Νέα

Φύγε Κόκκαλη !!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giovanisilva
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 620
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ρε φίλε το 2001 είναι 7 χρόνια πριν
7 χρόνια με Θεσσαλονικιά γκόμενα ....δεν την αντέχει η μάνα της ...όχι εμείς
Το ότι από τα Μάλγαρα .... φοράμε τις καπότες εδώ και δέκα χρόνια είναι δεδομένο
Ο Άρης έχει Ιστορία .... εσεις ειστε μόνο για να αρπάζετε  φλόκια ...
ρε θα φυγει ο κοκκαλης επιτελους μηπως & γλυτωσει η επομενη γενια αλλοθρησκων απο τα κομπλεξ που εχει φορτωθει η υπαρχουσα & οι προγενεστερες???
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ρε θα φυγει ο κοκκαλης επιτελους μηπως & γλυτωσει η επομενη γενια αλλοθρησκων απο τα κομπλεξ που εχει φορτωθει η υπαρχουσα & οι προγενεστερες???
Ο Λεμονής...παρέλαση???????Απίστευτοι τύποι..... :idiot:
 

MAXIM_83

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
177
Like
4
Πόντοι
1
θύρα 7 με τσαμπουκά,και εσείς με κάμερες και ποσοστά!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
όλη η ελλάδα περιμένει τη μεγάλη Τσέλσι να κάνει το καθήκον της....να σε διασύρει...εσένα την βρωμοομάδα που έχτισες με τις πλάτες της διαιτησίας....

COME ON CHELSEAAAAAAAAAAAAAAAA...................

πες τα φιλτατε.......αν και ολυμπιακος εχεις απολυτο δικιο...
 

Επισκέπτης
πες τα φιλτατε.......αν και ολυμπιακος εχεις απολυτο δικιο...
καλα εισαι σοβαρος ? προφανως οχι,για να συμφωνεις με τον ανυπαρκτο πως ολη η ελλαδα περιμενει την μεγαλη (απο που κ ως που,με ποιους τιτλους ?) τσελσι να κανει το καθηκον της κ να διασυρει την κ καλα ομαδα που υποστηριζεις.

εισαι τραγικος ρε μαν,τραγικοτατος.

ακομη κ στα θρεντ με τα στριπ εχουμε αρχισει κ γελαμε με αυτα που λες.ακου η μαρια "Ο χαρακτηρας " κ τα ρεστα που ειπες.

ηρθες κ σ'αυτο το θρεντ,εβγαλες τη χολη σου κ εισαι χαρουμενος,ετσι ?
 

Επισκέπτης
καλα εισαι σοβαρος ? προφανως οχι,για να συμφωνεις με τον ανυπαρκτο πως ολη η ελλαδα περιμενει την μεγαλη (απο που κ ως που,με ποιους τιτλους ?) τσελσι να κανει το καθηκον της κ να διασυρει την κ καλα ομαδα που υποστηριζεις.

εισαι τραγικος ρε μαν,τραγικοτατος.

ακομη κ στα θρεντ με τα στριπ εχουμε αρχισει κ γελαμε με αυτα που λες.ακου η μαρια "Ο χαρακτηρας " κ τα ρεστα που ειπες.

ηρθες κ σ'αυτο το θρεντ,εβγαλες τη χολη σου κ εισαι χαρουμενος,ετσι ?
καλώς τον και είχα και αρχίσει και ανησυχούσα.
 

Επισκέπτης
καλα εισαι σοβαρος ? προφανως οχι,για να συμφωνεις με τον ανυπαρκτο πως ολη η ελλαδα περιμενει την μεγαλη (απο που κ ως που,με ποιους τιτλους ?) τσελσι να κανει το καθηκον της κ να διασυρει την κ καλα ομαδα που υποστηριζεις.

εισαι τραγικος ρε μαν,τραγικοτατος.

ακομη κ στα θρεντ με τα στριπ εχουμε αρχισει κ γελαμε με αυτα που λες.ακου η μαρια "Ο χαρακτηρας " κ τα ρεστα που ειπες.

ηρθες κ σ'αυτο το θρεντ,εβγαλες τη χολη σου κ εισαι χαρουμενος,ετσι ?
γιατι υπαρχει εστω & ΕΝΑ θρεντ που να μην τον φτυνουν???ο master  :jerking: ομως ως συνηθως νομιζει οτι ψιχαλιζει..
 

Επισκέπτης
γιατι υπαρχει εστω & ΕΝΑ θρεντ που να μην τον φτυνουν???ο master  :jerking: ομως ως συνηθως νομιζει οτι ψιχαλιζει..
μην το λες,μην το λες.ξερεις ποσοι τον "λιβανιζουν" ????

παντως δεν εχω καταλαβει ποιος ειναι ο λογος που εχει αρχισει κ βαραει κοφτες το παληκαρι,μακαρι να επανελθει.
 

Επισκέπτης
μην το λες,μην το λες.ξερεις ποσοι τον "λιβανιζουν" ????

παντως δεν εχω καταλαβει ποιος ειναι ο λογος που εχει αρχισει κ βαραει κοφτες το παληκαρι,μακαρι να επανελθει.
πως να επανελθει ρε φιλε???αποτυχημενος ποδοσφαιριστης-δημοσιος υπαλληλος & μεγιστος  :jerking:..επανερχεται???ουτε η ασλαν δεν μπορει να τον επαναφερει αυτον..

Υ.Γ ισως ο Χριστος & παλι με τεραστια δυσκολια λεμε.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πως να επανελθει ρε φιλε???αποτυχημενος ποδοσφαιριστης-δημοσιος υπαλληλος & μεγιστος  :jerking:..επανερχεται???ουτε η ασλαν δεν μπορει να τον επαναφερει αυτον..

Υ.Γ ισως ο Χριστος & παλι με τεραστια δυσκολια λεμε.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τσελσουλα πουτσα ριξε................ετσι.....ετσι!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
έρχονται να ξεσκίσουν την....Μπελούτσι
 

Συνημμένα

  • 3791917072.jpg
    3791917072.jpg
    11 KB · Εμφανίσεις: 23
  • 3885192126.jpg
    3885192126.jpg
    15,8 KB · Εμφανίσεις: 18

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μπα!γιατι δεν βριζεις τωρα και μας το παιζεις οσια μαρια με παρακαλετα?αααααααααα..μαλλον γιατι μπαινεις με αλλο νικ...μαλισταααααα!
 

Επισκέπτης
η μονη ελπιδα σας να κερδισετε τον Ολυμπιακο ειναι με τα φρυδια των ξενων ομαδων,κατα τα αλλα τα φρυδια μας ειναι πολυ μεγαλα κ μαλλον δεν τ'αντεχετε τοσα χρονια.

σας ευχομαι ολοψυχα περαστικα κ οταν γινετε καλα,ελπιζω να μας κερασετε.

καλη σας μερα.
 

Επισκέπτης
μπα!γιατι δεν βριζεις τωρα και μας το παιζεις οσια μαρια με παρακαλετα?αααααααααα..μαλλον γιατι μπαινεις με αλλο νικ...μαλισταααααα!
γιατι δεν ειμαι ο μακλειν.το εχουμε πει πολλες φορες κ καταντα κουραστικο.
οταν γραφει ο μακλειν με το νικ μου το καταλαβαινει ευκολα κανεις.
αυτο δεν θα ξαναγινει για να μην εχουμε τα ευτραπελα της τελευταιας φορας.
ο μακλειν πεθανε.πρεπει να στο αποδειξω με καποιον αλλο τροπο ?

συνηθως δεν παρακαλαω,απλα δεν θελω να γινομαι κουραστικος κ να μπαινω σε αντιπαραθεσεις που δεν με αφορουν αλλα προσβαλλουν φιλους μου!

αυτα τα λιγα κ παλι καλημερα!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
γιατι δεν ειμαι ο μακλειν.το εχουμε πει πολλες φορες κ καταντα κουραστικο.
οταν γραφει ο μακλειν με το νικ μου το καταλαβαινει ευκολα κανεις.
αυτο δεν θα ξαναγινει για να μην εχουμε τα ευτραπελα της τελευταιας φορας.
ο μακλειν πεθανε.πρεπει να στο αποδειξω με καποιον αλλο τροπο ?

συνηθως δεν παρακαλαω,απλα δεν θελω να γινομαι κουραστικος κ να μπαινω σε αντιπαραθεσεις που δεν με αφορουν αλλα προσβαλλουν φιλους μου!

αυτα τα λιγα κ παλι καλημερα!

που θες να σταματησει ο ντρογκμπα και θα του πω να σας λυπηθει.....κωλογαυροι!
 

Επισκέπτης
που θες να σταματησει ο ντρογκμπα και θα του πω να σας λυπηθει.....κωλογαυροι!
δεν με απασχολει που θα σταματησει ο ντρογκμπα αν παιξει.
ουτε αν επιτελους βρει διχτυα ο αμπανελκα.
ουτε περιμενω λυπηση απο καμια ομαδα,θελω να παιζουν ολοι 100% οπως κ η ομαδα μου.
ο καλυτερος (ο οσφπ) ας κερδισει ή εστω ας προκριθει.ολα τα αλλα ειναι φιλοσοφιες.
μπορει με ποσοστιεες μοναδες η τσελσι να φαινεται φαβορι αλλα η μπαλα ειναι στρογγυλη κ τσουλαει.

ποτε δεν ξερεις τι θα γινει.μην βαλω κ εξωποδοσφαιρικους παραγοντες,στοιχημα,ρωσσια κ τα ρεστα γιατι θα φτασουμε πολυ μακρια.

ελπιζω μονο αν γινει το θαυμα που περιμενουμε ολοι οι ολυμπιακοι εσυ να εισαι εδω.
γιατι τοτε ξερεις τι καζουρα θα πεσει,ετσι ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom