Νέα

Για Λίγες μέρες θα χάσετε τον Ektor Lopez. Μην ανησυχειτε !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Τι λέει το παρεάκι όλα καλά ;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Α ναι και εκει υπερτερω απο εσενα σε ολα αυτα

Ποτε δεν έχεις πει εδω μεσα τι εισαι αρα δεν έχεις δικαιωμα να κράζεις. Αυτο ειναι προστυχη συμπεριφορα γιατι κρινεις εκ του ασφαλούς. Οποτε μην λες σε μένα βλακειες περι χαρακτηρα ο δικος σου ειναι ο χειροτερος
 

Επισκέπτης
Αυτά που λες εναντίον του Λάκη είναι άσχετα με το πόσο καλός οδοντίατρος είναι.

Ο τελευταίος οδοντίατρος πιστεύω , όπως και ο τελευταίος δικηγόρος
και ο τελευταίος ιατρός και ο τελευταίος μηχανικός
και ο τελευταίος λογιστής ... κοκ

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ στην ΕΛΛΑΔΑ

[size=20pt]αξίζουν επαίνου ....[/size]
Είναι ήρωες , που βγάζουν μεροκάματο , παίρνοντας λεφτά ΑΠΟ ΟΣΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ
(για να τους επιλέγουν ΚΑΠΟΙΟΙ , ΚΑΤΙ ΑΞΙΖΟΥΝ)
ενώ απέναντι έχουν ένα κράτος που τους λέει κλέφτες, τους φορολογεί , τους κυνηγά , τους βάζει πρόστιμα , χαράτσια κτλ κτλ κτλ

Σε αντίθεση με τον οδοντίατρο που διορίζεται στο ΙΚΑ, σε ταμεία τραπεζών ,
με το δικηγόρο που είναι ... νομικός σύμβουλος της ολυμπιακής, του οτε , της ευδαπ ...
το μηχανικό που είναι διορισμένος στην πολεοδομία , το λογιστή που διορίζεται στο υπουργείο οικονομικών ....

(οι τελευταίοι ως ΚΡΑΤΙΚΟΔΙΑΙΤΟΙ είναι για φτύσιμο).
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
καλα σας τρολλαρει ο μπολντης κι αποψε....εγω πιστευω οτι ειναι 67 χρονων συνταξιουχος ΟΤΕτζης καλα καβατζωμενος

Τι τρολλ ειναι αυτος ο nick07 ρε φιλε?  :2funny: :2funny: ω το πστηηηη TROLLMASTER οχι αστεια
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.713
Like
10
Πόντοι
16
καλα σας τρολλαρει ο μπολντης κι αποψε....εγω πιστευω οτι ειναι 67 χρονων συνταξιουχος ΟΤΕτζης καλα καβατζωμενος

Είναι πανούργος ο Μπόλντης. Όλους μας χορεύει με τις δολοπλοκίες του. Εδώ είχε πει στην Έρι ψέματα ότι χρωστάνε οι γονείς του το σπίτι για να του το χτυπήσει αυτή μετά από κάνα χρόνο και να την εκθέσει ανεπανόρθωτα  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ο τελευταίος οδοντίατρος πιστεύω , όπως και ο τελευταίος δικηγόρος
και ο τελευταίος ιατρός και ο τελευταίος μηχανικός
και ο τελευταίος λογιστής ... κοκ

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ στην ΕΛΛΑΔΑ

[size=20pt]αξίζουν επαίνου ....[/size]
Είναι ήρωες , που βγάζουν μεροκάματο , παίρνοντας λεφτά ΑΠΟ ΟΣΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ
(για να τους επιλέγουν ΚΑΠΟΙΟΙ , ΚΑΤΙ ΑΞΙΖΟΥΝ)
ενώ απέναντι έχουν ένα κράτος που τους λέει κλέφτες, τους φορολογεί , τους κυνηγά , τους βάζει πρόστιμα , χαράτσια κτλ κτλ κτλ

Σε αντίθεση με τον οδοντίατρο που διορίζεται στο ΙΚΑ, σε ταμεία τραπεζών ,
με το δικηγόρο που είναι ... νομικός σύμβουλος της ολυμπιακής, του οτε , της ευδαπ ...
το μηχανικό που είναι διορισμένος στην πολεοδομία , το λογιστή που διορίζεται στο υπουργείο οικονομικών ....

(οι τελευταίοι ως ΚΡΑΤΙΚΟΔΙΑΙΤΟΙ είναι για φτύσιμο).
ειμαστε ο παραγωγικος ιστος αυτης της χωρας....
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Είναι πανούργος ο Μπόλντης. Όλους μας χορεύει με τις δολοπλοκίες του. Εδώ είχε πει στην Έρι ψέματα ότι χρωστάνε οι γονείς του το σπίτι για να του το χτυπήσει αυτή μετά από κάνα χρόνο και να την εκθέσει ανεπανόρθωτα  :grin:

α ναι χαχαχχα σε τι παγιδα ειχε πέσει. Μα εγω δεν την πιστευα που το επαιζε καλη και έτσι και ειπα να της εμπιστευτω και καλα ενα ευαισθητο προσωπικο δεδομενο ε τελικα στην πρωτη ευκαιρια το κτύπησε παλι καλα που δεν της ειχα πει αληθεια
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Ποτε δεν έχεις πει εδω μεσα τι εισαι αρα δεν έχεις δικαιωμα να κράζεις. Αυτο ειναι προστυχη συμπεριφορα γιατι κρινεις εκ του ασφαλούς. Οποτε μην λες σε μένα βλακειες περι χαρακτηρα ο δικος σου ειναι ο χειροτερος

παιδακι εισαι ρε μπολ.. ειμαστε το νετ και λες πουτσια το γεγονος οτι δεν ειμαι αφελης. Τι να σου πει κανεις
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Είναι πανούργος ο Μπόλντης. Όλους μας χορεύει με τις δολοπλοκίες του. Εδώ είχε πει στην Έρι ψέματα ότι χρωστάνε οι γονείς του το σπίτι για να του το χτυπήσει αυτή μετά από κάνα χρόνο και να την εκθέσει ανεπανόρθωτα  :grin:

Πανούργος ή... ψυχάκι όπως τον έλεγε η Βέλβυ; :huh:
Τα ψυχολογικά τεστ στο Λιμενικό άραγε τα πέρασε με βύσμα;
 

Επισκέπτης
τύπε η eri είναι η βασίλισσα του σαιτ

μ ένα σάλπισμα της,

κι όλοι θα χυμήξουμε ξωπίσω της να υπακούσουμε τυφλά στις διαταγές της

for freedom, to the death!!!!


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Σιγά την έκανες Λουίζα της Πρωσσίας ....
η αγαπημένη μου Βασίλισσα ....

έχει κι έναν πολύ εντυπωσιακό τάφο σε κρύπτη στο Βερολίνο ....
(στον κήπο του σαρλότενμπουργκ)


 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
παιδακι εισαι ρε μπολ.. ειμαστε το νετ και λες πουτσια το γεγονος οτι δεν ειμαι αφελης. Τι να σου πει κανεις

Μαλλον δεν έχεις κάποια δουλεια έριναλ εγω αυτο πιστευω ή αν εχεις ειναι τελειως αντιθετη με οσα έχεις γραψει κατα καιρους εδω μεσα και απλα ντρεπεσαι να το πεις για να μη φας κράξιμο
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Μαλλον δεν έχεις κάποια δουλεια έριναλ εγω αυτο πιστευω ή αν εχεις ειναι τελειως αντιθετη με οσα έχεις γραψει κατα καιρους εδω μεσα και απλα ντρεπεσαι να το πεις για να μη φας κράξιμο

Τι δούλεια πιστεύεις ότι κάνει πανέξυπνε Μπόλντη; Μήπως είναι δημόσιος υπάλληλος;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ειναι τελειως ψυχωτικο να πιστευει κανεις οτι μπορει να πάθει κατι αμα πει τι δουλεια κανει δεν ειμαι εγω ο αφελης εσυ φοβασαι ακομα και την σκιά σου και μας το παιζεις και μαγκάκι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom