Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 793K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Raidgay

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
49
Like
20
Πόντοι
0
Γίνονται φάσεις εκεί; μπορείς σε παρακαλώ να δώσεις λεπτομέρειες;
Βράδυα που έχω πάει κυρίως δεν έχει κόσμο. Θα δοκιμάσω αύριο απόγευμα μετά τις 5.30 μπας και πετύχω κανέναν.
 

Raidgay

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
49
Like
20
Πόντοι
0
Βράδυα που έχω πάει κυρίως δεν έχει κόσμο. Θα δοκιμάσω αύριο απόγευμα μετά τις 5.30 μπας και πετύχω κανέναν.
Χθες που πήγα πάντως είχε κόσμο. Πήγαιναν και έρχονταν σαφώς αλλά είχε. Κάποιοι δυστυχώς απλά στριφογυρνουσαν χωρίς να κάνουν κάτι.
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
644
Κριτικές
2
Like
294
Πόντοι
26
Καραϊσκάκη κανένα πρόθυμο στοματάκι ;
 

Geocros

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
33
Like
42
Πόντοι
0
IMG_20220401_193331.jpg

Καλησπέρα στην παρέα
IMG_20220401_193331.jpg
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
86
Like
183
Πόντοι
0
Απορία.ολοι που πάτε Τρίτση Χαϊδάρι και αλλού δεν πάτε για να περάσετε καλά??? γιατί είστε οι περισσότεροι τόσο μαζεμένοι και σχεδόν φοβισμένοι???σε μια επίσκεψη μου στους χώρους αυτό είδα.και κάποιες φορές έχω φύγει άπραγος.ένα βράδυ ήταν ένας τύπος τον είχε πετάξει έξω και έδειχνε ακριβώς τι θέλει ούτε μπλα μπλα ούτε τίποτα.κατευθειαν πράξη
 

soza2021

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
23
Like
16
Πόντοι
0
Απορία.ολοι που πάτε Τρίτση Χαϊδάρι και αλλού δεν πάτε για να περάσετε καλά??? γιατί είστε οι περισσότεροι τόσο μαζεμένοι και σχεδόν φοβισμένοι???σε μια επίσκεψη μου στους χώρους αυτό είδα.και κάποιες φορές έχω φύγει άπραγος.ένα βράδυ ήταν ένας τύπος τον είχε πετάξει έξω και έδειχνε ακριβώς τι θέλει ούτε μπλα μπλα ούτε τίποτα.κατευθειαν πράξη
Αμήν... Ευτυχώς υπάρχουν ακόμα τέτοιοι άνθρωποι!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χθες που πήγα πάντως είχε κόσμο. Πήγαιναν και έρχονταν σαφώς αλλά είχε. Κάποιοι δυστυχώς απλά στριφογυρνουσαν χωρίς να κάνουν κάτι.
Θα πάω κι εγώ για να δω...
 

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
223
Like
340
Πόντοι
21
Απορία.ολοι που πάτε Τρίτση Χαϊδάρι και αλλού δεν πάτε για να περάσετε καλά??? γιατί είστε οι περισσότεροι τόσο μαζεμένοι και σχεδόν φοβισμένοι???σε μια επίσκεψη μου στους χώρους αυτό είδα.και κάποιες φορές έχω φύγει άπραγος.ένα βράδυ ήταν ένας τύπος τον είχε πετάξει έξω και έδειχνε ακριβώς τι θέλει ούτε μπλα μπλα ούτε τίποτα.κατευθειαν πράξη
γενικα υπαρχει φοβια φιλε ειναι ναι μεν λογικο αλλα εχεις δικιο θα επρεπε να ηταν πιο ξεκαθαρο το τοπιο
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
86
Like
183
Πόντοι
0
γενικα υπαρχει φοβια φιλε ειναι ναι μεν λογικο αλλα εχεις δικιο θα επρεπε να ηταν πιο ξεκαθαρο το τοπιο
Όλοι πάμε για ένα σκοπό και μόνο.ναι υπάρχει φοβία όμως μόνο αυτό μας έχει μείνει να περνάμε καλά.για εμένα έπρεπε να. Μαζεύονται όλοι και να γίνεται χαμός στην παρτουζα.χωρις κόμπλεξ και μαλακίες.η μήπως πάει κάποιος εκεί και φοβάται μήπως τον κρίνουν αρνητικά????όλοι για τον ίδιο λόγο πηγαίνουν
 

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
223
Like
340
Πόντοι
21
Όλοι πάμε για ένα σκοπό και μόνο.ναι υπάρχει φοβία όμως μόνο αυτό μας έχει μείνει να περνάμε καλά.για εμένα έπρεπε να. Μαζεύονται όλοι και να γίνεται χαμός στην παρτουζα.χωρις κόμπλεξ και μαλακίες.η μήπως πάει κάποιος εκεί και φοβάται μήπως τον κρίνουν αρνητικά????όλοι για τον ίδιο λόγο πηγαίνουν
Για τον ίδιο λόγο αλλά άλλοι το κρύβουν άλλοι ντρέπονται γενικά υπάρχει αυτή η φοβία κι το «μάγκωνα» που αναφέρεις
 

Arqes

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2020
Μηνύματα
60
Like
90
Πόντοι
0
Πολλοί είναι έτσι όπως τους περιγράφετε, πηγαίνουν στις πιάτσες και δεν έχουν πρόθεση να κάνουν τίποτα, ή περιμένουν τον σούπερ καύλαρο για να παίξουν. Πάντως, παρ'όλα αυτά, έχω πάρει ωραίες πίπες σε πιάτσες. Τρίτση σήμερα έπιασε βροχή και έφυγα
 

takhs6969

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2021
Μηνύματα
86
Like
183
Πόντοι
0
Σήμερα είμαι εκτός.το βράδυ που θα γυρίσω σκέφτομαι να πάω στο Χαϊδάρι.εχει βρέξει???μην πάω άδικα.πειτε μου κάποιος???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom