Νέα

Για γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~ Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας άρεσε?

  • Ναι

    Ψήφοι: 1 50,0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Αδιάφορο

    Ψήφοι: 1 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
16
Ετσι και ακομα χειροτερα τα πραγαμτα .
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Οι γυναικες καηκαν γενικως. Δεν ερωτευονται πια, χαθηκε ο ερωτας. Αμα τα φτιαξουν οχι με 10, αλλα με 3-4 κάηκαν. Μετα εχουν τη ξενερα στο βλεμα. Γιατι παλια κοιταγαν να μη γαμιουνται τα κοριτσια. Γιατι καιγονταν ψυχολογικα.
Απο την αλλη εμεις βρισκουμε μουνια να γαμαμε αλλα δε βρισκουμε να παντρευτουμε. Αμα εχει παρει 10-15 αντρες η αλλη το κοβει το χουι αμα παντρευτει? Με τιποτα. Γενικως σκουρα η κατασταση. Μονο απο μικρη ηλικια κρατανε οι ερωτες που γινονται αγαπες και ειναι αθωοι και οι 2, κυριως οι γυναικες. Μετα...κλαυτα χαραλαμπε
 

Επισκέπτης
παιδια ηρεμηστε.δε λεω εχετε ενα δικαιο αλλα υπαρχουν και τοσοι ξεφτιλες εκει εξω που καπως ισοροπουνται τα πραγματα.ειναι θεμα του καθενος πως θα αντιδρα στην καθε βλαμμενη κτλ και αναλογως τι θα κανεις ετσι και θα ανταμοιφθεις.αφου λειτουργουν ετσι οπως λειτουργουν ε μαθε κι εσυ να φερεσαι οπως τους αρμοζει
 

Επισκέπτης
Οι γυναικες καηκαν γενικως. Δεν ερωτευονται πια, χαθηκε ο ερωτας. Αμα τα φτιαξουν οχι με 10, αλλα με 3-4 κάηκαν. Μετα εχουν τη ξενερα στο βλεμα. Γιατι παλια κοιταγαν να μη γαμιουνται τα κοριτσια. Γιατι καιγονταν ψυχολογικα.
Απο την αλλη εμεις βρισκουμε μουνια να γαμαμε αλλα δε βρισκουμε να παντρευτουμε. Αμα εχει παρει 10-15 αντρες η αλλη το κοβει το χουι αμα παντρευτει? Με τιποτα. Γενικως σκουρα η κατασταση. Μονο απο μικρη ηλικια κρατανε οι ερωτες που γινονται αγαπες και ειναι αθωοι και οι 2, κυριως οι γυναικες. Μετα...κλαυτα χαραλαμπε


εκλεισε το θεμα οτι αλλο κ να πει καποιος ειναι λιγο  :rockon: :rockon:
 

akapovic

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Οι γυναικες καηκαν γενικως. Δεν ερωτευονται πια, χαθηκε ο ερωτας. Αμα τα φτιαξουν οχι με 10, αλλα με 3-4 κάηκαν. Μετα εχουν τη ξενερα στο βλεμα. Γιατι παλια κοιταγαν να μη γαμιουνται τα κοριτσια. Γιατι καιγονταν ψυχολογικα.
Απο την αλλη εμεις βρισκουμε μουνια να γαμαμε αλλα δε βρισκουμε να παντρευτουμε. Αμα εχει παρει 10-15 αντρες η αλλη το κοβει το χουι αμα παντρευτει? Με τιποτα. Γενικως σκουρα η κατασταση. Μονο απο μικρη ηλικια κρατανε οι ερωτες που γινονται αγαπες και ειναι αθωοι και οι 2, κυριως οι γυναικες. Μετα...κλαυτα χαραλαμπε

πολύ σωστός ο παίχτης,μπράβο για τις απόψεις και την κρίση σου! :thumbsup: :thumbsup:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Καλο καλο.
 

master8888

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
32
Κριτικές
7
Like
50
Πόντοι
0
πες τα ρε φιλε με τις καριολες
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Σωστοοοοοοοοοςςς!!!Εχουν γινει τραγικα τα πραγματα!

Δεν ξερω αλλα πλεον το σκεφτομαι πολυ σοβαρα το αν θα κανω οικογενεια μ αυτα που βλεπω,ακουω αλλα και μου συμβαινουν.Εχει ξεφυγει κατα πολυ το "εργο".....χροοοονια τωρα!

Και οντως το σχολιο του Ιπταμενου ηταν πολυ ευστοχο! :thumbsup:
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Οι γυναικες καηκαν γενικως. Δεν ερωτευονται πια, χαθηκε ο ερωτας. Αμα τα φτιαξουν οχι με 10, αλλα με 3-4 κάηκαν. Μετα εχουν τη ξενερα στο βλεμα. Γιατι παλια κοιταγαν να μη γαμιουνται τα κοριτσια. Γιατι καιγονταν ψυχολογικα.
Απο την αλλη εμεις βρισκουμε μουνια να γαμαμε αλλα δε βρισκουμε να παντρευτουμε. Αμα εχει παρει 10-15 αντρες η αλλη το κοβει το χουι αμα παντρευτει? Με τιποτα. Γενικως σκουρα η κατασταση. Μονο απο μικρη ηλικια κρατανε οι ερωτες που γινονται αγαπες και ειναι αθωοι και οι 2, κυριως οι γυναικες. Μετα...κλαυτα χαραλαμπε

+1908..
αυτα να τα βλεπουν οι ΚΑΡΙΟΛΕΣ που νομιζουν οτι ως τα 35 τους θα εχουν παει με 230 ανδρες κ στο τελος θα βρουν τον ΘΕΟ να τις ζει..
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
+1908..
αυτα να τα βλεπουν οι ΚΑΡΙΟΛΕΣ που νομιζουν οτι ως τα 35 τους θα εχουν παει με 230 ανδρες κ στο τελος θα βρουν τον ΘΕΟ να τις ζει..
Αφου υπαρχουν αυτα τα 235 λιγουρια που θα την πηδηξουν τοτε τι συζηταμε...
 

Επισκέπτης
Αφου υπαρχουν αυτα τα 235 λιγουρια που θα την πηδηξουν τοτε τι συζηταμε...


ρε συ χρηστο αλλαξε λιγο τις λεξεις μην μας λες ολο τα ιδια...
ωραια αυτοι ειναι λιγουρια,αυτες ειναι καριολες,εσυ εισαι ο μαγκας..
εγω σε ρωτω ποιος τις γαμαει?εσυ?
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ρε συ χρηστο αλλαξε λιγο τις λεξεις μην μας λες ολο τα ιδια...
ωραια αυτοι ειναι λιγουρια,αυτες ειναι καριολες,εσυ εισαι ο μαγκας..
εγω σε ρωτω ποιος τις γαμαει?εσυ?
Για Ελληνιδες ειναι το θεμα.

Το ειπες και μονος σου
ποιος τις γαμαει.............?
Μαλλον τα λιγουροφλωρια κλπ μαλακες..
 

Επισκέπτης
Οι γυναικες καηκαν γενικως. Δεν ερωτευονται πια, χαθηκε ο ερωτας. Αμα τα φτιαξουν οχι με 10, αλλα με 3-4 κάηκαν. Μετα εχουν τη ξενερα στο βλεμα. Γιατι παλια κοιταγαν να μη γαμιουνται τα κοριτσια. Γιατι καιγονταν ψυχολογικα.
Απο την αλλη εμεις βρισκουμε μουνια να γαμαμε αλλα δε βρισκουμε να παντρευτουμε. Αμα εχει παρει 10-15 αντρες η αλλη το κοβει το χουι αμα παντρευτει? Με τιποτα. Γενικως σκουρα η κατασταση. Μονο απο μικρη ηλικια κρατανε οι ερωτες που γινονται αγαπες και ειναι αθωοι και οι 2, κυριως οι γυναικες. Μετα...κλαυτα χαραλαμπε

Φίλε μου σωστές οι απόψεις σου,αλλά να σε ρωτήσω κάτι.Λες ότι αν έχει πάρει η γκόμενα 10-15 άντρες δεν κόβει το χούι μετά το γάμο και συμφωνώ.Αν η γκόμενα είναι πρώην επαγγελματίας δηλαδή πρώην πόρνη εσύ τι λες θα συνεχίσει να γαμιέται και με άλλους άνδρες μετά τον γάμο της?
 

getzss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον.
καλο το αρθρο, και γνωστο εδω και χρονια.
καθ΄οτι παντρεμενος, για μενα ειναι πλεον ο παραδεισος.
τρωω συνεχεια και μου αρεση αυτη η κατασταση τους.
τους αξιζει τετοια φαση γιατι την ειχαν παραδει την δουλεια.
γι΄αυτο μαγκες , γαματε μεχρι τα 40 ανετα και μετα βρειτε μια 30+ για οικογενεια.
και αφου τις κανεται παιδακια συνεχιστε τα ξενοπηδηματα.
γιατι αυτο τους αξιζει ετσι οπως τα κανανε τα πραματα.
καλα γαμισια
 

Gsakis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες καλησπερα σας κ καλως σας βρηκα! :sunglasses:
Αν κ ειμαι θαμονας εδω κ πολυ καιρο,τωρα αξιωθηκα να κανο λογαριασμο κ να ασχοληθω περαιτερο!
Στο θεμα ομως.
οτι κ να πω ειναι λιγο....Μπραβο ρε παιχτη που αποτυπωσες την πραγματικοτητα σε 2-3 παραγραφους :rockon:
Ετσι εχουν τα πραγματα δυστυχως...Οι γυναικες μετα απο οοοολον αυτον τον "αγωνα"για ανεξαρτησια κ χειραφετηση τελικα
χασανε κ το γηπεδο κ την μπαλα.Τωρα κλαιγονται κ λενε διαφορες μ@λακιες του τυπου δεν υπαρχουν ποια αντρες κλπ..
Αντρες υπαρχουν.ΓΥΝΑΙΚΕΣ δεν εχουμε.εχουν καταντησει να μην ξερουν ποια ποιος ειναι ο ρολος τους κ ποιες θα πρεπει να ειναι οι προτεραιοτητες τους,για να μπορουν τουλαχιστον να οριζουν τον ιδιο τους τον εαυτο.Πως θα βρεις εναν ανθρωπο μωρη σωστο αφου,ουτε τον εαυτο σου δεν οριζεις πια...ΠΩΣ??
 

GiveItToMe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
159
Like
0
Πόντοι
1
Το κείμενο μου άρεσε! είναι κωμικοτραγικό όπως και η πραγματικότητα.

Αλλά ποιος είσαι εσύ κύριε και τι ζητάς; Έχεις ακουστά τη δράση - αντίδραση;
Ρίξε και καμμιά σφαλιάρα να της φύγει το σαγόνι και το υφάκι, να σου πω εγώ μετά ποιος είναι το αφεντικό.

Αν μια γυναίκα την ικανοποιείς στο κρεβάτι, ή όπου αλλού γουστάρεις, δεν θα σε κερατώσει, εκτός αν είναι πτανί, δηλαδή αν είσαι βλάκας και δεν το έχεις πάρει χαμπάρι. Υπάρχουν βέβαια και περιπτώσεις σιγανών ποταμών, αλλά μη μου πεις ότι δεν ισχύει το ίδιο και με τους άντρες.
Η αλήθεια είναι πως φοβάστε να πατήσετε πόδι. Κακώς. Κάκιστα.

 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ωραιο το αρθρο....καλα τα λεει...!αλλα μηπως λεω εγω καπιοι πρεπει να ριξουνε τα στανταρ τους...!!δεν μπορει να θες να παντρευτεις μια γυναικα στα 35 και να χεις την απιτηση να χει το βυζι τσιτα οπως ειναι στα 20...να χει κωλαρακι και μεση δαχτυλιδι οπως στα 20..δεν μπορει να μην δεν εχει κυταριτιδα....στο κατω κατω της γραφης μια γυναικα για να προλαβει σπιτι δουλεια παιδια νοικοκυριο καθαριοτητα μαγειρεμα και καλοπισμα ε μου φενεται λιγο αφυσικο...! στο κατω κατω της γραφης εμεις θα πουμε για τα βυζια τους αυτες θα πουνε για την κοιλια μας....θα πουμε για υην κοιταρυτιδα αυτες θα πουνε για την φαλακρα μας...!
να κοιταμε και λιγο τον ευατο μας στον καθρεφτη.......!να ξερουμε που βαδιζουμε και ποιοι ειμαστε!!
αν εχεις γυναικα που φυσαει απο ομορφια!!! μεση δαχτυλιδι!!κυταριτιδα 0 κλπ κλπ ε τοτε μετα θα γκρινιαζουμε οτι θελει και σπονσορα!!ολα τα παραπανω δεν γινονται απο τη μια μερα στην αλη!απαιτειται και ενα γυμναστηριο!! αυτες που τα χουνε συνηθως ουτε να μαγειευουν ξερουν ουτε πιατα πλενουνε για να μην χαλασει το μανικιουρ....ολη μερα καλοπιζονται!!μηπως μετα θα γκρινιαζουμε οτι ειναι στοκος?
δεν ξερουμε τι θελουμε!!
οι περισσοτεροι τις βριζετε αλλα με αυτες ασχολειστε!!!καποιος που δεν ασχολειται πραγματικα ουτε καν ποσταρει σε τετια θεματα!!
δεν καταλαβαινω γιατι δεν το παραδεχονται μερικοι οτι ναι ρε πουστη ειμαι μουνοδουλος και γουσταρω!ποιο ειναι το προβλημα σας??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom