η γυναίκα-κοπέλα τους δεν ευχαριστιούνται όσο θα θέλαν ,επίσης κάποιοι θα θελαν περισσότερο .Άλλοι ερεθίζονται περισσότερο λόγω ανατομίας,πιο σφιχτό πιο στεγνό .Ενας λόγος που να πω την αληθεια τον διαβασα ειναι λεει ότι ενω θα θελαν να δοκιμάσουν κάτι τέτοιο στον εαυτό τους ,δυσκολεύονται για να μη θεωρηθούν gay κλπ οπότε τους βγαίνει στις γυναίκες.Τελικά γιατί έχει αυξηθεί η επιθυμία τόσο ? Πιο παλιά το '50 ήταν πολύ περιορισμένη η επιθυμία αλλά και λογικό μου φαίνεται λόγο ταμπου και προλήψεων ,οπότε μήπως όλο αυτό πηγάζει απλά απο την ανάγκη για σεξουαλικές εξερευνήσεις ? Σκόρπιες σκέψεις που είχα καιρο και μου δόθηκε η ευκαιρία να ακούσω τις γνώμες σας !
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.367
Κριτικές
36
Like
37.708
Πόντοι
18.565
Με αφορμή το θέμα που υπάρχει αν δίνουν κώλο οι Ελληνίδες πάντα είχα την απορία γιατί οι Έλληνες πλέον ζητάνε τόσο πολύ να κάνουν σεξ από πίσω ? Πολλοί παντρεμένοι θέλουν λένε γιατί δεν τον δίνει η γυναίκα τους.Άλλοι λένε ότι ενώ τους δίνει η γυναίκα-κοπέλα τους δεν ευχαριστιούνται όσο θα θέλαν ,επίσης κάποιοι θα θελαν περισσότερο .Άλλοι ερεθίζονται περισσότερο λόγω ανατομίας,πιο σφιχτό πιο στεγνό .Ενας λόγος που να πω την αληθεια τον διαβασα ειναι λεει ότι ενω θα θελαν να δοκιμάσουν κάτι τέτοιο στον εαυτό τους ,δυσκολεύονται για να μη θεωρηθούν gay κλπ οπότε τους βγαίνει στις γυναίκες.Τελικά γιατί έχει αυξηθεί η επιθυμία τόσο ? Πιο παλιά το '50 ήταν πολύ περιορισμένη η επιθυμία αλλά και λογικό μου φαίνεται λόγο ταμπου και προλήψεων ,οπότε μήπως όλο αυτό πηγάζει απλά απο την ανάγκη για σεξουαλικές εξερευνήσεις ? Σκόρπιες σκέψεις που είχα καιρο και μου δόθηκε η ευκαιρία να ακούσω τις γνώμες σας !
Ξερεις πως λενε το αναλ οι Ισπανοφωνοι; Γκριεγο. Τυχαιο; Δεν νομιζω.
 

bigy87

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2022
Μηνύματα
103
Like
337
Πόντοι
21
δυστιχως φιλε μου, εχω τη θλυβερη εντυπωση οτι για τους περισσοτερους (οχι για μενα) ενδομυχα εχει να κανει με την επιβολη του αντρα στην γυναικα. οτι κατα καποιο τροπο την εχει "κατακτησει" ολοκλυροτικα. οτι "θα πονας αλλα θα σου αρεσει", που πολυ ευκολα μεταφραζεται σε "θα υπομενεις οτι και να σου κανω, και παρ ολα αυτα θα εισαι δικη μου, θα μενεις μαζι μου, και θα λες και ευχαριστω"....... κατα τη γνωμη μου ειναι απο τα πιο αρρωστα σκεπτικα..... μου αρεσει κι εμενα ο κωλος, λογο ανατομιας που λεει και ο φιλος πιο πανω, αλλα μονο με οσες κοπελες τους αρεσει το ιδιο. και με κοριτσια που το κανουν επαγγελματικα και το εχουν μεσα στο προγραμα τους, προσπαθω να διευκρινησω 3-4 φορες (σε σημιο να με περναν για καθυστεριμενο) αν τους αρεσει η αν απλα το διαθετουν ως υπηρεσια... στη δευτερη περιπτωση, δε μπαινω καν...
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.822
Πόντοι
12.756
δυστιχως φιλε μου, εχω τη θλυβερη εντυπωση οτι για τους περισσοτερους (οχι για μενα) ενδομυχα εχει να κανει με την επιβολη του αντρα στην γυναικα. οτι κατα καποιο τροπο την εχει "κατακτησει" ολοκλυροτικα. οτι "θα πονας αλλα θα σου αρεσει", που πολυ ευκολα μεταφραζεται σε "θα υπομενεις οτι και να σου κανω, και παρ ολα αυτα θα εισαι δικη μου, θα μενεις μαζι μου, και θα λες και ευχαριστω"....... κατα τη γνωμη μου ειναι απο τα πιο αρρωστα σκεπτικα..... μου αρεσει κι εμενα ο κωλος, λογο ανατομιας που λεει και ο φιλος πιο πανω, αλλα μονο με οσες κοπελες τους αρεσει το ιδιο. και με κοριτσια που το κανουν επαγγελματικα και το εχουν μεσα στο προγραμα τους, προσπαθω να διευκρινησω 3-4 φορες (σε σημιο να με περναν για καθυστεριμενο) αν τους αρεσει η αν απλα το διαθετουν ως υπηρεσια... στη δευτερη περιπτωση, δε μπαινω καν...
νομιζω ελαχιστες θα δεχοντουσαν να τους φερθει ετσι ο παρτενερ τους και αυτο για λιγο διαστημα..εννοειται οτι αν δεν το θελει και η γυναικα δε μπορει να γινει...
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Με αφορμή το θέμα που υπάρχει αν δίνουν κώλο οι Ελληνίδες πάντα είχα την απορία γιατί οι Έλληνες πλέον ζητάνε τόσο πολύ να κάνουν σεξ από πίσω ? Πολλοί παντρεμένοι θέλουν λένε γιατί δεν τον δίνει η γυναίκα τους.Άλλοι λένε ότι ενώ τους δίνει η γυναίκα-κοπέλα τους δεν ευχαριστιούνται όσο θα θέλαν ,επίσης κάποιοι θα θελαν περισσότερο .Άλλοι ερεθίζονται περισσότερο λόγω ανατομίας,πιο σφιχτό πιο στεγνό .Ενας λόγος που να πω την αληθεια τον διαβασα ειναι λεει ότι ενω θα θελαν να δοκιμάσουν κάτι τέτοιο στον εαυτό τους ,δυσκολεύονται για να μη θεωρηθούν gay κλπ οπότε τους βγαίνει στις γυναίκες.Τελικά γιατί έχει αυξηθεί η επιθυμία τόσο ? Πιο παλιά το '50 ήταν πολύ περιορισμένη η επιθυμία αλλά και λογικό μου φαίνεται λόγο ταμπου και προλήψεων ,οπότε μήπως όλο αυτό πηγάζει απλά απο την ανάγκη για σεξουαλικές εξερευνήσεις ? Σκόρπιες σκέψεις που είχα καιρο και μου δόθηκε η ευκαιρία να ακούσω τις γνώμες σας !
Oποια κοιτάω, υγραίνεται.
Οπότε ή κώλο ή στόμα που έχει και γλώσσα και καταπίνει τα περιτά ..


ΥΓ
Και δεν το ζητάω εγώ, αυτές παρακαλάνε.
Τι κρίμα που δεν είμαι τρίπουτσος, θα είχα μεγαλύτερη πέραση.
 

poutsolis

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
466
Κριτικές
22
Like
1.101
Πόντοι
4.360

bigy87

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2022
Μηνύματα
103
Like
337
Πόντοι
21
νομιζω ελαχιστες θα δεχοντουσαν να τους φερθει ετσι ο παρτενερ τους και αυτο για λιγο διαστημα..εννοειται οτι αν δεν το θελει και η γυναικα δε μπορει να γινει...
δυστιχως φιλε μου πολλες κοπελες δε τους αρεσει και το κανουν μονο για να ευχαριστησουν τον συντροφο τους.... μπορει να μην ειναι βιαιο-ακραιο σε ολες αυτες τις περιπτωσεις, αλλα και παλι ειναι κατι που (αυτη η κατηγορια κοριτσιων) δε θα το εκαναν απο μονες τους....
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.822
Πόντοι
12.756
δυστιχως φιλε μου πολλες κοπελες δε τους αρεσει και το κανουν μονο για να ευχαριστησουν τον συντροφο τους.... μπορει να μην ειναι βιαιο-ακραιο σε ολες αυτες τις περιπτωσεις, αλλα και παλι ειναι κατι που (αυτη η κατηγορια κοριτσιων) δε θα το εκαναν απο μονες τους....
ναι ισχυει αυτο το κανουν μονο για τον παρτενερ τους καποιες αλλα οχι με το ζορι ουτε με την βια...θα ελεγα οπως μου εχουν πει πολλες οτι το δινουν σε αυτους που τους εχουν ψηλα..
 

bigy87

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2022
Μηνύματα
103
Like
337
Πόντοι
21
ναι ισχυει αυτο το κανουν μονο για τον παρτενερ τους καποιες αλλα οχι με το ζορι ουτε με την βια...θα ελεγα οπως μου εχουν πει πολλες οτι το δινουν σε αυτους που τους εχουν ψηλα..
ακομα και αυτο, δειχνει οτι ειναι εν μερη μια "θυσια" που κανουν γι αυτον που "αξιζει".... η το θεωρουν ως κατι "ξεχοριστο", παλι για τον εκαστοτε "αξιο".... κι απο αυτο πυγαζει και η ιδεα καποιον οτι "κατεκτησαν" αυτο που δε μπορουν οι αλλοι, οπως γραφω και στο πρωτο ποστ....
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.134
Like
34.370
Πόντοι
9.931
Νομιζω οτι το κωλογαμιση γίνεται καθαρά για λογους εξουσίας προς την γυναίκα και κατα δεύτερο για λογους ευχαριστησεις-ηδονης. Μολις παρεις γκροβερ θεωρείς ποια την γυναικά απολυτα δικη σου, οτι και καλα εχει γινει η προσωπικη σου πουτανα ενω μεχρι εκεινη τη στιγμη προσπαθούσες να παρεις τον ελεγχο.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.822
Πόντοι
12.756
Νομιζω οτι το κωλογαμιση γίνεται καθαρά για λογους εξουσίας προς την γυναίκα και κατα δεύτερο για λογους ευχαριστησεις-ηδονης. Μολις παρεις γκροβερ θεωρείς ποια την γυναικά απολυτα δικη σου, οτι και καλα εχει γινει η προσωπικη σου πουτανα ενω μεχρι εκεινη τη στιγμη προσπαθούσες να παρεις τον ελεγχο.
πανω απο ολα γινεται για την ηδονη....προσωπικα για μενα...
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.418
Κριτικές
1
Like
7.376
Πόντοι
2.306
Νομιζω οτι το κωλογαμιση γίνεται καθαρά για λογους εξουσίας προς την γυναίκα και κατα δεύτερο για λογους ευχαριστησεις-ηδονης. Μολις παρεις γκροβερ θεωρείς ποια την γυναικά απολυτα δικη σου, οτι και καλα εχει γινει η προσωπικη σου πουτανα ενω μεχρι εκεινη τη στιγμη προσπαθούσες να παρεις τον ελεγχο.
Δεκτο τυπε αλλα και για πολλες γυναικες αποτελει σημειο υπερτατης καβλας, που θελουν να το δινουν ως κατι ξεχωριστο με καποιον που τις φτιαχνει πολυ, τις κανει να νοιωθουν μοναδικες αλλα και ταυτοχρονα ανετες.
εν τελει ολες οι γυναικες θελουν να νοιωσουν λιγο πουτ@νες αλλα μοναδικες για τον παρτενερ τους, κοινως θελουν να κατακτηθουν απο τη πισω πορτα αλλα παραλληλα να νοιωσουν οτι εδωσαν απολυτη ηδονη στον αλλο.
τωρα για αρρωστημενες καταστασεις δεν μιλαμε….
 

bigy87

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2022
Μηνύματα
103
Like
337
Πόντοι
21
γενικα, παιδια, πρεπει να περασει μεσα στην κουλτουρα μας οτι ηδονη στο σεξ ΜΟΝΟ απο τη μια πλευρα, δε πρεπει να υπαρχει.... πρεπει να το χαιρονται και οι δυο (η 3 η 4 :cheesy: )... και επειδη το προκτικο, επι του παροντος θεματος, ειναι κατι ΟΧΙ και τοσο απλο και ευκολο και ευχαριστο για μεγαλη μεριδα γυναικων, οσο και αν μας αρεσει, ας βεβαιωνομαστε πρωτα οτι αρεσει και στην παρτενερ μας
 

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96

γενικα, παιδια, πρεπει να περασει μεσα στην κουλτουρα μας οτι ηδονη στο σεξ ΜΟΝΟ απο τη μια πλευρα, δε πρεπει να υπαρχει.... πρεπει να το χαιρονται και οι δυο (η 3 η 4 :cheesy: )... και επειδη το προκτικο, επι του παροντος θεματος, ειναι κατι ΟΧΙ και τοσο απλο και ευκολο και ευχαριστο για μεγαλη μεριδα γυναικων, οσο και αν μας αρεσει, ας βεβαιωνομαστε πρωτα οτι αρεσει και στην παρτενερ μας
Φίλε υπάρχουν και τα βοηθήματα.

Κάποτε μια γκόμενα μου είχε μιλήσει για το "δέξιμο του κώλου"
Και ότι αν οι άντρες το είχαμε ανακαλύψει, δεν θα τον δίναμε τόσο εύκολα.

Τώρα είχε δίκιο ή άδικο, ποτέ δεν το ανακάλυψα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: bigy87

bigy87

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2022
Μηνύματα
103
Like
337
Πόντοι
21
Φίλε υπάρχουν και τα βοηθήματα.

Κάποτε μια γκόμενα μου είχε μιλήσει για το "δέξιμο του κώλου"
Και ότι αν οι άντρες το είχαμε ανακαλύψει, δεν θα τον δίναμε τόσο εύκολα.

Τώρα είχε δίκιο ή άδικο, ποτέ δεν το ανακάλυψα.
επιστροφη στα φυσικα προιοντα της μητερας γης φιλε μου!!!???
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
Πιο παλιά το '50 ήταν πολύ περιορισμένη η επιθυμία
Δηλαδή δεν έχεις ακούσει από παλιούς, πως η βδομάδα που είχε περίοδο η Γυναίκα τους, ονομαζόταν η βδομάδα του κώλου;
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
14
Like
4.445
Πόντοι
746
Είναι καυλα όταν την ξεκωλιαζεις και αυτή προσποιηται ότι δεν θέλει ...

Όταν της σκίζεις την κωλοτρυπα και χύνει,
ξέρεις ότι την έχεις ολοκληρωτικά ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom