Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 793K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

AndrosP69

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
66
Like
144
Πόντοι
0
Κανεις για να ρουφηξει τι εργαλειο ενος 55αρη καβλωμενου σημερα και αυριο?απο αγια παρασκευη και γυρω περιοχες ακομα καλυτερα
 

altop

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2020
Μηνύματα
14
Like
10
Πόντοι
0
Ζάππειο αρκετός κόσμος απόψε. Οι περισσότεροι περιφέρονταν και ήταν κάποιας ηλικίας. Έναν νεαρό που πέτυχα του λέω τοπ η μποτομ και μου λέει Τοπ ε του λέω άστο, και μου απαντά ε όχι βερς είμαι, δεν πας με βερς? Α καλά λέω... Του λέω για καμία μαλακια εάν θες αλλιώς βρες άλλον.

Δηλαδή τι φάση? Γιατί να μην έλεγε βερς αντί για τοπ από την αρχή ?
 

f22n22

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
8
Like
3
Πόντοι
0
Ζάππειο αρκετός κόσμος απόψε. Οι περισσότεροι περιφέρονταν και ήταν κάποιας ηλικίας. Έναν νεαρό που πέτυχα του λέω τοπ η μποτομ και μου λέει Τοπ ε του λέω άστο, και μου απαντά ε όχι βερς είμαι, δεν πας με βερς? Α καλά λέω... Του λέω για καμία μαλακια εάν θες αλλιώς βρες άλλον.

Δηλαδή τι φάση? Γιατί να μην έλεγε βερς αντί για τοπ από την αρχή ?
Καλημέρα @altop μπορούμε να μιλησουμε prive?
 

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Σημερα το απογευμα κατα το σουρουπο,θα ειμαι στο Τριτση,στη γνωστη πιατσα απο την εισοδο της οδου Μπιμπιζα,αριστερα στο βαθος....
 

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Κατα τις 12 θα ειμαι στο Τριτση,στη γνωστη πιατσα απο την εισοδο της οδου Μπιμπιζα...
 

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Πώς θα σας φαινόταν η ιδέα να έχω βγάλει το κωλαρακι μου έξω από το παράθυρο του αυτοκινήτου μου στο Χαϊδάρι και εσείς να περνάτε να το γαμάτε αλύπητα και να φεύγετε ?
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
260
Like
504
Πόντοι
81
Θα πάει κανείς τώρα μεσημέρι στο Χαϊδάρι να κάνουμε παιχνίδι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ggg777

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456

TransloverGreek

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
69
Like
206
Πόντοι
20
Εγώ πάντως αύριο θα πάω στα λιμανάκια της Βουλιαγμένης στην παραλία γυμνιστών την άλλη φορά πέρασα υπέροχα και πήγα και στο σπίτι για συνέχεια γιατί δεν βλέπω προκοπή εδώ ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom