Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 793K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sagkaflias

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0
Οι πήγα την άλλη μέρα στο Χαϊδάρι βρήκα Σκλαβενίτη αλλά δεν βρήκα τα σπιτάκια.. που είναι ακριβώς;
 

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Οι πήγα την άλλη μέρα στο Χαϊδάρι βρήκα Σκλαβενίτη αλλά δεν βρήκα τα σπιτάκια.. που είναι ακριβώς;
Το Χαϊδάρι και ο Σκλαβενίτης είναι διαφορετικά σημεία ο Σκλαβενίτης είναι λεωφόρο Καβάλας και το Χαϊδάρι είναι προς Ασπρόπυργο
 

ger11

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2021
Μηνύματα
9
Like
16
Πόντοι
0
για τσεκαρετε λιγο το παρκινγκ στο περιστερι στο αλσος κοντα στο μετρο ανθουπολη
παιζει εκει κατι ?
 

Theotherside

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
37
Like
468
Πόντοι
20
Κανείς για Τρίτση κατά τις 8? Να με τσιμπουκωσει και να τον τσιμπουκωσω..
 

slotsfil

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2022
Μηνύματα
11
Like
51
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ερώτηση....
Εναν Ψηλό πιτσιρικά με πουκαμισο τον εχετε δει συγγρού?? Δεν μπορώ να καταλάβω αν εκανε πιάτσα η αν περίμενε καποιον αλλά 3 φορές που έχω περασει για δουλειά όλο εκεί είναι και περιμένει και δεν ξέρω αν κανεις αγωνιστής ξέρει κατι. Μην παω και γινουμε ξεφτίλα
 
Τελευταία τροποποίηση:

slotsfil

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2022
Μηνύματα
11
Like
51
Πόντοι
0
Επειδή δεν το ανεφερά
Μιλάμε για καθοδό προς πειραιά απεναντι απο Ergo Ασφαλιστικη και τα γραφεία της Ιντερσαλονικα ( νουμερο μην με ρωτησετε δεν ξερω )
 

mikethegod

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
Κανείς για Τρίτση κατά τις 14:30 σήμερα;
 

Tzeni cross

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
60
Like
122
Πόντοι
0
Κάπιος ενεργητικός για πάρκο Τρίτσης το βράδυ σήμερα
 

Biman223

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα που παίζουν φάσεις με αυτοκίνητα, συγγνώμη για την ερώτηση απλώς είμαι καινούργιος
 

Married21

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
65
Like
82
Πόντοι
0
Καλημέρα. Φίλος για παρέα να πάμε Ήρα baths αύριο το μεσημέρι ??
 

Married21

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
65
Like
82
Πόντοι
0
Τελικά πήγα σήμερα στα λουτρά Ήρα. Πολύ καλή εμπειρία. Να ενημερώσω ότι οι τιμές έχουν ανέβει κατά 1 ευρώ. Χώρος λαβύρινθος που πρέπει να προσανατολιστεις αρχικά. Πολλές και καλές φάσεις τόσο στην σάουνα όσο και στο dark room που γίνονται και οι περισσότερες. Αξίζει μια βόλτα !!!! Όποιος θέλει μπορούμε να πάμε και μαζί !!!
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
227
Πόντοι
1
Τελικά πήγα σήμερα στα λουτρά Ήρα. Πολύ καλή εμπειρία. Να ενημερώσω ότι οι τιμές έχουν ανέβει κατά 1 ευρώ. Χώρος λαβύρινθος που πρέπει να προσανατολιστεις αρχικά. Πολλές και καλές φάσεις τόσο στην σάουνα όσο και στο dark room που γίνονται και οι περισσότερες. Αξίζει μια βόλτα !!!! Όποιος θέλει μπορούμε να πάμε και μαζί !!!
Τι είδους φάσεις; Τι κόσμο μαζεύει και ποσο ; Ηλικίες;
 
  • Like
Αντιδράσεις: kxb69

Married21

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
65
Like
82
Πόντοι
0
Τι είδους φάσεις; Τι κόσμο μαζεύει και ποσο ; Ηλικίες;
Κόσμος μεγάλος σε ηλικία κατά μέσο όρο. Φάσεις πίπες και πιο hard πράγματα. Περίπου καμμιά 30αρια ήμασταν
 

AndriaCD

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα ομάδα, έρχομαι Αθήνα επόμενη εβδομάδα και θέλω να γλύψω Αλβανικές πούτσες, πού μου συστήνεται να πάω? <3
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom