Νέα

Φτηνό ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baklavatzioglou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 653
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
547
Like
57
Πόντοι
6
Παλικάρια είναι να κατέβω στην Αθήνα την δευτέρα είναι να βρεθώ με κάποια εκεί θεσσαλονικια αλλά και αυτή δεν έχει ιδέα από Αθήνα .Εχετε να προτείνετε καπιο ξενοδοχείο να μην μου πιάσουν τον κώλο?40 το πολύ 50 ευρώ . όχι από αυτά τα χχχ κανονικό παιδιά μην γίνουμε και ξεφτίλα .και δεν είναι ανάγκη να είναι κέντρο κέντρο να έχει και λίγη ησυχία. ευχαριστώ εκ τον προτέρων .
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
1
Like
2.390
Πόντοι
456
Παλικάρια είναι να κατέβω στην Αθήνα την δευτέρα είναι να βρεθώ με κάποια εκεί θεσσαλονικια αλλά και αυτή δεν έχει ιδέα από Αθήνα .Εχετε να προτείνετε καπιο ξενοδοχείο να μην μου πιάσουν τον κώλο?40 το πολύ 50 ευρώ . όχι από αυτά τα χχχ κανονικό παιδιά μην γίνουμε και ξεφτίλα .και δεν είναι ανάγκη να είναι κέντρο κέντρο να έχει και λίγη ησυχία. ευχαριστώ εκ τον προτέρων .
Ξενοφων στην Αχαρνων
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.551
Like
4.627
Πόντοι
1.706
Παλικάρια είναι να κατέβω στην Αθήνα την δευτέρα είναι να βρεθώ με κάποια εκεί θεσσαλονικια αλλά και αυτή δεν έχει ιδέα από Αθήνα .Εχετε να προτείνετε καπιο ξενοδοχείο να μην μου πιάσουν τον κώλο?40 το πολύ 50 ευρώ . όχι από αυτά τα χχχ κανονικό παιδιά μην γίνουμε και ξεφτίλα .και δεν είναι ανάγκη να είναι κέντρο κέντρο να έχει και λίγη ησυχία. ευχαριστώ εκ τον προτέρων .
airbnb
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
2
Like
20.908
Πόντοι
6.236
Παλικάρια είναι να κατέβω στην Αθήνα την δευτέρα είναι να βρεθώ με κάποια εκεί θεσσαλονικια αλλά και αυτή δεν έχει ιδέα από Αθήνα .Εχετε να προτείνετε καπιο ξενοδοχείο να μην μου πιάσουν τον κώλο?40 το πολύ 50 ευρώ . όχι από αυτά τα χχχ κανονικό παιδιά μην γίνουμε και ξεφτίλα .και δεν είναι ανάγκη να είναι κέντρο κέντρο να έχει και λίγη ησυχία. ευχαριστώ εκ τον προτέρων .
Όταν λες "κανονικό, μη γίνετε ξεφτίλα", τι εννοείς;:think:
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
547
Like
57
Πόντοι
6
είπα όχι αυτά τα χχχ που είναι μόνο για γαμήσια.
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
547
Like
57
Πόντοι
6
αυτά τα airbnb για να κλείσω θέλει προκαταβολή .δεν έχω κάρτα για κάτι τετειο και γενικά δεν το έχω με πληρωμές μέσο ίντερνετ .θέλω να πάρω τηλ και να τούς πω πχ δεύτερα πρωί θα είμαι εκεί .
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.326
Like
1.928
Πόντοι
216
Tα χρήματα που είσαι διατεθημένος να δώσεις για το ξενοδοχείο είναι σχεδόν απαγορευτικά για καλό δωμάτιο...Είναι εξαιρετικά αυξημένες οι τιμές ειδικά στην Αθήνα και τέτοια αποχή με φουλ τουρισμό...
Πρέπει να "ανέβεις" στα εξήντα - εξήνταπέντε ευρώ αλλιώς είσαι για ξενοδοχείο ημιδιαμονής...
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.326
Like
1.928
Πόντοι
216
αυτά τα airbnb για να κλείσω θέλει προκαταβολή .δεν έχω κάρτα για κάτι τετειο και γενικά δεν το έχω με πληρωμές μέσο ίντερνετ .θέλω να πάρω τηλ και να τούς πω πχ δεύτερα πρωί θα είμαι εκεί .
<<θέλω να πάρω τηλ και να τούς πω πχ δεύτερα πρωί θα είμαι εκεί .>> Άρχοντα μου,τέτοια πράγματα δεν ισχύουν και αν ισχύσουνε είναι 1-2% του συνόλου...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.568
Like
11.444
Πόντοι
2.406

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom