Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 795K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

LilyCD

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2018
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
151
Πόντοι
0
Λιλυ μαλλον χρειαζεται να πας παρεα με καποιο μελος απο εδω για να διωξεις τις ντροπες. Προτεινω καυλιαρηκωστα που ειναι εμπειρος με τα σι-ντι
Καλή μου ακούγεται σαν ιδέα. Πως θα γίνει όμως.
Η αρχή μου είναι δύσκολη … μόλις νιώσω όμως χέρι κάτω από την φούστα μου όλα αλλάζουν.
Θα το δοκιμάσω πάλι …
 

LilyCD

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2018
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
151
Πόντοι
0
Καλή μου ακούγεται σαν ιδέα. Πως θα γίνει όμως.
Η αρχή μου είναι δύσκολη … μόλις νιώσω όμως χέρι κάτω από την φούστα μου όλα αλλάζουν.
Θα το δοκιμάσω πάλι …
Σήματα το βράδυ θα κάνω πάλι την βολτούλα μου …
Ασημενια φουατιταα και ίσως μπω και στο αλσύλιο
 

LilyCD

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2018
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
151
Πόντοι
0
Άμα δεν υπάρχει κίνηση βέβαια να μην κατεβαίνω αδικα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Άμα δεν υπάρχει κίνηση βέβαια να μην κατεβαίνω αδικα
Λιλυ παντα εχει κινηση στο χαιδαρι. Κανε κινηση να μπεις στο δασος και θα φας καλα. Στ αριστερα θυμαμαι ηταν και πολυ σκοτεινα το βραδι, ειχε κατι σημεια κατασκοτεινα.
 

LilyCD

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2018
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
151
Πόντοι
0
Λιλυ παντα εχει κινηση στο χαιδαρι. Κανε κινηση να μπεις στο δασος και θα φας καλα. Στ αριστερα θυμαμαι ηταν και πολυ σκοτεινα το βραδι, ειχε κατι σημεια κατασκοτεινα.
Οκ
 

LilyCD

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2018
Μηνύματα
74
Κριτικές
1
Like
151
Πόντοι
0
Θα περάσω κατά τις 12:30-12:00
 

barkaros15

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2017
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
59
Πόντοι
0
Δυνατή πιάτσα θα βρείτε και στο πάρκο Τρίτση

Η πιάτσα βρίσκεται στην είσοδο του πάρκου Τρίτση από την οδό Μπίμπιζα δίπλα στο πάρκινγκ.
Οι φάσεις γίνονται αριστερά από την είσοδο μέσα στα δέντρα ενώ οι γνωριμίες γίνονται και στα παγκάκια που βρίσκονται στην είσοδο στον κεντρικό δρόμο.
Τι ωρες περιπου?
 

Pathitikos-27

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2020
Μηνύματα
75
Like
62
Πόντοι
0
Κυριακη βραδυ κατα τις 21:00,πήγα Χαϊδαρι.Αρκετος κοσμος.Πιπωσα 2-3 ατομα :pipa1: και ενας νεαρος,με πηρε αγρια στα 4,ψηλα στο δασακι.:fuck2:
Κατα τις 22:00,περασα και απο το γνωστο στενο της Πολυκαρπου στον Βοτανικο.Ειχε και εκει κοσμο και εκανα καλη φαση.Τσιμπουκωσα εναν και με πηδηξε ενας 2ος.
Το ΠΣΚ παλι!Το "κρεας" δεν χορταινεται!!:alivedick:
 

fil69

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
162
Like
198
Πόντοι
1
καποιος δροσερος για ξελαφρωμα 50αρη στα βορεια προαστεια?στειλτε πμ για γρηγορη συναντηση
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
227
Πόντοι
1
Μήπως να πάω να στησω κωλο στο δασάκι στο Χαϊδάρι για να μαζεψω πουτσες και χυσια; Γιατι στο Αττραξ δε βλέπω προκοπή …
 
  • Like
Αντιδράσεις: ggg777

ATHINA22

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
Μπορει καποιος να γραψει πιο συγκεκριμενα παρακαλω που ειναι η πιατσα στο χαιδαρι?το google maps δεν ανοιγει
 

Georgeant34

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Σε λίγο σε κανένα μισάωρο θα είμαι στην πιάτσα Χαϊδάρι αν είναι κάνεις για φάση..να δώσω πίπα και πηδάω κιολας
Με τι λεοφωρειο πας εκεί στο Χαϊδάρι?? Είναι επικίνδυνα αν είσαι χωρίς αμάξι? Πάνε καυλακια και ωραίοι?
 

Georgeant34

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Κάποιος να με ενημερώσει για τα πάρκα Κηφισιάς Τρίτση και μπαρουταδικο Αιγάλεω τι ώρες γίνεται φάση αν είναι επικίνδυνα και τι στυλ κόσμου πάει,..Γιατί Ζαππείο δυστυχώς όλο γέροι ντιβες και για κουτσομπολιό πάνε μόνο
 

trixy

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2015
Μηνύματα
40
Like
20
Πόντοι
0
μπαρουταδικο τι παιζει? ξερει κανενας?
 

Married21

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
65
Like
82
Πόντοι
0
Κάποιος να με ενημερώσει για τα πάρκα Κηφισιάς Τρίτση και μπαρουταδικο Αιγάλεω τι ώρες γίνεται φάση αν είναι επικίνδυνα και τι στυλ κόσμου πάει,..Γιατί Ζαππείο δυστυχώς όλο γέροι ντιβες και για κουτσομπολιό πάνε μόνο
Για το Τριτση που ξερω παιχνιδι ακινδυνο γινεται κοντα στην εισοδο απεναντι απο το γαραζ του Δημου. Με το που μπαινεις στο παρκο αμεσως αριστερα πας και θα καταλαβεις.
Πηγα πριν 2 μερες μεσημερι γυρω στις 2 και γινοταν παιχνιδι με αλλα 4 ατομα καλες περιπτωσεις Γαμισι δεν εχω πετυχει αλλα απο πιπα και αλληλομαλακια ειναι φουλ Αν θες να ξαλαφρωσεις αξιζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom