Νέα

Gay μπουρδέλο...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aprilis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 234
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

YANNIBLOW

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους.
Για όσους ενδιαφέρονται για ανττική παρέα, υπάρχει χώρος στη Νέα Σμύρνη ο οποίος δε λειτουργεί με τα δεδομένα του μπουρδέλου (να έχει δηλαδή φωτάκι απ΄έξω  ;)) αλλά είναι χώρος που προσφέρει εχεμύθεια και δίνει τη δυνατότητα να βρεθεί κάποιος με ραντεβού με αγόρια τα οποία προσφέρουν τις υπηρεσίες τους.
Συγκεκριμένα υπάρχουν 4 αγόρια από 20 έως 28 ετών που είναι straight και καθαρά ενεργητικά. Επίσης υπάρχουν 2 αγόρια από 26 έως 30 που είναι παθητικά. Ο χώρος δεν είναι ευρέως γνωστός και δεν είναι σκοπός του να γίνει γιατί το ζητούμενο είναι η διακρητικότητα και η εχεμύθεια για τους πελάτες αλλά και για τα παιδιά που δουλεύουν.
Για περισσότερες λεπτομέρειες όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου.
 

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Ενεργητικοί Άντρες μεγαλύτερων ηλικιών (45+)υπάρχουν στο συγκεκριμένο χώρο? Επίσης, Αφέντες παίζουν? Σε ευχαριστώ. 
 

YANNIBLOW

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ενεργητικοί Άντρες μεγαλύτερων ηλικιών (45+)υπάρχουν στο συγκεκριμένο χώρο? Επίσης, Αφέντες παίζουν? Σε ευχαριστώ. 
Μεγαλυτερες ηλικιες φιλε δεν παιζουν στο συγκεκριμενο μερος. Δεν εχουν ζήτηση. Εαν ενδιαφέρεσαι βρίσκεις εύκολα σε τσοντάδικα και χαμαμ. Αφέντρα υπάρχει πάντως.
 

sas100

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους.
Για όσους ενδιαφέρονται για ανττική παρέα, υπάρχει χώρος στη Νέα Σμύρνη ο οποίος δε λειτουργεί με τα δεδομένα του μπουρδέλου (να έχει δηλαδή φωτάκι απ΄έξω  ;)) αλλά είναι χώρος που προσφέρει εχεμύθεια και δίνει τη δυνατότητα να βρεθεί κάποιος με ραντεβού με αγόρια τα οποία προσφέρουν τις υπηρεσίες τους.
Συγκεκριμένα υπάρχουν 4 αγόρια από 20 έως 28 ετών που είναι straight και καθαρά ενεργητικά. Επίσης υπάρχουν 2 αγόρια από 26 έως 30 που είναι παθητικά. Ο χώρος δεν είναι ευρέως γνωστός και δεν είναι σκοπός του να γίνει γιατί το ζητούμενο είναι η διακρητικότητα και η εχεμύθεια για τους πελάτες αλλά και για τα παιδιά που δουλεύουν.
Για περισσότερες λεπτομέρειες όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου.
Φίλε αν μπορείς μια και ενδιαφερομαι ... παρακαλώ pm με ....
Ευχαριστώ
 

alter_ego

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος αν πραγματικά τελικά υπάρχει κάποιος χώρος με επαγγελαμτίες του είδους?
 

Επισκέπτης
Ξέρει κάποιος αν πραγματικά τελικά υπάρχει κάποιος χώρος με επαγγελαμτίες του είδους?
παντου ιπαρχουν δροσερα αγορια επαγελματιεσ και ερασιτεχνες οστε να καλιψουν τισ σαρκικες σου ορεξεις!
απλα χρειαζεσε μια πορνοξεναγισι στα δροσερα και πικαντικα στεκια τισ δροσερις αθινασ οστε να ανακαλιψεις νεουσ οκεανουσ δροσιασ!
καλι αναζιτισι δροσερε μιστι!
 

allakse_me

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παντου ιπαρχουν δροσερα αγορια επαγελματιεσ και ερασιτεχνες οστε να καλιψουν τισ σαρκικες σου ορεξεις!
απλα χρειαζεσε μια πορνοξεναγισι στα δροσερα και πικαντικα στεκια τισ δροσερις αθινασ οστε να ανακαλιψεις νεουσ οκεανουσ δροσιασ!
καλι αναζιτισι δροσερε μιστι!

pitsilisti σε βρίσκω πολύ οκ από την απάντηση σου. Ώστόσο δεν έχει απαντήσει ακόμα κάποιος για τον αν υπάρχει κάποιος χώρος με ενεργητικούς άντρες..
 

xoufterman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια,αν ειναι ευκολο,απαντηστε για το που μπορουν να βρεθουν οικοι ανοχης για ομοφυλοφιλους τοσο για ενεργητικους οσο και για παθητικους..
Τοσες σελιδες σε αυτο το θεμα και καμια σοβαρη απαντηση ακομα..
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Αν ηξερες ποσοι αντρες που γαμανε μουνια μετα πηγενουν κ τον αρπαζουν....8α σουφευγε το κλαπετο...

Και για το ακριβες τις υποθεσης ειμαι σουπερ ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ....κ γαμαο οτι μουνι γουσταρο....κ χορις να πλιρονο...το οτι γαμαω πουστηδες κ τον αρπαζω απο κολομπαραδες....ινε ζhτιμα hypersexoual  φυσης κ τεραστιων αποθεματων τεστοστερονης....

τότε ο θεός να μου κόβει τεστοστερόνη και να σου τη δίνει  εσένα 10πλάσια που την χρειάζεσαι...

τι μου έμελλε να διαβάσω βραδιάτικα.... όποιος είναι τεστοστερονάτος τον παίρνει από τον κώλο για να την ρήξει... μήπως πέφτει και η χολιστερίνη έτσι?

παντως εγώ αν έχω πρόβλημα hypersexoual  φυσης καμιά φορά... λέω να κάνω την τεστοστερόνη μου σπέρμα και να την αποβάλλω...:idiot::uglystupid::idiot::gaystupid: :2funny:
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Αν ηξερες ποσοι αντρες που γαμανε μουνια μετα πηγενουν κ τον αρπαζουν....8α σουφευγε το κλαπετο...

Και για το ακριβες τις υποθεσης ειμαι σουπερ ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ....κ γαμαο οτι μουνι γουσταρο....κ χορις να πλιρονο...το οτι γαμαω πουστηδες κ τον αρπαζω απο κολομπαραδες....ινε ζhτιμα hypersexoual  φυσης κ τεραστιων αποθεματων τεστοστερονης....

γαμας με τον κωλο ε?
 

Επισκέπτης
pitsilisti σε βρίσκω πολύ οκ από την απάντηση σου. Ώστόσο δεν έχει απαντήσει ακόμα κάποιος για τον αν υπάρχει κάποιος χώρος με ενεργητικούς άντρες..
δεν ιπαρχει σιγκεκριμενα καπιοσ χοροσ με ενεργιτικουσ χιστες!
ι δροσια αποτελειτε και πολιορκιτε απο αναμικτα σινεσθιματα!
και τι ενοοο?
τα πραγμτα σστιν δροσερι ιδονι εχουν οσ εξισ...
δεν ιπαρχουν σιγκεκριμενι χοροι και μεροι με μονο ενεργιτικουσ(top) ι παθιτικουσ(botoom)ι και τα διο(vers)...ετσι να μαθενουμε και τισ δροσερεσ ορολογιες...
ι δροσια εινια αναμικτι...
ιπαρχουν παντου  vers botoom kai top!
ζουν αναμεσα μας!σας τουσ εξογιινουσ!!!
καλιμεριζο ολουσ τουσ δροσερουσ δαμαστες τισ πουτανιαρασ πολισ μασ!!!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
δεν ιπαρχει σιγκεκριμενα καπιοσ χοροσ με ενεργιτικουσ χιστες!
ι δροσια αποτελειτε και πολιορκιτε απο αναμικτα σινεσθιματα!
και τι ενοοο?
τα πραγμτα σστιν δροσερι ιδονι εχουν οσ εξισ...
δεν ιπαρχουν σιγκεκριμενι χοροι και μεροι με μονο ενεργιτικουσ(top) ι παθιτικουσ(botoom)ι και τα διο(vers)...ετσι να μαθενουμε και τισ δροσερεσ ορολογιες...
ι δροσια εινια αναμικτι...
ιπαρχουν παντου  vers botoom kai top!
ζουν αναμεσα μας!σας τουσ εξογιινουσ!!!
καλιμεριζο ολουσ τουσ δροσερουσ δαμαστες τισ πουτανιαρασ πολισ μασ!!!

Πάλι ζωγράφισες με τον δικό σου μοναδικό τρόπο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
ιστερα απο δροσερες αναζιτισισ στο διαδικτιο εντοπισα πορνοπλιροφοριεσ  σχετικα με ενα πικαντικο δροσερο στεκι που προφανοσ θα εχι μεγαλι απιχισι στο gay κοινο...το στεκι αυτο ανικι στιν κατιγορια τον gay sex clubs και λειτουργει στο γκαζι στιν οδο κελεου ....
το ονομα του μαγαζιου FUCK
ασ μιλισουν ομοσ οι δροσερεσ αποδειξεισ που ανακαλιψα.... :rockon:


Λοιπόν εγώ είμαι πολύ χαρούμενος, διότι άνοιξε επιτέλους στην Αθήνα ένα gay sex club. Και όταν λέμε sex club εννοούμε εντελώς σεξ κλαμπ, καθώς κατά 90% για σεξ θα πάει κανείς εκεί. διαθέτει 2 ορόφους, στον πρώτο έχει κάτι σαν δερμάτινη κούνια όπου κάθεσαι με τα πόδια ψηλά για πήδημα, στον 2ο όροφο έχει dark room, μικρά δωματιάκια με δωρεάν προφυλακτικά, και επίσης ουρητήρια όπου όμως αντί για τοίχο έχουν τζάμι ώστα ο άλλος να βλέπει το όργανο σου την ώρα που κατουράς.
Μπαρ δεν έχει, μόνο μηχάνημα αυτόματης πώλησης αναψυκτικών και ποτών.
Είναι στο Γκάζι, οδός Κελεού, απένανττι από το Blue Train, όσοι ξέρετε. Η είσοδος είναι 10 Ευρώ..
Το κλαμπ είναι πολύ νέο, οπότε πρέπει να το ενισχύσουμε μάλλον για πολύ σεξ!
 

GrP

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
47
Like
2
Πόντοι
0
Kαλα, ισχυουν τετοια μαγαζια?
 

Casual_Style

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
  σιχαινομαι τις αδερφες..
  ...μα λατρευω το AIDS


εχει παρει το ματι μου αυτο το συγκεκριμενο ανθρωπιστικο  sticker
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom