Νέα

"Γάμησέ της το μυαλό": απόψεις και γνώμες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mouNINJA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 378
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
υγ: τελικα ειναι πολυ δυσκολο να εισαι ανδρας την σημερον ημερα :2funny: :2funny: :2funny:
Κάνεις λάθος - εύκολο είναι. Απλά είσαι αυτός που είσαι - και σε όποιαν αρέσουμε.

Άμα έχεις μυαλό και είσαι κανονικός τύπος, άνετα βγάζεις μια επίσης κανονική γκόμενα (μία δηλ που το κεφάλι της είναι στη θέση του και όχι κανα δυό ορόφους πιο πάνω).

Αν θες να παραστήσεις κάτι άλλο, το έχασες το παιχνίδι. Έχουν χιλιο-ειπωθεί αυτά, δε χρειάζεται να μου πεις ότι δεν λέω κάτι καινούργιο - το ξέρω.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Κάνεις λάθος - εύκολο είναι. Απλά είσαι αυτός που είσαι - και σε όποιαν αρέσουμε.

Άμα έχεις μυαλό και είσαι κανονικός τύπος, άνετα βγάζεις μια επίσης κανονική γκόμενα (μία δηλ που το κεφάλι της είναι στη θέση του και όχι κανα δυό ορόφους πιο πάνω).

Αν θες να παραστήσεις κάτι άλλο, το έχασες το παιχνίδι. Έχουν χιλιο-ειπωθεί αυτά, δε χρειάζεται να μου πεις ότι δεν λέω κάτι καινούργιο - το ξέρω.
δεν ειναι ακριβως ετσι αλλα η ουσια αυτη ειναι...
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Λουκρητία, εντάξει - εξαιρείται ο ανέραστος ο κόκκορας του Αρκά. ;)  :grin:

Αυτός είναι μια κατηγορία μόνος του. :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
με την γνωστη πατροπαραδοτη μεθοδο ...  :ak:  :uzi:  :hammer:

οχι παντα *P

   το πιασα το υπονοουμενοοοοοοο

   μπουαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

   Καλημερα κοριτσαραααα

εισαι εσυ ενααααααααααααας χαχαχα

καλημερααααααα :)
υπαρχουν κ αυτοι που ειναι αλλα δε το λενε εδω... ;)

εδω μεσα ολα παιζονται παρασκηνιακα χαχαχαχα

Κάνεις λάθος - εύκολο είναι. Απλά είσαι αυτός που είσαι - και σε όποιαν αρέσουμε.

Άμα έχεις μυαλό και είσαι κανονικός τύπος, άνετα βγάζεις μια επίσης κανονική γκόμενα (μία δηλ που το κεφάλι της είναι στη θέση του και όχι κανα δυό ορόφους πιο πάνω).

Αν θες να παραστήσεις κάτι άλλο, το έχασες το παιχνίδι. Έχουν χιλιο-ειπωθεί αυτά, δε χρειάζεται να μου πεις ότι δεν λέω κάτι καινούργιο - το ξέρω.

κ εγω το εχω πει αυτο 100 φορες
μην αλλαζετε για κανενα κ καμια κ αμα τους αρεσει
αλλααα οι περισσοτεροι ανδρες ειναι λες κ το χουν στο αιμα τους να γινονται δουλοι...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Θα το επαναλάβω μπας και το εμπεδώσουν μερικοί...
Ξεκινάμε από την παραδοχή ότι η έλξη και η ερωτική επιθυμία ξεκινάει με την πρώτη ματιά, η τουλα΄χιστον στα πρώτα στάδια της γνωριμίας...


Αν σε γουστάρει, για οποιοδήποτε λόγο, [size=12pt]το μυαλό της είναι ήδη γαμημένο και το κορμί της έτοιμο να σε δεχτεί...[/size]Το πώς και γιατί σε γουστάρει είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο...

Κι όταν γίνει αυτό, και βάλεις τη βάρκα στο λιμάνι, [size=12pt]έτσι και γουστάρεις να προχωρήσεις μαζί της σε κάτι παραπάνω από το κρεβάτι, της δείχνεις και πόσο μετράς σαν άντρας...και πιστέψτε με, ο άντρας δε φαίνεται μόνο στο κρεβάτι, ή τουλάχιστον όχι μόνο εκεί...[/size]
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Κορίτσια προσέξτε τι λεει ο Πουτανγαμών και ο καυτός.
Εγώ συμφωνώ απολύτως μαζί τους
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Κορίτσια προσέξτε τι λεει ο Πουτανγαμών και ο καυτός.
Εγώ συμφωνώ απολύτως μαζί τους
εσεις προσεξτε τι λεει ο καυτος..εγω καταλαβα κ συμφωνω...απλα καποιοι νομιζουν οτι οποιος γαμαει ειναι αντρας κ τελος!!!ως εκει...το μυαλο της γκομενας μπορουν να το γαμησουν;;οπως λεει ο τζιζ...δε με νοιαζει το "πως" αλλα το"αν μπορουν"!
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
καυτέ τα αγόρια που είναι να το πάρουν χαμπάρι θα το πάρουν. Οι άλλοι δεν σκαπμάζουν ούτε τώρα ούτε θα το κάνουν στο μέλλον.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Κορίτσια προσέξτε τι λεει ο Πουτανγαμών και ο καυτός.
Εγώ συμφωνώ απολύτως μαζί τους

τα κοριτσια τπτ δεν πρεπει να προσεξουνε, αυτα ξερουν.. χαχαχα κ σας κοβουν απο μακρυα τι μερος του λογου ειστε (αν δεν ειναι χαζογκομενακια) αν κ μερικες μερικες θελουν κ τοπαραμυθι τους
εσεις προσεξτε γενικα κ μην ειστε απολυτοι...
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
τα κοριτσια τπτ δεν πρεπει να προσεξουνε, αυτα ξερουν.. χαχαχα κ σας κοβουν απο μακρυα τι μερος του λογου ειστε (αν δεν ειναι χαζογκομενακια) αν κ μερικες μερικες θελουν κ τοπαραμυθι τους
εσεις προσεξτε γενικα κ μην ειστε απολυτοι...
κόβεις από μακριά και συμβουλεύεις τους άλλους να μην είναι απόλυτη όταν εσύ είσαι σε αυτά που λες.
Εμείς δεν κόβουμε νομίζεις?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
κόβεις από μακριά και συμβουλεύεις τους άλλους να μην είναι απόλυτη όταν εσύ είσαι σε αυτά που λες.
Εμείς δεν κόβουμε νομίζεις?

δεν ειμαι καθολου απολυτη
που το ειδες το απολυτο?
το να κοβεις απο μακρυα δεν ειναι κακο παντα... σελφ προτεξιον ειναι  κ λιγακι.. δεν σου ειπα οτι δεν αφηνω περιθωριο στον αλλο να μου δειξει οτι ισως δεν ειναι αυτο για το οποιο τον εκοψα *P μεχρι στιγμης ομως εχω 100% επιτυχια οσον αφορα στη 1η μου εντυπωση για καποιον/α... εχω κ αυτο το ταλεντο του ενστικτου μαλλον :P :P :P :P
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
δεν ειμαι καθολου απολυτη
που το ειδες το απολυτο?
το να κοβεις απο μακρυα δεν ειναι κακο παντα... σελφ προτεξιον ειναι  κ λιγακι.. δεν σου ειπα οτι δεν αφηνω περιθωριο στον αλλο να μου δειξει οτι ισως δεν ειναι αυτο για το οποιο τον εκοψα *P μεχρι στιγμης ομως εχω 100% επιτυχια οσον αφορα στη 1η μου εντυπωση για καποιον/α... εχω κ αυτο το ταλεντο του ενστικτου μαλλον :P :P :P :P
ΟΚ, τη δέχομαι αυτή την απάντηση και σου λέω το εξής:
Όπως κάποιες γυναίκες παίρνουν χαμπάρι κάποια πράγματα ενώ αγνοούν άλλα έτσι και κάποιοι άντρες.
Το να είναι ένας άντρας εδώ και να λεει για αυτά τα πράγματα σημαίνει ότι έχει προσπεράσει ένα κάρο φοβίες και αναστολές και ξέρει να κόβει αν μη τι άλλο.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ΟΚ, τη δέχομαι αυτή την απάντηση και σου λέω το εξής:
Όπως κάποιες γυναίκες παίρνουν χαμπάρι κάποια πράγματα ενώ αγνοούν άλλα έτσι και κάποιοι άντρες.
Το να είναι ένας άντρας εδώ και να λεει για αυτά τα πράγματα σημαίνει ότι έχει προσπεράσει ένα κάρο φοβίες και αναστολές και ξέρει να κόβει αν μη τι άλλο.

το ξερω κ χαιρομαι γι αυτο
μου εκανε εντυπωση σε λαιβ συζητηση που ειχα πανω σ αυτα το ποση αντιληψη εχετε τελικα κ οι ανδρες σε σχεση με μας
κ ας νομιζουν μερικες οτι κοροιδευουν κ χαιρονται οτι δεν τις παιρνουν ειδηση

 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
το ξερω κ χαιρομαι γι αυτο
μου εκανε εντυπωση σε λαιβ συζητηση που ειχα πανω σ αυτα το ποση αντιληψη εχετε τελικα κ οι ανδρες σε σχεση με μας
κ ας νομιζουν μερικες οτι κοροιδευουν κ χαιρονται οτι δεν τις παιρνουν ειδηση
απλά στις γυναίκες είναι έμφυτο στους άντρες είναι και θέμα εμπειρίας.
Ο άντρας δεν γεννιέται γίνεται.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
εγω ειμαι τις αποψεις οτι οι γυναικα γαμαει το μυαλο του ανδρα.σκεφτειτε ποσοι,δεν μιλανε με την οικογενεια τους λογου γυναικας.ποσα αδερφια ητανε συνεταιροι σε δουλειες και χωρισαν λογο γυναικων,ποσοι αντρες εχουν τρελαθει απο γυναικες που τους παρατησαν,και πολλα αλλα ακομα.αρα να γαμαει ο αντρας το μυαλο τις γυναικας 1 φορα αυτη του το γαμαει 100.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
εγω ειμαι τις αποψεις οτι οι γυναικα γαμαει το μυαλο του ανδρα.σκεφτειτε ποσοι,δεν μιλανε με την οικογενεια τους λογου γυναικας.ποσα αδερφια ητανε συνεταιροι σε δουλειες και χωρισαν λογο γυναικων,ποσοι αντρες εχουν τρελαθει απο γυναικες που τους παρατησαν,και πολλα αλλα ακομα.αρα να γαμαει ο αντρας το μυαλο τις γυναικας 1 φορα αυτη του το γαμαει 100.

Έτσι όπως τα περιγράφεις, δεν του γαμάει το μυαλό, αλλά τη ζωή :2funny:
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
αυτο ειναι ρε φιλε ομως το αποτελεσμα απο ενα γαμημενο μυαλο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom