Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 793K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sagkaflias

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0
Screenshot_20210915_220807.jpg
Χθες μεσημερι στο Χαιδαρι πανω στα χαλασματα, με ακολουθησε ενας 60ρης απο το βανακι του κ τον περιμενα ετσι να με πηδηξει. Μουσατος ασπρομαλλης.. μακαρι να ειχε κι αλλους μουσατους γαμιαδες να με πηδανε στη σειρα
Κολάρα
 

BottomAgori24

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
23
Like
26
Πόντοι
0
Ψήνεται κανείς το βράδυ για Ζάππειο ; Θα βάλω το στριγκακι μου και θα πάω καμία βόλτα
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
929
Like
845
Πόντοι
86
Καλησπέρα , είμαι straight και για κάποιο λόγο με καυλώνει τώρα τελευταία τα κρος και τρανς , μου αρέσει να βλέπω κωλοτρυπίδα και πουτσα μαζί , που μπορώ να βρω κάτι τέτοιο θα έχει κάπου σε πάρκα;
Στην ουσία η κωλοτρυπίδα εδώ είναι πρόσχημα, νομίζω. Πούτσα σκέτη, μάλλον, ψάχνεις. Δυστυχώς, σε "κακό" δρόμο βρίσκεσαι κι εσύ. Δεν υπάρχουν πολλοί str8 για τους gay πλέον, για να υπάρχουν περιθώρια για "απώλειες". [Ανεξάρτητα από όλα αυτά, πάντως, εύχομαι καλή τύχη για να βρεις αυτό που ψάχνεις και να κάνεις ό,τι γουστάρεις!] :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Kos333

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2022
Μηνύματα
2
Like
10
Πόντοι
0

Trhunter

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2022
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
189
Πόντοι
0
Καλημέρα , θέλω να δοκιμάσω σεξ σε εξωτερικό χώρο αλλά μόνο τις πρωινές ώρες, δλδ μέχρι 1-2 το μεσημέρι που μου προτείνετε να πάω ; Ευχαριστώ
Είμαι μόνο παθητικός
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
260
Like
504
Πόντοι
81
Καλημέρα , θέλω να δοκιμάσω σεξ σε εξωτερικό χώρο αλλά μόνο τις πρωινές ώρες, δλδ μέχρι 1-2 το μεσημέρι που μου προτείνετε να πάω ; Ευχαριστώ
Είμαι μόνο παθητικός
Πιστεύω πρωινές ώρες μόνο Χαϊδάρι θα βρεις και κόσμο και ησυχία για να δοκιμάσεις
 

Horny_36

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
104
Like
94
Πόντοι
1
Καλημέρα σας.οποιος ενδιαφέρεται να δώσουμε ραντεβού σήμερα πάρκο Τρίτση να τους αδειάσω τις αρχιδαρες του με το στόμα μου ας μου στείλει μνμ.
 

slaveboyATH

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Like
227
Πόντοι
20
Καύλα είσαι... ενδιαφέρεσαι για το βράδυ για μεγάλα προσόντα?
Παιδιά δεν έχω χώρο αλλά γουστάρω τρελά να τρωω πούτσα οπουδήποτε αρκεί να υπάρχει εμπιστοσύνη :)
 

giannispapa88

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
123
Πόντοι
0
Καλησπέρα!! Κανένας φίλος να πάμε παρέα Χαϊδάρι να μου δείξει τα κόλπα υπάρχει. Γιατί τρώω φρίκες να κατέβω μόνος μου
 

Tzeni cross

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
60
Like
122
Πόντοι
0
Αχ σήμερα. Πως θα περάσουμε άραγε.... Ενεργοπαθητικο
 

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα!! Κανένας φίλος να πάμε παρέα Χαϊδάρι να μου δείξει τα κόλπα υπάρχει. Γιατί τρώω φρίκες να κατέβω μόνος μου
Πηγα την προηγουμενη Κυριακη, πολυ χλιαρα πραγματα και ολο παρεακια. Για γαμησι πανε εκει ή για να πιουνε καφε;
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
260
Like
504
Πόντοι
81
Πηγα την προηγουμενη Κυριακη, πολυ χλιαρα πραγματα και ολο παρεακια. Για γαμησι πανε εκει ή για να πιουνε καφε;
Φίλε έχεις απόλυτο δίκιο μάλλον για καφέ πάνω εκεί πάει χάλασε και το μέρος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom