Νέα

Γιάννης Αντετοκούμπο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Apollo64
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
εντάξει απόψεις είναι αυτές, φαντάζομαι δεν θα λέει στα αλβανάκια του σχολείου του "δεν είστε έλληνες εσείς" μπορεί να το πιστεύει όμως
δεν χρειαζεται το λενε μονα τους "δεν ειμαστε ελληνες εμεις"
και εχω ακουσει και το αλλο που εσυ δεν το εχεις ακουσει γιατι εσυ δεν κουβεντιαζεις φαινεται με αλβανους "εσεις οι ελληνες ειστε αλβανοι" "ο μεγας Αλεξανδρος ηταν Αλβανος" και αλλα τετοια
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
δεν σου γεμιζω το ματι ε? δεν ειμαι αρκετα αριστερος για την ολμε γιατι εχω δουλεψει και ιδιωτικο τομεα και χειρωνακτικες δουλειες...
:bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: φουλ πανσιον,ειναι ολοφανερο!!!!
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
δεν χρειαζεται το λενε μονα τους "δεν ειμαστε ελληνες εμεις"
και εχω ακουσει και το αλλο που εσυ δεν το εχεις ακουσει γιατι εσυ δεν κουβεντιαζεις φαινεται με αλβανους "εσεις οι ελληνες ειστε αλβανοι" "ο μεγας Αλεξανδρος ηταν Αλβανος" και αλλα τετοια
μια χαρά τότε και μπράβο τους, αφου δεν θελουν να είναι δεν θα είναι, εσένα ποιο είναι το πρόβλημά σου; 
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
δεν χρειαζεται το λενε μονα τους "δεν ειμαστε ελληνες εμεις"
και εχω ακουσει και το αλλο που εσυ δεν το εχεις ακουσει γιατι εσυ δεν κουβεντιαζεις φαινεται με αλβανους "εσεις οι ελληνες ειστε αλβανοι" "ο μεγας Αλεξανδρος ηταν Αλβανος" και αλλα τετοια

Εγώ έχω ακούσει αλβανούς να λένε και τον Περικλή αλβανό. Ο Περικλή και ο χρυσός αιώνας!
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
εκεί υπάρχουν Ελληνικές κοινότητες,ελληνικα σχολεία εκκλησίες  εχουν την δυνατότατα  να έρχονται μια φορά στο τοσο στην Ελλάδα...

και εδώ πολλοί από τους μετανάστες μένουν μεταξύ τους σε περιοχές τύπου "γκέτο", επίσης θα χτίσουμε και εμείς στους δικούς μας εδώ μεγάλο τζαμί, ήδη περνάμε μέσω της παιδείας υποβολιμιαία στα ελληνόπουλα το μοντέλο του μούλτι-κούλτι, δεν μου φαίνονται εμένα πρακτικές αυτές ενός κράτους που επιθυμεί αφομοίωση των ξένων μάλλον σαν να τους ωθεί να διατηρήσουν την ιδιαίτερη εθνική ταυτότητά τους περισσότερο
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
μια χαρά τότε και μπράβο τους, αφου δεν θελουν να είναι δεν θα είναι, εσένα ποιο είναι το πρόβλημά σου;  
δεν εχω κανενα προβλημα εσυ φανταζεσαι οτι εχω προβλημα οπως φανταζεσαι οτι ειμαι και ρατσιστης και μισανθρωπος, επειδη θελω η εθνικη ομαδα να παραμεινει εθνικη και να μην γινει πολυεθνικη και ας βγαινει τελευταια.
.....ρατσιστης να θελει να παει να διδαξει σε διαπολιτισμικα τι αλλο θα ακουσουμε :jerking: :jerking:
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
Εγώ έχω ακούσει αλβανούς να λένε και τον Περικλή αλβανό. Ο Περικλή και ο χρυσός αιώνας!
εχουν τα επιχειρηματα τους, σου λεει οι πελασγοι που αργοτερα εγιναν ελληνες ξεκινησαν απο ιλλυρια, αρα ειναι ιλλυριοι, αρα αλβανικης καταγωγης. Το οτι περικλης, αρχαιοι μακεδονες κλπ δηλωναν ελληνες στα κειμενα τους και συμμετειχαν σε πανελληνιους αγωνες και συμμαχιες και οχι πανιλλυριακες και παναλβανικες δεν το λενε στην ιστορια τους φαινεται. μπορει να νομιζουν οτι οι ελλανοδικες δεν εκριναν αν καποιος ηταν ελληνας στην καταγωγη για να παρει μερος στους ολυμπιακους αλλα λεγοταν αλβανοδικες ή ιλλυροδικες και εκριναν αν ηταν αλβανος-ιλλυριος στην καταγωγη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
καλά αυτά με τα αίματα και τα γεννιέσαι τ' ακούω βερεσέ, αλλά αντε να δεκτό ότι είναι ελληνας στα χαρτιά όπως λες, αυτό τον κάνει κατώτερο; μειονεκτεί έναντι εμάς των γηγενών; 
T ακους δεν τ ακους βερεσε η αληθεια αυτη ειναι ειτε σ αρεσει ειτε οχι Ελληνας γεννιεσαι δεν γινεσαι κ εκτος αυτου εγω δεν ειπα τιποτα οτι το παιδι ειναι κατωτερο απο εμας επειδη ειναι Νιγιριανος απλα ειπα οτι δεν ειναι Ελλληνας και μη τον κανετε κατι το οποιο δεν ειναι.
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
καρναγιο,τορνο,γιαπι τυπε? :grin:
επισημα χαμαλικι σε κτελ και
εργαστηρι μπουγατσας, πιτσας και τα τοιαυτα, μου βγηκε ο πατος να σηκωνω τα 50κιλα με το αλευρι  >:( >:(
ανεπισημα εχω σκαψει και χωραφι, κλαδεψει αμπελι αλλα χωρις ενσημα
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
χρωστας μια απαντηση. γιατι ψηφιζεις κομμα που αποδεδειγμενα ειχε απατεωνες υπουργους? καθε φορα που πεταγεσαι σαν την τσουτσου θα στο βαραω ή θα αλλαξεις κομμα ή θα απαντησεις
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
επισημα χαμαλικι σε κτελ και
εργαστηρι μπουγατσας, πιτσας και τα τοιαυτα, μου βγηκε ο πατος να σηκωνω τα 50κιλα με το αλευρι  >:( >:(
ανεπισημα εχω σκαψει και χωραφι, κλαδεψει αμπελι αλλα χωρις ενσημα
τυπε το κουβαλημα κανει κακο στην μεση :S
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
ναι εκανα κατι πλατες σαν αρσιβαριστας, και γκομενες με ρωταγαν αν κανω μποντυμπιλντινγκ, αυτα ηταν τα 2 καλα που δεν θελω ομως να κανω και σε αυτην την ηλικια καλυτερα καθηγητης με 3 και 60 αλλα αραχτος το μισο χρονο
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ε ρε γέλιο που έχει να πέσει σε λίγα χρόνια που όλοι αυτοί οι κρυφορατσιστές κομπλεξικοί ελληναράδες θα τρώνε τα λυσσακά τους βλέποντας 2-3 αντετοκούμπο στην ίδια πεντάδα της εθνικής..

Θυμίζω οτι ο καλύτερος αντετοκούμπο δεν έχει εμφανιστεί ακόμα.
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Ε ρε γέλιο που έχει να πέσει σε λίγα χρόνια που όλοι αυτοί οι κρυφορατσιστές κομπλεξικοί ελληναράδες θα τρώνε τα λυσσακά τους βλέποντας 2-3 αντετοκούμπο στην ίδια πεντάδα της εθνικής..

Θυμίζω οτι ο καλύτερος αντετοκούμπο δεν έχει εμφανιστεί ακόμα.
ενω εσυ θα πανυγηριζεις γεματος εθνικη υπερηφανεια ε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom