Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 793K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Θα ειμαι παρκο Τριτση σε καμια ωρα...
Στην πιατσα απο τημ εισιοδο της οδου Μπιμπιζα...
Οποιος μπορει,τον περιμενω:sunglasses:...

:pipa1::fuck2::alivedick::2on1:
 

Dim456

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2022
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Μήπως υπάρχει κάποιο bar στην Αθηνα σαν πολύχρωμο (έχει κλείσει τώρα) ή τον απόηχο που να συχνάζουν άντρες μεγαλύτερης ηλικίας;
 

trixy

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2015
Μηνύματα
40
Like
20
Πόντοι
0
Μήπως υπάρχει κάποιο bar στην Αθηνα σαν πολύχρωμο (έχει κλείσει τώρα) ή τον απόηχο που να συχνάζουν άντρες μεγαλύτερης ηλικίας;
στην πλατεια Δαβακη εβρισκες καθε μερα μεγαλες ηλικιες αλλα τον τελευταιο καιρο τζίφος.
εχω ακουσει για κατι καφενεια εκει κοντα στην ομονονοια, σε αβερωφ κοντα αλλα δεν εχω βρει κατι..οποιοσ γνωριζει ας ενημερωσει
 

Dim456

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2022
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
στην πλατεια Δαβακη εβρισκες καθε μερα μεγαλες ηλικιες αλλα τον τελευταιο καιρο τζίφος.
εχω ακουσει για κατι καφενεια εκει κοντα στην ομονονοια, σε αβερωφ κοντα αλλα δεν εχω βρει κατι..οποιοσ γνωριζει ας ενημερωσει
Ok, ευχαριστώ!
 

Ahtarma6

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα, ξερει κανεις τι παιζει στο ΟΑΚΑ?
 

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Μήπως υπάρχει κάποιο bar στην Αθηνα σαν πολύχρωμο (έχει κλείσει τώρα) ή τον απόηχο που να συχνάζουν άντρες μεγαλύτερης ηλικίας;
Tα περισσοτερα καφε γυρω απ'την Ομονοια μαζευουν παθητικους ηλικιωμενους, αν ειναι αυτο που ψαχνεις, τοτε σιγουρα κατι θα βρεις.
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
260
Like
504
Πόντοι
81
Καλημέρα λέω να ανέβω Χαϊδάρι γύρω στις 4 απόγευμα.θα είναι κανείς για παρέα?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.775
Κριτικές
126
Like
7.827
Πόντοι
7.885
Καλημέρα λέω να ανέβω Χαϊδάρι γύρω στις 4 απόγευμα.θα είναι κανείς για παρέα?
Τυπε 4 το μεσημέρι συνήθως περνάω και κατουραω από Χαϊδάρι. Είναι ρομαντικά εκεί το δάσος με την υγρασία. Πάντα ρίχνω και δυνατό κλανιδι, καμία φορά εξελίσεται και σε απαξιωτικό χέσιμο.
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
260
Like
504
Πόντοι
81
Τυπε 4 το μεσημέρι συνήθως περνάω και κατουραω από Χαϊδάρι. Είναι ρομαντικά εκεί το δάσος με την υγρασία. Πάντα ρίχνω και δυνατό κλανιδι, καμία φορά εξελίσεται και σε απαξιωτικό χέσιμο.
Ρε φίλε αν σε πειράζει μην το πίνεις.στα παπάρια μου αν κατουρας και κλάνεις.ποσο μαλακας μπορεί να είσαι.πεταγεσαι σαν πουτσα και λες ότι σου κατέβει
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
124
Like
315
Πόντοι
21
Τυπε 4 το μεσημέρι συνήθως περνάω και κατουραω από Χαϊδάρι. Είναι ρομαντικά εκεί το δάσος με την υγρασία. Πάντα ρίχνω και δυνατό κλανιδι, καμία φορά εξελίσεται και σε απαξιωτικό χέσιμο.
πόσο μαλάκας…
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.775
Κριτικές
126
Like
7.827
Πόντοι
7.885
Σας έχει γλεντήσει ωραία ο Φατσέας εδώ μέσα και πονάει ο κωλος σας, πισωγλεντηδες.
 

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Παρασκευη βραδυ 30/12,μετα τις 21:00 θα ειμαι στον Βοτανικο.
Στην οδο Πευκών που ειναι καθετη στην Πολυκαρπου.
Εκει εχει μια αλανα-αδιεξοδο οπου αφηνουν τα αμαξια.
Διπλα εχει ενα γυμνο χωραφι και στο βαθος ενα κομματι με δεντρα,ελιες και θαμνους.
Εκει μεσα θα βρισκομαι...
Οποιος εχει καυλες,να ερθει να τον ξεκαυλωσω
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
260
Like
504
Πόντοι
81
Σας έχει γλεντήσει ωραία ο Φατσέας εδώ μέσα και πονάει ο κωλος σας, πισωγλεντηδες.
Κοίτα την κολοτρυπιδα σου ρε μουνοπανο και άσε εμάς.αν θες έλα μια βολταυσπο Πειραιά να στον κάνω να φεύγει το σκατό αεροδρόμιο.αντε παλιοξεκολιαρα
 

bourdelakos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
78
Like
141
Πόντοι
0
Παρασκευη βραδυ 30/12,μετα τις 21:00 θα ειμαι στον Βοτανικο.
Στην οδο Πευκών που ειναι καθετη στην Πολυκαρπου.
Εκει εχει μια αλανα-αδιεξοδο οπου αφηνουν τα αμαξια.
Διπλα εχει ενα γυμνο χωραφι και στο βαθος ενα κομματι με δεντρα,ελιες και θαμνους.
Εκει μεσα θα βρισκομαι...
Οποιος εχει καυλες,να ερθει να τον ξεκαυλωσω

Εκεί έχει πάντα κόσμο πάντως, δε χρειάζεται να το βγάζεις ανακοίνωση γιατί σίγουρα θα βρεις αρκετούς, είναι με διαφορά το πιο δημοφιλές ψωνιστήρι της Αθήνας.
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
260
Like
504
Πόντοι
81
Παρασκευη βραδυ 30/12,μετα τις 21:00 θα ειμαι στον Βοτανικο.
Στην οδο Πευκών που ειναι καθετη στην Πολυκαρπου.
Εκει εχει μια αλανα-αδιεξοδο οπου αφηνουν τα αμαξια.
Διπλα εχει ενα γυμνο χωραφι και στο βαθος ενα κομματι με δεντρα,ελιες και θαμνους.
Εκει μεσα θα βρισκομαι...
Οποιος εχει καυλες,να ερθει να τον ξεκαυλωσω
Να προσέχετε μόνο γιατί εκεί έχει μια αποθηκη εργοστάσιο και δουλεύουν μέχρι αργά φορτώνει κι ολλας ένα λευκό φορτηγάκι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom