Νέα

Γενική απεργία ΓΣΕΕ ΑΔΕΔΥ 23/2/2011

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 782
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ρε γαμώ το σαμαρά του άλεξ γαμώ.  :grin:

ο ασφαλίτης πήγε έφοδο στο αλκα, μάζεψε 2-3 ζούδες και μετά στο δικαστήριο σε ώρα χαλάρωσης σχολίαζε τα μουνια που ήταν καινούργια κατά την έφοδο.
ΔΛΔ εν ώρα υπηρεσίας ενώ ήταν σε συγκεκριμένη αποστολή αυτός ασχολιόταν με τα μουνιά που περιφέρονταν.
κάνε τις αναγωγές σου.

τι αποστολη ρε κουνελι? αναμονη να τελειωσει το νουμερο καθονταν ειπες. τι ηθελες να καθονται ερπην με τα πιστολια απασφαλιστα?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σημερα με εχετε πεθανει ολοι
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τι αποστολη ρε κουνελι? αναμονη να τελειωσει το νουμερο καθονταν ειπες. τι ηθελες να καθονται ερπην με τα πιστολια απασφαλιστα?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σημερα με εχετε πεθανει ολοι
ρε κουνάβι.... καλά έκαναν. αυτό που με έκανε εντύπωση είναι πως στο πέσιμο αντί να ψάχνουν παρανομίες έπαιρναν κωλοαπουσίες.
ααααααχχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
ρε κουνάβι.... καλά έκαναν. αυτό που με έκανε εντύπωση είναι πως στο πέσιμο αντί να ψάχνουν παρανομίες έπαιρναν κωλοαπουσίες.
ααααααχχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχα

Ηθικον ακμαιοτατον η ασφαλεια...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ρε κουνάβι.... καλά έκαναν. αυτό που με έκανε εντύπωση είναι πως στο πέσιμο αντί να ψάχνουν παρανομίες έπαιρναν κωλοαπουσίες.
ααααααχχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχα

α τωρα σε επιασα. επιχειρησιακη καταγραφη κανανε οι ανθρωποι, να μη ξερουν το νεο αιμα?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ηθικον ακμαιοτατον η ασφαλεια...
κοίτα... ήμουν παρών σε πέσιμο στο μπέιμπυ 0 πειραιώς.
τα λυπόμουνα τα παλλικάρια.
σουλάτσαραν τα βυζιά και οι κώλοι μέχρι να μαζευτούν χαρτιά κλπ και αυτοί καθόσαντε με το αυτόματο στο χέρι ακούνητοι ούτε κάνα κωλάκι δεν τολμούσαν να ακουμπήσουν.
ααααααααααααααχχαχααχχαχαχαχααχχα
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
σιγά μην τον τραυμάτισε.. ο τυπος εξαφανίστηκε τρέχοντας .. το ρεκόρ του Κεντέρη έσπασε..

το βραδυ θα εκλαιγε το κωλομερι του στη μοναξια της τουαλετας του σπιτιου και την αλλη μερα στη καφετερεια θα ελεγε στη παρεα "επρεπε να με αφησουνε να τον γαμησω μονος μου αλλα εχε χαρη που ειχε κοσμο και τον εχασα"
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
σιγά μην τον τραυμάτισε.. ο τυπος εξαφανίστηκε τρέχοντας .. το ρεκόρ του Κεντέρη έσπασε..

εντάξει τότε, δεν έκανε τίποτα ο μπάτσος
αλλά και να του έκανε κάτι, θα είχε δικαιολογία γιατί είχε τσαντιστεί

αλλά μην τυχόν και δε δώσει απόδειξη ο υδραυλικός, φίδι που τον έφαγε
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
το βραδυ θα εκλαιγε το κωλομερι του στη μοναξια της τουαλετας του σπιτιου και την αλλη μερα στη καφετερεια θα ελεγε στη παρεα "επρεπε να με αφησουνε να τον γαμησω μονος μου αλλα εχε χαρη που ειχε κοσμο και τον εχασα"

για πες και ο μπάτσος τι θα λέει
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
εντάξει τότε, δεν έκανε τίποτα ο μπάτσος
αλλά και να του έκανε κάτι, θα είχε δικαιολογία γιατί είχε τσαντιστεί

αλλά μην τυχόν και δε δώσει απόδειξη ο υδραυλικός, φίδι που τον έφαγε

:2funny:
ηλιθια :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μαλλον δεν ξερεις απο αδρεναλινη.


Αλαλούμ
«Επειδή όμως η αρχική πληροφορία ήταν πως πάμε να πιάσουμε έναν δολοφόνο σκύλου δεν θεωρήσαμε πως ήταν αναγκαίο να επιστρέψουμε στο τμήμα και να πάρουμε το όπλο». Το πρώτο περιπολικό ακολούθησε και δεύτερο περιπολικό, με τρεις δόκιμους αστυνομικούς, οι οποίοι επίσης δεν έφεραν οπλισμό. Καθώς έφταναν στο χωριό, οι αστυνομικοί ειδοποιήθηκαν με νέο τηλεφώνημα που έγινε από τον Βούρβουλο πως ο Αθανάσιος Αρβανίτης κυκλοφορούσε στην πλατεία του χωριού κρατώντας στα χέρια του το κομμένο κεφάλι της συζύγου του και ένα μεγάλο μαχαίρι, μήκους 30 εκατοστών. Σε απόσταση περίπου 800 μέτρων από τον τόπο του εγκλήματος, οι αστυνομικοί τον εντόπισαν, τα δύο περιπολικά σταμάτησαν κοντά του και οι αστυνομικοί τον κάλεσαν να παραδοθεί. Εκείνος αρχικά προσποιήθηκε ότι συμμορφώνεται και έκανε την κίνηση πως αφήνει το κεφάλι στο οδόστρωμα. Όταν όμως τον πλησίασαν ο αρχιφύλακας και ο άοπλος ανθυπαστυνόμος και ενώ ήταν ξαπλωμένος στο έδαφος, όρμησε εναντίον τους, βρίζοντας και απειλώντας τους με το μαχαίρι.

Δεν σταμάτησε
Ο αρχιφύλακας πυροβόλησε μία φορά στον αέρα για εκφοβισμό, καλώντας τον και πάλι να παραδοθεί, αλλά εκείνος δεν σταμάτησε και ο αστυνομικός τον πυροβόλησε δύο φορές ακόμα στο στήθος. Ο δράστης έπεσε τραυματισμένος ανάμεσα στα δύο περιπολικά, αλλά όταν τον πλησίασαν δεύτερη φορά, σηκώθηκε και πάλι και επιτέθηκε εναντίον των αστυνομικών, τραυματίζοντας τον αρχιφύλακα στο στόμα με το μαχαίρι.

Ο αστυνομικός τραβήχτηκε για να γλιτώσει και ο δράστης αστραπιαία πέταξε το κεφάλι της γυναίκας στο άλλο περιπολικό προκειμένου να φοβίσει τους τρεις δόκιμους, μπήκε στο αυτοκίνητο του αρχιφύλακα, όπου τα κλειδιά ήταν στη μίζα και έφυγε με ταχύτητα προς τα Φηρά. Στην είσοδο της πόλης τον εντόπισαν δύο άλλα περιπολικά, το ένα από τα οποία ήταν της Ασφάλειας, όπου επέβαιναν ο διοικητής του τμήματος, ένας αστυνομικός της Ασφάλειας και δύο ακόμη δόκιμοι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
κοίτα... ήμουν παρών σε πέσιμο στο μπέιμπυ 0 πειραιώς.
τα λυπόμουνα τα παλλικάρια.
σουλάτσαραν τα βυζιά και οι κώλοι μέχρι να μαζευτούν χαρτιά κλπ και αυτοί καθόσαντε με το αυτόματο στο χέρι ακούνητοι ούτε κάνα κωλάκι δεν τολμούσαν να ακουμπήσουν.
ααααααααααααααχχαχααχχαχαχαχααχχα

Κι εγω ημουν παρων καποτε σε ενα πεσιμο στο τουτι φρουτι.
Τις μαζευουν ολες τις κοπελες στην πιστα και ζητανε χαρτια.
Αυτη που καθοταν πριν μαζι μου, διαμαρτυρεται που δεν την αφηνουν να φυγει αφου εδειξε τα χαρτια της και ο επικεφαλης της σκαει ενα χαστουκι στα μουτρα.
Εγω ως γνωστος αγαπουλης παρεμβαινω.
Τι συμπεριφορα ειναι αυτη κυριε, η δεσποινις εργαζεται οπως ολοι μας. Ειμαι δικηγορος, θα ηθελα να μου εξηγησετε την συμπεριφορα σας και κατα ποσο ειναι αναγκαιο να χειροδικειτε.
Αμεσως το γυρναει ο τυπος.
Μα οχι, δεν ηθελα να την χτυπησω, να την απωθησω πηγα...μην το κανουμε θεμα...
Και της λεω της αγαπούλας: Αν θελετε δεσποινις μπορειτε να υποβαλλετε μηνυση...
Αλλά η αγαπουλα ηταν μεγαλοψυχη.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αλαλούμ
«Επειδή όμως η αρχική πληροφορία ήταν πως πάμε να πιάσουμε έναν δολοφόνο σκύλου δεν θεωρήσαμε πως ήταν αναγκαίο να επιστρέψουμε στο τμήμα και να πάρουμε το όπλο». Το πρώτο περιπολικό ακολούθησε και δεύτερο περιπολικό, με τρεις δόκιμους αστυνομικούς, οι οποίοι επίσης δεν έφεραν οπλισμό. Καθώς έφταναν στο χωριό, οι αστυνομικοί ειδοποιήθηκαν με νέο τηλεφώνημα που έγινε από τον Βούρβουλο πως ο Αθανάσιος Αρβανίτης κυκλοφορούσε στην πλατεία του χωριού κρατώντας στα χέρια του το κομμένο κεφάλι της συζύγου του και ένα μεγάλο μαχαίρι, μήκους 30 εκατοστών. Σε απόσταση περίπου 800 μέτρων από τον τόπο του εγκλήματος, οι αστυνομικοί τον εντόπισαν, τα δύο περιπολικά σταμάτησαν κοντά του και οι αστυνομικοί τον κάλεσαν να παραδοθεί. Εκείνος αρχικά προσποιήθηκε ότι συμμορφώνεται και έκανε την κίνηση πως αφήνει το κεφάλι στο οδόστρωμα. Όταν όμως τον πλησίασαν ο αρχιφύλακας και ο άοπλος ανθυπαστυνόμος και ενώ ήταν ξαπλωμένος στο έδαφος, όρμησε εναντίον τους, βρίζοντας και απειλώντας τους με το μαχαίρι.

Δεν σταμάτησε
Ο αρχιφύλακας πυροβόλησε μία φορά στον αέρα για εκφοβισμό, καλώντας τον και πάλι να παραδοθεί, αλλά εκείνος δεν σταμάτησε και ο αστυνομικός τον πυροβόλησε δύο φορές ακόμα στο στήθος. Ο δράστης έπεσε τραυματισμένος ανάμεσα στα δύο περιπολικά, αλλά όταν τον πλησίασαν δεύτερη φορά, σηκώθηκε και πάλι και επιτέθηκε εναντίον των αστυνομικών, τραυματίζοντας τον αρχιφύλακα στο στόμα με το μαχαίρι.

Ο αστυνομικός τραβήχτηκε για να γλιτώσει και ο δράστης αστραπιαία πέταξε το κεφάλι της γυναίκας στο άλλο περιπολικό προκειμένου να φοβίσει τους τρεις δόκιμους, μπήκε στο αυτοκίνητο του αρχιφύλακα, όπου τα κλειδιά ήταν στη μίζα και έφυγε με ταχύτητα προς τα Φηρά. Στην είσοδο της πόλης τον εντόπισαν δύο άλλα περιπολικά, το ένα από τα οποία ήταν της Ασφάλειας, όπου επέβαιναν ο διοικητής του τμήματος, ένας αστυνομικός της Ασφάλειας και δύο ακόμη δόκιμοι.

αχαχα α γαμησου με τις παραβολες κ τα παραδειγματα συνεχεια σαν τον χριστο :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
για πες και ο μπάτσος τι θα λέει

υπηρεσιακα " πατιναρουν οι δισκοι του συμπλεκτη προϊσταμενε, ρισκαρουμε τη ζωη μας με τα ρημαδια ποσες φορες θα στειλουμε χαρτια για ελλειπη σερβις στις μηχανες? θα σκοτωθουμε καμια ωρα για τα ρημαδια τα κονδυλια"

πηγαδακι με συναδελφους "εγω βρηκα το φρουτακι μπονους μαλακες, εσεις μεινατε στην ιδια πιστα  :dancing:"  
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Αυτη που καθοταν πριν μαζι μου, διαμαρτυρεται που δεν την αφηνουν να φυγει αφου εδειξε τα χαρτια της και ο επικεφαλης της σκαει ενα χαστουκι στα μουτρα.

:S
σκατιάρηδες

καλά, όχι ότι δεν έχω δει το ίδιο
μόνο που εγώ το βλέπω σε μαύρους με χαρτιά, πράγμα που δεν προκαλεί τόσο το δημόσιο αίσθημα όσο μια δίμετρη μουνάρα   :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom