Νέα

"Γάμησέ της το μυαλό": απόψεις και γνώμες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mouNINJA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 378
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Προκειται για τη δευτερη πιο μαλακια εκφραση που λεγεται κατεξοχην απο γυναικα μετα απο την "τι ζωδιο εισαι;"
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εγω ειμαι τις αποψεις οτι οι γυναικα γαμαει το μυαλο του ανδρα.σκεφτειτε ποσοι,δεν μιλανε με την οικογενεια τους λογου γυναικας.ποσα αδερφια ητανε συνεταιροι σε δουλειες και χωρισαν λογο γυναικων,ποσοι αντρες εχουν τρελαθει απο γυναικες που τους παρατησαν,και πολλα αλλα ακομα.αρα να γαμαει ο αντρας το μυαλο τις γυναικας 1 φορα αυτη του το γαμαει 100.

τι ειπε ο ανθρωπας ρε!
bowing-036.gif

:rockon:
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
εγω ειμαι τις αποψεις οτι οι γυναικα γαμαει το μυαλο του ανδρα.σκεφτειτε ποσοι,δεν μιλανε με την οικογενεια τους λογου γυναικας.ποσα αδερφια ητανε συνεταιροι σε δουλειες και χωρισαν λογο γυναικων,ποσοι αντρες εχουν τρελαθει απο γυναικες που τους παρατησαν,και πολλα αλλα ακομα.αρα να γαμαει ο αντρας το μυαλο τις γυναικας 1 φορα αυτη του το γαμαει 100.
θα έλεγα δεν του γαμάει το μυαλό γιατί στηνπροκειμένη ο άντρας δεν έχει.
Του γαμάει τη ψυχολογία του
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
οζον
αβεστης
σανιτας
γαμημενο μυαλο απο γυναικα.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
θα έλεγα δεν του γαμάει το μυαλό γιατί στηνπροκειμένη ο άντρας δεν έχει.
Του γαμάει τη ψυχολογία του
φιλε αυτα ειναι καποια παραδειγματα που ειπα.δεν ειναι θεμα ψυχολογια,ειναι θεμα την αρχη κανεις με την καθε γυναικα.και οπως λεει και ενα φιλος μου  που περναει πλακακια.<<οι γυναικα ειναι σαν το πλακακι,αν το στρωσεις απο την αρχη καλα,θα ειναι καλα,αν δεν το στρωσεις καλα.συνεχεια θα σκονταφτεις>>.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
φιλε αυτα ειναι καποια παραδειγματα που ειπα.δεν ειναι θεμα ψυχολογια,ειναι θεμα την αρχη κανεις με την καθε γυναικα.και οπως λεει και ενα φιλος μου  που περναει πλακακια.<<οι γυναικα ειναι σαν το πλακακι,αν το στρωσεις απο την αρχη καλα,θα ειναι καλα,αν δεν το στρωσεις καλα.συνεχεια θα σκονταφτεις>>.
[/quote
συμφωνώ
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Και ισως κοντα στην εκφραση "Αλεξης;;; εχεις το αγαπημενο μου αντρικο ονομα"

αυτο ειναι κλισε??? ειμαι κλισε κ δεν το ηξερα???

παντως το ζωδιο δεν το ρωταω.. ουτε το που πηγαν ολοι οι ανδρες λεω...

1 στα 3 εχω καλα δεν παω? χαχαχαχα

επισης μ αρεσουν οι μελαχρινοι με  πρασινα ματια.... θεε μου ειμαι πραγματι τοσο κλισε? :2funny:

τωρα αυτο με το μυαλο οσο κ  να χτυπιεστε... ισχυει.. κ αυτοι που οι γυναικες τους εκαναν σαλατα τη ζωη τη ψυχολογια τα μυαλα οτι θελετε ειναι αυτοι που δεν ηξεραν να παραβιασουν κανενα μυαλο.. θα ητανε κ δουλακια... ε θα τα ξαναλεμε?

Πάντως από μνήμη σκίζεις…Ελεφάντινη..  Φτου φτου μην σε ματιάσω…!!


Αυτά..

κ εγω παραξενευτηκα που το θυμηθηκα... μου εχουν μεινει αξεχαστα τα τοπικ σου μαλλον χαχαχαχα
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Ενα στα τρια ειναι καλο ποσοστο. Εξηγησε μου ομως κατι. Δεν πολυκαταλαβαινω τι σημαινει "το αγαπημενο μου αντρικο ονομα" ;
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Ενα στα τρια ειναι καλο ποσοστο. Εξηγησε μου ομως κατι. Δεν πολυκαταλαβαινω τι σημαινει "το αγαπημενο μου αντρικο ονομα" ;

τι να σου πω.. απλα ειναι παρα πολυ ωραιο ονομα κατα τη γνωμη μου
εσενα δλδ δεν σ αρεσουν γυναικεια ονοματα περισσοτερο απο αλλα?
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
τι να σου πω.. απλα ειναι παρα πολυ ωραιο ονομα κατα τη γνωμη μου
εσενα δλδ δεν σ αρεσουν γυναικεια ονοματα περισσοτερο απο αλλα?
Οχι ακριβως. Μπορω να απορριψω μερικα που δεν ειναι ευηχα πχ Κλυταιμνηστρα ή παραπεμπουν σε αλλες εποχες ή σε περισσοτερο βουκολικα φοντα πχ Γκόλφω. "Αγαπημενο μου γυναικειο ονομα" δεν υπαρχει.
Εχει ενδιαφερον παντως.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Οχι ακριβως. Μπορω να απορριψω μερικα που δεν ειναι ευηχα πχ Κλυταιμνηστρα ή παραπεμπουν σε αλλες εποχες ή σε περισσοτερο βουκολικα φοντα πχ Γκόλφω. "Αγαπημενο μου γυναικειο ονομα" δεν υπαρχει.
Εχει ενδιαφερον παντως.
ενας θρασυβουλας π.χ δε με φτιαχνει...ουτε ο λαμπης...ουτε πολλα αλλα...
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
ενας θρασυβουλας π.χ δε με φτιαχνει...ουτε ο λαμπης...ουτε πολλα αλλα...
Το χειροτερο μπορω ευκολα να το καταλαβω. Για το "αγαπημενο μου" εχω απορια. Μην το κουραζουμε αλλο ομως...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Το χειροτερο μπορω ευκολα να το καταλαβω. Για το "αγαπημενο μου" εχω απορια. Μην το κουραζουμε αλλο ομως...
ισως κατι να μας θυμιζουν ισως ειναι απλα πολυ ευηχα...


παντως απορια:ρωτανε ακομα γυναικες ανω των 19 "τι ζωδιο εισαι?" :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Το χειροτερο μπορω ευκολα να το καταλαβω. Για το "αγαπημενο μου" εχω απορια. Μην το κουραζουμε αλλο ομως...
eskiya στις γυναίκες μπορεί να καρφωθεί το μυαλό σε περίεργα πράγματα που δεν μπορείς να φανταστείς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom