Νέα

Φύλλο Μηδέν (Η λέσχη των ηττημένων)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιο μέλος γράφει τις πιο αξιόπιστες κριτικές;

  • Annapurna

    Ψήφοι: 1 4,3%
  • Elganador

    Ψήφοι: 2 8,7%
  • Κανείς από τους δύο

    Ψήφοι: 4 17,4%
  • Τα βυζιά της Μπακοδήμου (άσχετο αλλά κλασικό)

    Ψήφοι: 7 30,4%
  • Ο κώλος της Ιωάννας Τριανταφυλλίδου (πάλι άσχετο αλλά μου αρέσει)

    Ψήφοι: 14 60,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    23
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
μια και ο βλακας ο ροσκο ασχοληθηκε μαζι μου και επειδη οι περισοτεροι ξερετε τα πραγματικα μου στοιχεια και τι δουλεια κανω οποιος δεν τα ξερει ειναι στην διαθεση του να δει ποιος ειμαι ...σεριφη της δεκαρας επειδη εγω δουλευω η δουλευα στην ΕΥΠ βρες ρε ζωο πια εποχη ημουν ? απο τα ενσημα μου φαινεται αυτο ...μια ζωη ημουν στον ιδιωτικο τομεα εχοντας απο το 2001 δικη μου δουλεια ....αλλο βλακακο ip δεν μπορει να δει κανεις
Δηλαδή δεν έχιες γράψει ποτέ ότι βλέπεις τις ip μελών και βλεπεις αν ειναι ίδιες η όχι?
Δηλαδή δεν έχεις αναφέρει ποτέ ΕΥΠ?

Τα υπόλοιπα με anon,zebu και ioannisdebu,τα βρήκαμε,τα διασταυρωσαμε και ξεβρακωθηκες!
Καθως γνωρίζουν καιγια ποιο λόγο ρώταγα!
Ξέρει ο zebu γιατι σε ρώτησα όπως και ο anon οτι έγραφα οτι δεν με εχει ενοχλήσει ποτέ,όπως και ioannusdebu οτι με ειχες πεισει οτι κάτι παιζει και τον ψάρευα!
Απλά τα ξεφτιλικια σου ήταν πολλά!!!


βλακα σεριφη αν δεν αποδειξεις το νταβαντζης που υσχιρειζεσαι θα παμε στα δικαστηρια γιατι αυτο το αδικημα ειναι ποινικο .... περιμενω της μυνησεις απο τα υπολοιπα μελοι που τους προσεβαλα σε ποινικο η αστικο επιπεδο θα τους διευκολυνω δινοντας ολα τα στοιχεια μου
:2funny::2funny::2funny:
Αυτό το σκέφτηκες πριν το γράψεις?
Να σε ρωτήσω πριν αρκετά χρόνια,εποχές mamba με Νικολ,Λίλιαν, Βαλέρια κ.α πολλες δεν είχε έρθει ποτέ στα αυτιά σου ή στα μάτια σου το προσωνύμιο που σου είχανε βγάλει "Νταβατζάκος του δεκάρικου"?:wink:
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.860
Κριτικές
8
Like
19.336
Πόντοι
4.636
ρε τρυπιε ...
αποφασισε με ποιο προφιλ θα γραφεις ...
Δηλαδή δεν έχιες γράψει ποτέ ότι βλέπεις τις ip μελών και βλεπεις αν ειναι ίδιες η όχι?
Δηλαδή δεν έχεις αναφέρει ποτέ ΕΥΠ?

Τα υπόλοιπα με anon,zebu και ioannisdebu,τα βρήκαμε,τα διασταυρωσαμε και ξεβρακωθηκες!
Καθως γνωρίζουν καιγια ποιο λόγο ρώταγα!
Ξέρει ο zebu γιατι σε ρώτησα όπως και ο anon οτι έγραφα οτι δεν με εχει ενοχλήσει ποτέ,όπως και ioannusdebu οτι με ειχες πεισει οτι κάτι παιζει και τον ψάρευα!
Απλά τα ξεφτιλικια σου ήταν πολλά!!!



:2funny::2funny::2funny:
Αυτό το σκέφτηκες πριν το γράψεις?
Να σε ρωτήσω πριν αρκετά χρόνια,εποχές mamba με Νικολ,Λίλιαν, Βαλέρια κ.α πολλες δεν είχε έρθει ποτέ στα αυτιά σου ή στα μάτια σου το προσωνύμιο που σου είχανε βγάλει "Νταβατζάκος του δεκάρικου"?:wink:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
ρε τρυπιε ...
αποφασισε με ποιο προφιλ θα γραφεις ...
το ότι το iq είναι χαμηλό το ήξερα,αλλά οτι σε έχουν αναφέρει ως νταρανβερτζη με ονοματα και εσύ γράφεις τέτοιες μαλακίες,με ξεπερνάει!
Απλά για να ξέρεις 16 χρόνια δεν έχω κάνει ποτέ κλώνο!:)
 

anon.

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
15.860
Κριτικές
8
Like
19.336
Πόντοι
4.636
το ότι το iq είναι χαμηλό το ήξερα,αλλά οτι σε έχουν αναφέρει ως νταρανβερτζη με ονοματα και εσύ γράφεις τέτοιες μαλακίες,με ξεπερνάει!
Απλά για να ξέρεις 16 χρόνια δεν έχω κάνει ποτέ κλώνο!:)
δεν μπορω να σε φτασω ...

Ruffian Clone Ripper ...
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.494
Πόντοι
3.656

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.197
Κριτικές
62
Like
20.278
Πόντοι
14.936

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.197
Κριτικές
62
Like
20.278
Πόντοι
14.936
ελα ρε μαν που εισαι;
Τώρα σχολασα ρε τρελέ μου...
Αύριο δουλεύω γάμα τα....
Μαζεύω λεφτά σαν μυρμήγκι να παντρευτώ κάνα σιλικονατο τριπιστολο να μου τα γαμησει όλα...
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756
Τώρα σχολασα ρε τρελέ μου...
Αύριο δουλεύω γάμα τα....
Μαζεύω λεφτά σαν μυρμήγκι να παντρευτώ κάνα σιλικονατο τριπιστολο να μου τα γαμησει όλα...
α ρε Βουλια μονο νιπλης θα ζησει 100 χρονια αν δεν τον φανε λαχανο βεβαια τοκογλυφοι,συμμοριες κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom