Νέα

Γάμος ομόφυλων ζευγαριών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Είστε υπέρ ή κατά του γάμου ομόφυλων ζευγαριών?

  • Υπέρ

  • Κατά

  • Στα @@ μου


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

OmarNow

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2014
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Με λένε ριζο και όπως θέλω τα γυρίζω....
Λέω - ξελέω... ξαναλέω... ότι δεν με συμφέρει δεν το απαντάω... και έτσι κυλάει η ζωη και πάλι τα ιδια απ την αρχή.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Χαιρομαι που συμφωνουμε οτι ειναι σφαλμα της φυσης.

Φυσικα και εχουν καθε δικαιωμα στη ζωη.
Ουτε να τους πεταξουμε στον Καιαδα λεω, ουτε στην οδοποιια, ουτε να τους φυλακισουμε ουτε τιποτα.

Απλα προσπαθω να σας πεισω οτι ΔΕΝ ειναι φυσιολογικο. Ο πουστης ειναι το ιδιο διεστραμενος με τον νεκροφιλο, τον κτηνοβατη και τον κοπρολαγνο.
Δεν ειναι φυσιολογικο οπως προσπαθουν να μας περασουν τα πουστοκρατουμενα ΜΜΕ και οι κρυφοπουστες "θολοκουλτουριαδηδες" προοδευτικοι.

Σου συνιστώ να ανοίξεις κανά βιβλίο ή κανά σαιτ για να ενημερωθείς και να μορφωθείς !! Αφύσικο είναι μόνο για τις κωλοθρησκείες και όχι για την επιστήμη !
 

OmarNow

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2014
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
Και με βαση τη λογικη του αλλου, οποιος βριζει τους Ναζι, ειναι κρυφοναζι δηλαδη...

Προφανώς!!! Γιατί όταν εξαπολύεις τέτοιο μισος είτε για τους ναζι είτε για τους ομοφιλοφιλους είτε και γω δεν ξέρω για τι άλλο...
Αποκτάς φασιστική συμπεριφορά, ότι ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ και όλα τα αλλα είναι λάθος.
Βρες μου εσύ τν διαφορα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Χαιρομαι που συμφωνουμε οτι ειναι σφαλμα της φυσης.

Φυσικα και εχουν καθε δικαιωμα στη ζωη.
Ουτε να τους πεταξουμε στον Καιαδα λεω, ουτε στην οδοποιια, ουτε να τους φυλακισουμε ουτε τιποτα.

Απλα προσπαθω να σας πεισω οτι ΔΕΝ ειναι φυσιολογικο. Ο πουστης ειναι το ιδιο διεστραμενος με τον νεκροφιλο, τον κτηνοβατη και τον κοπρολαγνο.
Δεν ειναι φυσιολογικο οπως προσπαθουν να μας περασουν τα πουστοκρατουμενα ΜΜΕ και οι κρυφοπουστες "θολοκουλτουριαδηδες" προοδευτικοι.
Για σενα και για μενα δεν ειναι φυσιολογικο,για αυτους ειναι ομως.Δεν σημαινει οτι εμεις ειμαστε οι σωστοι και αυτοι οι λαθος.Η αληθεια πιστευω βρισκεται καπου στην μεση.Εγω δεν εχω προβλημα στον γαμο ενος ομοφυλοφιλου ζευγαριου.Δικαιωμα τους να θελουν να περασουν την ζωη τους με τον συντροφο τους,σαν παντρεμενοι.
Με προβληματιζει ομως η υιοθεσια.
 
Εγγρ.
8 Μαρ 2013
Μηνύματα
788
Like
4
Πόντοι
6
Για σενα και για μενα δεν ειναι φυσιολογικο,για αυτους ειναι ομως.Δεν σημαινει οτι εμεις ειμαστε οι σωστοι και αυτοι οι λαθος.Η αληθεια πιστευω βρισκεται καπου στην μεση.Εγω δεν εχω προβλημα στον γαμο ενος ομοφυλοφιλου ζευγαριου.Δικαιωμα τους να θελουν να περασουν την ζωη τους με τον συντροφο τους,σαν παντρεμενοι.
Με προβληματιζει ομως η υιοθεσια.

Δεν ειναι φυσιολογικο με βαση το κριτηριο της τεκνοποιησης. Δηλαδη  το σεξ η φυση το εδωσε για αναπαραγωγη και τεκνοποιηση.
Απο εκει και περα οχι οτι ειναι τιποτα εγκληματιες οι ανθρωποι
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Προφανώς!!! Γιατί όταν εξαπολύεις τέτοιο μισος είτε για τους ναζι είτε για τους ομοφιλοφιλους είτε και γω δεν ξέρω για τι άλλο...
Αποκτάς φασιστική συμπεριφορά, ότι ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ και όλα τα αλλα είναι λάθος.
Βρες μου εσύ τν διαφορα.

Mα αφου η ιδεολογία των ναζί είναι το μίσος και η μισαλλοδοξία !! :think:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
[URL unfurl="true"]http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9F%CE%BC%CE%BF%CF%86%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%86%CE%B9%CE%BB%CE%AF%CE%B1[/url]

To μόνο που με χαλάει σ'αυτούς είναι ότι έχουν πανίσχυρα λόμπι-στο εξωτερικό,όχι τόσο στην Ελλάδα-που επηρεάζουν και την πολιτική και υποστηρίζονται μεταξύ τους σαν τους μασόνους. Φανταστείτε ότι για να μπει πλέον νέο μέλλος στην Ε.Ε. πρέπει να κάνει οπωσδήποτε το gay pride,ενώ πρόσφατα κάλεσαν και την Κοντσίτα στην ευρωβουλή για να τραγουδήσει !  :headbang:
 

OmarNow

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2014
Μηνύματα
118
Like
0
Πόντοι
1
[URL unfurl="true"]http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9F%CE%BC%CE%BF%CF%86%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%86%CE%B9%CE%BB%CE%AF%CE%B1[/url]

To μόνο που με χαλάει σ'αυτούς είναι ότι έχουν πανίσχυρα λόμπι-στο εξωτερικό,όχι τόσο στην Ελλάδα-που επηρεάζουν και την πολιτική και υποστηρίζονται μεταξύ τους σαν τους μασόνους. Φανταστείτε ότι για να μπει πλέον νέο μέλλος στην Ε.Ε. πρέπει να κάνει οπωσδήποτε το gay pride,ενώ πρόσφατα κάλεσαν και την Κοντσίτα στην ευρωβουλή για να τραγουδήσει !  :headbang:

Αυτό είναι η μεγαλύτερη αλήθεια που έχω διαβάσει. Συμφωνώ 100% και διαφωνώ που τα κάνουν.
 

Επισκέπτης
[URL unfurl="true"]http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9F%CE%BC%CE%BF%CF%86%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%86%CE%B9%CE%BB%CE%AF%CE%B1[/url]

To μόνο που με χαλάει σ'αυτούς είναι ότι έχουν πανίσχυρα λόμπι-στο εξωτερικό,όχι τόσο στην Ελλάδα-που επηρεάζουν και την πολιτική και υποστηρίζονται μεταξύ τους σαν τους μασόνους. Φανταστείτε ότι για να μπει πλέον νέο μέλλος στην Ε.Ε. πρέπει να κάνει οπωσδήποτε το gay pride,ενώ πρόσφατα κάλεσαν και την Κοντσίτα στην ευρωβουλή για να τραγουδήσει !  :headbang:

τι λομπι ρε παντου πουστηδες βλεπετε για πες ενα πουστη μεγαλο κεφαλι να επηρεαζει
 

Επισκέπτης
πουστης να επηρεαζει δε γινεται αυτοι ειναι ολοι ψολομυαλοι
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
ασε ρε μαλακιες ραδιο αρβυλα

Ο Λάμπράκης φίλε ντυνόταν και γυναίκα τα βράδυα και κυκλοφορούσε στις πιάτσες !! Καθόλου ράδιο αρβύλα δεν είναι !
Α,ξέχασα και τον Αλαβάνο !
 

Επισκέπτης
Ο Λάμπράκης φίλε ντυνόταν και γυναίκα τα βράδυα και κυκλοφορούσε στις πιάτσες !! Καθόλου ράδιο αρβύλα δεν είναι !
ο εκδοτης  :2funny: τοσα φραγκα ρε φιλε εκανε πιατσα αν ηθελε εφερνε οποιον ηθελε να τον γαμησει :2funny:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Αντε παλι τα ιδια...
Ενταξει ειναι φυσιολογικο να εισαι πουστης.

Επισης ειναι φυσιολογικο να καυλωνεις με πτωματα και κατσικες.

To βιολί σου εσύ...τζάμπα τα λόγια μου χάνω...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αντε παλι τα ιδια...
Ενταξει ειναι φυσιολογικο να εισαι πουστης.

Επισης ειναι φυσιολογικο να καυλωνεις με πτωματα και κατσικες.
Να σε ρωτησω κατι;Το να πληρωνεις καποια για να κανεις σεξ μαζι της,το θεωρεις φυσιολογικο;
Το να την γαμας απο τον κωλο το θεωρεις φυσιολογικο;Και αυτο ανωμαλο ειναι,αν το παρεις απο την δικη σου
σκοπια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom