Νέα

Για ζευγάρια που ψάχνουν άντρα μασέρ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Priestnick
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Φεβ 2024
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Καλησπέρα ψάχνω άντρα για μασάζ στην γυναίκα μού
 

Συνημμένα

  • 1685715167107.jpeg
    1685715167107.jpeg
    65,8 KB · Εμφανίσεις: 45

Angelkills

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2024
Μηνύματα
7
Like
10
Πόντοι
0
Ενδιαφέρομαι στείλε πληροφορίες
 
OP
OP
P

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους! Μια υπενθυμιση για τα αγαπητα μελη.
Απευθύνομαι σε ζευγάρια που ψάχνουν αντρα μασέρ να κανει μασαζ ειτε στη γυναικα ειτε στον αντρα με την παρουσια και των δυο εννοειται. Εχω συναντηθει με αρκετα ζευγαρια, διαθετω εμπειρια πανω στο μασαζ και ειναι ενας πολυ εναλλακτικος και lite τροπος swinging. Επισης οποιος θελει να μοιραστει την εμπειρια του παρακατω θα βοηθουσε. Οποιοι ενδιαφερονται μπορουν να με ενοχλησουν.
Skype: live:driftakias88_1
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.517
Κριτικές
125
Like
7.002
Πόντοι
5.097
Καλησπερα σε ολους! Μια υπενθυμιση για τα αγαπητα μελη.
Απευθύνομαι σε ζευγάρια που ψάχνουν αντρα μασέρ να κανει μασαζ ειτε στη γυναικα ειτε στον αντρα με την παρουσια και των δυο εννοειται. Εχω συναντηθει με αρκετα ζευγαρια, διαθετω εμπειρια πανω στο μασαζ και ειναι ενας πολυ εναλλακτικος και lite τροπος swinging. Επισης οποιος θελει να μοιραστει την εμπειρια του παρακατω θα βοηθουσε. Οποιοι ενδιαφερονται μπορουν να με ενοχλησουν.
Skype: live:driftakias88_1
Τύπε ενδιαφέρεσαι και για γυναίκα με πουλάκι που θα γουστάρει να γ@μησει τον κωλο σου μετά το μασάζ :confused::confused:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.517
Κριτικές
125
Like
7.002
Πόντοι
5.097
Που εγραψα κατι τετοιο ρε τυπαρα μου; Το ειδες στο ονειρο σου;
Τύπε από την περιγραφή σου κατάλαβα ότι είσαι και λίγο π@υστης. Την θέλεις και την π@υτσα στον κωλο σου μετά το μασάζ.
 
OP
OP
P

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπερα και καλο μηνα! Αγνοωντας τα σχολια του φιλου παραπανω, με χαρα ενημερωνω πως εχουν αρχισει να εκδηλωνουν ενδιαφερον και γυναικες μονες τους για χαλαρωση και μασαζ.
Απευθύνομαι σε ζευγάρια που ψάχνουν αντρα μασέρ να κανει μασαζ ειτε στη γυναικα ειτε στον αντρα με την παρουσια και των δυο εννοειται. Εχω συναντηθει με αρκετα ζευγαρια, διαθετω εμπειρια πανω στο μασαζ και ειναι ενας πολυ εναλλακτικος και lite τροπος swinging. Επισης οποιος θελει να μοιραστει την εμπειρια του παρακατω θα βοηθουσε. Οποιοι ενδιαφερονται μπορουν να με ενοχλησουν.
Skype: live:driftakias88_1
 
OP
OP
P

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
Ακομα προσπαθω να καταλαβω το λογο που βγαζετε κομπλεξ . Μακαρι να μπορουσα να μοιραστω δημοσια τις εμπειριες μου μεχρι τωρα, αλλα επιβαλεται να διατηρειται εχεμυθεια.
 

tzakomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
478
Like
117
Πόντοι
1
Ακομα προσπαθω να καταλαβω το λογο που βγαζετε κομπλεξ . Μακαρι να μπορουσα να μοιραστω δημοσια τις εμπειριες μου μεχρι τωρα, αλλα επιβαλεται να διατηρειται εχεμυθεια.
Καλά μην αναφέρεις ονόματα
 

tzakomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
478
Like
117
Πόντοι
1
Ειναι παντα αναλογα το τι ζηταει το ζευγαρι..ξεκιναει απο απλο μασαζ στη γυναικα με τον αντρα ειτε παρων, ειτε σε αλλο χωρο, ειτε εκτος χωρου. Μου εχει τυχει να προχωρησει σε λαιτ τριψιμο της γυναικας μεχρι τελους απο μεριας της, σε τελειωμα δικο μου χειρονακτικο πανω της, αλλα αλλες φορες προχωραει και σε επαφη δικη μου με τη γυναικα, και αλλες φορες συμμετοχη και του αντρα. Ειναι αναλογα τη χημεια και τη διαθεση του ζευγαριου. Επισης αλλες φορες εξελισεται και σε ματι, δηλαδη απλως να κοιταει ο αντρας.
Πως γνωρίζουν αν τους κανείς εμφανισιακά ;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.517
Κριτικές
125
Like
7.002
Πόντοι
5.097
Ακομα προσπαθω να καταλαβω το λογο που βγαζετε κομπλεξ . Μακαρι να μπορουσα να μοιραστω δημοσια τις εμπειριες μου μεχρι τωρα, αλλα επιβαλεται να διατηρειται εχεμυθεια.
Τύπε άλλαξε πλευρό και μοιράσου αυτές τις εμπειρίες με το φόρουμ,άντε περιμένουμε.
 
OP
OP
P

Priestnick

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπερα και καλο μηνα! Χαιρομαι πολυ για την ανταποκριση που εχω ειτε απο ζευγαρια ειτε απο γυναικες μονες που εχουν αρχισει να εκδηλωνουν ενδιαφερον για χαλαρωση και μασαζ.
Απευθύνομαι σε ζευγάρια που ψάχνουν αντρα μασέρ να κανει μασαζ ειτε στη γυναικα ειτε στον αντρα με την παρουσια και των δυο εννοειται. Εχω συναντηθει με αρκετα ζευγαρια, διαθετω εμπειρια πανω στο μασαζ και ειναι ενας πολυ εναλλακτικος και lite τροπος swinging. Επισης οποιος θελει να μοιραστει την εμπειρια του παρακατω θα βοηθουσε. Οποιοι ενδιαφερονται μπορουν να με ενοχλησουν.
Skype: live:driftakias88_1
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.517
Κριτικές
125
Like
7.002
Πόντοι
5.097
Καλησπερα και καλο μηνα! Χαιρομαι πολυ για την ανταποκριση που εχω ειτε απο ζευγαρια ειτε απο γυναικες μονες που εχουν αρχισει να εκδηλωνουν ενδιαφερον για χαλαρωση και μασαζ.
Απευθύνομαι σε ζευγάρια που ψάχνουν αντρα μασέρ να κανει μασαζ ειτε στη γυναικα ειτε στον αντρα με την παρουσια και των δυο εννοειται. Εχω συναντηθει με αρκετα ζευγαρια, διαθετω εμπειρια πανω στο μασαζ και ειναι ενας πολυ εναλλακτικος και lite τροπος swinging. Επισης οποιος θελει να μοιραστει την εμπειρια του παρακατω θα βοηθουσε. Οποιοι ενδιαφερονται μπορουν να με ενοχλησουν.
Skype: live:driftakias88_1
Εντάξει τύπε το καταλάβαμε ότι ψαχνεσαι να γαμηθεις, μπες στα γκέι θρεντ και θα διαβάσεις πολλές ιστορίες.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: dskoul

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom