Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
κ. The Saint,
σας απευθύνω Δημοσίαν Πρόσκλησιν όπως επιστρέψετε εκεί όπου πραγματικώς ανήκετε και δηλαδή εις τον οίκον σας [σπίτι σας]. Γνωρίζετε βεβαίως ποία είναι η οικία σας.
Απηλλαγμένοι των λαθών του παρελθόντος, φρονώ ότι δυνάμεθα να συνυπάρξωμεν.
Θα ήμουν ευτυχής εάν αποδεχθείτε την ΔΗΜΟΣΙΑΝ τούτην ΠΑΡΑΚΛΗΣΙΝ μου ομού μετά της ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΣΥΓΝΩΜΗΣ μου περί των σφαλμάτων εις το παρελθόν.

Σας ευχαριστώ από καρδιάς για την πρόσκληση σας, και σας βεβαιώ πως εκτιμώ βαθύτατα το περιεχόμενο της ανάρτησης σας.

Λάθη έγιναν εκατέρωθεν, και ως εκ τούτου οφείλω να παρακαλέσω κι εγώ για τη δική σας συγγνώμη.

Δυστυχώς διάφορες υποχρεώσεις, ποταπού εγκόσμιου χαρακτήρα με κρατούν (προσωρινά εύχομαι) απασχολημένο, με αποτέλεσμα να μην δύναμαι να παρακολουθώ τα τεκταινόμενα και να γράφω με σταθερή συχνότητα. Να είστε σίγουρος όμως ότι θα φροντίσω να επισκέπτομαι τον "οίκο μου" πιο συχνά.
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.133
Κριτικές
40
Like
23.237
Πόντοι
26.096
Σας ευχαριστώ από καρδιάς για την πρόσκληση σας, και σας βεβαιώ πως εκτιμώ βαθύτατα το περιεχόμενο της ανάρτησης σας.

Λάθη έγιναν εκατέρωθεν, και ως εκ τούτου οφείλω να παρακαλέσω κι εγώ για τη δική σας συγγνώμη.

Δυστυχώς διάφορες υποχρεώσεις, ποταπού εγκόσμιου χαρακτήρα με κρατούν (προσωρινά εύχομαι) απασχολημένο, με αποτέλεσμα να μην δύναμαι να παρακολουθώ τα τεκταινόμενα και να γράφω με σταθερή συχνότητα. Να είστε σίγουρος όμως ότι θα φροντίσω να επισκέπτομαι τον "οίκο μου" πιο συχνά.
Σας ευχαριστώ θερμώς διά την ειλικρινήν απάντησίν σας!
Ο οίκος σας, κ. The Saint, είναι ανοιχτός και αναμένει ουχί απλώς την επίσκεψίν σας αλλά την εγκατάστασίν σας!
Και πάλι σας ευχαριστώ!
 
OP
OP
The Saint*

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
Ανασεισίφαλλοι!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.967
Like
11.716
Πόντοι
3.656
Αδύνατο `ναι να γενεί χοίρου μαλλί μετάξι και του χωριάτη το παιδί να ‘χει αρχοντιά και τάξη
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.520
Κριτικές
36
Like
38.269
Πόντοι
19.795
κ. The Saint,
σας απευθύνω Δημοσίαν Πρόσκλησιν όπως επιστρέψετε εκεί όπου πραγματικώς ανήκετε και δηλαδή εις τον οίκον σας [σπίτι σας]. Γνωρίζετε βεβαίως ποία είναι η οικία σας.
Απηλλαγμένοι των λαθών του παρελθόντος, φρονώ ότι δυνάμεθα να συνυπάρξωμεν.
Θα ήμουν ευτυχής εάν αποδεχθείτε την ΔΗΜΟΣΙΑΝ τούτην ΠΑΡΑΚΛΗΣΙΝ μου ομού μετά της ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΣΥΓΝΩΜΗΣ μου περί των σφαλμάτων εις το παρελθόν.
Ολα τα λεφτα θα ηταν μαδομουνι Αγιου-Μπλιζ.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.408
Κριτικές
7
Like
38.433
Πόντοι
10.411
J2wzlig.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom