Νέα

Γαμιέται εύκολα η Ευρωπαία το καλοκαίρι εδώ;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tayrus1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
14
Like
788
Πόντοι
311
Με τις γυναίκες ή το έχεις η δε το έχεις.
Μεγάλο ρόλο βέβαια παίζουν κ τα κονε, εμφάνιση, φράγκα και εικόνα.
Βελτιώσεις γίνονται αλλά μικρές άνευ μεγάλης σημασίας.
Όσοι το έχουν καλως όσοι δε το έχουν να ναι καλά τα μπουρδελα και τα call girls.
Η ζωή δεν είναι δίκαιη τα ίδια ισχύουν κ στο κομμάτι του sex.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
34
Like
7.764
Πόντοι
3.886
Αυτό ακριβώς η το έχεις η δεν το έχεις... Βέβαια κ αυτό διορθώνεται..Θα φας τα μούτρα σου μια δυο τρεις μετά θα πάρεις το κολλάει
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.003
Like
18.039
Πόντοι
3.656
Με τις γυναίκες ή το έχεις η δε το έχεις.

Αυτό δεν ισχύει πάντα.Παίζει μεγάλο ρόλο και το περιβάλλον που βρίσκεσαι και διάφορα γεγονότα που μπορεί να σου συμβούν.

Ένας ας πούμε μπορεί να μη γαμούσε τίποτα εκεί που έμενε,να πήγε σε άλλο μέρος κι εκεί να ξεσκίστηκε.Φταίει αυτός ή το περιβάλλον αν εκεί δε γαμούσε;Εφόσον είναι ο ίδιος άνθρωπος;

Ή άλλο παράδειγμα,κάποιος πχ ντροπαλός που δε γαμούσε τίποτα,να του την έπεσε κάποια,να του άλλαξε τα πετρέλαια στο γαμήσι και αυτός μετά να έχει τρελή πέραση.Παίζουν πολλά ρόλο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bull81

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
193
Like
1.698
Πόντοι
201
Ώχου το μωρέ τι χαριτωμένο...
Να σαι σίγουρος άβγαλτό μου αγόρι ότι οι άσχημοι δε προλαβαίνουν να γαμάνε...
Αν είσαι όμορφος τότε ψάξου γιατί κάποιος άσχημος σου γαμάει τη γκόμενα.
Αν είσαι άσχημος τότε θα εκτιμούσα τα φώτα σου πως το κάνεις και γαμάς αβέρτα ενώ δε βλέπεσαι.
Πάντως σ ευχαριστώ για το χαριτωμένο σου κοπλιμέντο
Αν έχεις σχέση με το σπορ του κυνηγιού της γυναίκας η γνώμη σου θα μετρήσει διπλά
:confused:
Τεσπα κοιτάξου στον καθρέφτη και απάντα μας...
:coffee:

Ρε ναυάγιο, έκανες φίρμα την κάθε τελειωμένη πατσαβούρα και της έδωσες αξία για να νομίζει πως είναι θεογκόμενα.
42 προσεγγίσεις ρε; Και δεν ντρέπεσαι να το πεις;

Όποια και να είναι η δική μου εμφάνιση δεν έχει καμία σχέση με τις δικές σου αποτυχίες.
Ούτε καν θα μπω στη διαδικασία να ασχοληθώ μαζί σου, είσαι 40+ και ακόμη δεν έχεις καταλάβει πως για να γαμήσεις αξιόλογες 20αρες πρέπει να είσαι νέος με εμφάνιση και για να γαμήσεις αξιόλογες 30αρες να έχεις λεφτά/στάτους.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.400
Πόντοι
3.296
Ρε ναυάγιο, έκανες φίρμα την κάθε τελειωμένη πατσαβούρα και της έδωσες αξία για να νομίζει πως είναι θεογκόμενα.
42 προσεγγίσεις ρε; Και δεν ντρέπεσαι να το πεις;

Όποια και να είναι η δική μου εμφάνιση δεν έχει καμία σχέση με τις δικές σου αποτυχίες.
Ούτε καν θα μπω στη διαδικασία να ασχοληθώ μαζί σου, είσαι 40+ και ακόμη δεν έχεις καταλάβει πως για να γαμήσεις αξιόλογες 20αρες πρέπει να είσαι νέος με εμφάνιση και για να γαμήσεις αξιόλογες 30αρες να έχεις λεφτά/στάτους.
Και μόνο απο τον τροπο που απαντας καταλαβαινεις τουλαχιστον το διανοητικο σου επιπεδο.
Εγω εχω τη μαγκια να παραδεχομαι οτι ειμαι κυνηγος με αρχιδια που εσυ ουτε στον υπνο σου δε θα αποκτησεις γελοιε.
Φασκεις και αντιφασκεις στα λεγομενα σου μια και ειναι αργα για να πεις οτι δε θ ασχοληθεις μαζι μου μια και ηδη το εκανες γαμημενε.
Τις 42 προσεγγισεις δε τις εκανα σε μια γυναικα για να νοιωσει φιρμα αλλα σε 42 διαφορετικους στοχους.Κι έπειτα ποιος σου ειπε οτι ηταν πατσαβουρες;Εξω ενα σωρο αξιολογες εμφανησιακα γυναικες κυκλοφορουν.
Εσυ θα πρεπε να ντρεπεσαι οχι μονο για την ευτελη σου επιχειρηματολογια που θυμιζει επιπεδο νηπιου(για να γαμήσεις λέει αξιόλογες 20 αρες θες νιάτα/εμφάνιση και αντίστοιχες 30 αρες λεφτά/στάτους αχαχαχα ποιος τις κανει φιρμες ρε γελοιε εγω η εσυ;μηπως να μιλαω και απταιστα 5 γλωσσες και να χω σπουδασει στο Χαρβαρντ;Πολυ ψηλα το χεις το μουνι ρε μουνοδουλε)οχι μονο για τον τροπο που μιλας αλλα και για τις τοποθετησεις σου γενικοτερα.
Δεν ξερω για την εμφανιση σου αλλα ακομη και ο Μπραντ Πητ να εισαι,εσυ ειδικα δε γαμας ουτε με 142 προσπαθειες.
Αντε γεια
 
Τελευταία τροποποίηση:

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Γαμάτε ρε.....
Στα χρονια μου για αυτό ερχόταν οι τουριστριες... ('Ηλιο , Θάλασσα, Greek γαμησι!!!!)
Μην το χαλατε τωρα
 

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
γαματε τουριστριες λεμε
Γαματε καλα και δυνατα για να ερχονται ξανα και ξανα..... και να στελνουν και φιλες τους
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.163
Like
2.060
Πόντοι
456
Οι γέροι ξεκολλάτε λίγο δεν είναι τα πράγματα τόσο εύκολα όσο παλιά.

Άμα εμείς πάμε να κάνουμε greek kamaki θα έρθουν πενήντα πρασινομάλλες έξω από το σπίτι μας με πυρσούς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom