Νέα

Για Λίγες μέρες θα χάσετε τον Ektor Lopez. Μην ανησυχειτε !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Αχ, αρκετά τον βιάσαμε και απόψε. Αϋριο πάλι. :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν κατάλαβες: είπα ότι ΕΣΥ ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ οτι έχουν δάνεια.

Δηλάδή λέω για κάτι που έκανες ΕΣΥ.

Να πιάσουμε απ την αρχή τώρα ποιο είναι το υποκείμενο και το αντικείμενο σε μια πρόταση;

Αυτά τα κάνουν στο δημοτικό

Εσυ δεν κατάλαβες.
Σου ειπα να μην τους αναφέρεις καν. Τι δεν καταλαβαινεις?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Η εριναλ δεν λεει με τι ασχολειται γιατι φοβαται μην την βρουν και πάνε εξω απο το σπιτι της και την ψάχνουν  :2funny: :2funny: :2funny:  πωπω θυμαμαι έχω μιλησει με 1-2 τετοιες στο νετ τι ψυχωση ειναι αυτη????  :2funny:
 

Επισκέπτης
Παίδες βαρέθηκα τις παρλαπίπες του μπόλντη.

Ανοίχτε κανά θέμα, ή μαζευτείτε σε κανά ανοιγμένο, να κάνουμε λίγη φιλοσοφική κουβεντίτσα, μιας και μαζευτήκαμε βραδυάτικα

eri κάνε την αρχή  :rockon: :rockon: :rockon:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Γιατι τι θα κάνεις??? θα βάλεις την σκιά σου να με κυνηγησει?  :2funny: :2funny:

οταν απαιτεις σεβασμο απο τον αλλο για καποια θεματα πρεπει να δινεις το ιδιο αλλιως θα παρεις τα αρχιδια του αλλου. εχασες το δικαιωμα να προστατευσεις τους γονεις σου. θα τους αναφερει οποιος θελει οποτε θελει γιατι εσυ αδυνατεις να φερθεις με τον ιδιο τροπο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
οταν απαιτεις σεβασμο απο τον αλλο για καποια θεματα πρεπει να δινεις το ιδιο αλλιως θα παρεις τα αρχιδια του αλλου. εχασες το δικαιωμα να προστατευσεις τους γονεις σου. θα τους αναφερει οποιος θελει οποτε θελει γιατι εσυ αδυνατεις να φερθεις με τον ιδιο τροπο.

Εγω δεν πιάνω γονεις στο στομα μου δεν ειμαι λακης33 ασώβρακος ... οτι λέω το λέω για το συγκεκριμενο άτομο τωρα αμα το κάνεις αυτο δεν θα με παραξενέψει ειδικα απο σενα  :2funny: :2funny:

ο σεβασμος κερδιζεται δεν ζητησα τον σεβασμο σου δεν με ενδιαφερει αμα με σεβαστεις ή οχι απλα προτεινα να μην λές για γονεις ουτε εσυ ουτε η ουρά σου (σκιουρος7)
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Παίδες βαρέθηκα τις παρλαπίπες του μπόλντη.

Ανοίχτε κανά θέμα, ή μαζευτείτε σε κανά ανοιγμένο, να κάνουμε λίγη φιλοσοφική κουβεντίτσα, μιας και μαζευτήκαμε βραδυάτικα

eri κάνε την αρχή  :rockon: :rockon: :rockon:

παω νανι ρε σκιουρακι σε λιγο  :cheesy:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Εγω δεν πιάνω γονεις στο στομα μου δεν ειμαι λακης33 ασώβρακος ... οτι λέω το λέω για το συγκεκριμενο άτομο τωρα αμα το κάνεις αυτο δεν θα με παραξενέψει ειδικα απο σενα  :2funny: :2funny:

ο σεβασμος κερδιζεται δεν ζητησα τον σεβασμο σου δεν με ενδιαφερει αμα με σεβαστεις ή οχι απλα προτεινα να μην λές για γονεις ουτε εσυ ουτε η ουρά σου (σκιουρος7)

μηδεν χαρακτηρας
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τραγικος και δεν εχεις και τον λοπεζ να σε μαζεψει λιγακι

Τι τραγικος ρε αφου τρέμεις και την σκιά σου εδω δεν μας έχεις πει ποτε τιποτα προσωπικο για σένα  :2funny:

μην αγχωνεσαι το ιντερνετ ειναι μεγαλο μέρος αμα πεις απλα κατι δεν σημαινει οτι την επομενη θα ερθουν εξω απο την δουλεια σου  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom