Νέα

Γάμος ομόφυλων ζευγαριών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Είστε υπέρ ή κατά του γάμου ομόφυλων ζευγαριών?

  • Υπέρ

  • Κατά

  • Στα @@ μου


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Να ζήσουν τα παιδιά και να ευτυχήσουν... :priest:
Άντε να αποκτήσει και λίγο "καλό" τουρισμό η Τήλος! :grin:
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
Ανυπόστατος είναι, σύντεκνε, ο γάμος. Τσάμπα πήγε το ρύζι...
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Εμ για αυτό το γράφω.
Οι ενδιαφερόμενοι ας τρέχουν τώρα σε Άρειους Πάγους και ΣΤΕ να βρούν το δίκιο ( :think: :think: :think: :think: :think: :think: ) τους....


Να ζήσουν τα παιδιά και να ευτυχήσουν... :priest:
Άντε να αποκτήσει και λίγο "καλό" τουρισμό η Τήλος! :grin:
Τι να κάνει κι ο δήμαρχος για να τραβήξει τουρίστες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....Φυσικά θα μου πείτε ότι σας ενδιαφέρει πρωτίστως η ευτυχία του παιδιού σας και θα συμφωνήσω απόλυτα...
σωστα τα λες !!!!

δηλαδη να μην παντρευτει ο κωστετσος και να μεινει ο ''κολούμπο'' χωρις μαμα/μπαμπα ????
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Ολες οι δροσερές λούγκρες να πάνε Τήλο να φάνε το μήλο  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
το σεντονι το κρεμασανε στο μπαλκονι????
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αντε βρε !!!!

και στα δικα μου/μας !!!!  :) :rolleyes:  :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Συνημμένα

  • x1301.jpg
    x1301.jpg
    9,8 KB · Εμφανίσεις: 23

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ταράτσα πήρα βέρες.....
ετοίμασες το νυφικό; :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Σταμάτα να προκαλείς τους φίλους μας στον Περαία γιατί δεν θα έρθουν παρανυφάκια μου είπαν......
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ταράτσα πήρα βέρες.....
ετοίμασες το νυφικό; :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Σταμάτα να προκαλείς τους φίλους μας στον Περαία γιατί δεν θα έρθουν παρανυφάκια μου είπαν......
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Πως το εκθέτεις έτσι το παλικάρι? :boobies:
Εσείς να τον κάνετε στη Μύκονο για να έχει και μεγαλυτερη λαμπρότητα! :P
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
σωστα τα λες !!!!

δηλαδη να μην παντρευτει ο κωστετσος και να μεινει ο ''κολούμπο'' χωρις μαμα/μπαμπα ????
τον Κολουμπο φερτον μου εμενα αν ξαναπαω Βορια Κορεα να τον παρω μαζι ισως ειναι πιο νοστιμος απο τα Τσαο-Τσαο!δεν κανω πλακα αλλα το σκυλησιο κρεας των Τσαο-Τσαο που εφαγα στη Βορια Κορεα ειναι παρα πολυ νοστημο!ΟΧΙ ΣΤΟΥς ΓΑΜΟΥς ΤΩΝ ΛΕΣΒΙΩΝ!!!!!στην Ελλαδα που υπαρχει αγαμια πρεπει να απαγορευτουνε!!!!!!
 

son10

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
1
Πόντοι
1
:rockon: :dancing: :2funny: :o :think: :rockon: :rockon: :boobies: :boobies: Γιατί είστε αρνητικοί όλοι. Έχουμε υπογεννητικότητα στην Ελλάδα. Τώρα θάχουμε και γνήσια κωλόπαιδα. Το θέμα είναι πώς θα γκαστρώνονται οι λεσβίες; Αλλά και επί πλέον η Τήλος θα γίνει διάσημη και θα χεστούν οι κάτοικοι στο τάληρο αφού θα γεμίσει πούστηδες.
 

~Buddha

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.690
Like
2
Πόντοι
16
καλα ολα αυτα , η ρατσα ομως ειναι η τσοου-τσοου :2funny: :2funny: :2funny:
τον Κολουμπο φερτον μου εμενα αν ξαναπαω Βορια Κορεα να τον παρω μαζι ισως ειναι πιο νοστιμος απο τα Τσαο-Τσαο!δεν κανω πλακα αλλα το σκυλησιο κρεας των Τσαο-Τσαο που εφαγα στη Βορια Κορεα ειναι παρα πολυ νοστημο!ΟΧΙ ΣΤΟΥς ΓΑΜΟΥς ΤΩΝ ΛΕΣΒΙΩΝ!!!!!στην Ελλαδα που υπαρχει αγαμια πρεπει να απαγορευτουνε!!!!!!
 

Επισκέπτης
:rockon: :dancing: :2funny: :o :think: :rockon: :rockon: :boobies: :boobies: Γιατί είστε αρνητικοί όλοι. Έχουμε υπογεννητικότητα στην Ελλάδα. Τώρα θάχουμε και γνήσια κωλόπαιδα. Το θέμα είναι πώς θα γκαστρώνονται οι λεσβίες; Αλλά και επί πλέον η Τήλος θα γίνει διάσημη και θα χεστούν οι κάτοικοι στο τάληρο αφού θα γεμίσει πούστηδες.

Τι κάνει το χρήμα ... εεεεεεεεε ?
 

axileasm

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Ηθελα να εβλεπα τους συμπεθερους. Ε ρε κλαμα που θα εριχναν στον γαμο των παιδιων τους!!!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Τι κάνει το χρήμα ... εεεεεεεεε ?

Ε και σε άλλους επαγγελματικούς κλάδους, που βρίθουν απο πούστηδες, Μήτσο, δεν είναι μόνον το χρήμα που κινεί τα νήματα.
Με εννοείς, πιστεύω.          :birdman:     
 

Επισκέπτης
Στην υγεια σας πουστρακια....λιγα ακουσατε....κ πολλα κομμενα δεν τα ειδατε....

[youtube=425,350]GrOVYTOvzwE[/youtube]


***Οποιος εχει βιντεακι με τον Μιχαλη στο τελος της εκπομπης που μιλα με την γκομενα κ τη στελνει στη φυσικη της θεση...δλδ στο πλυσιμο πιατων...ας στειλει πμ....(θελω το σημειο που της τα χωνει...κ της δειχνει το φεγγαρι με το μεσαιο δακτυλο).....

***Αργυρη εισαι αρχοντας....συνεχισε παιχταρα μου....ξερεις εσυ.... ;) ;) ;)
 

axileasm

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2008
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
και ο Ομοφυλοφιλος ειναι αρρωστος.ο παθητικος ομοφυλοφιλος ειναι ακομα πιο αρρωστος και απο τον παιδοφυλο πιστευω!γιατι ειναι εντελως παρα φυση για εναν αντρα να τον γαμανε!εγω μαζι τους γελαω με το που τους βλεπω!δε λεω ειναι κακο να γελας μαζι τους αλλα μου ερχεται αυθορμητα.δυστηχως τωρα εχουνε γινει της μοδας ενω καποτε κρυβοντουσαν!
Προτυπα εγιναν φιλε μου οχι απλα μοδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom