Νέα

Γιατί οι γυναίκες γουστάρουν Αλβανούς. Μύθος ή πραγματικότητα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sokol.Ndreu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Παω στη βαρδια μου, ο τροβαδουρος παντα ξεκιναει τσαμπουκαδες με Νιο, Εμενα, Μητσο, με πραγματικους γαμιαδες γυναικων δηλαδη, διοτι επιθυμει τον διαρκη σοδομισμο του με βιαιο τροπο
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Παω στη βαρδια μου, ο τροβαδουρος παντα ξεκιναει τσαμπουκαδες με Νιο, Εμενα, Μητσο, με πραγματικους γαμιαδες γυναικων δηλαδη, διοτι επιθυμει τον διαρκη σοδομισμο του με βιαιο τροπο

Μπιντέ να κάνεις... :confused: :confused: :confused:

ειπαμε μορφωμενος γκει αλβανος.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
με οσες παντρεμενες η σε σχεση πηγα παντα εφταιγε ο γκομενος

θυμαμαι φαση με γκομενα, απο γλυφαδα παρακαλω, με γκομενο με σπουδες, αυτος λοιπον ειχε παει για 6 μηνες στο ντουμπαι με ελληνικη εταιρια, μηχανικος. Πανω στους 2 μηνες με γνωρισε, μου την επεσε και μετα το πηδημα μου ελεγε δε μου δινει καμια σημασια, τα εχουμε τρια χρονια και δεν υπαρχει φλογα κλπ κλπ κλπ, ειναι τελειως απαθης και μαλακιες.

Ο τυπος ειχε παει το Μαρτιο, τη γνωρισα τελη μαιου, και την πηδηξα τον Ιουνιο, μια βδομαδα μετα.

Ο τυπος γυρισε, τελη ιουνιου, για 3 μερες, εχοντας παρει ενα ακριβο δαχτυλιδι στο ντουμπαι να της κανει προταση γαμου

Ντραπηκα απιστευτα οταν ακουσα την ιστορια. Ακουσα οτι τον παντρευτηκε (μιας και εφαγα μπλοκ σχεδον αμεσως) και οτι εχουν και παιδι.

Απο τους χορους μπηκε στο χαρεμι αυτη. Ποσταρω λεπτομερειες με την ελπιδα ο τυπος να το διαβασει αυτο, αν και δε το πιστευω

Εδω μεσα αν εισαι εξυπνος (που εισαι) θα ερχεται κοσμος να σε διαβαζει.
Αρκει να κανεις την αρχη. Οτι ιστορια γραψεις μπορει να γινει πιασαρικη αν την κανεις ορθη
η αν ειναι ρεαλιστικη και να την κανεις αληθινη εξω. Ισχυει και αντιστροφα να ξερεις.
Ερχονται και κανονικες γυναικες εδω που ψαχνουν διαφορα.
Ειναι σταυροδρομι το μπου. Δεν διαβαζει κανεις τιποτα αν δεν τον κανεις να το διαβασει
εσυ ο ιδιος. Ειναι καλο που εισαι αλεξικεραυνο μεχρι τωρα αλλα πρεπει να το γυρισεις
καποια στιγμη υπερ σου. Το πως, θα το σκεφτεις εσυ.

:rockon:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Τωρα για κατι γερομακηδες/τροβαδουρους και κλωνους. τους της στιγμης δεν εχω να πω κατι

Ο ΤΝΤ, εχει ποσταρει που μπορει να με βρει κανεις, ελατε να μου κλασετε

Καλλαρη ειπες (για ακριβεια Κατω Πατησια) αλλα εκει ηταν ο Σαββιδης.

Σε λενε Σαββιδη. Νιωθεις ετσι; :dunno:
 

drakoylas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
5
Like
1
Πόντοι
0
πραγματικότητα είναι οτι 30 χρόνια τώρα εκατοντάδες χιλιάδες ελληνίδες εχουν δοκιμάσει την αλβανική πούτσα.
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Εδω μεσα αν εισαι εξυπνος (που εισαι) θα ερχεται κοσμος να σε διαβαζει.
Αρκει να κανεις την αρχη. Οτι ιστορια γραψεις μπορει να γινει πιασαρικη αν την κανεις ορθη
η αν ειναι ρεαλιστικη και να την κανεις αληθινη εξω. Ισχυει και αντιστροφα να ξερεις.
Ερχονται και κανονικες γυναικες εδω που ψαχνουν διαφορα.
Ειναι σταυροδρομι το μπου. Δεν διαβαζει κανεις τιποτα αν δεν τον κανεις να το διαβασει
εσυ ο ιδιος. Ειναι καλο που εισαι αλεξικεραυνο μεχρι τωρα αλλα πρεπει να το γυρισεις
καποια στιγμη υπερ σου. Το πως, θα το σκεφτεις εσυ.

:rockon:
Σοφα τα λογια σου γεροντα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.238
Like
13.456
Πόντοι
2.606
πραγματικότητα είναι οτι 30 χρόνια τώρα εκατοντάδες χιλιάδες ελληνίδες εχουν δοκιμάσει την αλβανική πούτσα.
αλλά τελικά προτίμησαν το σκιπ τυπε
Τις πήραν οι Έλληνες για να τους πλενουνε τα χεσμενα σώβρακα
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.166
Κριτικές
6
Like
9.512
Πόντοι
2.586
Το να ζει καποιος σε φανταστικο κόσμο δεν κανει κακο
Το προβλημα ειναι το τι πινει τι κανιζει και το ποσο ...
Χαλαρωστε παιδια......
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Τι παιζει με κατι κλωνους, που εχουν μια χουφτα μηνυματα και ενα σωρο λαικ? μονο εγω δε μπορω να κανω ενα κλωνο της προκοπης?
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.238
Like
13.456
Πόντοι
2.606

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
Δεν είναι ρατσισμός να πεις

:dunno::dunno::dunno::dunno::dunno:
ότι ο 60χρονος ασθενής με covid 19 ????
που τράβηξε την μπρίζα :jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking:
για να πεθάνει συννοσηλευόμενος στον ίδιο θάλαμο ☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️
είναι αλβανός. :zombie::zombie::zombie::zombie:

????????????
Αντικειμενικά είναι μια αλήθεια ?????
που την επιβεβαιώνει η Αστυνομία :police:
 

thesaint2

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
12
Like
19
Πόντοι
0
Ξεκιναω το θεμα, σαν Αλβανος, για να ευχαριστησω τον Ελληνικο λαο για τη φιλοξενια.

Γνωμη μου ειναι πως οι Ελληνιδες, κανουν σαν ΤΡΕΛΕΣ για αλβανους, λογω της αντριλας και της αλητειας που βγαζουμε.

Ποια η αποψη σας?

Ξεκιναω το θεμα, σαν Αλβανος, για να ευχαριστησω τον Ελληνικο λαο για τη φιλοξενια.

Γνωμη μου ειναι πως οι Ελληνιδες, κανουν σαν ΤΡΕΛΕΣ για αλβανους, λογω της αντριλας και της αλητειας που βγαζουμε.

Ποια η αποψη σας?
Συνήθως Ελληνίδες που επιλέγουν Αλβανούς είναι απεγνωσμένες, μεγάλης ηλικίας ή δεύτερης επιλογής.Γι αυτό και οι περισσότερες πληρώνουν για να πάνε με Αλβανούς ( οι οποίοι παρεπιπτόντως είναι και πιο φθηνοί).
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
με οσες παντρεμενες η σε σχεση πηγα παντα εφταιγε ο γκομενος

θυμαμαι φαση με γκομενα, απο γλυφαδα παρακαλω, με γκομενο με σπουδες, αυτος λοιπον ειχε παει για 6 μηνες στο ντουμπαι με ελληνικη εταιρια, μηχανικος. Πανω στους 2 μηνες με γνωρισε, μου την επεσε και μετα το πηδημα μου ελεγε δε μου δινει καμια σημασια, τα εχουμε τρια χρονια και δεν υπαρχει φλογα κλπ κλπ κλπ, ειναι τελειως απαθης και μαλακιες.

Ο τυπος ειχε παει το Μαρτιο, τη γνωρισα τελη μαιου, και την πηδηξα τον Ιουνιο, μια βδομαδα μετα.

Ο τυπος γυρισε, τελη ιουνιου, για 3 μερες, εχοντας παρει ενα ακριβο δαχτυλιδι στο ντουμπαι να της κανει προταση γαμου

Ντραπηκα απιστευτα οταν ακουσα την ιστορια. Ακουσα οτι τον παντρευτηκε (μιας και εφαγα μπλοκ σχεδον αμεσως) και οτι εχουν και παιδι.

Απο τους χορους μπηκε στο χαρεμι αυτη. Ποσταρω λεπτομερειες με την ελπιδα ο τυπος να το διαβασει αυτο, αν και δε το πιστευω
Με αρχικα Β. Π ο τυχερος τυπε?
 
OP
OP
S

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Συνήθως Ελληνίδες που επιλέγουν Αλβανούς είναι απεγνωσμένες, μεγάλης ηλικίας ή δεύτερης επιλογής.Γι αυτό και οι περισσότερες πληρώνουν για να πάνε με Αλβανούς ( οι οποίοι παρεπιπτόντως είναι και πιο φθηνοί).
Εχουν ανεβει οι αλβανοι, πλεον εμφανισιακα δεν καταλαβαινεις διαφορα απο Ελληνα (εκτος απο μια μικρη παραπανω καγκουρια)
 

firesstarter

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2020
Μηνύματα
27
Like
17
Πόντοι
0
"Μύθος η πραγματικότητα";

Τίποτα απο τα δυο, για να πούμε ότι κάτι είναι μύθος πρέπει πρώτα να ακούγεται γενικός, αλλιώς δεν είναι τίποτα παρά κοινή παπάτζα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom