Νέα

Γάμος ομόφυλων ζευγαριών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Είστε υπέρ ή κατά του γάμου ομόφυλων ζευγαριών?

  • Υπέρ

  • Κατά

  • Στα @@ μου


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ελα νταξει, μαζευτε τα. Δεν υπαρχει κατι παραπανω να ειπωθει σε αυτο το θρεντ. Κλειδωστε το να τελειωνουμε. Δε νομιζω οτι μπορει καποιος να γραψει κατι που περιεχει περισσοτερη συμπυκνωμενη βλακεια απο το παραπανω. :headbang:
ο καθενας εχει την αποψη του.παντως ειμαι υπερ των γαμων κατω απο ορισμενες προυποθεσεις.οπως να μην υιοθετουν παιδια
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
ο καθενας εχει την αποψη του.παντως ειμαι υπερ των γαμων κατω απο ορισμενες προυποθεσεις.οπως να μην υιοθετουν παιδια
παρτους υπουργος ολλανδια με τον συντροφο πακιστανο  :zfuck:
 

Συνημμένα

  • 20120304-193629.jpg
    20120304-193629.jpg
    16,7 KB · Εμφανίσεις: 13

efes

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.244
Like
215
Πόντοι
36
Δεν ξέρω αν οι πρωκτικες συνευρεσεις αυξάνουν το IQ, αλλα αν παίζεις πολλές φορές το πουλί σου σίγουρα μειώνει το IQ σου.

Σωστα! Αδειαζει ο νωτιαιος μυελος και στο τελος τρελαινεσαι! :P
 

millepetrozza

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
1
Φιλε σορυ αλλα...  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Εγω το χω πει πως ετσι που παμε και με τα μυαλα που κουβαλατε ορισμενοι, σε λιγα χρονια θα ειναι ντροπη να εισαι straight.

τυπε μονο ο μεγας κωνσταντινος πλευρης θα εδινε την λυση για τους ομοφυλοφιλους τσεκαρε απο 11.40 και μετα


 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.770
Πόντοι
1.686
Η ομοφυλοφιλια ,ακόμα και στην πιο ανεκτική κοινωνία ,είναι
πρόβλημα για το άτομο που είναι ομοφυλόφιλο .
Δεν μπορεί να κάνει παιδιά ,με τη σχέση του με το ίδιο φύλο.
Δεν είναι ευχαριστημένο από το σώμα του και κάνει επεμβάσεις αλλαγής φύλου,
πλαστικές κτλ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Η ομοφυλοφιλια ,ακόμα και στην πιο ανεκτική κοινωνία ,είναι
πρόβλημα για το άτομο που είναι ομοφυλόφιλο .
Δεν μπορεί να κάνει παιδιά ,με τη σχέση του με το ίδιο φύλο.
Δεν είναι ευχαριστημένο από το σώμα του και κάνει επεμβάσεις αλλαγής φύλου,
πλαστικές κτλ

Δεν είναι έτσι ακριβώς. Στο αντρικό μυαλό υπάρχει εγκατεστημένο εδώ και εκατομμύρια χρόνια το σχήμα του θηλυκού. Ο ομοφυλόφιλος είναι αναγκασμένος να προσπαθήσει να μιμηθεί τις γυναίκες, οι οποίες το μόνο που πρέπει να κάνουν είναι να δείξουν (τυχαία) λίγο από τη γάμπα τους, να σκύψουν  και να φανεί (τυχαία) λίγο από το στήθος τους ή να σε κοιτάξουν βαθιά μέσα στα μάτια και να σε ρωτήσουν με λίγο βαθιά φωνή τι καιρό θα κάνει αύριο, δεν άκουσαν τις ειδήσεις. Ο ομοφυλόφιλος είναι αναγκασμένος να κάνει αποτρίχωση και να εξαφανίσει τις φυσικές αντρικές μυρωδιές του, γι αυτό οι περισσότεροι φοράνε αρώματα που παραπέμπουν σε πόρνες, όχι σε γυναίκες της διπλανής πόρτας. Και τώρα, χάρις στις πλαστικές εγχειρήσεις, μπορούν να βάλουν ψεύτικο μουνί, ψεύτικα βυζιά, γυναικείες βλεφαρίδες. Το τραγικό είναι που προσπαθούν να λεπτύνουν τη φωνή τους, να κουνήσουν τους γοφούς τους μιμούμενοι το γυναικείο βάδισμα και να κάνουν χαριτωμενιές. Μια ζωή προσποίηση, βαρύ φορτίο. Είναι αναγκασμένοι να παίξουν αυτό το ρόλο, μήπως και τους πηδήξει κάποιος. Γι αυτό περιστοιχίζονται (όσοι μπορούν) από μοντέλα. Είναι μια επένδυση που ξέρουν ότι θα αποδώσει, κάποιες φορές.
 

Επισκέπτης
Οι περισότεροι μπερδεύετε δύο διαφορετικά πράγματα. Το αν η ομοφυλοφιλία είναι ανωμαλία και ντροπή και το αν πρέπει οι ομοφυλόφιλοι να παντρεύονται. Έστω και αν δεχτούμε ότι είναι ανωμαλία και ότι είναι ντροπή επειδή οι άντρες με τον τρόπο αυτό γίνονται παθητικοί όπως οι γυναίκες, το να μην τους επιτρέπεις να παντρεύονται δημιουργεί κοινωνικό αποκλεισμό και αναγκάζει τα άτομα αυτά να ζουν για πάντα στο περιθώριο της κοινωνίας. Το μόνο που θα καταφέρουμε στο τέλος είναι να αναγκάζουμε όλους τους ομοφυλόφιλους να αλλάζουν φύλο και να γίνονται όσο το δυνατόν περισσότερο γυναίκες, ώστε να γίνονται και περισσότερο αποδεκτοί. Είναι καλύτερα να τους αποδεχόμαστε όπως γεννήθηκαν παρά να τους αναγκάζουμε να αλλάζουν φύλο.

Όσο για το θέμα της υιοθεσίας, γνώμη μου είναι ότι πρέπει να επιτρέπεται μόνο για τις γυναίκες, είτε παντρεμένες ή ανύπαντρες ή λεσβίες. Όταν χωρίζει ένα ζευγάρι, ο νόμος αναγνωρίζει την αξία της μητρότητας και δίνει σχεδόν πάντα τα παιδιά στη μητέρα. Το ίδιο πρέπει να συμβαίνει και με την υιοθεσία, μόνο γυναίκες δηλαδή να μπορούν να υιοθετούν.
 

Επισκέπτης
Τώρα ποιά είναι τα στανταράκια σου τύπε;

Έλενα στο Ιάσωνος 10, Οάνα στο Κολωνού 27, Ιωάννα στο Καλλέργη 33 και πάντα κάνω και νέες δοκιμές... Χτες ας πούμε πήρα τη Λάουρα στο Κεραμεικού 15, πολύ ωραίο μωρό.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Γι αυτό περιστοιχίζονται (όσοι μπορούν) από μοντέλα. Είναι μια επένδυση που ξέρουν ότι θα αποδώσει, κάποιες φορές.
Τι αδικία είναι αυτή ρε... πούστη μου!Να είναι μες στη μουνοπλημμύρα,και να ψάχνουνε για κρέας... :headbang:
Αλήθεια,πώς εξηγείται η περικύκλωση των gay από γυναίκες;
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Όσο για το θέμα της υιοθεσίας, γνώμη μου είναι ότι πρέπει να επιτρέπεται μόνο για τις γυναίκες, είτε παντρεμένες ή ανύπαντρες ή λεσβίες. Όταν χωρίζει ένα ζευγάρι, ο νόμος αναγνωρίζει την αξία της μητρότητας και δίνει σχεδόν πάντα τα παιδιά στη μητέρα. Το ίδιο πρέπει να συμβαίνει και με την υιοθεσία, μόνο γυναίκες δηλαδή να μπορούν να υιοθετούν.
καλη σαν μεση λυση,,,,αν κ παλι "ζαβες" θαναι οι παραστασεις του παιδιου κι η ψυχολογια του χαλια...οταν μεγαλωνει κι αρχισει σιγα σιγα κ νιωθει τι συμβαινει,,,,,  :S
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
Τι αδικία είναι αυτή ρε... πούστη μου!Να είναι μες στη μουνοπλημμύρα,και να ψάχνουνε για κρέας... :headbang:
Αλήθεια,πώς εξηγείται η περικύκλωση των gay από γυναίκες;
συμβαινει στις φεμινιν στρεβλωμενες κοινωνιες της δυτ ευρωπης,,στην ανατ ευρωπη δεν πολυισχυει
μαλλον αποσκοπει στον ευνουχισμο του αντρα οπου συμβαινει,, ;)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Τι αδικία είναι αυτή ρε... πούστη μου!Να είναι μες στη μουνοπλημμύρα,και να ψάχνουνε για κρέας... :headbang:
Αλήθεια,πώς εξηγείται η περικύκλωση των gay από γυναίκες;

Αν είχε διαβάσει προσεκτικά τι έγραψα θα το καταλάβαινες. τις έχουνε σα δόλωμα για εμάς.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Αυτό το κατάλαβα.Για το πώς τις τραβάνε κοντά τους ρώτησα.

Με τον μοναδικό τρόπο. Με το χρήμα. Γι αυτό το λόγο οι αδερφές έχουν ανάγκη το χρήμα και τις διασυνδέσεις. Ικανοποιούν τα καπρίτσια τους, πληρώνουν τα έξοδά τους και αυτές είναι πάντα διαθέσιμες, μέχρι να βρεθεί καλύτερος χορηγός. Έτσι κι αλλιώς είναι διαθέσιμες, αφού οι πιθανοί άντρες χορηγοί ξέρουν ότι οι αδελφές είναι φίλες τους και δεν τις πηδάνε, ούτε κινδυνεύουν στο μέλλον να συμβεί κάτι τέτοιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom