Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 793K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Arqes

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2020
Μηνύματα
60
Like
90
Πόντοι
0
Πολυκάρπου απόψε είχε καμποσα αυτοκίνητα. Πηρα πίπα σε δύο στο αλσάκι
 

Arqes

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2020
Μηνύματα
60
Like
90
Πόντοι
0
Δεν νομίζω ότι είναι περισσότερο επικίνδυνο με τα πόδια, δεδομένου ότι η Πολυκάρπου σε εκείνο το σημείο δεν είναι απόλυτο σκοτάδι και απομόνωση
 

bourdelakos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
78
Like
141
Πόντοι
0
Η Πολυκάρπου εμένα δε μου αρέσει γιατί δε βλέπεις καθόλου τον άλλον, ούτε την πούτσα του, ούτε τη μάπα του ούτε τίποτα. Από την άλλη, έχει ομολογουμένως καλό κόσμο και συνήθως πιο νέο και η πρόσβαση είναι μόνο με αυτοκίνητο/μηχανή οπότε φιλτράρεται αρκετά ο κόσμος. Ίσως ακριβώς λόγω του ότι επειδή δεν μπορείς να δεις τον άλλον μαζεύει καλύτερο κόσμο, μιας και μπορείς να είσαι εντελώς incognito (μέκκα "στρέιτ"/παντρεμένων/κρυφών κλπ). Προσωπικά, προτιμώ τα λιμανάκια (αναφέρομαι στο πάρκινγκ κατά τις απογευματινοβραδυνές ώρες, η παραλία είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο) που μπορώ να δω τον άλλον, αν και είναι δύσκολο να πετύχεις κάτι πολύ καλό. Το κακό είναι ότι ιδίως τώρα τον χειμώνα, είναι πάνω κάτω οι ίδιοι, αλλά προτιμώ να τραβήξω μαλακία παρά να βρεθώ να παίρνω πίπα στον ξάδερφό μου :tooth:
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
260
Like
504
Πόντοι
81
Ώρα 10.30 πρωί ήμουν στο Χαϊδάρι.επαιξε πολύ καλή παρτουζα με 3 άτομα τρομερές αλλαξεκολιες και τσιμπούκι
 

Biman223

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
Σήμερα λέω να περάσω μια βόλτα από Πολυκάρπου,θα είναι κανείς;
 

Nudist_player40

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2022
Μηνύματα
55
Like
163
Πόντοι
0
Χαϊδάρι βουνο απόψε
16686367953545715176790364856426.jpg
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
124
Like
315
Πόντοι
21
Συνεχίζω κι απόψε ...έχει κίνηση απόψε. Άφησα και τις πόρτες του αυτοκινήτου ανοιχτές να βλεπουν..
IMG_20221118_021122.jpg
κούκλα είσαι… για δώσε λίγο τα φώτα σου αν θέλεις… μιλάμε για το σημείο που παρκάρουν στην είσοδο που έχει κατεβασμένη μια μπάρα… το παιχνίδι γίνεται κάτω χαμηλά μόλις μπούμε η ανεβαίνουμε ψηλά στο βουνό ;;;
 

Nudist_player40

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2022
Μηνύματα
55
Like
163
Πόντοι
0
κούκλα είσαι… για δώσε λίγο τα φώτα σου αν θέλεις… μιλάμε για το σημείο που παρκάρουν στην είσοδο που έχει κατεβασμένη μια μπάρα… το παιχνίδι γίνεται κάτω χαμηλά μόλις μπούμε η ανεβαίνουμε ψηλά στο βουνό ;;;

κούκλα είσαι… για δώσε λίγο τα φώτα σου αν θέλεις… μιλάμε για το σημείο που παρκάρουν στην είσοδο που έχει κατεβασμένη μια μπάρα… το παιχνίδι γίνεται κάτω χαμηλά μόλις μπούμε η ανεβαίνουμε ψηλά στο βουνό ;;;
Ψηλά στο βουνό έχει διάφορα σημεία. *Το ότι φοράω string και γαμιέμαι δεν με κάνει να νιώθω απαραίτητα γυναίκα. Παρόλα αυτά επειδή είναι η 1η φορά που τα λέμε, ευχαριστώ για το κουκλα.
 

trela30

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Like
34
Πόντοι
0
Ψηλά στο βουνό έχει διάφορα σημεία. *Το ότι φοράω string και γαμιέμαι δεν με κάνει να νιώθω απαραίτητα γυναίκα. Παρόλα αυτά επειδή είναι η 1η φορά που τα λέμε, ευχαριστώ για το κουκλα.
Πότε θα ξαναπάς;
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
124
Like
315
Πόντοι
21
Ψηλά στο βουνό έχει διάφορα σημεία. *Το ότι φοράω string και γαμιέμαι δεν με κάνει να νιώθω απαραίτητα γυναίκα. Παρόλα αυτά επειδή είναι η 1η φορά που τα λέμε, ευχαριστώ για το κουκλα.
Συγνώμη πάντως αν δεν ένιωσες καλά… Κι εγω παθητικά λειτουργώ και ίσως κάποια στιγμή βρεθούμε συγχρόνως στο βουνό…
 

Nudist_player40

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2022
Μηνύματα
55
Like
163
Πόντοι
0
Συγνώμη πάντως αν δεν ένιωσες καλά… Κι εγω παθητικά λειτουργώ και ίσως κάποια στιγμή βρεθούμε συγχρόνως στο βουνό…
Μια χαρά ένιωσα..ούτε προσεβληθεί. Διευκρινησα αυτό που εγώ αντεληφθει διαβάζοντας το κούκλα. Να βρεθούμε ναι αλλά θέλω να ξέρω ποιον θα συναντήσω γιατί με βλέπω να περνω τα βουνά στη κυριολεξία...χαχα παίζει να ανήκω στους ελάχιστους με φωτό μου..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom