Νέα

Φύγε Κόκκαλη !!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giovanisilva
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 620
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
δεν με απασχολει που θα σταματησει ο ντρογκμπα αν παιξει.
ουτε αν επιτελους βρει διχτυα ο αμπανελκα.
ουτε περιμενω λυπηση απο καμια ομαδα,θελω να παιζουν ολοι 100% οπως κ η ομαδα μου.
ο καλυτερος (ο οσφπ) ας κερδισει ή εστω ας προκριθει.ολα τα αλλα ειναι φιλοσοφιες.
μπορει με ποσοστιεες μοναδες η τσελσι να φαινεται φαβορι αλλα η μπαλα ειναι στρογγυλη κ τσουλαει.

ποτε δεν ξερεις τι θα γινει.μην βαλω κ εξωποδοσφαιρικους παραγοντες,στοιχημα,ρωσσια κ τα ρεστα γιατι θα φτασουμε πολυ μακρια.

ελπιζω μονο αν γινει το θαυμα που περιμενουμε ολοι οι ολυμπιακοι εσυ να εισαι εδω.
γιατι τοτε ξερεις τι καζουρα θα πεσει,ετσι ?
ποιο θαύμα περιμένετε η Παναγία εκείνη την ημέρα έχει ρεπό.
 

Επισκέπτης
ποιο θαύμα περιμένετε η Παναγία εκείνη την ημέρα έχει ρεπό.
εσυ περιμενεις 11 ή 12 χρονια (διορθωσε το λαθος μου) απ'την παναγια,τον χριστο,τον θεο,το αγιο πνευμα κ ολους του αγιους να σου δωσουν το ή ενα πρωταθλημα,γιατι δεν ασχολεισαι με την ομαδουλα σου κ προσπαθεις να βρεις τροπο να τσακωθεις μαζι μου ή να πεις κατι για τον ολυμπιακο με τις δυναμεις των αλλων ομαδων ? νομιζω μαγκες μου οτι χανετε το νοημα.το προβλημα σας πρεπει να ειναι η καταντια των ομαδων σας κ βασικος στοχος σας δεν θα πρεπε να ειναι η κατακτησεις πρωταθληματων αλλα η δημιουργια καλων κ αξιοπιστων ομαδων,οχι οπως τωρα που πατε με το ζορι να βγαλετε μια χρονια.ο ολυμπιακος να ξερετε οτι δεν εχει προβλημα να χασει 1 κ 2 κ 3 πρωταθληματα,θα το ξεπερασει.εσεις ομως καθε χρονο που ειστε με την καζουρα μας στην πλατη σας τι να πειτε ? οσο για τις ομαδες σας ειναι τραγικο αυτο που συμβαινει.οι μεν παρακαλανε επιτελους να παρουν ενα πρωταθλημα κ οι δε προσπαθουν να διωξουν εναν προεδρο που ναι μεν ριχνει λεφτα στην ομαδα που ομως ειναι αμπαλος κ δεν ξερει κ εχει λαθος ατομα να του μαθαινουν.
Παρτε φιλοι βαζελοι το νεο κοσκωτα στην ομαδα σας κ εσεις φιλοι αεκτζηδες ελπιζω να παρετε ενα πρωταθλημα μπας κ καταλαβετε τα πραγματικα προβληματα της αεκ.

αυτα κ για σενα αριωνα!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Για να μαθαίνουν οι νεότεροι
 

Συνημμένα

  • 1187377098_8rhnos_paok_sxhmatari.jpg
    1187377098_8rhnos_paok_sxhmatari.jpg
    53,2 KB · Εμφανίσεις: 23
  • 1187378122_toumpa_kolasi5m.jpg
    1187378122_toumpa_kolasi5m.jpg
    67 KB · Εμφανίσεις: 26

Επισκέπτης
εσυ περιμενεις 11 ή 12 χρονια (διορθωσε το λαθος μου) απ'την παναγια,τον χριστο,τον θεο,το αγιο πνευμα κ ολους του αγιους να σου δωσουν το ή ενα πρωταθλημα,γιατι δεν ασχολεισαι με την ομαδουλα σου κ προσπαθεις να βρεις τροπο να τσακωθεις μαζι μου ή να πεις κατι για τον ολυμπιακο με τις δυναμεις των αλλων ομαδων ? νομιζω μαγκες μου οτι χανετε το νοημα.το προβλημα σας πρεπει να ειναι η καταντια των ομαδων σας κ βασικος στοχος σας δεν θα πρεπε να ειναι η κατακτησεις πρωταθληματων αλλα η δημιουργια καλων κ αξιοπιστων ομαδων,οχι οπως τωρα που πατε με το ζορι να βγαλετε μια χρονια.ο ολυμπιακος να ξερετε οτι δεν εχει προβλημα να χασει 1 κ 2 κ 3 πρωταθληματα,θα το ξεπερασει.εσεις ομως καθε χρονο που ειστε με την καζουρα μας στην πλατη σας τι να πειτε ? οσο για τις ομαδες σας ειναι τραγικο αυτο που συμβαινει.οι μεν παρακαλανε επιτελους να παρουν ενα πρωταθλημα κ οι δε προσπαθουν να διωξουν εναν προεδρο που ναι μεν ριχνει λεφτα στην ομαδα που ομως ειναι αμπαλος κ δεν ξερει κ εχει λαθος ατομα να του μαθαινουν.
Παρτε φιλοι βαζελοι το νεο κοσκωτα στην ομαδα σας κ εσεις φιλοι αεκτζηδες ελπιζω να παρετε ενα πρωταθλημα μπας κ καταλαβετε τα πραγματικα προβληματα της αεκ.

αυτα κ για σενα αριωνα!
εμείς μόνο από την ομάδα μας περιμένουμε τα περί θαύματος εσύ τα ανέφερες.
 

Επισκέπτης
εμείς μόνο από την ομάδα μας περιμένουμε τα περί θαύματος εσύ τα ανέφερες.
θελω να πιστευω οτι κ εσυ κατι τετοιο περιμενες οταν επαιζες με την σεβιλλη για μια θεση στο τσουλου,ετσι δεν ειναι ?
αν οχι,σε βαζω στην θεση του ολυμπιακου κ σε ρωταω:αν η ομαδα σου επαιζε με την τσελσι τι θα ελεγες ? παω χαλαρα για την προκριση ή περιμενω το θαυμα ?

καταλαβαινεις πως η φραση μου ηταν χαριν λογου ;)
 

Επισκέπτης
εσυ περιμενεις 11 ή 12 χρονια (διορθωσε το λαθος μου) απ'την παναγια,τον χριστο,τον θεο,το αγιο πνευμα κ ολους του αγιους να σου δωσουν το ή ενα πρωταθλημα,γιατι δεν ασχολεισαι με την ομαδουλα σου κ προσπαθεις να βρεις τροπο να τσακωθεις μαζι μου ή να πεις κατι για τον ολυμπιακο με τις δυναμεις των αλλων ομαδων ?
14.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:το παιδι κοντευει να τελειωσει το λυκειο..
 

Επισκέπτης
θελω να πιστευω οτι κ εσυ κατι τετοιο περιμενες οταν επαιζες με την σεβιλλη για μια θεση στο τσουλου,ετσι δεν ειναι ?
αν οχι,σε βαζω στην θεση του ολυμπιακου κ σε ρωταω:αν η ομαδα σου επαιζε με την τσελσι τι θα ελεγες ? παω χαλαρα για την προκριση ή περιμενω το θαυμα ?

καταλαβαινεις πως η φραση μου ηταν χαριν λογου ;)
καλά βολέψου σήμερα με ρακί και λυχναράκια και για την παρηγοριά μετά έχει και ξεροτήγανα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ελεγχω
ελεγχεις
ελεγχει

ελεγχουμε
ελεγχετε
ελεγχουν

;)
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
ελεγχω
ελεγχεις
ελεγχει

ελεγχουμε
ελεγχετε
ελεγχουν

;)
Ιδεο Ψυχανακγαστικη διαταραχη:

H Ιδεο Ψυχανακγαστικη διαταραχη περιλαμβάνεται στην ομάδα των αγχωδών Διαταραχών.

Στις περισσότερες περιπτώσεις του ψυχαναγκασμου το άτομο μοιαζει λες και νιώθει "υποχρεωμένο" να εκτελέσει τον καταναγκασμό για να αποφύγει το άγχος που συνοδεύει έναν ψυχαναγκασμό ή για να προστατευτεί από έναν υποθετικό κίνδυνο. Περίπου 80% των ανθρώπων πιστεύουν ότι οι καταναγκασμοί τους είναι παράλογοι ή υπερβολικοί. Οι πιο συνηθισμένοι αφορούν πλύσιμο και καθάρισμα, μέτρημα, έλεγχο, απαίτηση για διαβεβαιώσεις, επανάληψη πράξεων ή ιεροτελεστιών

Οι καταναγκασμοί είναι επαναλαμβανόμενες πράξεις (π.χ. πλύσιμο χεριών, έλεγχος κ.λ.π.) οι νοερές ενέργειες (π.χ. συνεχείς προσευχές, μέτρημα, σιωπηλή επανάληψη λέξεων) με σκοπό να ελαττωθεί το άγχος ή η δυσφορία.ψυχαναγκασμος και καταναγκασμος μπορουν να υπαρξουν ταυτοχρονα η και μεμονομενα...

Αν με χρειαστείς ..είμαι ένα PM αποσταση.. :grin:
 

zouzis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
148
Like
1
Πόντοι
1
όλη η ελλάδα περιμένει τη μεγάλη Τσέλσι να κάνει το καθήκον της....να σε διασύρει...εσένα την βρωμοομάδα που έχτισες με τις πλάτες της διαιτησίας....

COME ON CHELSEAAAAAAAAAAAAAAAA...................



πες τα φιλτατε.......αν και ολυμπιακος εχεις απολυτο δικιο...

Και εσύ χαίρεσαι γιαυτό;;;  Ή μήπως δεν ήταν αξιοπρεπέστατη η προσπάθεια του Ολυμπιακού στην Ευρώπη φέτος; ακόμα και αν σταματήσει εδώ.

Δεν ξέρω αν είσαι βάζελος ή χανούμι ή δεν ξέρω τι άλλο (γιατί Ολυμπιακός δεν είσαι) αλλά εξήγησε μου κάτι: τόσο πολύ σας πόνεσαν τα κατορθώματα του Θρύλου φέτος;;; Με Βρέντερ, με Λάτσιο, με αεκ44, με πάοκ, με παναθηναικό......  και η λίστα θα μεγαλώσει μη σας ανησυχεί... ούτε στην επόμενη φάση του κυπέλλου δεν καταφέρατε να προκριθείτε. Όξω ρε που μου θέλετε και πρωτάθλημα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Για να μαθαίνουν οι νεότεροι
περα απο πετρες δεν μπορεις τιποτα αλλο,οσο για το σχηματαρι απο εφημεριδακι της 4 ειναι?σαν αυτα που αφηνατε στις κερκιδες που καθομασταν?ξερεις εσυ :birdman:
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Χηρευάμενη Θεσσαλονικιά ... μαυροφορούσα και ατυχήσασα ....ψάχνει ευκατάστατο Ποδοσφαιριστή, Επιχειρηματία ή ακόμα και ανάπηρο με άδεια περιπτέρου να αναλάβει τα έξοδα της συμπεριλαμβανομένων και αυτών της κηδείας της ... Διαθέτει οικόπεδο στην Τούμπα ... και 1 στρέμμα κώλο ....Τούμπανο
Παρακαλούνται οι ενοχλητικοί Αλβανοί να μην παρεμβαίνουν στις διαπραγματεύσεις
Α ρε Ολυμπιακέ ..... Πουτάνες τους έχεις κάνει όλους .... Τριφύλλια Αετούς και πούπουλα !!!!!
 

Επισκέπτης
Χηρευάμενη Θεσσαλονικιά ... μαυροφορούσα και ατυχήσασα ....ψάχνει ευκατάστατο Ποδοσφαιριστή, Επιχειρηματία ή ακόμα και ανάπηρο με άδεια περιπτέρου να αναλάβει τα έξοδα της συμπεριλαμβανομένων και αυτών της κηδείας της ... Διαθέτει οικόπεδο στην Τούμπα ... και 1 στρέμμα κώλο ....Τούμπανο
Παρακαλούνται οι ενοχλητικοί Αλβανοί να μην παρεμβαίνουν στις διαπραγματεύσεις
Α ρε Ολυμπιακέ ..... Πουτάνες τους έχεις κάνει όλους .... Τριφύλλια Αετούς και πούπουλα !!!!!
ελα μωρε..καθεσαι & ασχολεισαι με τους τελευταιους της μπουγατσοπολης..μεχρι & οι γριες τους πηδηξαν προχτες,ασε τα κλωτσιδια που τους εριξαν πριν & μετα απο το σεξ..
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
όλη η ελλάδα περιμένει τη μεγάλη Τσέλσι να κάνει το καθήκον της....να σε διασύρει...εσένα την βρωμοομάδα που έχτισες με τις πλάτες της διαιτησίας....
COME ON CHELSEAAAAAAAAAAAAAAAA...................

Όλη η Ελλάδα όχι...η μισή μπορεί.....αφού η άλλη μισή είναι Ολυμπιακοί.....τουλάχιστον εσύ ΔΕΝ είσαι Ολυμπιακός....και καλά κάνεις που τα λές...ο παρακάτω που είναι??? :uglystupid:

πες τα φιλτατε.......αν και ολυμπιακος εχεις απολυτο δικιο...

τσουζει η αληθεια,τσουζει.....

τσελσουλα πουτσα ριξε................ετσι.....ετσι!

που θες να σταματησει ο ντρογκμπα και θα του πω να σας λυπηθει.....κωλογαυροι!

Δείτε ένα φίλαθλο του Ολυμπιακου :idiot:....που αν αυτός είναι φίλαθλος(όχι οπαδός....) του Ολυμπιακού εγώ είμαι ο...Ντάρκο :headbang: :headbang: :headbang:!!!!
ΥΓ1--->Μην φοβάσαι...το Λούα(2) θα στο αφήσω..... :2funny: :2funny: :2funny:
ΥΓ2--->Ψάξε τί σου συμβαίνει :helpplea:....δεν το λέω ειρωνικά....ούτε για πλάκα....ψάξε :helpplea:...μάλλον ο Γερμανός φίλος σου ήρθε ποιό νωρίς.....δεν είναι δυνατόν να λέει τέτοια πράγματα φίλαθλος μιάς ομάδας....τα ίδια φυσικά έλεγες πρίν την Βέρντερ και πήγε η κωλοτούμπα....σύννεφο!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Ετσι θα παει και τον αλλο μηνα με την Τσελσυ ,μεσα στο Καραισκακη.Θα μας πρροσκυνησουν κι αυτοι μεσα στον ναο μας!!!!! :boobies: :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom