Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 793K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Καλημέρα εχτες τελικά πήγα στα λιμανάκια ευχαριστήθηκε το μάτι μου πουτσες
IMG_20220812_090333.jpg
αλλα το κωλαρακι μου τίποτα ούτε γεύση δεν πήρα!!!!
 

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
IMG_20220811_144346.jpg
Αυτος καθόταν δίπλα μου το χαϊδεύε συνέχεια εγώ του έστηνα το κωλαρακι μου τίποτα δεν έγινε!!!
 

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Με τα σινεμά τη παίζει δεν έχω πάει ποτέ γίνονται αλήθεια η φάσεις που γράφεται αν γίνονται να πάω και εγώ? Να κάτσω στημένος στα τέσσερα μέχρι να κλείσει το σινεμά!!!
 

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Πώς θα σας φαινόταν η ιδέα να έχω βγάλει το κωλαρακι μου έξω από το παράθυρο του αυτοκινήτου μου στο Χαϊδάρι και εσείς να περνάτε να το γαμάτε αλύπητα και να φεύγετε ?
Εγώ ήμουν έτοιμος να το κάνω πάντως αλλά μάλλον δεν υπάρχει καυλωμένο κοινό για ένα καυλωμένο μουνακι!!!!
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
931
Like
845
Πόντοι
86
IMG_20220811_144346.jpg
Αυτος καθόταν δίπλα μου το χαϊδεύε συνέχεια εγώ του έστηνα το κωλαρακι μου τίποτα δεν έγινε!!!
Υποψιάζομαι ότι άν άρχιζες να τον χαϊδεύεις κι εσύ (αντί να του στήνεις κώλο), υπήρχε μεγάλη, πολύ μεγάλη πιθανότητα να "συγκινηθεί". Καθαρούς, κλασικούς, αποκλειστικούς γαμιάδες (Έλληνες) δύσκολα πλέον.
 

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Υποψιάζομαι ότι άν άρχιζες να τον χαϊδεύεις κι εσύ (αντί να του στήνεις κώλο), υπήρχε μεγάλη, πολύ μεγάλη πιθανότητα να "συγκινηθεί". Καθαρούς, κλασικούς, αποκλειστικούς γαμιάδες (Έλληνες) δύσκολα πλέον.
Μάλλον έχεις δίκιο θα το δοκιμάσω....
 

VasilisBottom

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2020
Μηνύματα
63
Like
54
Πόντοι
0
Οποίος ενεργητικός 17+ πόντους με χώρο ή αμάξι στους Αγίους Αναργύρους θέλει για απόψε πίπα ή να γαμισει ας μου στείλει μνμ
 

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Κανένας ενεργητικός για Χαϊδάρι απόψε με μεγάλα προσόντα υπάρχει μετά της 2 να του τα ρουψηξω όλα!!!!
 

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Την Κυριακή το βράδυ μετά της 12 στο Χαϊδάρι οποίος θέλει να το ανοίξει θα είναι εκεί στημένο στα τέσσερα και θα περιμένει .... Θα σας ευχαριστήσει όλους δεν θα αρνηθεί κανένα σας
1660720367648.jpg
περιμενω συμμετοχές με μέγεθος κάντε με το πουτανακι του Χαϊδαρίου!!!!
 

greekass

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
61
Like
35
Πόντοι
0
πριν απο λιγες μερες πηγα τριτση, μολις σκοτινιαζε μετα τις 8... υπηρχαν 4-5 ατομα και δεν εκανε κανεις τιποτα. καθοντουσαν στα παγκακια, και ουτε μεσα αριστερα γινοταν κατι. πηγα να μιλησω σε κανα δυο και τρομαξαν... ο ενας δεν απαντησε καν στο "γεια πως παει", και αλλος του λεω "εχεις ακουσει (δηθεν δεν ηξερα) τιποτα φασεις να παιζουν εδω?" και μου λεει "εγω δεν ξερω ,καθομαι εδω για γυμναστικη........"" (9 το βραδυ?) .δεν ηθελα να ειμαι πιεστικος δεν α[παντησα και εφυγα.
του φουστη τι ηταν στρειτ? μου φαινεται ηταν ολοι παθητικοι, 'η ματακιδες. Δεν ηταν ετσι το τριτση. Εκτος αν το πετυχα σε χαλια μερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom