Νέα

Για τις γυναίκες του site. Πώς προτιμάτε τους άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα resis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Μονο φιλολογικό ενδιαφέρον έχει το thread. Δε μπορώ να φανταστώ κανένα σοβαρό άντρα να προσαρμόζει τον εαυτό του στο τι "αρέσει".

Σημασία έχει να αισθάνεσαι καλά στο πετσί σου.

ουτε καν φιλολογικο ενδιαφερον δεν εχει το θρετ. Το δειγμα γυναικων που μπαινει εδω μονο χαρακτηριστικό δεν ειναι. Μόνο για αντικείμενο ψυχιατρικής έρευνας είναι ικανοποιητικό. Επίσης και ως δείγμα κακοποίησης της αισθητικής.
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
ουτε καν φιλολογικο ενδιαφερον δεν εχει το θρετ. Το δειγμα γυναικων που μπαινει εδω μονο χαρακτηριστικό δεν ειναι. Μόνο για αντικείμενο ψυχιατρικής έρευνας είναι ικανοποιητικό. Επίσης και ως δείγμα κακοποίησης της αισθητικής.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Να πετάνε μαλακίες, να στην λένε, να είναι εγωιστές, να φέρονται σαν κάφροι, να τρώνε σαν γουρούνια, να σε προσβάλλουν, να έχουν κόμπλεξ και αισθημα ανωτερότητας η και κατωτερότητας, η και τα δύο μαζί, να είναι ανταγωνιστικοί. Αυτά ειναι απαραίτητα για εμένα. Και πολύ σημαντικά> αλλοιώς δεν γυρίζω να τον κοιτάξω τον αλλον !!!!!!! :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
ελα να παντρευτουμε επιτελους.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
μονο την κυριακη τοτε θα προλαβαινω και θα μου την πηδηξουν κι αυτη  :dancing:
:rolleyes:

Θα εχει και αλλα βρε συ....Πχ  οταν εχει μπαλα.......Αντραs ειναι...τι θα κανει ?????......επισηs σταματημα για φαγητο, κατουρημα ροχαλητο κτλ
Εμ τι μονοκοπανια????  Θα χτυπησει μπιελα!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Θα εχει και αλλα βρε συ....Πχ  οταν εχει μπαλα.......Αντραs ειναι...τι θα κανει ?????......επισηs σταματημα για φαγητο, κατουρημα ροχαλητο κτλ
Εμ τι μονοκοπανια????  Θα χτυπησει μπιελα!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

α εγω κουραζομαι ευκολα! θα την πεσω για υπνο, κι ας δει μπαλα νο προμπλεμ!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
α εγω κουραζομαι ευκολα! θα την πεσω για υπνο, κι ας δει μπαλα νο προμπλεμ!
E τι και ο αλλοs να καθεται ξυπνιοs?????  Θα την πεσει κι αυτοs για ...νανακια
Μονο να μη μαλωσετε για ποια πλευρα....Ποια πλευρα σ αρεσει ??
αριστερα η δεξια??? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
E τι και ο αλλοs να καθεται ξυπνιοs?????  Θα την πεσει κι αυτοs για ...νανακια
Μονο να μη μαλωσετε για ποια πλευρα....Ποια πλευρα σ αρεσει ??
αριστερα η δεξια??? :2funny: :2funny: :2funny:

η πλευρα που ειναι πιο κοντα σε τοιχο  :rolleyes:

την προλαβαινω παντα  :dancing:

μπορεις και κοιμασαι ενοσω κανεις και σεξ; :think: :think:

πωω φαντασου ποσο βαρετο σεξ κανει καποιος για να σε παρει ο υπνος ιιχ
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
η πλευρα που ειναι πιο κοντα σε τοιχο  :rolleyes:

την προλαβαινω παντα  :dancing:

πωω φαντασου ποσο βαρετο σεξ κανει καποιος για να σε παρει ο υπνος ιιχ

Στον τοιχο????  Παs να μου φαs την καλη μερια.....τεσπα
Ελπιζω ναχει σωμιε να τριζει .... :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Στον τοιχο????  Παs να μου φαs την καλη μερια.....τεσπα
Ελπιζω ναχει σωμιε να τριζει .... :2funny: :2funny:

ααα την προλαβαααα νια νια νια  :boobies:

καλα και σωμιε να μην εχει, ειναι κατι αλλα παλια ξυλινα που τριιιζουν, αστα να πανε...

εφαρμοζεις το τοιχο τοιχο....; :grin:

χαχαχαχαχα *μουτζα*
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Αργοπίνοντας το ποτό της, η ελεύθερη από τις τρεις φίλες λέει: «Την περασμένη Παρασκευή, μετά τη δουλειά, πήγα στο γραφείο του φίλου μου που δούλευε ως αργά, φορώντας μόνο ένα δερμάτινο πανωφόρι. Πριν χτυπήσω την πόρτα, έβαλα μια μάσκα, άφησα το πανωφόρι να γλιστρήσει από πάνω μου και έμεινα με ένα δερμάτινο κορσάζ, κάλτσες μαύρες νάιλον και ψηλά τακούνια. Ο φίλος μου ερεθίστηκε τόσο που κάναμε παθιασμένο έρωτα πάνω στο γραφείο του».
Η αρραβωνιασμένη αφήνει ένα νευρικό γελάκι και λέει: « Περίπου τα ίδια είχα κι εγώ! Όταν ο αρραβωνιαστικός μου ήρθε την Παρασκευή, με βρήκε να φοράω μια μαύρη μάσκα , δερμάτινο κορσάζ, μαύρες νάιλον κάλτσες και ψηλοτάκουνες γόβες. Ερεθίστηκε τόσο, που κάναμε έρωτα όλη τη νύχτα, και τώρα θέλει να επισπεύσουμε την ημερομηνία του γάμου.
Η παντρεμένη αφήνει αργά το ποτήρι της στο μπαρ και λέει: « Εγώ το σχεδίασα πολύ καλά. Άφησα τα παιδιά στη μητέρα μου, έκανα ένα αρωματισμένο μπάνιο, έβαλα ένα σφιχτό δερμάτινο κορσάζ, ζαρτιέρες και μαύρες νάιλον κάλτσες και δωδεκάποντες γόβες. Τελείωσα την προετοιμασία μου ,ε μια μαύρη μάσκα. Όταν ο άντρας μου επέστρεψε από τη δουλειά του, πήγε στο ψυγείο και πήρε μια μπύρα, πήρε το τηλεκοντρόλ, με κοίταξε, κάθισε στον καναπέ και είπε: «Δεν μου λες, Μπάτμαν, τι έχει να φάμε για βράδυ;»
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
ααα την προλαβαααα νια νια νια  :boobies:

καλα και σωμιε να μην εχει, ειναι κατι αλλα παλια ξυλινα που τριιιζουν, αστα να πανε...

χαχαχαχαχα *μουτζα*
Ωραια....χρειαζεται και η ..ηχητικη επενδυση
Δεν μπορω στα μουγκα...Θελω ηχο :2funny:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Αργοπίνοντας το ποτό της, η ελεύθερη από τις τρεις φίλες λέει: «Την περασμένη Παρασκευή, μετά τη δουλειά, πήγα στο γραφείο του φίλου μου που δούλευε ως αργά, φορώντας μόνο ένα δερμάτινο πανωφόρι. Πριν χτυπήσω την πόρτα, έβαλα μια μάσκα, άφησα το πανωφόρι να γλιστρήσει από πάνω μου και έμεινα με ένα δερμάτινο κορσάζ, κάλτσες μαύρες νάιλον και ψηλά τακούνια. Ο φίλος μου ερεθίστηκε τόσο που κάναμε παθιασμένο έρωτα πάνω στο γραφείο του».
Η αρραβωνιασμένη αφήνει ένα νευρικό γελάκι και λέει: « Περίπου τα ίδια είχα κι εγώ! Όταν ο αρραβωνιαστικός μου ήρθε την Παρασκευή, με βρήκε να φοράω μια μαύρη μάσκα , δερμάτινο κορσάζ, μαύρες νάιλον κάλτσες και ψηλοτάκουνες γόβες. Ερεθίστηκε τόσο, που κάναμε έρωτα όλη τη νύχτα, και τώρα θέλει να επισπεύσουμε την ημερομηνία του γάμου.
Η παντρεμένη αφήνει αργά το ποτήρι της στο μπαρ και λέει: « Εγώ το σχεδίασα πολύ καλά. Άφησα τα παιδιά στη μητέρα μου, έκανα ένα αρωματισμένο μπάνιο, έβαλα ένα σφιχτό δερμάτινο κορσάζ, ζαρτιέρες και μαύρες νάιλον κάλτσες και δωδεκάποντες γόβες. Τελείωσα την προετοιμασία μου ,ε μια μαύρη μάσκα. Όταν ο άντρας μου επέστρεψε από τη δουλειά του, πήγε στο ψυγείο και πήρε μια μπύρα, πήρε το τηλεκοντρόλ, με κοίταξε, κάθισε στον καναπέ και είπε: «Δεν μου λες, Μπάτμαν, τι έχει να φάμε για βράδυ;»
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom