Νέα

Γενική απεργία ΓΣΕΕ ΑΔΕΔΥ 23/2/2011

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 782
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
εντάξει μωρέ, μη στραβώνεις.
να, το να μου λες εσύ πως σου πηδάω το μυαλό ακούγεται σα να σου λέω εγώ κλάσε μου τ'αρχίδια.

:blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

Ώρε φούστη μου τί κρεββατομουρμούρα θα κάνεις εσύ φαντάζομαι. Θα μετανοιώνει την ώρα και τη στιγμή ο ανθρωπούλης...

Αποστομώθηκα! Έλεος με τις Ισιδωριές!


:priest:
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
μην επαναλαμβάνεις φράσεις που ελέχθησαν από ήρωες της Επαναστάσεως :birdman:

Άσε την έχει πιάσει το Ισιδωρίστικο τώρα.

Ουσία 0, χιουμοράκι κατωτάτου επιπέδου, ειρωνία και υφάκι.
 

Ισιδώρα

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2010
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
παιξτε λιγο καλε, να παρουμε ματι :grin:
 

Ισιδώρα

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2010
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
γιατί μου φέρεσαι έτσι άκαρδε;
θες να πατήσω το γκάζι μου στη στροφή του θανάτου για σένα;

Άμα νομίζεις ότι είσαι αστεία, sexy ή ό, τι άλλο θετικό, πλανάσαι πλάνην οικτράν.

Και όχι. Εάν δεν έχεις προλάβει να αφήσεις απογόνους μην πατήσεις γκάζι στη στροφή. Μη χάσει η πλάση ένα κορυφαίο είδος της χλωρίδας...εεεεεεε πανίδας ήθελα να πω.

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Άμα νομίζεις ότι είσαι αστεία, sexy ή ό, τι άλλο θετικό, πλανάσαι πλάνην οικτράν.

αυτο ειναι ψεμμα. πιστευω ολοι θα θελατε να τη ξεμουνιασετε. εγω αυτο θα εκανα τουλαχιστον, αν μου εβγαζε τετοια πολιτικη αντιπαλοτητα
 

Ισιδώρα

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2010
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
Άμα νομίζεις ότι είσαι αστεία, sexy ή ό, τι άλλο θετικό, πλανάσαι πλάνην οικτράν.

Και όχι. Εάν δεν έχεις προλάβει να αφήσεις απογόνους μην πατήσεις γκάζι στη στροφή. Μη χάσει η πλάση ένα κορυφαίο είδος της χλωρίδας...εεεεεεε πανίδας ήθελα να πω.

τα λόγια σου μαχαίρι στην καρδιά μου σκληρέ άντρα.
το κρίμα στο λαιμό σου. δε φέρονται έτσι σε μια γυναίκα που ζητάει απεγνωσμένα μία σου κουβέντα μόνο.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
αυτο ειναι ψεμμα. πιστευω ολοι θα θελατε να τη ξεμουνιασετε. εγω αυτο θα εκανα τουλαχιστον, αν μου εβγαζε τετοια πολιτικη αντιπαλοτητα

To πρόβλημα τύπε είναι ότι στο τσακίρ κέφι μπορεί να πετάξει καμια μολότωφ στο κρεβάτι και άντε μετά να το δικαιολογήσεις στην ασφαλιστική!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
To πρόβλημα τύπε είναι ότι στο τσακίρ κέφι μπορεί να πετάξει καμια μολότωφ στο κρεβάτι και άντε μετά να το δικαιολογήσεις στην ασφαλιστική!

δυσκολο με δεμενα χερια. δε γινεται συμβατικο γαμησι οταν προερχεται απο τετοια αντιπαλοτητα  :s&m_1:
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
αυτο ειναι ψεμμα. πιστευω ολοι θα θελατε να τη ξεμουνιασετε. εγω αυτο θα εκανα τουλαχιστον, αν μου εβγαζε τετοια πολιτικη αντιπαλοτητα

Έχεις δίκιο σε αυτό, δε λέω. Μια περιήγηση στη βιβλιοθήκη ιδεολογικής αντιπάλου θα την έκανα. Να βγάλει για φαγητό, να διαβάσουμε εφημερίδες να σχολιάσουμε άρθρα, να με πάει θέατρο, σινεμά. Το έχω ξανακάνει άλλωστε. Μιλάμε πήγα σε μέρη που δεν φανταζόμουν ότι υπήρχαν. Κάτι παλιούς κινηματογράφους, μέχρι ρουμανόφωνη ταινία είδα. ΝΑΡ ήταν παλαιότερα αυτή νομίζω...  :think:

Αλλά αυτό το πακέτο έχει και άλλα μαζί. Άκρως εκνευριστικά. Ειρωνίες, υφάκια κτλ.

Τεσπα, εδώ δεν είμαστε να βρούμε γκόμενες/ους. Εγώ τουλάχιστον. Οπότε οποιαδήποτε συζήτηση...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom