Νέα

Για πρώτη φορά σήμερα σε μπουρδέλο-κάποιες ερωτήσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fundev
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

fundev

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι 19 χρονων και σας μιλησα και το πρωι οτι σ ημερα ειχα παρει αποφαση να παω σε ενα μπουρδελο λοιπον πηγα μια βολτα σε 5-6 μου αρεσα η μια σε ενα  ωραια η κοπελα ψηλη ξανθια πολυ ωραιο βυζι και κολο μπηκα μεσα περιμενα 5 λεπτα τα οποια μου φανηκαν αιωνας και ηρθε η κοπελα μου εβαλε το προφυλακτικκο και μου αρχισε να μου περνει πιαπα επειδη καταλαβα οτι θα τελειωνα γρηγορα της ειπα να το κανουμε απο κατω...ολα καλα πηγαν γαμησα για πρωτη φορα....Αλλα απο εκεινη την ωρα φοβαμαι μην κολλησα τιποτα επειδη μολις τελειωσα ειχε φυγει λιγο το προφυλακτικο τωρα δεν νιωθω και καλα με τον εαυτο μου το ειπα στον κολλητο μου και μου ειπε οτι η αποψη του ειναι οτι εκανα μαλακια.Αντι να ανεβει η ψυχολογια μου επεσε..
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
και εμεις τα περασαμε
μια χαρα εισαι
ξεκολα
προσεχε μονο μην εθιστεις και φας ολο το χαρτζηλικιον στας ιεροδουλας
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Ειμαι 19 χρονων και σας μιλησα και το πρωι οτι σ ημερα ειχα παρει αποφαση να παω σε ενα μπουρδελο λοιπον πηγα μια βολτα σε 5-6 μου αρεσα η μια σε ενα  ωραια η κοπελα ψηλη ξανθια πολυ ωραιο βυζι και κολο μπηκα μεσα περιμενα 5 λεπτα τα οποια μου φανηκαν αιωνας και ηρθε η κοπελα μου εβαλε το προφυλακτικκο και μου αρχισε να μου περνει πιαπα επειδη καταλαβα οτι θα τελειωνα γρηγορα της ειπα να το κανουμε απο κατω...ολα καλα πηγαν γαμησα για πρωτη φορα....Αλλα απο εκεινη την ωρα φοβαμαι μην κολλησα τιποτα επειδη μολις τελειωσα ειχε φυγει λιγο το προφυλακτικο τωρα δεν νιωθω και καλα με τον εαυτο μου το ειπα στον κολλητο μου και μου ειπε οτι η αποψη του ειναι οτι εκανα μαλακια.Αντι να ανεβει η ψυχολογια μου επεσε..


μμμ σου "πήρε πιαπα"...αυτό είναι σοβαρό!
και πως το "κάνατε από κάτω"; κάτω από τι; από το κρεβάτι;
ξεκόλααααααα όλα καλά πήγαν.
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Ηρέμησε φίλε εντάξει όλοι έχουμε περάσει το λούκι της ανησυχίας.Απλά να ξές οι πιθανότητες να κολλήσεις το σοβαρό ενώ γάμησες με καπότα σε μπουρδέλο είναι λιγότερες απο το να σου έρθει μια γλάστρα στο κεφάλι.Έχω περάσει απο την ίδια και χειρότερη φάση ανησυχίας όπου πέρσυ την επόμενη μέρα αφού πήγα με τάνα ήμουν άρρωστος (την εποχή των μεγάλων ιώσεων ).Μίλησα με γιατρούς και όλοι με είπαν εφόσον ήταν με προφυλάεις δεν χρειάζεται να μπεις καν στην διαδικασία εξετάσεων για την οποία επέμενα.Πάντως δεν είναι μόνο το AIDS υπάρχουν και άλλα κονδυλώματα κλπ άλλα Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ
 
OP
OP
F

fundev

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Οκ ευχαριστω νιωθω καπως καλυτερα πιστευω.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
[size=17pt][move]αξιος  :rockon:[/move]              και μην φοβασαι τιποτα βγαλε τις ανησυχιες απο το μυαλο σου
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Αδερφέ μην ανησυχείς για τη 1η φορά που πήδηξες τάνα,...η μόνη σου ανησυχία απο δω και πέρα θα πρέπει να είναι πότε θα ειναι η τελευταία,...γιατί αμα πέσεις στο μέλι, πώς ξεκολάς μετά ?
Καλή αρχή και πού σαι μη χάνεσαι γράψε και καμιά κριτική ! ;)
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Δεν μας λες και σε ποια πήγες;Σε ποιο νούμερο και πώς λεγόταν η κοπέλα;

Τι εννοείς έφυγε λίγο το προφυλακτικό;Αν δεν έφυγε τελείως,αλλά από τον "κορμό" μετακινήθηκε,δεν είναι τίποτα.Μόνο αν η βάλανος μείνει ασκεπής έχεις πρόβλημα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ηρέμησε φίλε εντάξει όλοι έχουμε περάσει το λούκι της ανησυχίας.Απλά να ξές οι πιθανότητες να κολλήσεις το σοβαρό ενώ γάμησες με καπότα σε μπουρδέλο είναι λιγότερες απο το να σου έρθει μια γλάστρα στο κεφάλι.Έχω περάσει απο την ίδια και χειρότερη φάση ανησυχίας όπου πέρσυ την επόμενη μέρα αφού πήγα με τάνα ήμουν άρρωστος (την εποχή των μεγάλων ιώσεων ).Μίλησα με γιατρούς και όλοι με είπαν εφόσον ήταν με προφυλάεις δεν χρειάζεται να μπεις καν στην διαδικασία εξετάσεων για την οποία επέμενα.Πάντως δεν είναι μόνο το AIDS υπάρχουν και άλλα κονδυλώματα κλπ άλλα Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΑΕΙ
Υπάρχουν τοσο απαραδεκτοι γιατροι?????
Ειναι δυνατον να παροτρυνουν τους ανθρωπους να μην κανουν εξετασεις αιματος για σεξουαλικα νοσηματα και ιππατιτιδα??
ε τοτε να μην κανουμε ουτε τσεκ απ ποτε στην ζωη μας αμα ειναι ετσι....
ειναι σημαντικο να κανουμε εξετασεις και για την υγεια μας αλλά και των συνανθρωπων(της συντρόφου μας)
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
το σεξ ειναι διασκεδαση, δεν πρεπει να σου γινεται αγχος  ;) ;)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
[size=10pt][size=10pt]ιππατιτιδα??[/size][/size]

τι είναι αυτό ? Το κολλάς άμα πηδάς αλόγες ? Η μήπως αμα ανέβει η γκόμενα απο πάνω για ιππασία ?
Να ξέρουμε δηλαδή να φυλαγόμαστε, γιατί απο πάνω τη γκόμενα δεν τη βάζω ποτέ, αλλά κανενα αλογάκι καλό άμα μου κατσει δε λέω όχι,..
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Εύγε φίλε!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
Κοίτα μην εθιστείς μόνο... (σαν μερικούς μερικούς που ολημερίς σκέφτονται μόνο αυτό)  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tasos_marou

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
τι είναι αυτό ? Το κολλάς άμα πηδάς αλόγες ? Η μήπως αμα ανέβει η γκόμενα απο πάνω για ιππασία ?
Να ξέρουμε δηλαδή να φυλαγόμαστε, γιατί απο πάνω τη γκόμενα δεν τη βάζω ποτέ, αλλά κανενα αλογάκι καλό άμα μου κατσει δε λέω όχι,..

:2funny:  :2funny:    :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
τι είναι αυτό ? Το κολλάς άμα πηδάς αλόγες ? Η μήπως αμα ανέβει η γκόμενα απο πάνω για ιππασία ?
Να ξέρουμε δηλαδή να φυλαγόμαστε, γιατί απο πάνω τη γκόμενα δεν τη βάζω ποτέ, αλλά κανενα αλογάκι καλό άμα μου κατσει δε λέω όχι,..
σεμναααααααααααααααααααααααα
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ενταξει εξυπνακια  αμα το γραψω ηπατιτιδα μπορεις να το αντιληφθεις??
ή το εχεις καψει??:uglystupid: :uglystupid: :jerking:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Α ! 
Γιατί λέω κι εγώ αγράμματος είναι και μας δίνει και ιατρικές συμβουλές απο πάνω !
Αλλά εντάξει τώρα που το λιάνισες, τόπιασα !
Αλλά να σου πω έχω δεί τόση ανορθογραφία που μάλλον κι εγώ θα το γυρίσω στη πλήρη και ακατανόητη ανορθογραφία, αφού έτσι κι αλλιώς λίγοι διαβάζουν,και λιγότεροι καταλαβαινουν τα όποια γραφόμενα !
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Α !  
Γιατί λέω κι εγώ αγράμματος είναι και μας δίνει και ιατρικές συμβουλές απο πάνω !
Αλλά εντάξει τώρα που το λιάνισες, τόπιασα !
Αλλά να σου πω έχω δεί τόση ανορθογραφία που μάλλον κι εγώ θα το γυρίσω στη πλήρη και ακατανόητη ανορθογραφία, αφού έτσι κι αλλιώς λίγοι διαβάζουν,και λιγότεροι καταλαβαινουν τα όποια γραφόμενα !
Ε ενταξει μαλλον με επηρεασε η ζεστη  :tits2: ,απο την ταχυτητα μου ξεφυγε.
Δεν συνηθιζω να γραφω με την pitsi-λιστικη γραφη  :)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Εντάξυ ρε συ κανουμε και πλακίτσες γιατί θα αποκοιμηθούμε μ αυτή τη ζέστη !
Και αλλιώς :
Αιντάξοι ραι σει κανουμαι κε πλακοίτσαις γυατοί θα απωκημειθούμαι μ αυτοί τει ζαίστοι ! :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom