Νέα

Γιασμίνα Ίλιτς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.360
Like
4
Πόντοι
66

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.360
Like
4
Πόντοι
66
Καλη χρονια μιχαλιο, ανταποδιδω τα μεγιστα.
Αν και δε σε βλεπω πολυ ενθουσιασμενο..
Δε σου πανε οι ελληνιδες..
οι ελληνιδες μια χαρα μου πανε και τις παω.η τσεπη δεν παει καλα πεζοναυτη...παντως για να μην σπαμαρουμε η εν λογω σερνα ειναι μουναρος...καταλαβαινω τον απολυτο που εχει μανια με τις σερβες...ειναι οι περισσοτερες τους γυναικαρες!!!
 

Επισκέπτης
οι ελληνιδες μια χαρα μου πανε και τις παω.η τσεπη δεν παει καλα πεζοναυτη...παντως για να μην σπαμαρουμε η εν λογω σερνα ειναι μουναρος...καταλαβαινω τον απολυτο που εχει μανια με τις σερβες...ειναι οι περισσοτερες τους γυναικαρες!!!

κρίμα που δεν είναι τραβέλια θα τις γούσταρες περισσότερο! :birdman: :birdman: :birdman: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.207
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Το ξέρουμε μωρή ξεφτλισμένη, δεν είναι ανάγκη να το διαφημίζεις. :2funny: :fuck2:
Έχετε γαμήσει όλα τα θέματα με τον ερωτά σας πάντως,περιοριστείτε στου Γαπ τουλάχιστον που είναι έτσι κ αλλιώς για τον πούτσο θέμα.
 

Επισκέπτης
Μωρή Ντανιέλα, είναι αλήθεια ότι πήγες κι'έβγαλες τα δόντια σου για να παίρνεις καλύτερες πίπες στα πάκια; :2funny: :pipa1:

αντε καληνύχτα πιεξούλα και να φροντίζεις τα πάκια :pipa1: γιατί αλλιώς σε βλέπω σε μονοψήφιο ποσοστό! :birdman: :2funny:
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.089
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96
ωραίο μουνί !!!!!  :knockinb:
 

Επισκέπτης
εδω θα συμφωνησω με τον κρυφοβρωμοπουστα.μουναρα η κυρια.κλασικη μουναρα σερβα.

p.s.εσυ εχεις κομπλεξ και ασχολεισαι μαζι μου συνεχεια.και εσυ μιλησες προσβλητικα πρωτος και το κανεις συνεχεια.


είσαι και αξιόπουστας! :birdman: :birdman: :birdman: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom