Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 793K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
260
Like
504
Πόντοι
81
αφου νυχτωσει παιζει τιποτα στο Χαιδαρι ;; η μονο μερα ;
Έχει και το βράδυ απλά θα σου συνιστούσα να μην πηγαίνεις νύχτα.εκει μαζεύει κάθε καρυδιάς καρύδι μέχρι γύφτους.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.775
Κριτικές
126
Like
7.827
Πόντοι
7.885
Έχει και το βράδυ απλά θα σου συνιστούσα να μην πηγαίνεις νύχτα.εκει μαζεύει κάθε καρυδιάς καρύδι μέχρι γύφτους.
Τυπε είναι ωραίο σημείο για κατούρημα εκεί στο Χαϊδάρι.
 

infonew

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κανείς καμία υπηρεσία μασάζ στο σπίτι; Ποια ήταν η εμπειρία σας; Υπάρχουν αρκετά σάιτ (πχ yourmassage, massagenow) που έχουν κάποιους πολύ όμορφους θεραπευτές. Αυτοί ξεφεύγουν από στενά όρια του μασάζ και πάνε και σε happy ending?
 

giannispapa88

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
123
Πόντοι
0
Πέρασα χτες το βράδυ από Χαϊδάρι. Παρκάρω κανονικά και βλέπω δύο τύπους να κόβουν βόλτες πάνω κάτω όλη την ώρα μπροστά στο πάρκινγκ. Δεν πήγαν πάνω. Ανησύχησα και έφυγα για σιγουριά. Θα μου πείτε έψαχναν και αυτοί. Μπορεί. Αλλά ρε παιδιά λίγο ήρεμα. Ήταν σαν να περίμεναν να βγω από το αμάξι για να το ανοίξουν μετά.
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Screenshot_20210915_220807.jpg
Χθες μεσημερι στο Χαιδαρι πανω στα χαλασματα, με ακολουθησε ενας 60ρης απο το βανακι του κ τον περιμενα ετσι να με πηδηξει. Μουσατος ασπρομαλλης.. μακαρι να ειχε κι αλλους μουσατους γαμιαδες να με πηδανε στη σειρα
Αν κρίνω από όσα έχω δει στο xhamster, η Τονια είναι από τις καλύτερες!!!
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
260
Like
504
Πόντοι
81
Πάντως σήμερα το πρωί έγινε μια ψιλοπαρτουζιτσα.τσιμπουκωνα έναν ηλικιωμένο και ήρθε ένας γεματουλης τσιγγανακος και ρουφηξε και αυτός στο τέλος τα πήρε όλα ο τσιγγανακος
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
644
Κριτικές
2
Like
294
Πόντοι
26
Παίζει τίποτα τώρα ;
 

Tzeni cross

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
60
Like
122
Πόντοι
0
Πάρκο Τρίτσης σήμερα βραδάκι. Υπάρχει ενεργητικός
 

Filippos31

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Παιδια μπορείτε να στείλετε τοποθεσια εκει συο Χαιδάρι που ειναι!
 

Filippos31

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2019
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Πάντως σήμερα το πρωί έγινε μια ψιλοπαρτουζιτσα.τσιμπουκωνα έναν ηλικιωμένο και ήρθε ένας γεματουλης τσιγγανακος και ρουφηξε και αυτός στο τέλος τα πήρε όλα ο τσιγγανακος
Αυτα ειναι γουστάρω
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
260
Like
504
Πόντοι
81
Πέρασα σήμερα στις 5 το απόγευμα και βλέπω στην είσοδο 4 μηχανές της ομάδας Δίας.ψιλοψαρωσα λίγο γιατί είχαν σταματήσει ένα αυτοκίνητο και έκαναν έλεγχο για πολύ ώρα. Πήγα στην έξοδο άφησα το αυτοκίνητο μου και ανέβηκα στο δασάκι βρήκα έναν τύπο πολύ έξω καρδιά.περασα παρά πολύ καλά έχυσα και την έκανα.ωραιος τύπος πολύ γέλιο ευχάριστος σαν άνθρωπος
 

soza2021

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
23
Like
16
Πόντοι
0
Πέρασα σήμερα στις 5 το απόγευμα και βλέπω στην είσοδο 4 μηχανές της ομάδας Δίας.ψιλοψαρωσα λίγο γιατί είχαν σταματήσει ένα αυτοκίνητο και έκαναν έλεγχο για πολύ ώρα. Πήγα στην έξοδο άφησα το αυτοκίνητο μου και ανέβηκα στο δασάκι βρήκα έναν τύπο πολύ έξω καρδιά.περασα παρά πολύ καλά έχυσα και την έκανα.ωραιος τύπος πολύ γέλιο ευχάριστος σαν άνθρωπος
Η πλάκα είναι ότι ενώ ήμουν πεζός μου ζήτησαν ταυτότητα! Μετά ήρθε περιπολικό και τους μάζεψε... Χάζευα έναν νταλικέρη!
 
  • Like
Αντιδράσεις: xlarg

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom