Νέα

Gay πιάτσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 795K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
12
Like
70
Πόντοι
0
Τελεια η πιατσα στο Χαιδαρι!!! Σαν πολυχωρος ειναι. Μπορεις να πιπωσεις κ να γαμηθεις πισω απο θαμνους, δεντρα, τοιχους, εγκαταλελημενα κτιρια ή ανοιχτά στα χωραφια να κοιτανε ολοι
 

Συνημμένα

  • IMG_20210719_193440.jpg
    IMG_20210719_193440.jpg
    3,6 MB · Εμφανίσεις: 226

scork

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2018
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
100
Πόντοι
1
Πολυ καλη πιατσα παιζει φασεις με αμαξια σχεδον καθε βραδυ μετα τις 11 Λ. Αθηνων πισω απο Σκλαβενιτη απεναντι απ το Χρηματιστηριο. Στο δρομο διπλα στο παρκο ειναι σκοτεινα κ εχω πιπωσει εξω απ το αμαξι. Στα γυρω στενα εκει ολη νυχτα παιζουν φασεις με αυτοκινητα
 

goodboy31

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2015
Μηνύματα
33
Like
9
Πόντοι
0
Πολυ καλη πιατσα παιζει φασεις με αμαξια σχεδον καθε βραδυ μετα τις 11 Λ. Αθηνων πισω απο Σκλαβενιτη απεναντι απ το Χρηματιστηριο. Στο δρομο διπλα στο παρκο ειναι σκοτεινα κ εχω πιπωσει εξω απ το αμαξι. Στα γυρω στενα εκει ολη νυχτα παιζουν φασεις με αυτοκινητα
Ενδιαφέρων μακάρι να γίνει πιάτσα , θα περάσω αύριο γύρο στις 10:30 που είναι ο δρόμος μου να δω αν θα παίζει τίποτα
 

greekass

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
61
Like
35
Πόντοι
0
στο μερος απεναντι απο το χρηματστηριο(22:30), στο στενα εγινε φαση , αλλα μαζευονται πολυ γυφτοι, μπροστα στην λεωφορο- κοντα κυριως....οι γυφτισοπουλες βαζουν μπουγαδα.....και εγω ρουφαγα ενα χοντρουλη.....
στο τριτση δεν ειδα κινηση αλλα δεν μπηκα μεσα πιο κατω στα σκοταδια...
 

goodboy31

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2015
Μηνύματα
33
Like
9
Πόντοι
0
Αύριο Τρίτη θα πάω γύρω στις 1:30 το βράδυ στην πιάτσα πίσω από τον Σκλαβενίτη, είμαι πρωτάρης και θέλω να γλυψω και να με γλυψουν..
 

fil69

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
162
Like
198
Πόντοι
1
οποτε πεσ καπου να βρεθουμε
 

Arqes

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2020
Μηνύματα
60
Like
90
Πόντοι
0
Γεια σε όλους! Ξέρετε τι γίνεται στο ιστορικό Ζάππειο; Υπάρχει κίνηση; Τώρα με την πεζοδρόμηση, χάθηκαν και οι εύκολες θέσεις στάθμευσης...
 

halfblood83

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2021
Μηνύματα
22
Like
24
Πόντοι
0
Τελεια η πιατσα στο Χαιδαρι!!! Σαν πολυχωρος ειναι. Μπορεις να πιπωσεις κ να γαμηθεις πισω απο θαμνους, δεντρα, τοιχους, εγκαταλελημενα κτιρια ή ανοιχτά στα χωραφια να κοιτανε ολοι
Καλησπέρα, που ακριβως είναι προσδιορησε για εμας τους πρωτάρηδες
 

goros123

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
για άγιο πολύκαρπο ή σκλαβενίτη κανείς Π.?
 

boxervict

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Η καβατζα στο Χαϊδάρι που είναι ξέρει κανείς?
 

Arqes

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2020
Μηνύματα
60
Like
90
Πόντοι
0
Η πιάτσα στο Χαϊδάρι βρίσκεται πάνω στην Λ. Αθηνών/ Ε.Ο. Αθηνών-Κορίνθου, στο ρεύμα προς Αθήνα, μετά τον Σκαραμαγκά. Είναι ένα παρόδιο πάρκινγκ με έναν ξύλινο φράχτη κατά μήκος. Σχεδόν πάντοτε υπάρχουν σταθμευμένα οχήματα εκεί είτε υποψιασμένων είτε ανυποψίαστων. Εγώ ενα βράδυ, γυρίζοντας από επαρχία, είχα σταματήσει απλώς να κατουρήσω και αμέσως έκανε κίνηση ένας τύπος παραπέρα! Δεν είχα όρεξη για παραπάνω, όμως, και δεν παρέμεινα στον χώρο
 

prothymos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2013
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Γεια σε όλους! Ξέρετε τι γίνεται στο ιστορικό Ζάππειο; Υπάρχει κίνηση; Τώρα με την πεζοδρόμηση, χάθηκαν και οι εύκολες θέσεις στάθμευσης...
Λοιπον φιλε πηγα 3-4 φορες αυτο το μηνα, με το που σκοτεινιαζει μαζευεται κοσμος, και καθημερινες και σουκου, φασεις ειδα λιγες να γινονται, ισως γιατι εχουν κουρεψει τη βλαστηση γυρω γυρω αρκετα. Παντως γινεται παιχνιδι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Arqes

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom