Νέα

Γάμος ομόφυλων ζευγαριών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Είστε υπέρ ή κατά του γάμου ομόφυλων ζευγαριών?

  • Υπέρ

  • Κατά

  • Στα @@ μου


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Τιποτα link να κατεβασω απο καπου αυτες τις περιφημες ταινιες δεν εχεις ρε?
ειναι παλιες ταινιες και τοτε της γυριζανε με βιντεο!σε κατι κωλοδιαμερισματα η σε καμια σαουνα!ητανε για γελια!τα Туалет ειναι καμια 15αρια εργα μεχρι πριν 5-6 χρονια τα εβλεπα να πουλιονται.τωρα ουτε αυτα!
 

Επισκέπτης
Κοίτα, εσύ πας να το γυρίσεις στην πλάκα, αλλά εγώ τα έχω πάρει, και δε θα στη χαρίσω....
...
Σου βάζω εδώ δυό φωτογραφίες.  Και ο νοών νοείτο.

Εγώ πάλι στις φωτογραφιούλες βλέπω έναν παπά και απο κάτω του ένα πτωματάκι πολύ πολύ αγαπητούλι !
Δε σε καταλαβαίνω Σταυρουλίνο ...
Μπορείς να γίνεις λίγο πιο σαφής ???
 

Επισκέπτης
ειναι παλιες ταινιες και τοτε της γυριζανε με βιντεο!σε κατι κωλοδιαμερισματα η σε καμια σαουνα!ητανε για γελια!τα Туалет ειναι καμια 15αρια εργα μεχρι πριν 5-6 χρονια τα εβλεπα να πουλιονται.τωρα ουτε αυτα!

Παμε να παρουμε μερος ρε Δημητρακη σε καμια καινουργια ταινια?Ψηνεσαι?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Εγώ πάλι στις φωτογραφιούλες βλέπω έναν παπά και απο κάτω του ένα πτωματάκι πολύ πολύ αγαπητούλι !
Δε σε καταλαβαίνω Σταυρουλίνο ...
Μπορείς να γίνεις λίγο πιο σαφής ???
ενα παπα με χειροπαιδες που τον πανε μεσα!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Παμε να παρουμε μερος ρε Δημητρακη σε καμια καινουργια ταινια?Ψηνεσαι?
θελω αλλα ξερεις τι φοβαμαι οτι οπωε εγω αγοραζω τα χαρτια απο το γιατρο οτι δεν εχω καμια αρρωστια χωρις να δωσω αιμα!το ιδιο μπορει να κανει και η γκομενα!
 

Επισκέπτης
τσοντα με καποτα χανει ολη τη χαρα της εξπερματωσης!!!!δε λεει!!!

Ε τι να κανουμε ρε Δημητρακη.Και στα μπουρδελα με την ιδια λογικη χανουμε την χαρα της εκσπερματωσης...
Εγω σου λεω ψησου να γυρισουμε καμια τσοντα τοτε αμα ειναι.Τιποτα γνωστες σου ψηνονται?
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Εγώ πάλι στις φωτογραφιούλες βλέπω έναν παπά και απο κάτω του ένα πτωματάκι πολύ πολύ αγαπητούλι !
Δε σε καταλαβαίνω Σταυρουλίνο ...
Μπορείς να γίνεις λίγο πιο σαφής ???

Δεν πειράζει Μητσουλίνο...  ΕΔΩ, ΣΙΓΟΥΡΑ δε σε πιστεύω ότι δε καταλαβαίνεις τι εννοώ!  Ο παπάς πάνω, δεν είναι τυχαίος, ή ανώνυμος!
Και είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι τον αναγνώρισες.

Εδώ τον αναγνώρισε ο Δημητράκης, εσένα θα σου ξέφευγε?

Ο κάτω είναι ο φυσικός του προϊστάμενος.  Ή μάλλον ΗΤΑΝ, όταν βγήκε η φωτογραφία του πάνω παπά.
Τον έβαλα για να τον θυμόμαστε.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ε τι να κανουμε ρε Δημητρακη.Και στα μπουρδελα με την ιδια λογικη χανουμε την χαρα της εκσπερματωσης...
Εγω σου λεω ψησου να γυρισουμε καμια τσοντα τοτε αμα ειναι.Τιποτα γνωστες σου ψηνονται?
εχω ετοιμο σεναριο!υποτυθεται οτι θα ειμαι ο Προξενος!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δυστηχως η εκκλησια εχει γεμισει πουστηδες!εγω ποτε δεν ημουνα θρησκος!αυτο που με ενοχλει ειναι οτι παρα πολλοι πουστηδες δυστηχως γινονται δωδεκαθε'ι'στες.και λενε οτι στην αρχαια Ελλαδα ολοι ηταν ομοφυλοφιλοι!θα γελασω φιλε Δημητριε οταν θα κανουνε και θρησκευτικους γαμους οι πουστηδες!αν συνεχισει ετσι σε 4-5 χρονια θα το δουμε και αυτο!στο Αγιο ορος λεει καλογεροι κολησανε Συφηλη και βρηκανε και καλογερο με AIDS.
 

Επισκέπτης
Δεν πειράζει Μητσουλίνο...  ΕΔΩ, ΣΙΓΟΥΡΑ δε σε πιστεύω ότι δε καταλαβαίνεις τι εννοώ!  Ο παπάς πάνω, δεν είναι τυχαίος, ή ανώνυμος!
Και είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι τον αναγνώρισες.

Εδώ τον αναγνώρισε ο Δημητράκης, εσένα θα σου ξέφευγε?

Ο κάτω είναι ο φυσικός του προϊστάμενος.  Ή μάλλον ΗΤΑΝ, όταν βγήκε η φωτογραφία του πάνω παπά.
Τον έβαλα για να τον θυμόμαστε.

Σταυρούκο μου...
Επειδή είσαι τόσος δα μικρούλης μπομπιράκος , θα σου πώ κάτι που στο είπα και πέρυσι , όταν ήσουνα στα 6 σου :

Η ευθύνη είναι  [size=20pt]ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ[/size]  και  [size=20pt]ΟΧΙ ΣΥΛΛΟΓΙΚΗ[/size]   !

Και ο νοών νοείτω ...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Μία ερώτηση: Εγώ θέλω να παντρευτώ την καταπληκτική φοράδα μου. Να ελπίζω ότι κάποια μέρα αυτό θα επιτραπεί?

(Σημείωση: Δεν πιστεύω στον όρο γάμο κλπ, ειδικότερα στην θρησκευτική αλλά και γραφειοκρατική μορφή του)
 

Επισκέπτης
Μία ερώτηση: Εγώ θέλω να παντρευτώ την καταπληκτική φοράδα μου. Να ελπίζω ότι κάποια μέρα αυτό θα επιτραπεί?

Έτσι όπως πάμε ... σε λίγο καιρό θα γίνεται κι αυτό , και θα θεωρείται μάλλιστα και φυσιολογικό !  ;)
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Έτσι όπως πάμε ... σε λίγο καιρό θα γίνεται κι αυτό , και θα θεωρείται μάλλιστα και φυσιολογικό !  ;)

Εδώ θεωρείται φυσιολογικό (και με τις ευλογίες της Εκκλησίας) να παντρεύεται ένα ζευγάρι επειδή η κοπέλα έμεινε έγκυος.
Και αδιαφορώντας αν θα στεριώσει αυτό το ζευγάρι.
Η φοράδα σε πείραξε τώρα;    :dancing:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Αν αυτό συμβαίνει σε μια φυσιολογική οικογένεια ... φαντάσου σε μία ανόμαλη .

Απόρω ...
Δε μπορεί να μιλάς σοβαρά  :idiot:

Ω ναι.

Ας δούμε και τι συμβαίνει στην αγία, πυρηνική, φυσιολογική ελληνική οικογένεια.
Που διάγει βίο αμόλυντο και χριστιανικό φαντάζομαι.
Και ανατρέφει παιδιά - υποδείγματα.
Από άποψη ψυχικής υγείας και ολοκληρωμένης προσωπικότητας.



ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ ΑΝΗΛΙΚΩΝ Ραγδαία αύξηση των περιστατικών στην Ελλάδα

Μόνο οι τηλεφωνικές καταγγελίες που έγιναν τον τελευταίο χρόνο στο Χαμόγελο του Παιδιού φτάνουν τις 669 και αφορούσαν 1.380 παιδιά.

Βραδυφλεγή βόμβα χαρακτήρισε το φαινόμενο της κακοποίησης ανηλίκων ο πρόεδρος του Χαμόγελου του Παιδιού Κώστας Γιαννόπουλος, σημειώνοντας ότι το πρόβλημα είναι πολύ μεγαλύτερο από αυτό που δείχνουν τα στοιχεία.

........................

Κάθε χρόνο στην Ελλάδα 5.000-10.000 παιδιά προσχολικής ηλικίας υφίστανται κακοποίηση ή παραμέληση από το οικογενειακό τους περιβάλλον, τόνισε η εγκληματολόγος του Ινστιτούτου Υγείας του Παιδιού Ειρήνη Φερέτη.

Μορφές κακοποίησης

Σωματική κακοποίηση παιδιού 494 (36%)
Σεξουαλική κακοποίηση παιδιού 32 (2%)
Παραμέληση/ εγκατάλειψη 728 (53%)
Εξώθηση σε επαιτεία 44 (3%)
Εξώθηση σε πορνεία ανηλίκου 16 (1%)
Ψυχολογική/συναισθηματική κακοποίηση  66 (5%)

Οι γάμοι ομοφυλοφίλων σε μάραναν τώρα Δημήτριε.

Και btwy, μελέτες έχουν δείξει ότι παιδιά που ανατράφηκαν από gay γονείς σε καμία περίπτωση δεν έγιναν gay περισσότερο από τον μέσο όρο.
 

Επισκέπτης
Εδώ θεωρείται φυσιολογικό (και με τις ευλογίες της Εκκλησίας) να παντρεύεται ένα ζευγάρι επειδή η κοπέλα έμεινε έγκυος.
Και αδιαφορώντας αν θα στεριώσει αυτό το ζευγάρι.
Η φοράδα σε πείραξε τώρα;     :dancing:

Αυτό είναι κοινωνικό φαινόμενο ...
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Έτσι όπως πάμε ... σε λίγο καιρό θα γίνεται κι αυτό , και θα θεωρείται μάλλιστα και φυσιολογικό !  ;)

Να ελπίζω λοιπόν. Αν και θα ενδιέφερε περισσότερο η άποψη των υποστηρικτών των γάμων μεταξύ των gays.

Την δική σου αντίδραση την είχα προβλέψει Δημήτριε, ομολογουμένως πιο αυστηρή, αλλά μάλλον μου χαρίστηκες.

Εγώ άλλωστε gay ή str8, θεωρώ περιττή την διαδικασία.

Θα συμφωνήσω όμως, ότι ιδανικά ένα παιδί πρέπει να μεγαλώσει σε ένα περιβάλλον όπου οι ρόλοι των κηδεμόνων δεν θα είναι στρεβλωμένοι.

Όπως διαφωνώ να μεγαλώνουν παιδιά με την γιαγιά, την Φιλιπινέζα ή με τον ένα γονέα μόνο λόγω χωρισμού, έτσι θεωρώ ότι ιδανικά ένα παιδί δεν πρέπει να μεγαλώσει από δύο μπαμπάδες, όπου ο ένας θα έχει το ρόλο της μαμάς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom