Νέα

Για Λίγες μέρες θα χάσετε τον Ektor Lopez. Μην ανησυχειτε !!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Εγω δεν πιστευω καν οτι εισαι οδοντιατρος ρε λακη με δουλευεις τωρα?
τυπε εσυ θα μας πεις σε λιγο οτι δεν ειναι χοντρη και η γυναικα του μπαρμπεκιουλβερ  και ο λιλας πουστης....
 

Επισκέπτης
Ο άλλος λεει οτι ειναι οδοντιατρος αλλα ειναι τοσο μλκας που εγω δεν θα εμπιστευομουν ουτε ενα σφραγισμα φαινεται ο τύπος ειναι φρενοβλαβης

Τους ιατρούς που πάει ο Μπόλντης, του περνάει από συνέντευξη ...
να δει ... είναι του γούστου του ;;;;
του φαίνονται να τα λένε ωραία ;;;

και μετά τους επιλέγει ....

ΤΙ ΛΕΣ ΠΑΛΙ ΒΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΤΗΡΙ ;;;;;;;;;;
(σφραγίσματα δεν κάνω έχω πει , αλλά δεν τα διαβάζεις όλα).
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
κάθε μέρα όλο και πιο φιλικά διακείμενος ο Λάκης στην έρι..

afoy o ενας γλειφει εκει που μέχρι χθες εφτυνε ρε και μετα η εριναλ σου κανει κυρηγματα για το οτι δεν εισαι καλος χαρακτηρας ενω αυτη ειναι το καλυτερο παιδι...  :2funny: :2funny:

 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Η πλάκα είναι ...
επειδή βγάζω κυρίως έγκλειστα .... βγαίνουν σχετικά καθαρά ...
θα περιμένω να βγάλω τίποτε τερηδονισμένα ....

ή θα βουτήξω τα έγκλειστα πάνω στις γάζες και τα βαμβάκια
για να είναι ματωμένα .... να γουστάρει το κοινό ...

ψιλοαηδιασα αλλα τελος παντως βαλε οπλα δοντια κανα κεφαλι κουμμουνιστη και δωσε χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τους ιατρούς που πάει ο Μπόλντης, του περνάει από συνέντευξη ...
να δει ... είναι του γούστου του ;;;;
του φαίνονται να τα λένε ωραία ;;;

και μετά τους επιλέγει ....

ΤΙ ΛΕΣ ΠΑΛΙ ΒΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΤΗΡΙ ;;;;;;;;;;
(σφραγίσματα δεν κάνω έχω πει , αλλά δεν τα διαβάζεις όλα).

ναι σιγα μην διαβαζω τα κατεβατα τρέλας και κομπλεξ που γράφεις
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
afoy o ενας γλειφει εκει που μέχρι χθες εφτυνε ρε και μετα η εριναλ σου κανει κυρηγματα για το οτι δεν εισαι καλος χαρακτηρας ενω αυτη ειναι το καλυτερο παιδι...  :2funny: :2funny:

ειμαι οντως πολυ καλο παιδι. και επειδη ειμαι και εξυπνο παιδι αλλα και γυναικα το οτι ειμαι καλο παιδι ενισχύεται. δεν ξερω αν με καταλαβαινεις :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
afoy o ενας γλειφει εκει που μέχρι χθες εφτυνε ρε και μετα η εριναλ σου κανει κυρηγματα για το οτι δεν εισαι καλος χαρακτηρας ενω αυτη ειναι το καλυτερο παιδι...  :2funny: :2funny:
ανιερες συμμαχιες μαν
 

Expanding Mindfuck

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.491
Like
0
Πόντοι
16
Στα 15+ χρονια που περιπλανιεμαι στους αχανεις διαδρομους του ελληνικου (και παγκοσμιου) ιντερνετ, μεγαλυτερο παπαρολογο κωλοτουμπα ατομο απο τον μπολ δεν εχω ξανασυναντησει.
Ατομο που εβριζε τους δ.υ μεχρι να γινει και ο ιδιος δ.υ
Ατομο που υπερηφανευοταν για την στρατιωτικη του θητεια στο ακριτικο Κολωνακι (επειδη οι αλλοι που πηγαιναν στον Εβρο ηταν βλακες, ενω αυτος εξυπνος) , και τωρα το παιζει πατριωτης που επιτελει λειτουργημα επειδη φοραει μια γαμωστολη.
Ειναι τυχερος που ειναι χρυσαυγητης και ο Λακης του φερεται σχετικα με το γαντι, διαφορετικα θα τον ειχε ξεχεσει απο παντου.
 

Επισκέπτης
ψιλοαηδιασα αλλα τελος παντως βαλε οπλα δοντια

Ο Lopez βέβαια , χαλαρά θα πει ...

"Πήρε τα δόντια, τα πήγε στο σπίτι του θείου του,
πήρε τα όπλα του θείου του και τις άδειες,
τα έβαλε δίπλα στα δόντια

(αφού του είπε κάτσε θείε να βγάλω τα όπλα σου φωτό,
δίπλα σε κάτι δόντια , για να την πω στον εκτωρ λόπζ του μπου κομ)

και τα έβγαλε φωτό ...

σιγά το πράμα ... θα πει ο Lopez ....

βαριά είναι τα δόντια για να τα πάει στο σπίτι του θείου του ;;;

να ήταν δόντια τυρανόσαυρου (rex) να έλεγα ...
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Ποιος εκανε επιτυχημενη καριέρα ρε ??? ελεος η μια δεν έχει πει ποτε σε τι δουλευει επειδη φοβαται μην δώσει λαβες για να την σχολιάζουν. Ο άλλος λεει οτι ειναι οδοντιατρος αλλα ειναι τοσο μλκας που εγω δεν θα εμπιστευομουν ουτε ενα σφραγισμα φαινεται ο τύπος ειναι φρενοβλαβης εδω την αλλη φορα πιεζε τις γυναικες απο εδω να ανεβασουν φωτογραφιες λεει οποια δεν ανεβασει θα την βριζω θα την λεω μπαζο.

Η Έρι είναι δικηγόρος. Πόσο καλή δεν ξέρουμε, πάντως ζει ανεξάρτητα με αυτά που κερδίζει στην αγορά. Ο Λάκης εξειδικευμένος οδοντίατρος με πολλά χρόνια εμπειρίας. Ξαναλέω, σπούδασαν, σταδιοδρόμησαν, πέτυχαν!

Δεν υπάρχουν μόνο αυτοί που τα παρατάνε στην πρώτη δυσκολία Μπόλντη. Δεν υπάρχουν μόνο οι αντικοινωνικοί που δε μπορούν να συνεργαστούν με εργοδότη και συναδέλφους. Δεν υπάρχουν μόνο αυτοί που θέλουν μόνο να υπακούν τυφλά διαταγές ως πειθήνια όργανα, γιατί φοβούνται να κουμαντάρουν το καράβι της ζωής τους...

Υπάρχουν και αυτοί που δε φοβήθηκαν να ρισκάρουν. Που είχαν μέσα τους το πάθος, την πρωτοβουλία και τη φιλοδοξία. Και που στο τέλος αποδείχθηκαν ΙΚΑΝΟΙ.

Αυτά που λες εναντίον του Λάκη είναι άσχετα με το πόσο καλός οδοντίατρος είναι. Τον ζηλεύεις Μπόλντη, είναι φανερό. Τον ζηλεύεις και παραληρείς.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ειμαι οντως πολυ καλο παιδι. και επειδη ειμαι και εξυπνο παιδι αλλα και γυναικα το οτι ειμαι καλο παιδι ενισχύεται. δεν ξερω αν με καταλαβαινεις :grin:

Ο καθε μεσος έλληνας λέει οτι ειναι έξυπνος , με το να κάθεσαι να κράζεις δεν γινεσαι έξυπνη , εξυπνος εισαι οταν πετυχαινεις πράγματα οταν αρχιζεις να βγαζεις σιγα σιγα τα δικα σου λεφτα να μην επιβαρυνεις τους γονεις κτλπ εσυ κανεις κυρηγματα στους άλλους και κάνεις χειροτερα
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.713
Like
10
Πόντοι
16
Τους ιατρούς που πάει ο Μπόλντης, του περνάει από συνέντευξη ...
να δει ... είναι του γούστου του ;;;;
του φαίνονται να τα λένε ωραία ;;;

και μετά τους επιλέγει ....

ΤΙ ΛΕΣ ΠΑΛΙ ΒΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΤΗΡΙ ;;;;;;;;;;
(σφραγίσματα δεν κάνω έχω πει , αλλά δεν τα διαβάζεις όλα).

Θα πηγαίνει στου 401, τύπε.  :grin:
Εκεί είναι οι καλύτεροι γιατροί της Ελλάδας, έτσι καυχιουνται όλοι οι αρχιλοχίες. Εγώ είχα πάει για δόντι όταν ήμουνα φαντάρος και την άλλη μέρα έκλεισα ραντεβού σε συνάδελφο σου καθηγήτρια πανεπιστημίου.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Στα 15+ χρονια που περιπλανιεμαι στους αχανεις διαδρομους του ελληνικου (και παγκοσμιου) ιντερνετ, μεγαλυτερο παπαρολογο κωλοτουμπα ατομο απο τον μπολ δεν εχω ξανασυναντησει.
Ατομο που εβριζε τους δ.υ μεχρι να γινει και ο ιδιος δ.υ
Ατομο που υπερηφανευοταν για την στρατιωτικη του θητεια στο ακριτικο Κολωνακι (επειδη οι αλλοι που πηγαιναν στον Εβρο ηταν βλακες, ενω αυτος εξυπνος) , και τωρα το παιζει πατριωτης που επιτελει λειτουργημα επειδη φοραει μια γαμωστολη.
Ειναι τυχερος που ειναι χρυσαυγητης και ο Λακης του φερεται σχετικα με το γαντι, διαφορετικα θα τον ειχε ξεχεσει απο παντου.

Ωπ άλλος ένας εμπαθης με το στρατο

παιδια δεν θα το ξαναπω οποιος λεει οτι ενας στρατιωτικος ειναι δημοσιος υπαλληλος για μενα ειναι τελειως άσχετος και καλυτερα να μην μιλάει καν.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Η Έρι είναι δικηγόρος. Πόσο καλή δεν ξέρουμε, πάντως ζει ανεξάρτητα με αυτά που κερδίζει στην αγορά. Ο Λάκης εξειδικευμένος οδοντίατρος με πολλά χρόνια εμπειρίας. Ξαναλέω, σπούδασαν, σταδιοδρόμησαν, πέτυχαν!

Πως γινεται να μην ξέρεις ποσο καλη ειναι και να λες οτι πέτυχε. Τι στο πτσο τρολλ εισαι πάλι εσυ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Η Έρι είναι δικηγόρος. Πόσο καλή δεν ξέρουμε, πάντως ζει ανεξάρτητα με αυτά που κερδίζει στην αγορά. Ο Λάκης εξειδικευμένος οδοντίατρος με πολλά χρόνια εμπειρίας. Ξαναλέω, σπούδασαν, σταδιοδρόμησαν, πέτυχαν!

Δεν υπάρχουν μόνο αυτοί που τα παρατάνε στην πρώτη δυσκολία Μπόλντη. Δεν υπάρχουν μόνο οι αντικοινωνικοί που δε μπορούν να συνεργαστούν με εργοδότη και συναδέλφους. Δεν υπάρχουν μόνο αυτοί που θέλουν μόνο να υπακούν τυφλά διαταγές ως πειθήνια όργανα, γιατί φοβούνται να κουμαντάρουν το καράβι της ζωής τους...

Υπάρχουν και αυτοί που δε φοβήθηκαν να ρισκάρουν. Που είχαν μέσα τους το πάθος, την πρωτοβουλία και τη φιλοδοξία. Και που στο τέλος αποδείχθηκαν ΙΚΑΝΟΙ.

Αυτά που λες εναντίον του Λάκη είναι άσχετα με το πόσο καλός οδοντίατρος είναι. Τον ζηλεύεις Μπόλντη, είναι φανερό. Τον ζηλεύεις και παραληρείς.
καλα σας τρολλαρει ο μπολντης κι αποψε....εγω πιστευω οτι ειναι 67 χρονων συνταξιουχος ΟΤΕτζης καλα καβατζωμενος
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Ο καθε μεσος έλληνας λέει οτι ειναι έξυπνος , με το να κάθεσαι να κράζεις δεν γινεσαι έξυπνη , εξυπνος εισαι οταν πετυχαινεις πράγματα οταν αρχιζεις να βγαζεις σιγα σιγα τα δικα σου λεφτα να μην επιβαρυνεις τους γονεις κτλπ εσυ κανεις κυρηγματα στους άλλους και κάνεις χειροτερα

Α ναι και εκει υπερτερω απο εσενα σε ολα αυτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom