Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.878
Πόντοι
12.756
αληθεια ρε μλκ γιατι δουλευουμε?αφου λεφτα δεν βγαζουμε. :think:
υπαρχουν πολυ χειροτερα φιλε...μην την ψαχνεις μια χαρα ειμαστε και εσυ ακομα καλυτερα...υπαρχει ανεχεια στην κοινωνια,οικογενειες που κοβουν φαγητο....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.100
Like
72.176
Πόντοι
12.756
αληθεια ρε μλκ γιατι δουλευουμε?αφου λεφτα δεν βγαζουμε. :think:
αυτο θα σου ελεγα τωρα αλλα αλλιως, γιατι μαζευεις αφου θα πεθάνεις και τα λεφτα δεν θα φτανουν για τιποτα
Οποτε ξεκινα τρωγε τα σιγα σιγα , κανε κανα ταξιδι , ζησε καμια εμπειρία να πεθανεις χορτατος και οχι να εχεις παει μεχρι τα Ταμπούρια

Οταν θα σου ερθουν τα λεφτα θα ειναι αργα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.005
Like
22.765
Πόντοι
5.506
αυτο θα κανω , εχω ηδη 2 ατομα και 2 αυτοκινητα ετοιμα , θα πως της πρωην να μου φερει και το σμαρτ να χωσω 3 μεσα
Αν είναι όλες οι άδειες στο όνομα σου θα πάρεις ένα @. Ο Κύριος Κυριάκος (Κυρ-Κυρ) έχει προνοήσει.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.100
Like
72.176
Πόντοι
12.756
Αν είναι όλες οι άδειες στο όνομα σου θα πάρεις ένα @. Ο Κύριος Κυριάκος (Κυρ-Κυρ) έχει προνοήσει.
ολα εταιρικα με αλλα ονοματα οδηγων , θα μας πει εμας ο Κυριακος , οταν πηγαινε εμεις ερχομασταν
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
υπαρχουν πολυ χειροτερα φιλε...μην την ψαχνεις μια χαρα ειμαστε και εσυ ακομα καλυτερα...υπαρχει ανεχεια στην κοινωνια,οικογενειες που κοβουν φαγητο....
αν κατσεις και αναλογιστεις οτι δεν εχουμε δημιουργησει τπτ εκει ειναι που εμενα τουλαχιστον με πιανει τρελα και γι'αυτο με εχει πιασει η τρελα να αγορασω σπιτι και οχι αυτοκινητο,να πω ρε πουστη δουλεψα και αγορασα σπιτι μονος μου και οχι να το εχει φτιαξει αλλος.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.100
Like
72.176
Πόντοι
12.756
αν κατσεις και αναλογιστεις οτι δεν εχουμε δημιουργησει τπτ εκει ειναι που εμενα τουλαχιστον με πιανει τρελα και γι'αυτο με εχει πιασει η τρελα να αγορασω σπιτι και οχι αυτοκινητο,να πω ρε πουστη δουλεψα και αγορασω σπιτι μονος μου και οχι να το εχει φτιαξει αλλος.
γιατι να παρεις σπιτι ? για να βαλουν την κασα μεσα στο σαλονι και να σε κλαινε οταν θα πεθανεις ? λες να εχει διαφορα εκεινη την στιγμη αν θα ειναι σε ενοικιο ?
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.878
Πόντοι
12.756
αν κατσεις και αναλογιστεις οτι δεν εχουμε δημιουργησει τπτ εκει ειναι που εμενα τουλαχιστον με πιανει τρελα και γι'αυτο με εχει πιασει η τρελα να αγορασω σπιτι και οχι αυτοκινητο,να πω ρε πουστη δουλεψα και αγορασω σπιτι μονος μου και οχι να το εχει φτιαξει αλλος.
ρε μαν ειναι αλλες εποχες τα τελευταια χρονια..πολυ δυσκολα μπορεις να δημιουργησεις κατι πλεον μονο με μισθο οσο καλος και να ειναι...για σπιτι δεν υπαρχει λογος να βιαστεις στο ξαναπα..
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
γιατι να παρεις σπιτι ? για να βαλουν την κασα μεσα στο σαλονι και να σε κλαινε οταν θα πεθανεις ? λες να εχει διαφορα εκεινη την στιγμη αν θα ειναι σε ενοικιο ?
απο την μερα που γεννηθηκα δεν εζησα ουτε μερα σε ενοικιο. :confused: :confused: :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.100
Like
72.176
Πόντοι
12.756
απο την μερα που γεννηθηκα δεν εζησα ουτε μερα σε ενοικιο. :confused: :confused: :confused:
δεν εχει σημασια εκει κατω απο το μνημα , σε κανενα μνημα δεν λεει εζησε χωρις να πληρωνει ενοικιο
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.100
Like
72.176
Πόντοι
12.756
καλα τα λες γιάυτο βγαλε μας εξω να το καψουμε. :birdman:
ακου Μπαρμπα Μπαρε , παρε την Μπαρενα χαλασε κανα 25Κ , καντε κανα ταξιδι , πηγαινε καπου να ανοιξει το ματι σου , να δεις πραγματα , να ζησεις καμια εμπειρία..
Πηγαινε φαε σε κανα καλο εστιατοριο ή οπου σου αρεσει , κανε την καυλα σου μεχρι να μην χρειαζεται να βλεπεις το ρολοι για να ξερεις ποιο χαπι θα παρεις

Παλι θα σου μεινουν λεφτα να ζησεις αξιοπρεπώς και θα πεθανεις και γεμάτος , οχι με ξινισμενη μουρη απο τον τραχανα για οικονομία ωστε να παρεις αλλο ενα διαμέρισμα που θα το φαει στις πουτανες το παιδι σου
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.878
Πόντοι
12.756
και ξερει να λεει για το δικο μου μνημα το δικο του δεν το σκεφτεται. :confused: :confused: :confused:
ξερει να ζει ρε για μαλακα τον εχεις;και εχει δικιο σε αυτο που σου λεει να ξερεις
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
ακου Μπαρμπα Μπαρε , παρε την Μπαρενα χαλασε κανα 25Κ , καντε κανα ταξιδι , πηγαινε καπου να ανοιξει το ματι σου , να δεις πραγματα , να ζησεις καμια εμπειρία..
Πηγαινε φαε σε κανα καλο εστιατοριο ή οπου σου αρεσει , κανε την καυλα σου μεχρι να μην χρειαζεται να βλεπεις το ρολοι για να ξερεις ποιο χαπι θα παρεις

Παλι θα σου μεινουν λεφτα να ζησεις αξιοπρεπώς και θα πεθανεις και γεμάτος , οχι με ξινισμενη μουρη απο τον τραχανα για οικονομία ωστε να παρεις αλλο ενα διαμέρισμα που θα το φαει στις πουτανες το παιδι σου
καλα τα λες που θα μου κανεις δωρο ταξιδι?προσεχε η προσφορα γινεται μια φορα αλλιως θα επυθηνθω στον αλεξ. :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom