Νέα

Γιατί πάμε σε μπουρδέλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 184
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Γιατί πάμε σε μπουρδέλα???

  • Γιατι δεν εχω γκομενα και πρεπει κατι να γαμησω οταν βρω θα τα κοψω..

    Ψήφοι: 15 22,1%
  • Γιατι εχω γκομενα αλλα την βρισκω να κανω ανωμαλιες με πουτανες..

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • Γιατι εχω γκομενα αλλα μου εχει κολλησει απο οταν ημουν μικρος και δεν

    Ψήφοι: 6 8,8%
  • Γιατι μου αρεσει να γαμω καθε μερα αλλη και να μην δεσμευομαι συναισθημ

    Ψήφοι: 8 11,8%
  • Γιατι μου αρεσει αυτη η αναζητηση του ταλεντου και μετα ο χαβαλες στο

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • Γιατι δεν μπορω να βρω γκομενα για διαφορους λογους..(δεν ειναι ντροπη

    Ψήφοι: 15 22,1%
  • Δεν ξερω!!!..

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • Γιατι εχω γκομενα αλλα την εχω βαρεθει και ψαχνω κατι αλλο..

    Ψήφοι: 1 1,5%
  • Γιατι πηγα σε μια πουτανα κολλησα με αυτην και τωρα γαμαω μονο αυτην..

    Ψήφοι: 1 1,5%
  • Γιατι με την πουτανα δεν μεενδιαφερει να το ευχαριστηθει και δεν εχω

    Ψήφοι: 5 7,4%
  • Γιατι μου αρεσουν ποδολαγνιες,ακαποτα,κουλουρακια κτλ και δεν βρισκ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι οι γκομενες που μου καθονται ποτε δεν θα ειναι τοσο ομορφες σαν

    Ψήφοι: 4 5,9%
  • Γιατι ειμαι μικρος απειρος και θελω να γνωρισω το sex ή γιατι εχω εμπειρ

    Ψήφοι: 1 1,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    68

makrykavlis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
26
Like
9
Πόντοι
11
(Ο εργολαβος Μπομπολας σημερα θεωρειται απο τους πλουσιοτερους ανθρωπους στην Ελλαδα,ιδιοκτητης μεταξυ των αλλων της Αττικης οδου.Ειδατε πως γινονται τα λεφτα.!!)

Ε όχι και ιδιοκτήτης της Αττικής Οδού ο Μπόμπολας!Εκανε καλό deal όμως και ξεπάτωσε το Ελ.Δημόσιο για να την τελειώσει..

Τα μπουρδέλα,τώρα που μεγαλώσαμε κάπως,τα επισκέπτομαι αραιά και που,μπας και πετύχω κάτι το special. Δε σημαίνει ότι όποτε θα βγω μπουρδελότσαρκα θα  κάνω οπωσδήποτε και κατάθεση.Και έχω πετύχει,σε ελάχιστες περιπτώσεις, απίστευτες κοπελίτσες που ούτε στον ύπνο μου δε θα μου κάθονταν διαφορετικά.
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.459
Κριτικές
3
Like
12.406
Πόντοι
3.506
Ε όχι και ιδιοκτήτης της Αττικής Οδού ο Μπόμπολας!Εκανε καλό deal όμως και ξεπάτωσε το Ελ.Δημόσιο για να την τελειώσει..

Η Αττικη οδος φτιαχθηκε απο κοινοπραξια 15 εταιριων με κυριοτερη την ΑΚΤΩΡ του Μπομπολα.Με βαση τη συμβαση, εγινε με αυτοχρηματοδοτηση (δανεικα απο τις Τραπεζες)εχει την ιδιοκτησια του εργου για ορισμενο χρονικο διαστημα,περιπου 20 χρονια.Για αυτο και ΑΥΤΗ εισπρατει ολα τα διοδια.Με τα εξωφρενικα διοδια που εχει, κοντευει να αποσβεσει το κοστος κατασκευης, και απο εδω και μπρος θα υπαρχει μονον κερδος.Αφου θα εχουν βγαλει τα αντερα τους θα την δωσουν στο κρατος ,βεβαια σε αθλια κατασταση.
Ετσι ειναι τα πραγματα συναγωνιστες........καποτε οι προγονοι του Μπομπολα, και αυτοι εργολαβοι, κανανε λεφτα εχοντας μπουρδελα..!(βλεπε σχολιο μου στην σελ.4), τωρα οι επιγονοι του σημερα, εχουν βρει αλλο μπουρδελο για να κανουν πολλα λεφτα.!!
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Γιατι παμε σε μπουρδελα;.... γιατι ειναι πιο φτηνα να γαμας πουτανα απο το να ισως γαμησεις ξεκωλιαρα!!  Απλη αρθιμητικη, Παρασκευη βραδυ, φαγητο + ποτο/καφε για δυο... 60Ε (τουλαχιστον)... Σαββατο βραδυ... σινεμα, φαγητο, ποτο σε κλαμπ/μπαρ... 120Ε (τουλαχιστον), Κυριακη πρωι τραβας μια μαλακια γιατι η χαμουρα δεν ηθελε να κατσει και σιγουρα επειδη δεν φτανει & εισαι ακομα ντουρο πας και μια μπουρδελο τσαρκα + 20-50Ε.  Τελικο κοστος... 200 - 250 ευρω και παλι στο μπουρδελο γαμησεις.

Δευτερον, οτι ειναι το Zaras & το Αττικα για τις γκομενες ειναι τα μπουρδελα για μας τους αντρες. Βρισκεις ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ!!! Πιπινα, γριες, ψηλες, κοντες, ξανθεις, μελαχρινες, κοκκινομαλλες, χοντρες, λεπτες, μαυρες, ασπρες, κινεζες, ξυρισμενο, αξυριστο, τατουαζ, βρωμιαρες, καθαρες και ατελιωτες εθνικοτητες για τον καθει καβλωμενο.  Η Φυλης & Κεραμικος ειναι το απολυτο αντρικο πολυκαταστημα, με το μονο κακο δεν κανουνε ατοκες δοσεις με πιστωτικη! Μου ερχεται στο μυαλο η ατακα του Cheech Marin στο Dusk Till Dawn, που τελιωνει με... come on in pussy lovers, if we don't have it... you don't want it!!! :thumbsup: :thumbsup:


 

Επισκέπτης
Για μένα είναι μάλλον χόμπυ! Όπως επίσης και το γεγονός ότι αρέσκομαι στο να γαμάω διαφορετικά μουνιά (και κώλους εννοείται-το είπα "μουνιά" μιλώντας γενικά!).

Εντάξει, το αγαπημένο μου φαγητό είναι η μοσχαρίσια μπριζόλα αλλά αν την τρως κάθε μέρα... θα σου λείψει και το παστίτσιο, ο μουσακάς, η μακαρονάδα, το πιλαφάκι... πρέπει να υπάρχει ποικιλία ρε παιδί μου!
 

Επισκέπτης
λοιπον πραγματικα τελικα δεν ξερω γιατι πηγαινω σε μπουρδελα????!!!!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Mr. Winky . εκανες ενα λαθακι, δεν βρισκεις κινεζες στα μπουρδελα..

λοιπον εγω στα μπουρδελα παω να γαμησω χωρις δυσκολια τα πιπινια που μου αρεσουν, δεν με νοιαζει που ειναι και με τι τροπο θα τα γαμησω, αν μου αρεσει και ειναι συναδελφος μου και μου κατσει, καλως, αν ειναι η καρινα στο μεταξι παλι καλως, αν πρεπει να κανω 9 ωρες πτηση να μαμησω ανετα σχ. τζαμπα κοντες αδυνατες, θα το κανω. δεν θα σκεφτω αν ειναι πουτανα, κυρια κτλ. αρκει να αρεσει  σε εμενα, με ενδιαφερει να με ερεθισει, οπτικα στην αρχη, και μετα η "πραξη"  να γινει ομως η πραξη, και στην ελλαδα, οι ελληνιδες πρωτα σου περνουν την ψυχη, και μετα το σπερμα..
αμφιβαλει κανεις οτι στις ρωσιδες μας εσπρωξαν οι ελληνιδες? δεν καταλαβαινουν τι θελει ενας αντρας ? καταλαβαινουν αλλα θελουν να κερδισουν κατι απο αυτο. εισπρατουμε κομπλεξ και καταπιεση αιωνων απο τις γυναικες.
τωρα θεομουνο σαν τη ρενατα που να τη βρεις να τη μαμησεις, ΠΟΥ?
σε μπαρ? σε εργασιακο χωρο? σε κοινωνικους κυκλους ? εκει ολοι ζηλευουν και ευχονται να μη μαμησεις ποτε, ειδικα οι γυναικες, χιλιαδες φορες οι φιλες μου ΘΑ μου γνωριζανε φιλες τους να μην ειμαι μονος.. δεν ειδα ουτε φωτογραφια τους. ετσι λοιπον που παμε παλι ? THAI μεταξι και φυλης, γιατι απλα καθε βδομαδα πρεπει να γαμησουμε... αντε συγχιστηκα παλι.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Achro, χρειάζεσαι πραγματικά βοήθεια σ'αυτό γιατί σε βλέπω πολύ προβληματισμένο!!
Εγώ πάω πρώτον για να μαμήσω απίστευτες αλλοδαπές που ποτέ δεν θα τις έβρισκα αλλού,
και δεύτερον για να τονώσω την αυτοπεποίθησή μου ενίοτε, με τις κάριες τις ελληνίδες που κυκλοφορούν.Αυτά..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Achro, χρειάζεσαι πραγματικά βοήθεια σ'αυτό γιατί σε βλέπω πολύ προβληματισμένο!!
Εγώ πάω πρώτον για να μαμήσω απίστευτες αλλοδαπές που ποτέ δεν θα τις έβρισκα αλλού,
και δεύτερον για να τονώσω την αυτοπεποίθησή μου ενίοτε, με τις κάριες τις ελληνίδες που κυκλοφορούν.Αυτά..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Γκομένιε, μήπως πας, επειδή πας με τον πιτσιλιστή; :dancing:
 

Mariosthmk

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
81
Like
1
Πόντοι
0
Ξεκίνησα σε μικρή ηλικία από περιέργεια και επειδή ήθελα εμπερία στον σεξοτομέα μην γίνω ρεζίλι σε κοπέλα! Χάρη στον πιτσιλιστη που με βάζει στον ίσιο δρόμο εξελίχθηκε σε χόμπυ και γιατρικό γιατί όπως  λέει ο πιτσιλιστής το πουτανάκι είναι η γιατρός και εμείς οι ασθενείς που μας θεραπεύει την ασθένεια της καύλας. Ας ρίξουμε όλοι ένα στην υγεια του! Γειά σου μεγάλε Χίστη Πιτσιλιστή με το μεγάλο έργο σου στον τομέα της καύλας! :cool2: :thumbsup:
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
εγω παω επειδη δεν εχω κοπελα,αλλα ειναι και μια αξιοσημειωτη εμπειρια!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Ξεκίνησα σε μικρή ηλικία από περιέργεια και επειδή ήθελα εμπερία στον σεξοτομέα μην γίνω ρεζίλι σε κοπέλα! Χάρη στον πιτσιλιστη που με βάζει στον ίσιο δρόμο εξελίχθηκε σε χόμπυ και γιατρικό γιατί όπως  λέει ο πιτσιλιστής το πουτανάκι είναι η γιατρός και εμείς οι ασθενείς που μας θεραπεύει την ασθένεια της καύλας. Ας ρίξουμε όλοι ένα στην υγεια του! Γειά σου μεγάλε Χίστη Πιτσιλιστή με το μεγάλο έργο σου στον τομέα της καύλας! :cool2: :thumbsup:
με κανεις περιφανο καυλιαρι μου!!!!!!!ερχεσε στα λογια  μου...αφου με τετιο δασκαλο καθισες τετια γραματα εμαθες!!!!ευγε καυλιαρι μου ευγε ιπερτατε πανμεγιστε χιστι μαριε!!!!!μαχιτι τις καυτις ιδονις και του ιγρου σπερματος!!!!με κανεις ευτιχισμενο αγορι μου!!!!!εχεις γινι αστερι ρε μπαγασα!!!!
 

Επισκέπτης
respect μεγα μιστι σαβαλα!!!!και εγο μαζι σου!!!!!!!!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Το ενδιαφερον ειναι οτι κατασκευαστης και αποκλειστικος ιδιοκτητης (αυτος και οι απογονοι του) ηταν ο εργολαβος
Ν.Μπομπολας.
!(Σας θυμιζει τιποτα αυτο το ονομα?)
Αυτα τα λιγα ιστορικα.Ετσι οταν πηγαινετε στα "σπιτακια"θα ξερετε πλεον απο που και απο ποιον ξεκινησαν ολα
ΥΓ.Για οποιον θελει περισσοτερες αναλυτικες πληροφοριες μπορει να τις βρει στα site.
(Και μια συμπληρωση για οσους δεν ξερουν.Ο εργολαβος Μπομπολας σημερα θεωρειται απο τους πλουσιοτερους ανθρωπους στην Ελλαδα,ιδιοκτητης μεταξυ των αλλων της Αττικης οδου.Ειδατε πως γινονται τα λεφτα.!!


Μη δημιουργούμε εντυπώσεις που δεν έχουν βάση.
Ο Ν. Μπόμπολας του ΑΚΤΩΡ (ΕΘΝΟΣ, ΜEGA, κλπ) είναι σήμερα (2007) 60-70 χρονών.
Ο Ν. Μπόμπολας που λέει αυτός ο Κουτούζης έδρασε το 1800τόσο.
Δεν ξέρω αν είναι απόγονος, πάντως δεν είναι ο ίδιος!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ρε παιδιά,
Δε μπορεί να απαντήσει κανείς απλώς τσεκάροντας (ή όχι) τις απαντήσεις σε αυτή τη δημοσκόπηση!
Γράφω λοιπόν (copy-paste) ΟΛΕΣ τις απαντήσεις και δίπλα τους το τι πιστεύω εγώ για κάθε μια:

- Γιατι δεν εχω γκομενα και πρεπει κατι να γαμησω οταν βρω θα τα κοψω.. Δεν ισχύει.
- Γιατι εχω γκομενα αλλα την βρισκω να κανω ανωμαλιες με πουτανες.. Δεν ισχύει, η γκόμενα κάνει περισσότερες.
- Γιατι εχω γκομενα αλλα μου εχει κολλησει απο οταν ημουν μικρος και δεν ειχα.. Εν μέρει πράγματι ισχύει, γιατί πράγματι ξεκίνησα πολύ μικρός (Β γυμνασίου - 14), αλλά δε νομίζω ότι αυτός είναι ο λόγος που έχω ?κολλήσει?.
- Γιατι μου αρεσει να γαμω καθε μερα αλλη και να μην δεσμευομαι συναισθηματικα.. Δεν ισχύει (δέσμευση ? σιγά!) ισχύει το ?άλλη κάθε μέρα?. Σε ποιόν δεν αρέσει?
- Γιατι μου αρεσει αυτη η αναζητηση του ταλεντου και μετα ο χαβαλες στο bourdela.com.. Ισχύει.
- Γιατι δεν μπορω να βρω γκομενα για διαφορους λογους..(δεν ειναι ντροπη κανενας δεν θα το μαθει).. Δεν ισχύει.
- Δεν ξερω!!!.. Ισχύει
- Γιατι εχω γκομενα αλλα την εχω βαρεθει και ψαχνω κατι αλλο.. Δεν ισχύει (δε την έχω βαρεθεί).
- Γιατι πηγα σε μια πουτανα κολλησα με αυτην και τωρα γαμαω μονο αυτην.. Δεν ισχύει. Προτιμήσεις υπάρχουν, αλλά κι αν δε δουλεύει όταν την αναζητήσω, δε χάλασε κι ο κόσμος. Βρίσκω άλλο γλόμπο.
- Γιατι με την πουτανα δεν με ενδιαφερει να το ευχαριστηθει και δεν εχω αγχος και το απολαμβανω περισσοτερο .. Δε με ενδιαφέρει ?να ευχαριστηθεί? καμιά καριόλα. ʼρα δεν έχω τέτοιο άγχος. Αν δεν το ευχαριστηθεί, κακό του κεφαλιού της. Συνήθως πάντως το ευχαριστιούνται όπως γίνεται. Πάει, πέρασε η εποχή του ?Αγάπη μου, τελείωσες??
- Γιατι μου αρεσουν ποδολαγνιες,ακαποτα,κουλουρακια κτλ και δεν βρισκω καμια να τα κανει.. Δεν ισχύει.
- Γιατι οι γκομενες που μου καθονται ποτε δεν θα ειναι τοσο ομορφες σαν αυτες που γαμαω στα μπουρδελα.. Αυτό παίζεται. Δεν είναι κανόνας όμως. Αλλά έχω πάρει και μπάζα σε μπουρδέλα... ή απο γραφεία...
- Γιατι ειμαι μικρος απειρος και θελω να γνωρισω το sex ή γιατι εχω εμπειρη γκομενα και επειδη δεν ξερω τιποτα απο sex και φοβαμαι μην γινω ρομπα ηθελα να ξεπαρθενιαστω με πουτανα.. ?Ξεπαρθενιάστηκα? με πουτάνα (τότε), αλλά τίποτε άλλο από την πρόταση δεν ισχύει.

Μερικοί άλλοι λόγοι:

-Γιατί η «διαδικασία» στο μπουρδέλο (όπως και το παιχνίδι με τα extra λεφτά ? μην είστε τσιγκούνηδες για 5-10 ευρώ) είναι μια διαδικασία και ένα παιχνίδι που δεν μπορεί να γίνει έξω, με ΚΑΜΙΑ γκόμενα.

-Γιατί παρά το "επαγγελματικό" του πράματος, υπάρχει ένα παιχνίδι. Το παιχνίδι του να τη φιλοτιμήσεις να γίνει ?καλύτερη? επαγγελματικά μαζί σου (απ ότι είναι συνήθως).

-Γιατί μόνο έτσι έχεις την ευκαιρία να εξετάζεις ΠΟΛΛΕΣ γυναίκες από πλευράς ανατομίας? ευκινησία (ποδιών), σχήμα κόλπου, μύες που σε σφίγγουν, κινηματική, χαλαρότης ή ?σφίξιμο? σάρκας, επιφάνεια δέρματος, αγυμνασία (ή το αντίθετο), τριχοφυΐα, μέγεθος στήθους, ρώγας, κλπ...

-Γιατί πολλοί άνθρωποι έχουν ?κολλήματα? (άλλος με τα χαρτιά, άλλος με το ποδόσφαιρο, άλλος με τα ναρκωτικά, άλλος με το ποτό, άλλος με τον ιππόδρομο, άλλος με τα θρησκευτικά, άλλος με τα πολιτικά, κάθε φρούτο υπάρχει), ίσως λοιπόν και εγώ να έχω αυτό σαν κόλλημα?. Να το παρατήσω και να αποτοξινωθώ? Γιατί? Βλάπτω τον εαυτό μου η κανέναν άλλον? Όχι. Ξοδεύω, ναι. Αλλά δεν τα κλέβω (όπως το πρεζόνι), ούτε τα στερώ από τα παιδιά μου. Αντί να αλλάζω αυτοκίνητο κάθε 2 χρόνια (όπως κάνουν πολλοί), τα τρώω στις πουτάνες και αλλάζω κάθε 10. Γιατί έχω κόλλημα δηλαδή. Το παραδέχομαι.

-Γιατί (υπάρχει ένα ρητό που λέει: Η μεγαλύτερη εφεύρεση δεν έχει γίνει ακόμα. Είναι το κουμπί που αμέσως μετά το γαμίσι το πατάς, και η γκόμενα εξαφανίζεται) επειδή δεν υπάρχει αυτό το κουμπί, πάω εκεί που ξέρω ότι αμέσως μόλις τα δώσω και ξαλαφρώσω, είμαι ελεύθερος να φύγω χωρίς να πω ούτε ?γειά? (αν δε θέλω), χωρίς να παρεξηγηθώ, χωρίς γκρίνια, απαιτήσεις, χαδάκια, φιλάκια, έρωτες, και όλα τα σχετικά.

Και τέλος, έχω προσπαθήσει να σκεφτώ τι θα έλεγα στη γκόμενά μου, αν κάποια στιγμή ανακάλυπτε ότι εκτός απ την ίδια ?τα δίνω? και πληρώνοντας.
Ειλικρινά, ΔΕΝ ΞΕΡΩ τι θα της έλεγα (γιατί το κάνω), και μάλλον η αλήθεια είναι όλη αυτή εδώ από πάνω.
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Γιατί τις πληρώνουμε για να φύγουν ,τέλος!
Εχει χιλιοειπωθεί αλλά ας μην κοροιδευόμαστε ,τέλος!
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά,
Δε μπορεί να απαντήσει κανείς απλώς τσεκάροντας (ή όχι) τις απαντήσεις σε αυτή τη δημοσκόπηση!
Γράφω λοιπόν (copy-paste) ΟΛΕΣ τις απαντήσεις και δίπλα τους το τι πιστεύω εγώ για κάθε μια:

- Γιατι δεν εχω γκομενα και πρεπει κατι να γαμησω οταν βρω θα τα κοψω.. Δεν ισχύει.
- Γιατι εχω γκομενα αλλα την βρισκω να κανω ανωμαλιες με πουτανες.. Δεν ισχύει, η γκόμενα κάνει περισσότερες.
- Γιατι εχω γκομενα αλλα μου εχει κολλησει απο οταν ημουν μικρος και δεν ειχα.. Εν μέρει πράγματι ισχύει, γιατί πράγματι ξεκίνησα πολύ μικρός (Β γυμνασίου - 14), αλλά δε νομίζω ότι αυτός είναι ο λόγος που έχω ?κολλήσει?.
- Γιατι μου αρεσει να γαμω καθε μερα αλλη και να μην δεσμευομαι συναισθηματικα.. Δεν ισχύει (δέσμευση ? σιγά!) ισχύει το ?άλλη κάθε μέρα?. Σε ποιόν δεν αρέσει?
- Γιατι μου αρεσει αυτη η αναζητηση του ταλεντου και μετα ο χαβαλες στο bourdela.com.. Ισχύει.
- Γιατι δεν μπορω να βρω γκομενα για διαφορους λογους..(δεν ειναι ντροπη κανενας δεν θα το μαθει).. Δεν ισχύει.
- Δεν ξερω!!!.. Ισχύει
- Γιατι εχω γκομενα αλλα την εχω βαρεθει και ψαχνω κατι αλλο.. Δεν ισχύει (δε την έχω βαρεθεί).
- Γιατι πηγα σε μια πουτανα κολλησα με αυτην και τωρα γαμαω μονο αυτην.. Δεν ισχύει. Προτιμήσεις υπάρχουν, αλλά κι αν δε δουλεύει όταν την αναζητήσω, δε χάλασε κι ο κόσμος. Βρίσκω άλλο γλόμπο.
- Γιατι με την πουτανα δεν με ενδιαφερει να το ευχαριστηθει και δεν εχω αγχος και το απολαμβανω περισσοτερο .. Δε με ενδιαφέρει ?να ευχαριστηθεί? καμιά καριόλα. ʼρα δεν έχω τέτοιο άγχος. Αν δεν το ευχαριστηθεί, κακό του κεφαλιού της. Συνήθως πάντως το ευχαριστιούνται όπως γίνεται. Πάει, πέρασε η εποχή του ?Αγάπη μου, τελείωσες??
- Γιατι μου αρεσουν ποδολαγνιες,ακαποτα,κουλουρακια κτλ και δεν βρισκω καμια να τα κανει.. Δεν ισχύει.
- Γιατι οι γκομενες που μου καθονται ποτε δεν θα ειναι τοσο ομορφες σαν αυτες που γαμαω στα μπουρδελα.. Αυτό παίζεται. Δεν είναι κανόνας όμως. Αλλά έχω πάρει και μπάζα σε μπουρδέλα... ή απο γραφεία...
- Γιατι ειμαι μικρος απειρος και θελω να γνωρισω το sex ή γιατι εχω εμπειρη γκομενα και επειδη δεν ξερω τιποτα απο sex και φοβαμαι μην γινω ρομπα ηθελα να ξεπαρθενιαστω με πουτανα.. ?Ξεπαρθενιάστηκα? με πουτάνα (τότε), αλλά τίποτε άλλο από την πρόταση δεν ισχύει.

Μερικοί άλλοι λόγοι:

-Γιατί η «διαδικασία» στο μπουρδέλο (όπως και το παιχνίδι με τα extra λεφτά ? μην είστε τσιγκούνηδες για 5-10 ευρώ) είναι μια διαδικασία και ένα παιχνίδι που δεν μπορεί να γίνει έξω, με ΚΑΜΙΑ γκόμενα.

-Γιατί παρά το "επαγγελματικό" του πράματος, υπάρχει ένα παιχνίδι. Το παιχνίδι του να τη φιλοτιμήσεις να γίνει ?καλύτερη? επαγγελματικά μαζί σου (απ ότι είναι συνήθως).

-Γιατί μόνο έτσι έχεις την ευκαιρία να εξετάζεις ΠΟΛΛΕΣ γυναίκες από πλευράς ανατομίας? ευκινησία (ποδιών), σχήμα κόλπου, μύες που σε σφίγγουν, κινηματική, χαλαρότης ή ?σφίξιμο? σάρκας, επιφάνεια δέρματος, αγυμνασία (ή το αντίθετο), τριχοφυΐα, μέγεθος στήθους, ρώγας, κλπ...

-Γιατί πολλοί άνθρωποι έχουν ?κολλήματα? (άλλος με τα χαρτιά, άλλος με το ποδόσφαιρο, άλλος με τα ναρκωτικά, άλλος με το ποτό, άλλος με τον ιππόδρομο, άλλος με τα θρησκευτικά, άλλος με τα πολιτικά, κάθε φρούτο υπάρχει), ίσως λοιπόν και εγώ να έχω αυτό σαν κόλλημα?. Να το παρατήσω και να αποτοξινωθώ? Γιατί? Βλάπτω τον εαυτό μου η κανέναν άλλον? Όχι. Ξοδεύω, ναι. Αλλά δεν τα κλέβω (όπως το πρεζόνι), ούτε τα στερώ από τα παιδιά μου. Αντί να αλλάζω αυτοκίνητο κάθε 2 χρόνια (όπως κάνουν πολλοί), τα τρώω στις πουτάνες και αλλάζω κάθε 10. Γιατί έχω κόλλημα δηλαδή. Το παραδέχομαι.

-Γιατί (υπάρχει ένα ρητό που λέει: Η μεγαλύτερη εφεύρεση δεν έχει γίνει ακόμα. Είναι το κουμπί που αμέσως μετά το γαμίσι το πατάς, και η γκόμενα εξαφανίζεται) επειδή δεν υπάρχει αυτό το κουμπί, πάω εκεί που ξέρω ότι αμέσως μόλις τα δώσω και ξαλαφρώσω, είμαι ελεύθερος να φύγω χωρίς να πω ούτε ?γειά? (αν δε θέλω), χωρίς να παρεξηγηθώ, χωρίς γκρίνια, απαιτήσεις, χαδάκια, φιλάκια, έρωτες, και όλα τα σχετικά.

Και τέλος, έχω προσπαθήσει να σκεφτώ τι θα έλεγα στη γκόμενά μου, αν κάποια στιγμή ανακάλυπτε ότι εκτός απ την ίδια ?τα δίνω? και πληρώνοντας.
Ειλικρινά, ΔΕΝ ΞΕΡΩ τι θα της έλεγα (γιατί το κάνω), και μάλλον η αλήθεια είναι όλη αυτή εδώ από πάνω.
πολυ σωστος ο φιλος και κατατοπισμενος....

ασχετο με εσενα αλλα δειτε οτι περισσοτερες ψηφους εχει το "Γιατι δεν εχω γκομενα και πρεπει κατι να γαμησω οταν βρω θα τα κοψω.." οποτε τι να πουμε οταν ολοι το παιζουν και καλα γαμιαδες και καλα γαμαω μουνια συνεχεια αλλα δεν εχω δει εναν να πει οτι γαμαω στα μπουρδελα επειδη δεν εχω γκομενα και ΟΤΑΝ ΒΡΩ ΘΑ ΤΑ ΚΟΨΩ!!!!!!!!! που οι περισσοτεροι αυτο σκεφτονται!!!
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Καθένας με την "πρέζα" του, τι να κάνουμε τώρα?
Πιθανότατα πολύ πιο υγιές από άλλες "πρέζες", τόσο κυριολεκτικά όσο και μεταφορικά.
Εξάλλου όλες οι κάβλες-χόμπι κτλ πληρώνονται ακριβά...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
KAΛΙΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΤΙ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ FORUM ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΙΣΗ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΙΣΕΤΕ.
Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ,ΕΠΙΔΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΣΤΙΚΑ ΛΟΓΟ ΟΡΜΟΝ ΠΑΤΕ? Η ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΕΤΣΙ? Η ΕΧΕΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΠΑΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΟΙΚΟΥΣ ΑΝΟΧΗΣ? Ε ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΟΝ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΠΑΤΕ,ΕΧΕΤΕ ΕΝΟΧΕΣ ΠΟΥ ΠΑΤΕ?
Καλησπερα παιδακι Κωστα

Προφανως η ερωτηση σου εχει προβοκατορικο χαρακτηρα αλλα θα σου απαντησω

Πρωτα απ`ολα εισαι ο μπατσος του φορουμ?

Παμε σε μπουρδελα ακομα και αν εχουμε γκομενα γιατι μας αρεσει να πηδαμε διαφορετικο μουνι καθε φορα ως ΑΝΤΡΕΣ-ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ?Οπου σταθουμε και βρεθουμε γουσταρουμε
 

CAVALIER

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Για να ρωτάνε κάτι περίργοι σαν και σένα.Εσύ γιατί πας σινεμά, θεάτρο,γήπεδο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom