Νέα

Φύγε Κόκκαλη !!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giovanisilva
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 620
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
...ξεκαρφωτη η ερωτηση αλλα θα ηθελα μια απαντηση απο οσους ειναι λιγο μεγαλυτεροι και θυμουνται το σκανδαλο Κοσκωτα και τα γεγονοτα που συνταραξαν την Ελλαδα το 1989...ο μεχρι προτινος Αντιπροεδρος του Ολυμπιακου ο Γιωργος Λουβαρης ειχε εμφανιστει στο Ειδικο Δικαστηριο τοτε και ειχε καταθεσει ενορκως οτι δωροδοκουσε τον Πρωθυπουργο Ανδρεα Παπανδρεου πηγαινοντας του τα λεφτα σε κουτες Παμπερς(!!!!!)...η ερωτηση ειναι η εξης : θυμαται κανεις αν αυτος ο ανθρωπος διωχθηκε ποτε και αν υπηρξαν κυρωσεις σε βαρος του ?...αν θυμαται καποιος θα ηθελα μια απαντηση για καθαρα ακαδημαικους λογους... 
 

Pirpiris

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
...ξεκαρφωτη η ερωτηση αλλα θα ηθελα μια απαντηση απο οσους ειναι λιγο μεγαλυτεροι και θυμουνται το σκανδαλο Κοσκωτα και τα γεγονοτα που συνταραξαν την Ελλαδα το 1989...ο μεχρι προτινος Αντιπροεδρος του Ολυμπιακου ο Γιωργος Λουβαρης ειχε εμφανιστει στο Ειδικο Δικαστηριο τοτε και ειχε καταθεσει ενορκως οτι δωροδοκουσε τον Πρωθυπουργο Ανδρεα Παπανδρεου πηγαινοντας του τα λεφτα σε κουτες Παμπερς(!!!!!)...η ερωτηση ειναι η εξης : θυμαται κανεις αν αυτος ο ανθρωπος διωχθηκε ποτε και αν υπηρξαν κυρωσεις σε βαρος του ?...αν θυμαται καποιος θα ηθελα μια απαντηση για καθαρα ακαδημαικους λογους...  

Αθωώθηκε λόγω ασθένειας. Είχε σκλήρυνση κατά πλάκας. Και μάλλον είναι ο πρώτος άνθρωπος που θεραπεύτηκε απ' αυτή...
Α. Ήταν και μπλεγμένος στο (παλιότερο) σκάνδαλο Καστελστρούτσι (έτσι νομίζω το έλεγαν) με την ΑΓΕΤ Ηρακλής.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μην  παραμυθιάζεστε!!!!
Καμμιά  σοβαρή  ομάδα  δεν  προτιμά  το  εγχώριο  πρωτάθλημα  από  μία
Ευρωπαική  κούπα!!!!
Γι' αυτό η  Μίλαν θεωρείται  και είναι  η  πιο  επιτυχημένη  ευρωπαική
ομάδα  τα  τελευταία  20-25  χρόνια  και  όχι  φυσικά  η  Γιούβε... :rockon:
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Μην  παραμυθιάζεστε!!!!
Καμμιά  σοβαρή  ομάδα  δεν  προτιμά  το  εγχώριο  πρωτάθλημα  από  μία
Ευρωπαική  κούπα!!!!
Γι' αυτό η  Μίλαν θεωρείται  και είναι  η  πιο  επιτυχημένη  ευρωπαική
ομάδα  τα  τελευταία  20-25  χρόνια  και  όχι  φυσικά  η  Γιούβε... :rockon:
Αν και "γάτος" Ιταλιστί δεν έχεις πάει ποτέ στην Ιταλία ....
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Πάντως πάμε καλά απ' ότι βλέπω κανένας Ολυμπιακός δεν υποστηρίζει ότι πρέπει να φύγει ο Κόκκαλης, Ο Gattos είναι ΑΕΚτζης ο Vasos Παναθηναϊκός ....
Παιδιά ψυχραιμία εμείς οι γάβροι δεν μασάμε .... Εξάλλου ο μόνος πρόεδρος που του τα χωσαμε χοντρα κάποτε ήταν ο Νταϊφάς .... κάντε τώρα συγκρίσεις με τα χωσίματα των βάζελων στο Βαρδινογιαννέϊκο και των Αεκτζήδων στους Τροχαναψωμιάδοντέμηδες ..... ποτέ δεν φτάσαμε σε τέτοιο επίπεδο .... ισως να φτάναμε επι Σαλιαρέλη αλλά δεν προλάβαμε .....(και μην πετάξει κανεις καμι μαλακία για την εποχή των "κορνέδων" γιατι στόχος δεν ήταν ο πρόεδρος (Νταϊφάς) αλλά ο προπονητής (Γεωργιάδης).)
Επαναλαμβάνω .... κανείς Ολυμπιακός δεν θέλει να φύγει ο Κόκκαλης
αυτό είναι όνειρο των οπαδών άλλων ομάδων ... ας το εκφράσουν λοιπόν ελεύθερα στο thread...
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Α και κάτι ακόμα  :rolleyes: κάποιοι μπερδέψατε τον Λούβαρη με τον Λιβάνη .... καμία σχέση Απλά και οι δύο αρχίζουν από
ΛΟΥα ΛΟΥα
 

GreekHardRider

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
δεν μπορει ενας ολυμπιακος,ενας ΠΑΟ,ΠΑΟΚ,ΑΕΚ να συγκριθει ποτε με μεγαθηρια σαν της ρεαλ μαδριτης,την μιλαν,τη γιουβεντους,την μπαγερν,την μπαρτσελονα και δε συμμαζευται...


δυστυχως ο ολυμπιακος εχει καταφερει και το εξης....να γινει η πιο μισητη ομαδα λογω σπρωξιματος απο τη διαιτησια..και αυτο διοτι η σχεση/λογος αγωνιστικη ποιοτητα ομαδας/σπρωξιμο απο διαιτησια ειναι η πιο μεγαλη σαφως σε ευρωπαικο επιπεδο οχι μονο χωρων της Ε.Ε. αλλα και ανατολικων χωρων!
εισαι ο μοναδικος φιλος του Ολυμπιακου(αν εισαι)που πιστευει τα παραπανω αρα θα πρεπει να αναρωτηθεις "στραβος ειναι ο γιαλος η στραβα αρμενιζεις?"
 

GreekHardRider

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Α και κάτι ακόμα  :rolleyes: κάποιοι μπερδέψατε τον Λούβαρη με τον Λιβάνη .... καμία σχέση Απλά και οι δύο αρχίζουν από
ΛΟΥα ΛΟΥα
σωστα αναφερθηκε ο Λουβαρης..οντως καταδικασθηκε για το θεμα ταμπι-παμπερς απο το ειδικο δικαστηριο..οντως βγηκε με ανηκεστο βλαβη λογω σκληρυνσης & στην αρχη εμφανιζοταν στις τηλεορασεις με κολλαρο
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
σωστα αναφερθηκε ο Λουβαρης..οντως καταδικασθηκε για το θεμα ταμπι-παμπερς απο το ειδικο δικαστηριο..οντως βγηκε με ανηκεστο βλαβη λογω σκληρυνσης & στην αρχη εμφανιζοταν στις τηλεορασεις με κολλαρο


...το συμπερασμα δηλαδη ειναι οτι μπορεις μια ωραια μερα να εμφανιστεις στο προσκηνιο απο το πουθενα κατηγορωντας εναν Πρωθυπουργο(δικαια ή αδικα τελικα κανεις δεν καταλαβε) για μιζες , να κανεις για 3-4 μηνες την χωρα ενα απεραντο μπουρδελο με στημενο Ειδικο Δικαστηριο(η αποφαση που βγηκε τα λεει ολα) και στο τελος ειτε να την σκαπουλαρεις οπως ο Λουβαρης , ειτε να φας εικονικα 10 χρονακια και οταν βγεις να  σου εχουν ετοιμη την αποζημιωση-πακετο(απο την CIA ?)και να κανεις dolce vita οπως ο Κοσκωτας...
   



 

GreekHardRider

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
...το συμπερασμα δηλαδη ειναι οτι μπορεις μια ωραια μερα να εμφανιστεις στο προσκηνιο απο το πουθενα κατηγορωντας εναν Πρωθυπουργο(δικαια ή αδικα τελικα κανεις δεν καταλαβε) για μιζες , να κανεις για 3-4 μηνες την χωρα ενα απεραντο μπουρδελο με στημενο Ειδικο Δικαστηριο(η αποφαση που βγηκε τα λεει ολα) και στο τελος ειτε να την σκαπουλαρεις οπως ο Λουβαρης , ειτε να φας εικονικα 10 χρονακια και οταν βγεις να  σου εχουν ετοιμη την αποζημιωση-πακετο(απο την CIA ?)και να κανεις dolce vita οπως ο Κοσκωτας...
ασχετα με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ & τον κοκκαλη ολα τα παραπανω..προπαγανδα υπερ του αδικημενου πασοκ σε αλλο ποστ αδελφε
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
ασχετα με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ & τον κοκκαλη ολα τα παραπανω..προπαγανδα υπερ του αδικημενου πασοκ σε αλλο ποστ αδελφε


..σιγουρα ειναι ασχετο με Ολυμπιακο το θεμα , απλα αποδεικνυεται ποσο στενα συνδεδεμενα και το ιδιο βρωμικα ειναι ποδοσφαιρο και πολιτικη...οσον αφορα την προπαγανδα , αν διαβαζες προσεκτικοτερα αυτο που εγραψα θα εβλεπες οτι υποννοω οτι οι κατηγοριες που διατυπωθηκαν εναντιον του Παπανδρεου ισως να ειχαν καποια βαση...Λεβεντικος ειμαι φιλε...
 

GreekHardRider

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
..σιγουρα ειναι ασχετο με Ολυμπιακο το θεμα , απλα αποδεικνυεται ποσο στενα συνδεδεμενα και το ιδιο βρωμικα ειναι ποδοσφαιρο και πολιτικη...οσον αφορα την προπαγανδα , αν διαβαζες προσεκτικοτερα αυτο που εγραψα θα εβλεπες οτι υποννοω οτι οι κατηγοριες που διατυπωθηκαν εναντιον του Παπανδρεου ισως να ειχαν καποια βαση...Λεβεντικος ειμαι φιλε...
ισως????
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945


...θα ηθελα καποια στιγμη να διαβασω τις αποψεις σοβαρων ιστορικων ερευνητων για το τι πραγματικα εγινε εκεινη την εποχη...δεν μπορεις να εισαι απολυτα σιγουρος για τα γεγονοτα διαβαζοντας τα ρεπορταζ κιτρινων φυλλαδων οπως αυτα της Αυριανης και της Απογευματινης...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Άσε  φίλε  vangog  να  ξέρω  καλύτερα  από  εσένα  τι  γίνεται  στην  Ιταλία!!!Το  ότι  η  Γιούβε  λέγεται  "μεγάλη  κυρία"  δεν  σημαίνει  κάτι...και  η  ΑΕΚ  στο  μπάσκετ  λέγεται  "βασίλισσα"
αλλά  κατάντησε να  μην  την  υπολογίζει  ούτε  ο  Κολοσσός  Ρόδου!!!
Αυτά  τα  προσωνύμια  βγαίναν παλιότερες  δεκαετίες και  θα  παραμένουν  ακόμα  και  αν  μια  ομάδα  δεν  πάρει  πρωτάθλημα  για  50  χρόνια!!!!
Για  να  ξέρουμε  τι  λέμε... :idiot:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Δεν θα σχολιάσω κανενός γνώμη...η δικιά μοτ είναι ότι ο Κόκκαλης...και έχει προσφέρει πάρα-πάρα-πάρα πολλά και συνεχίζει να προσφέρει....οι μεταγραφές φέτος είναι ότι καλύτερο....και φυσικά δεν συμφωνώ να φύγει...να μείνει καθώς,κατά την γνώμη μου,είναι ο κορυφαίος και ποιό επιτυχημένος πρόεδρος του Ολυμπιακού.....

''Είναι τρελλός ο Πρόεδρος...''
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Δεν θα σχολιάσω κανενός γνώμη...η δικιά μοτ είναι ότι ο Κόκκαλης...και έχει προσφέρει πάρα-πάρα-πάρα πολλά και συνεχίζει να προσφέρει....οι μεταγραφές φέτος είναι ότι καλύτερο....και φυσικά δεν συμφωνώ να φύγει...να μείνει καθώς,κατά την γνώμη μου,είναι ο κορυφαίος και ποιό επιτυχημένος πρόεδρος του Ολυμπιακού.....

''Είναι τρελλός ο Πρόεδρος...''
Συμφωνώ μαζί σου οτι έχει, και εξακολουθεί, να προσφέρει πολλά κυρίως στο οικονομικό κομμάτι.
Όμως ανακατεύεται, όπως γίνεται εδώ στο Ελλάντα, πολύ, μα πάρα πάρα πολύ, στα αγωνιστικά της ομάδας. Και έτσι κάθε χρόνο μένουμε με το πουλί στο χέρι όσον αφορά σε μετεγραφές παικτών ουσίας και καλής ευρωπαικής πορείας.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Συμφωνώ μαζί σου οτι έχει, και εξακολουθεί, να προσφέρει πολλά κυρίως στο οικονομικό κομμάτι.
Όμως ανακατεύεται, όπως γίνεται εδώ στο Ελλάντα, πολύ, μα πάρα πάρα πολύ, στα αγωνιστικά της ομάδας. Και έτσι κάθε χρόνο μένουμε με το πουλί στο χέρι όσον αφορά σε μετεγραφές παικτών ουσίας και καλής ευρωπαικής πορείας.
Φέτος οι μεταγραφές είναι ουσίας κατά την αποψή μου...φέτος υπάρχει τεχνικός δντής....φέτος έγινε επιτέλους η περιβόητη ανανέωση...του χρόνου που θα σταματήσουν Τζόλε και Νικοπολίδης θα πέσει ακόμα ποιό κάτω ο μέσος όρος...η Ελλάδα δεν είναι προηγμένη ποδοσφαιρικά χώρα...άρα η λύση είναι μία....μοντέλο Λυών....πουλάς ακριβά αφού έχεις αγοράσει σχετικά φθηνά....και αυτό ας ελπίζουμε να συνεχιστεί μετά την μεταγραφή του Νέρι...εγώ είμαι αισιόδοξος ποιό πολύ από κάθε φορά φέτος....το μόνο που με κάνει λίγο σκεπτικό είναι ο προπονητής...αν και για μένα πρέπει να τον στηρίξει μέχρι τέλους.....
ΥΓ---->Δλδ...τί να πούν οι ''άλλοι''?
 
OP
OP
G

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Φυσικά και είναι άποψή σου και την σέβομαι. Οι απόψεις είναι σαν τις κολοτρυπίδες. Ολοι έχουν από μία.
Έτσι κ αλλιώς, εδώ θα είμαστε(ελπίζω)τον Μάη για να δούμε ποιός θα δικαιωθεί. (ίσως κ πιο νωρίς ελέω CL).
Αν είμαστε ευχαριστημένοι με το θέαμα που βλεπουμε στα φιλικά (και μη μου πεί κάποιος, είναι φιλικά, θα στρώσουμε, θα παίξουμε super μπάλλα), τότε τι να πώ...  Η μπάλλα δεν πάει μπροστά ούτε με αίτηση.
Και μία ερώτηση παρακαλώ αν γίνεται να μου απαντήσετε:
Ποιός θα βάλει τα 25 goal των Ριβάλντο-Καστίγιο???

Υ.Γ. Μην βιαστείτε να με κατακρίνετε ως κλαψομούνη κ.λ.π.
Ο καθένας βλέπει, έχει κρίση, έχει κάποιες γνώσεις περί ποδοσφαίρου, και το σημαντικότερο έχει διαφορετικές απαιτήσεις απο την ομάδα του.
Εγώ προσωπικά δεν εξιτάρομαι πλέον να κερδίζω τους "τελειωμένους" ΠΑΟ και ΑΕΚ. Με ενδιαφέρει να βλέπω μπάλλα (που έχω να δώ χρόνια) και να κάνω κάτι παραπάνω στην Ευρώπη.....
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Φυσικά και είναι άποψή σου και την σέβομαι. Οι απόψεις είναι σαν τις κολοτρυπίδες. Ολοι έχουν από μία.
Σωστό.....

Έτσι κ αλλιώς, εδώ θα είμαστε(ελπίζω)τον Μάη για να δούμε ποιός θα δικαιωθεί. (ίσως κ πιο νωρίς ελέω CL).
Για να γίνουμε ομάδα επιπέδου που θα διεκδικεί πάντα την 8άδα δεν φταίει μόνο ο Κόκκαλης...για ρώτα....παίχτες ή προπονητές επιπέδου και σε καλή ηλικία έρχονται εδώ?

Αν είμαστε ευχαριστημένοι με το θέαμα που βλεπουμε στα φιλικά (και μη μου πεί κάποιος, είναι φιλικά, θα στρώσουμε, θα παίξουμε super μπάλλα), τότε τι να πώ...  Η μπάλλα δεν πάει μπροστά ούτε με αίτηση.
Πέρσι,για μένα,η ομάδα έπαιξε το χειρότερο ποδόσφαιρο που έχει παίξει ποτέ τα τελευταία 11 χρόνια...άν θυμάμαι καλά στα φιλικά ρίχναμε...5αρες και σε μεγάλες ομάδες(π.χ Βέρντερ)..άρα τα φιλικά δεν λένε τίποτε παραπάνω από το να δείς την ομάδα και φυσικά να διακρίνεις που πονάει....

Και μία ερώτηση παρακαλώ αν γίνεται να μου απαντήσετε:
Ποιός θα βάλει τα 25 goal των Ριβάλντο-Καστίγιο???

Και πρίν Ρίμπο-Νέρι...κάποιοι άλλοι έβαζαν τα 25 γκόλ που αναφέρεις....θα δείξει......

Υ.Γ. Μην βιαστείτε να με κατακρίνετε ως κλαψομούνη κ.λ.π.

Συ είπας......

Ο καθένας βλέπει, έχει κρίση, έχει κάποιες γνώσεις περί ποδοσφαίρου, και το σημαντικότερο έχει διαφορετικές απαιτήσεις απο την ομάδα του.

Το έχει αυτό η Ελλάδα....άφθονους προπονητές της εξέδρας....όσο για τις απαιτήσεις...ποιός δεν θα ήθελε η ομάδα να πάρει το C.L?

Εγώ προσωπικά δεν εξιτάρομαι πλέον να κερδίζω τους "τελειωμένους" ΠΑΟ και ΑΕΚ. 

Εσύ...γιατί το 99% των οπαδών εξιτάρονται......και να τους κερδίζει και φυσικά να παίρνει και τον τίτλο.....και όπως είπε εύστοχα ένας φίλος....ΑΕΚτζήδες,φαντάροι,πρωτάθλημα δεν έχουν δεί ακόμα.....και οι βάζελοι που είδαν.....κατά ''τύχη''.....

Φιλικά.........
 

melenios7

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Ελεος πια....
Τα τελευταία χρόνια μας δουλεύει ψιλό γαζί.
Έριξε κάποια φράγκα τα πρώτα χρόνια (ελέω "τρελλών" χρημάτων από τα τηλεοπτικά,ΟΠΑΠ κ.α.) και τώρα τίποτα. Πάει να "παντελωνιάσει" και τα 15€ του Καστίγιο.
Τόσους μήνες και δεν μπορούν να φέρουν 2-3 παίκτες που "υποτίθεται" μας λείπουν???
Στόπερ και αριστερό χαφ, ήταν οι ελλείψεις απο την περσινή περίοδο, που θα έπρεπε να υλοποιηθούν πρώτες. Τώρα ψάχνεται με έναν Αργεντίνο στόπερ, αλλά πρέπει πρώτα να αδειάσει θέση ξένου.....
Πλάκα-πλάκα ο Βάζελος το τσίμπησε το στόπερ απο την Ισπανία. Εμείς τι κάνουμε???
Για να μην μιλήσουμε για τον αντι-Καστίγιο....Δεν λέω, μπορεί να βγεί καλός παίκτης αυτός ο Λούα Λούα, αλλά με τόσα φράγκα όλοι περιμέναμε κάτι πολύ καλύτερο και πιο αξιόπιστο.

Μην βιαστείτε πολλοί να με κρίνετε... Κανείς δεν είναι περισσότερο Ολυμπιακός από κάποιον άλλον.
Κι εγώ την ομάδα αγαπάω και πονάω και όχι τον εκάστοτε Προέδρό της.
Απλώς τα τελευταία χρόνια τα σημάδια δεν είναι ενθαρυντικά, και ο λόγος που είμαστε "ισόβιοι" Πρωταθλητές, είναι η ανυπαρξία των άλλων.
Αλλά έχω την εντύπωση ότι αυτά ανήκουν πια στον παρελθόν...

Υ.Γ.
Γι' αυτό παίρνω διαρκείας στο BASKET. Γιατί εκεί βλέπω πραγματικά καλές κινήσεις.
Λάθη βέβαια οι ΑΦΟΙ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΙ θα κάνουν γιατί είναι η αρχή, αλλά βλέπεις ρε γαμώτο ότι κινούνται για τον "αφρό" και όχι τα "σαπάκια"

Ρε παιδιά.. Έλεος.. Τι είναι αυτά τώρα.. Όλοι χαιρόμαστε κ θέλουμε το καλύτερο για την ομάδα.. Άλλα ας μην ξεχνάμε κ τις συνθήκες που υπάρχουν εδώ - Ελλάδα..
Τι να πώ..
Να φύγει ο Κόκκαλης..
Έχω ακούσει πολλά.. Άλλα αυτό ήτο too much..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom