Νέα

Για τις γυναίκες του site. Πώς προτιμάτε τους άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα resis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

resis

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
488
Like
2
Πόντοι
1
Καθως υπαρχει αντιστοιχο topic www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,19449.0]http://www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,19449.0[/url]
ας δουμε και την αντιστοιχη αποψη των γυνακων για τους αντρες.

Πως προτιματε τους αντρες? Γυμνασμενους? Πολυ γυμνασμενους? Καθολου γυμνασμενους?

Γενικα, να πω, οτι θεωρω χαζο να αλλαζει καποιος το σωμα του, τις συνηθεις του κλπ με βαση του τι πιστευει οτι θα αρεσει στον κοσμο. Αν νιωθει καποιος οτι πρεπει να βαλει 50 κιλα σε μυς επειδη ετσι του αρεσει οκ.
Αλλα αν το κανει μονο και μονο επειδη πιστευει οτι θα αρεσει περισσοτερο, κανει κακο στον εαυτο του.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Καθως υπαρχει αντιστοιχο topic www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,19449.0]http://www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,19449.0[/url]
ας δουμε και την αντιστοιχη αποψη των γυνακων για τους αντρες.

Πως προτιματε τους αντρες? Γυμνασμενους? Πολυ γυμνασμενους? Καθολου γυμνασμενους?

Γενικα, να πω, οτι θεωρω χαζο να αλλαζει καποιος το σωμα του, τις συνηθεις του κλπ με βαση του τι πιστευει οτι θα αρεσει στον κοσμο. Αν νιωθει καποιος οτι πρεπει να βαλει 50 κιλα σε μυς επειδη ετσι του αρεσει οκ.
Αλλα αν το κανει μονο και μονο επειδη πιστευει οτι θα αρεσει περισσοτερο, κανει κακο στον εαυτο του.


πραγματικά δεν ειναι κατι που θα κοιταξω σε εναν άντρα. Ουτε με πολυνοιαζει.
απλά οταν θα δω κάποιον γυμνασμενο θα θαυμασω την επιμονη του και την υπομονη του γιατι ξερω οτι θελει πολές θυσιες ενα γυμνασμενο σώμα.
Μου αρεσει να βλεπω ανθρωπους να θελουν να βελτιώνονται και να κοπιάζουν. Βαριεμαι απιστευτα τους χαλαρους, τους "λιγο απ ολα" αυτους που δεν πονάνε, δεν ιδρωνουν για κατι.
Τα κριτηρια μου με λιγα λογια δεν ειναι καθαρα αισθητικα.

Φυσικα θα μπορουσα να κοιταξω το ιδιο ευκολα καποιον εντελώς αγυμναστο που όμως εχει μοχθησει και εχει επιτυχει σε αλλους τομεις.


(σε περιπτωση που εχω γραψει καμια μαλακια, απλα κοιταξτε τι ωρα το εγραφα)


P.S. ως προς το οτι "Αν νιωθει καποιος οτι πρεπει να βαλει 50 κιλα σε μυς επειδη ετσι του αρεσει οκ.
Αλλα αν το κανει μονο και μονο επειδη πιστευει οτι θα αρεσει περισσοτερο, κανει κακο στον εαυτο του." συμφωνω απολυτα. Ιδανικα εχει απαντησει σε αυτο ο κρις, ο οποιος σε τετοια θεματα απλα γραφει και εγω θαυμαζω!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
boys and girls and the others.Για γραψτε και οι υπολοιπες την αποψη σας επι του θεματος, να δουμε τελικα, ποιες ειναι οι γυναικες εδω μεσα???????????
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
:birdman: :coffee:

|    |   |   |
|    |   |   |
|    |   |   |
V   V   V   V
 

Επισκέπτης
εχω πει κατα καιρους οτι μ'αρεσει αυτο ή το αλλο, αλλα συνεχως με διαψευδω. δεν εχω δλδ κατι στανταρ..
οι πολυ τουμπανιασμενοι δε μ'αρεσουν, αλλα ουτε και οι χοντροι. κατι ενδιαμεσο..
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Να πετάνε μαλακίες, να στην λένε, να είναι εγωιστές, να φέρονται σαν κάφροι, να τρώνε σαν γουρούνια, να σε προσβάλλουν, να έχουν κόμπλεξ και αισθημα ανωτερότητας η και κατωτερότητας, η και τα δύο μαζί, να είναι ανταγωνιστικοί. Αυτά ειναι απαραίτητα για εμένα. Και πολύ σημαντικά> αλλοιώς δεν γυρίζω να τον κοιτάξω τον αλλον !!!!!!! :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
Να πετάνε μαλακίες, να στην λένε, να είναι εγωιστές, να φέρονται σαν κάφροι, να τρώνε σαν γουρούνια, να σε προσβάλλουν, να έχουν κόμπλεξ και αισθημα ανωτερότητας η και κατωτερότητας, η και τα δύο μαζί, να είναι ανταγωνιστικοί. Αυτά ειναι απαραίτητα για εμένα. Και πολύ σημαντικά> αλλοιώς δεν γυρίζω να τον κοιτάξω τον αλλον !!!!!!! :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Πωπωπω...

Σα να βλέπω τον εαυτό μου σε 2-3 χρόνια...που βγω ελεύθερος στους δρόμους...

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Να πετάνε μαλακίες, να στην λένε, να είναι εγωιστές, να φέρονται σαν κάφροι, να τρώνε σαν γουρούνια, να σε προσβάλλουν, να έχουν κόμπλεξ και αισθημα ανωτερότητας η και κατωτερότητας, η και τα δύο μαζί, να είναι ανταγωνιστικοί. Αυτά ειναι απαραίτητα για εμένα. Και πολύ σημαντικά> αλλοιώς δεν γυρίζω να τον κοιτάξω τον αλλον !!!!!!! :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

σε εχω χεσμενη εγώ :birdman:
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
Να πετάνε μαλακίες, να στην λένε, να είναι εγωιστές, να φέρονται σαν κάφροι, να τρώνε σαν γουρούνια, να σε προσβάλλουν, να έχουν κόμπλεξ και αισθημα ανωτερότητας η και κατωτερότητας, η και τα δύο μαζί, να είναι ανταγωνιστικοί. Αυτά ειναι απαραίτητα για εμένα. Και πολύ σημαντικά> αλλοιώς δεν γυρίζω να τον κοιτάξω τον αλλον !!!!!!! :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
για να τους κανεις ότι θες ε?
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Να πετάνε μαλακίες, να στην λένε, να είναι εγωιστές, να φέρονται σαν κάφροι, να τρώνε σαν γουρούνια, να σε προσβάλλουν, να έχουν κόμπλεξ και αισθημα ανωτερότητας η και κατωτερότητας, η και τα δύο μαζί, να είναι ανταγωνιστικοί. Αυτά ειναι απαραίτητα για εμένα. Και πολύ σημαντικά> αλλοιώς δεν γυρίζω να τον κοιτάξω τον αλλον !!!!!!! :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
5 στα 9 είμαι μέσα
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Μονο φιλολογικό ενδιαφέρον έχει το thread. Δε μπορώ να φανταστώ κανένα σοβαρό άντρα να προσαρμόζει τον εαυτό του στο τι "αρέσει".

Σημασία έχει να αισθάνεσαι καλά στο πετσί σου.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
μυαλο!!!!!!!!!!!!!!!κατα βαση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ολα τα αλλα επονται !!!
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Αααααα μα ειναι πολυ απλο!
οι γυναικες θελουνε μονο ο αντρας να συνδυαζει τα παρακατω χαρακτηριστικα...

να ειναι πανεμορφος,
να ειναι και μετριος για να μη του την πεφτουνε οι φιλες τους
να ειναι πλουσιος
να μη δουλευει ομως για να εχει απλετο ελευθερο χρονο και να ειναι απικο οποτε το θελησουν
να ειναι καλο παιδι με καλη καρδια και αισθηματα
να ειναι ομως και αληταρας που να τους ριχνει και καμια φαπα για να τις βαζει στη θεση τους αμα λαχει
να ειναι ανοιχτομυαλος ωστε να τους επιτρεπει να ειναι απολυτως ελευθερες
να ειναι συντηρητικος οσον αφορα τον εαυτο του
να ειναι σοβαρος
αλλα να ειναι και πλακατζης
να ειναι εξυπνος
αλλα να ειναι και βλακας ωστε να μασαει τα παραμυθια που του λενε
να τους λεει παντα ναι
αλλα να τους λεει και οχιτο οποιο βεβαια θα το παιρνει πισω
να εχει προσωπικοτητα
αλλα να τους κανει παντα τα χατηρια
να λεει παντα την αληθεια
αλλα να δεχεται ευκολα τα ψεματα
να μπορει να κανει 7 ωρες σερι σεξ
αλλα να τον δενει κομπο οταν εχουν πονοκεφαλο
να ειναι αντρας
αλλα να φοραει ανετα την ποδια και να κανει τις δουλειες του σπιτιου
να μπορει να εξηγει τις πραξεις του με καθε λεπτομερεια
αλλα να δεχεται αδιαμαρτυρητα την απανταχου δικαιολογια "ε ειμαι γυναικα"
να ειναι σωφερ
να ειναι κλοουν
να ειναι γελωτοποιος
να ειναι συμπονετικος
να ειναι συγκαταβατικος
να ειναι κουβαρντας
να του αρεσει οτι τους αρεσει
να μην ειναι μαμακιας
αλλα να στεκεται σουζα στη δικη τους μαμα
να μπορει να κουβαλα πολλες σακουλες με ψωνια
να μη θελει ποτε τιποτε
να μην απαιτει ποτε τιποτε
να τις αφηνει ελευθερες να πηγαινουν με τις φιλες τους οπου θελουν
αλλα αυτος να καθετε σπιτι να τις περιμενει
να τους στελνει 379 sms την ημερα και να τους λεει ποσο σημαντικες ειναι για αυτον
αλλα να καταλαβενει ποτε δεν εχουν διαθεση για γλυκολογα
το αγαπημενο του φαγητο να ειναι τα αυγα ματια, τα σουβλακια και οι πιτσες(για να μην τις δυσκολευει)
να τις καταλαβαινει
αλλα να αποδεχεται οτι αυτες δεν μπορουν να τον καταλαβουν
να μη φωναζει
αλλα να δεχεται τις φωνες
να θυμαται παντα τις ημερομηνιες
να μην εχει φιλους
να μην πινει
να μην καπνιζει
να του αρεσουν τα εργα με κλαμα
να μην του αρεσουν τα αθλητικα
να μην εχει αποψη για το τι θα παιζει η τηλεοραση
να μη γκρινιαζει
να μιλα μονο οταν εκεινες εχουν διαθεση να ακουσουν
να ειναι μαντης
να ξερει τα ζωδια
να ξερει να λεει το φλυτζανι
κ.λ.π.


σιγα μωρε....τι θελουνε πια?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Προτιμω τηs erinal  τιs προτιμησειs....
Ειναι πιο ...βατεs!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
7 ωρες σερι σεξ???  :uglystupid:
σα συγκαμμενη θα πηγαινω μετα  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom